PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به این شرکت ها رای بدید.

Nesta
01-09-2005, 03:39
به این شرکت ها رای بدید.
که تا حالا از همه نظر از کدام بیشتر راضی‌ بودید .کدام بیشتر مشگل داشته .کدام خیلی‌ کامل بوده و بی‌ نقص ، کمتر اذیت کرده .ارزون بوده .و خلاصه خوب بوده محصولاتش ....

Nesta
01-09-2005, 03:42
از نظر من اول شرکت borland بخاطر محصولات خوب و عالی‌ که میده با پشتیبانی‌ قوی مثل دلفی‌ مثل سی‌ مثل پاسکال پرداکس ،،،،
و micromedia بخاطر محصولات بی‌ نقص خودش مثل فلش -pirimi...-dreamweaver-freehand
و مایکروسافت هم که همش با این محصولات الکی‌ مثل ویندوز که همش تعریف هست تا عمل .

K053_LSH_KV90
01-09-2005, 07:18
Nesta,جان من ماكرومديا راي ميدم[البته در بين گزينه هاي شما]

AHT
01-09-2005, 08:13
من به Microsoft راي دادم چون تو گروني رتبه اول رو داره تو نقص داشتن هم همينطور ولي باز بزرگترين شركته و همه ما از ويندوزش استفاده ميكنيم و پول هم نميديم :wink:

Soda
01-09-2005, 08:31
من كه بيشتر از macromedia راضي هستم

Unix
01-09-2005, 08:48
ا چه ربطي به هم دارن اينا هر كدوم يه كار مفيد انجام ميدن

و نمي شه اونا رو مقايسه كرد

:roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :? :?

Lord_theOne
01-09-2005, 08:51
به نظر من ادوبي چون اينهمه برنامهاي توپ دارد تازه ماكرومديا هم خريده فتوشاپ وكرول درو ادوب ريدر و ... خيلي شركت موفقي هست

Mehdi_Best
01-09-2005, 12:33
من هم به adobe راي دادم
يه نگاهي به محصولاتش بيندازيد تا متوجه عظمت و قدرتش بشويد.

Navid
01-09-2005, 12:46
منم به adobe رای میدم . چون یه سلطان بی چونو چرا هست !

patal
01-09-2005, 14:36
سلام
من به شخصه به تمام اين كمپاني هاي مديون م، ولي اگه قرار باشه از بين اينا يكي رو انتخاب كنم، به Symantec راي مي دم به خاطر محصولات زير:

PartitionMagic
Norton AntiVirus
Norton Utilities
pcAnywhere
Norton Ghost

خوش باشين،
©م.م.©

MOHAMMAD_SAT
01-09-2005, 14:45
منم به Microsoft راي دادم
:wink:

Mohammad
01-09-2005, 14:46
مقایسه چند چیز که از یه سنخ نیستن اشتباست!
مایکروسافت کجا Adobe کجا!

Nesta
01-09-2005, 14:55
سلام تعجب می‌کنم مایکروسافت رای زیاد اورده .احتمالا از امنیت ویندوز آن راضی‌ هستین که ماهی‌ یک بار ویندوز میریزین .مشگلی‌ نیست از همه متشکر.

Hamed_P30
01-09-2005, 15:03
مقایسه چند چیز که از یه سنخ نیستن اشتباست!
مایکروسافت کجا Adobe کجا!

با mohammadkh عزيز موافقم بايد بين چند تا كمپاني بزرگ كه مثلا در زمينه برنامه هاي گرافيكي محصول توليد ميكنن راي گيري بشه تا معلوم بشه كدوم محبوبتر هست و محصول بهتري داره.
من هم به Symantec راي دادم چون خيلي قبولش دارم و مايكروسافت هم با اين هم ادعا درپيت ترين هست.

AveCina
01-09-2005, 15:12
من به خاطر مسائل جانبی به مایکروسافت رای دادم !
الان چند وقته هر هفته یه برنامه جدید و البته جالب ازش دانلود میکنم ! ( یعنی مایکروسافت ارائه میده ، )

Adobe هم محصولات بسیار بسیار خوبی داره و شرکت بزرگی هستش ولی به نظر من میخواد با مایکروسافت رقابت کنه و یه جوری باهاش چشم و هم چشمی داره ! نمونش بعد از اینکه مایکروسافت خبره تولید برنامه گرافیکیش رو داد ، آدوبی رفت شرکت ماکرومدیا رو خرید !

بعدش در حق مایکروسافت داره نامردی میشه ! همه میگن درهپیته ! پس چرا از تمام محصولاتش دارین استفاده میکنید ؟
هر چی باشه از ساله 95 تا حالا محبوب ترین سیستم عامل و نرم افزار ها در دست این شرکت بوده !

Navid
01-09-2005, 17:32
AveCina جان درسته ما از محصولات ماکروسافت استفاده می کنیم دلیلشم اینه که بیشتر برنامه ها تحت ویندوز هست و ما رو روز اول نشوندن پای ویندوز !

به نظر من همه شرکت های نظر سنجی از ماکروسافت بهتر هستن !
ولی یه چیزی هست : خیلی ها نمی دونن ویندوز چیه ! اگه برین جزئیات آپدیت هاشو بخونین اونوقت می فهمین چه ویندوزی ما داریم استفاده می کنیم !
ولی کلا خیلی برام جالبه که انقدر رای آورده !

Snip3r
01-09-2005, 17:43
ماكرومديا

Amir_P30
01-09-2005, 17:47
Microsoft is My Fave Company

به هزار و يك دليل

Navid
01-09-2005, 17:49
amir_p30 جان یه چند تایی نام ببر ببینیم ! شاید ما هم اومد قاطی اون بیل !

Nesta
01-09-2005, 18:22
سلام دوستان همین ویندوز که داده بسه تازه در امر برنامه نویسی‌ اگه دقت کنید زبان C++ واسه کجاست؟ و .! بد C# رو با کامل پر رویی‌ داده میگه مایکروسافت یعنی‌ دودر زده به زور .باحاله شما اگه سی‌ کار کرده باشید میفهمین که تمامی‌ دستورت واسه ببرلندسی‌ هست ولی‌ فقط کمی‌ امنیت جاوا رو زده توش میگه واسه ما هست ...
چی‌ داده که همه بگن خدا عمرت بده تازه این ویندوز هم که داده دیگه میگه اگه اصل باشه میزارم update کنی‌ یعنی‌ اینم پولی‌ هست حالا ایران قانون کپی‌ نداره و گر نه همین رو خداد تومن میگیره ،الان ویستا هم که می‌خواد بیاد کلی‌ گفته توپه حالا شما ببینین که تا 1 سال چقدر مشگل داره آیا flash mx -free hand -dreamweaver mx-photoshop- اینا هم همینطوری هست؟ باید 3 سرویس پک نصب کنید تا مثل آدم بشه .تازه بازی هم میده مایکروسافت جالبه ،کم مونده max payne هم بده ...
:wink: :mrgreen:

AveCina
01-09-2005, 23:17
اگه مینطوری بخواد پیش بره من کله امضام میشه نقل قول از امیر پی سی !

نوید جون فکر نمیکنی که این که با اینکه پولی ولی هنوز پرطرفدارترین ! مثلا با معرفی خودت لینوکس مجانی میاد در خونه ! ولی چرا کسی سراغش نمیره ؟
درست خیلی از کاربرها غیر حرفه ای هستن و 10000 دلیل دیگه ! ( مثلا وقتی IE اوله تویه مرورگر ها معلومه چه خبره دیگه ) ولی با این حال و قتی کسی قرار پول بده انقدر میفهمه که ! :shock:

هر چی باشه مایکروسافت در همه زمینه ها داره فعالیت و سرمایه گذاری و از همه مهمتر تبلیغ میکنه ! پس حقشه که برتین کمپانی دنیا باشه !

حالا اینجا که باز افراد حرفه ای ( بابا بیخیال ) هستن که به آدوبی ، ماکرومدیا ، سیمانتک ، برلاند و ... رای بدن ولی این نظر سنجی اگه در سطح وسیعتر اعمال بشه مطمئنا مایکروسافت با اختلاف بیشتری اول میشه !

( آدوبی هم محصولاتش خیلی ارزون نیستا )

armin_goooodboy
01-09-2005, 23:28
کاش اسم شرکت ulead هم بود
من که به شخصه میمیرم براش

Lovelyman
01-09-2005, 23:40
Microsoft به هزار و دو دليل :mrgreen:
1-ساخت ويندوز كه باعث تحول عظيمي در جهان شد. :wink:
2-استفاده ي مفت و مسلم از ويندوزش :mrgreen:
3-ارايه ي تعداد انبوهي نرم افزار بدرد بخور و بدرد نخور :arrow:
4-پولداري و باحالي صاحبش :mrgreen: :arrow: :wink:
البته من هم با نظر بعضي ها موافقم كه ميليارد ها مشكل در نرم افزار هاش هست :wink: :arrow:

Arman_Panda
02-09-2005, 00:25
من به ماکرومدیا رای دادم ولی خداییش ماکروسافت شرکت خوبیه واسه ما اینقدر ناشکری نکنین دوستان ماکروسافت رو با ماکرومدیا و فتوشاپ مقایسه کردن و گفتن مثلا اونها هم پک میدن یا نه بله میدن فتوشاپ 7.1 یه کم بعد از فتوشاپ 7 اومد یا فلش7 که چند روز بعدش Update اون اومد در ضمن آقا نوید من مخلصت هم هستم میشه بگی محتویات این پکها چی هست.

Nesta
02-09-2005, 01:11
سلام دکتر جان به نظرم مایکروسافت ،یه کمی‌ هم تو کارش دودره بازی هست .وهمچ مفت هم ویندوز
نمیده واسه ما ایرانی‌ ها که پول نمیدیم خوبه ولی‌ شما تو آمریکا همش رو باید بخری و نمیتونی‌ کپی‌ بگیری .
پس این واسه ما خوبه بد هم به نظر شما سال 2001 که اکس پی‌ اومد آیا نباید سال 2002 دیگه هر کوفت و زهر ماری که می‌خواست update کنه میداد تا همه دعا کنن ، یا الان که داریم میریم تو سال 2006 و دیگه ویندوز جدیدش داره میاد باید SP3-SP2 بده یا firewall بده؟ تازه به نظرم هر شرکتی‌ در هر زمینه که فعالیت کنه که خوب نیست میکرسافت داره از اعتبار خودش استفاده می‌کنه بازی نباید که دیگه بده آیا باید تو هر چیزی یه برنامه حالا خوب یا بد بده .ولی‌ مثلا میکرمدیا میاد وقت می‌گذاره یک برنامه میده که واسه خودش 2-3 سال شاخ می‌شه ،مایکروسافت یکی‌ از بهترین برنامه هاش SQL هست به نظر من که هنوز دارن دعا می‌کنن براش و گر نه media palayer خوبی‌ داره؟ ویندوز خوبی‌ داره؟ امنیت بالائی‌ داره؟ من که همه شرکت ها رو بهتر میدونم چرا که اگه پول زیاد میدی چیز خوب بهت میده .

sub-zero
02-09-2005, 01:33
سلام"

آقا من حقيقتش دلم نيومد بعد اين همه نمکه مايکروسافت رو مفتکی خوردن بهش رأی ندم... :mrgreen: :mrgreen:

هر چند نمکاش امنيت نداره....و زود ويروس ميگيره....! :lol:

AveCina
02-09-2005, 01:46
Nesta, حرفتون درست استاد ولی مگه این نظر سنجی از ما نیستش ؟ کودوم یکی از ما بیشتر از 2 هزار تومن خرج خرید ویندوز کرده ؟
تازه ایران سی دی لینوکس و .. هم که خیلی گرون تر میاد ! چون میگن کمیاب ! :mrgreen: :mrgreen:

همونطوری که sub-zero, گفت آدم دلش نمیاد بعده این همه خوش گذروندن باهاش اینطوری حرف بزنیم !

دیگه بسه زیاد ازش طرفداری کردم ! خودم هم خیلی ازش خوشم نمیاد چون بعضی از برنامه هاش و بازی هاش حجمش زیاده و نمیشه دانلود کرد !

تویه نظر سنجی شرکت Valve رو هم اضافه کنید خوب میشه ها ! ( کمپانی هستش که بازی Counter Strike : Condition Zero رو پشتیبانی بسیار عالی روانه بازار کرد )

MaFia
02-09-2005, 01:57
ماكروسافت

99٪ با برنامه هاي اين شركت كار مي كنم و راضي هستم
:lol:

Arashi
02-09-2005, 08:29
نمي دونم چيه ؟؟؟ بعضي ها مي گن يه نوع كلاس گذاشتنه
مثلا همون روز اول كه G-Mail اومد همه پريدن كه G-Mail داشته باشن (قصد توهين ندارم - گفتم كه بعضي ها مي گن )
حالا براي ما با اين سرعت هاي لاك پشتي چه فرقي مي كنه 250 مگ يا 10 گيگ ؟؟؟؟

من هم ميگم MicroSoft به هزار 4 دليل :
1.راي آقا امير
2. راي جناب مافيا
3. علاقه شخصي به صاحبش
4. تركوندن چشم حسود
و . . .
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

Nesta
03-09-2005, 01:24
سلام این شماره 4 اش یه کمی‌ بد اومد .چون برلند که دیگه خسته شده از بس برنامه هاش رو دودر زده میکی‌ (مایکروسافت) جان امید وارم که روزی بشه که پول بگیره و برنامه خوب بده و به نظر من رای خودتون رو بدید 1- رای مافیا 2- رای امیر 3- رای ممد؟؟؟؟؟؟ این که به نظر من منطقی‌ نشد ،با احترام به همه مدیران ولی‌ منم با همه صمیمی‌ هستم ولی‌ نظرم مخالف هست ،مشگلی‌ نیست. :)

Mohammad
03-09-2005, 01:28
Arashi, جان
راي منم اضافه كن! :wink:

Amir_P30
03-09-2005, 02:29
من هم ميگم MicroSoft به هزار 4 دليل :
1.راي آقا امير
2. راي جناب مافيا
3. علاقه شخصي به صاحبش
4. تركوندن چشم حسود
و . . .
موفق باشيد

مرسي از آرشي عزيز
اتفاقا من يكي از عاشق هاي پروپاقرص بيل گيتس هستم.
نميدونم چرا من اين قدر ازش خوشم مياد
الگوي من در حال حاضر شخص جناب بيل گيتس است.

هزارو يك دليل ودر پست بعدي مينويسم
فقط يك چز رو ياداوري كنم
شركت ماكرومديا توسط ادوبي خريداري شده
پس بايد از نظر سنجي حذف بشه. ادوبي ترسيده بود نكنه ماكرومديا براش دردسر شه . زود دست به كار شد.

چون برلند که دیگه خسته شده از بس برنامه هاش رو دودر زده میکی‌ (مایکروسافت) جان امید وارم که روزی بشه که پول بگیره و برنامه خوب بده
عزيز من دليل نميشه كه حالا 4 تا خط يه زباني با اون يكي شبيه اينا رو بگي.اگه اين جوري بود اون شركت برلند خودش صد دفعه شكايت كرده بود!!!!

با اين كه من برنامه نويس نيستم
ولي بابا بوق هم نيستيم
شما دلفي كاري عقيده خودت رو ميگي .

چرا نمياي بگي ماكروسافت با ويژوال بيسيكش چقدر برنامه نويسي رو ساده كرده.و از اون رسم نوشتن كد ها و فرمول ها به اندازه زيادي فاصله گرفته و كار رو ساده كرده

آدم يادش به زبان هاي برنامه نويسي مثله پاسكال كه ميفته مو به تنش سيخ ميشه. :mrgreen: :mrgreen:

Amir_P30
03-09-2005, 03:06
درست خیلی از کاربرها غیر حرفه ای هستن و 10000 دلیل دیگه ! ( مثلا وقتی IE اوله تویه مرورگر ها معلومه چه خبره دیگه ) ولی با این حال و قتی کسی قرار پول بده انقدر میفهمه که

والا ما كه نيمه حرفه ايي بوديم خوشمون نيومد .
ديگه واي به حال مبتدي ها

اگه مینطوری بخواد پیش بره من کله امضام میشه نقل قول از امیر پی سی !
ممنون كه حرف هاي عتيقه منو در امضات ميزاري.
سخنان تاريخي :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

پس این واسه ما خوبه بد هم به نظر شما سال 2001 که اکس پی‌ اومد آیا نباید سال 2002 دیگه هر کوفت و زهر ماری که می‌خواست update کنه میداد تا همه دعا کنن ، یا الان که داریم میریم تو سال 2006 و دیگه ویندوز جدیدش داره میاد باید SP3-SP2 بده یا firewall بده؟ تازه به نظرم هر شرکتی‌ در هر زمینه که فعالیت کنه که خوب نیست میکرسافت داره از اعتبار خودش استفاده می‌کنه

ماكروسافت به دنبال بازارهاي استراتژيك است.اينو هميشه در رده اول قرار ميده

هر گاه ماكروسافت به بازاري دست ميندازه به دنبال بيشترين سهم از اون بازاره .و هر شركتي وقتي ورود ماكروسافت رو ميبينه به آب تاب ميفته كه در شرايط بهتر بتونه سهم خودش رو حفظ كنه.

مثال:
همين سيستم فايلي (اسناد) جديدش به نام مترو كه رقيب سرسختي براي PDF خواهد شد.
چون در نظرات وتحليل ها هم اين نوع سيستم مزيت هاي خيلي بيشتر ي نسبت به پي دي اف داره.

قوانين تجارت همينه . در اين مورد نميشه ايراد گرفت كه چرا انحصار طلبه - چرا فلانه چرا چنانه

شما خودت رو جاي بيل گيتس بزار
اگه شما بودي چي كار ميكردي؟

من اگه بودم همانند الگوي خودم (بيلي جون) از هر ترفندي براي كسب وجذب بازارهاي بيشتر و سود بيشتر استفاده ميكردم

Nesta
03-09-2005, 03:27
سلام امیر جان عزیز شما که از زبان برنامه نویسی‌ به قول خودتون خبر ندارید عزیز پس باید بگم که ویبی‌ باید همون بوق بزنه جلو دلفی‌ اینو از برنامه نویس ها به پرسین البته انحائی‌ که به صورت حرفه ای کار می‌کنن ،شما اگه اطلاع ندارید باید بگم که پاسکال انقلاب برنامه نویسی‌ در عصر خودش بود اون موقع که میکی‌ جان qbasic -gw basic ارائه میدادند باید بگم که پاسکال شاخ بود و همه به میخندیدن به basic زمانی‌ که c ++ اومد که میکی‌ جان به فکر این بودند که چه کار کنن امدن ویبی‌ 5 دادند که اون زمان دلفی‌ اومد نسخه 6 داد بیرون میکی‌ جان ترسید که چه کنه دیگه خودش رو کشت ویبی‌ 6 داد که بد دیگه شرکت برلند نسخه 7 رو داد که 4 سال میکی‌ جان تو کف این برنامه موندند و فرمودند جناب بیل که حالا که اینطوری شد ما دلفی‌ رو پشتیبانی‌ نمی‌کنیم چرا چون ترسید که پول کم گیرش بیاد .
شما اگه کمی‌ مطالعه کنی‌ میبینی‌ که زمانی‌ که ویبی‌ اومد عزیز دلفی‌ بود و اون نیومد یه کاری کنه که پاسکال که مو به تنش آدم سیخ می‌شه رو پیشرفته کنه بلکه اومد کل کل کنه چون دلفی‌ از نسخه 1-2005 داره یعنی‌ اون زمان هم میکی‌ جان به جای پاسکال qbasic داشت عزیز نه ویبی‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
بد باید بگم که من از بیل گیتس متنفر هستم ،این آقا به جای این که پول جمع کنه اگه یه کمی‌ فقط یه کمی‌ به فکر مردم بود دیگه مشگلی‌ نبود ولی‌ ایشون ول کن پول نیست ،یک نرم افزار یا شرکت خوب رو نمیتونه بخار مثل system mechanik or tuneup که بذاره تو ویندوز و دیگه همه راحت باشن ؟؟؟ نمیتونه یک شرکت انتی‌ ویروس خوب داشته باشه که در ویندوز بگذاره ؟ نمیتونه یک سیستم خوب برای registery windows بگذاره که حذف ا اضافه کردن آنها با مشگل مواجه نشه نه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif
میگه پول بدین بقیه رو بخرین مردوم دنیا حاضر هستند که کمی‌ پول بیشتری بداند ولی‌ راحت باشند .ولی‌ میکی‌ و بیل جان میگه من فقط می‌خوام پول در بیارم آیا از همه امکانات ویندوز راضی‌ هستند نه زمانی‌ که ویندوز نصب میکنی‌ باید 10 تا برنامه نصب کنی‌ روز اول تا مثل آدم بشه مثل چی‌ مثل اینا :winamp-real player-registery cleaner-system cleaner-jet audio -convertor-defrag fast-......
تازه باید این همه برنامه واسه سیستم نصب کنی‌ نمیتونه خودش با پول خودش کمی‌ واسه رضای خدا این کار رو بکنه پولش رو کمتر بگیره یا نه پول خودش رو بگیر ولی‌ کار با اطمینان بده .نه نمی‌کنه که همه تازه برن تو کل کل مورر تو کل کل انتی‌ ویروس فایر وال .....
در آخر میگم که جناب بیل که واسه شما عزیز محبوب هست میتونه فقط winamp رو بخره ..چطور میگین که شرکت adobe ترسید micromedia رو خرید خوب میکی‌ جان هم میتونه کمی‌ حال بده فقط winamp رو بخره
میکی‌

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](96).gif

Amir_P30
03-09-2005, 03:57
بد باید بگم که من از بیل گیتس متنفر هستم ،این آقا به جای این که پول جمع کنه اگه یه کمی‌ فقط یه کمی‌ به فکر مردم بود دیگه مشگلی‌ نبود ولی‌ ایشون ول کن پول نیست ،یک نرم افزار یا شرکت خوب رو نمیتونه بخار مثل system mechanik or tuneup که بذاره تو ویندوز و دیگه همه راحت باشن ؟؟؟

:mrgreen: :mrgreen:

بدبخت ميخواد هم بزاره كه ميگين انحصار طلبه
سر همين مديا پلير چه بازي هاي انحصاري كه در نياوردن!!

نمیتونه یک شرکت انتی‌ ویروس خوب داشته باشه که در ویندوز بگذاره
چرا اتفاقا يك شركت آنتي ويروس رومانيايي رو خريده بود پارسال

اید 10 تا برنامه نصب کنی‌ روز اول تا مثل آدم بشه مثل چی‌ مثل اینا :winamp-real player-registery cleaner-system cleaner-jet audio -convertor-defrag fast-......
:mrgreen: :mrgreen:

عزيز من هركي برنامه هاي مورد نياز خودش رو نصب ميكنه.
اگه به اين بود كه ويندوز همگي برنامه ها رو داشته باشه كه حجمش سر به فلك ميكشيد
به غير از ماجراهايي كه براش به خاطر انحصار طلبي ميبافتن

تازه باید این همه برنامه واسه سیستم نصب کنی‌ نمیتونه خودش با پول خودش کمی‌ واسه رضای خدا این کار رو بکنه پولش رو کمتر بگیره یا نه پول خودش رو بگیر ولی‌ کار با اطمینان بده .نه نمی‌کنه که همه تازه برن تو کل کل مورر تو کل کل انتی‌ ویروس فایر وال .....
شما كدوم سيستم عامل رو سراغ داريد كه همه اين برنامه ها رو داره؟

اگه بزاره بقيه شركت ها از كجا بيارن بخورن پس

يه حرف هايي ميزني ها!!! :mrgreen: .

آخر میگم که جناب بیل که واسه شما عزیز محبوب هست میتونه فقط winamp رو بخره ..چطور میگین که شرکت adobe ترسید micromedia رو خرید خوب میکی‌ جان هم میتونه کمی‌ حال بده فقط winamp رو بخره

نيازي نداره كه وين امپ رو بخره
خودش مديا پلير داره به اين خوبي

وين امپ رو ميخواد چي كار؟ :mrgreen: :mrgreen:

Nesta
03-09-2005, 03:57
چرا نمياي بگي ماكروسافت با ويژوال بيسيكش چقدر برنامه نويسي رو ساده كرده.و از اون رسم نوشتن كد ها و فرمول ها به اندازه زيادي فاصله گرفته و كار رو ساده كرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).gif

Mehdi_Best
03-09-2005, 12:35
سلام
من اصلا به اين بحث ها كاري ندارم.
فقط به عنوان مثال يه چيزي بگم. اين مديا پليري كه روي ويندوز هست باور كنيد كه حتي يك بار هم ازش استفاده نمي كنم. وقتي جت اوديو رو با مديا پلير مقايسه مي كنم اصلا نمي تونم دست به مدياپلير بزنم. شايد 2-3 ماه يكبار براي انجام يه كاري از مدياپلير استفاده كنم.
خود ويندوز هم كه اگه مجاني به دست ما نمي رسيد و در ضمن اكثر برنامه ها مخصوص ويندوز طراحي نشده بودند، عمرا من ازش استفاده نمي كردم.
البته قبول دارم كه ويندوز 95 كه ارائه شد انقلابي در سيستم عامل بود اما اين به تنهايي نمي تونه دليلي بر بهترين بودن مايكروسافت باشه. تازه همين ويندوز هم دم به دقيقه مشكل پيدا مي كنه.
در ضمن در مورد انحصارطلبي مايكروسافت هم بايد بگم كه يك نمونه اش همين IE در پيتي كه روي ويندوز نصبه. باور كنيد كه اگه به زور IE رو به خورد مردم نمي دادند، الان 1 درصد هم كاربر نداشت. من يك بار ديگه به تمام كاربراني كه از IE استفاده مي كنند توصيه مي كنم كه براي يك بار هم شده از اپرا و فايرفكس استفاده كنند تا متوجه بشوند كه مرورگر يعني چي! :wink:

Nesta
03-09-2005, 13:20
سلام امیر جان شاید نیاز شما رو media player بر طرف کنه با حال بده ولی‌ واسه من که همش قطع می‌زنه کیفیت صدا که تعطیل هست ....
در ضمن ما نمیگیم همه اینا رو بخره 2 تا که واجب هستند رو بگیره بذاره تو این ویندوز .
در مورد حجمش که سر به فلک می‌کشه باید بگم که الانم کشیده شاید شما خبر ندارید زمانی‌ که ویندوز نصب می‌کنید 2 گیگ خوشگل میگیره زمانی‌ که update می‌کنید انقدر وصله و چسب بهش می‌زنه که دیگه اگه تو add/remove برید همش می‌زنه update microsoft میگید نه برید ببینین .اینم از این می‌شه 3 گیگ ویندوز حالا مثلا این 2-3 برنامه می‌شه 200 مگ دیگه به جائی‌ بر نمی‌ خوره که تازه نمی‌شه 200 مگ winamp 10 mg هم نمی‌شه بد کدوم انحصاری چطور اومده windows dancer گذشته یک برنامه کاربردی نمیتونه بگذاره؟؟ اینا واجب بود زنه بیاد با آهنگ قر بده؟
تازه این ویستا همون شکل اکس پی‌ رو داره فقط خوشگل ترش کرده همین میگید نه پک رو نصب کنید ببینین چه تغیری کرده تو این 4 سال ویندوز مایکروسافت .متشکر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](72).gif

AveCina
03-09-2005, 13:27
بازم داره نامردی میشه که !
کسی دلگیر نشه از من ولی خب چند وقت بود این باید مطرح میشد ، الان دیگه داشت میریخت مجبور شدم بگن !

من کاربر اپرا هستم درست ؟ اما حتی نسخه 3 اپرا با IE 5 قابل مقایسه نیست !
اپرا و فایرفوکس حداکثر 2-3 ساله که حرفی برای گفتن ، غیر از اینه ؟

موقعی که IE اومدش و Netscape رو فرستاد قاطی باقالیا :mrgreen: :mrgreen: کسی میتونست ادعایی داشته باشه ؟
به هر حال میشه گفت در خیلی ضمینه ها نو آوری از مایکروسافت بود و خوب شرکت های دیگه تکمیلش کردن ! و این هم طبیعیه و اگه اینطوری نبود که دیگه کامپیوتر معنا نداشت !
فکر کنم خیلی از ما ها از سال هاست که داریم ازش استفاده میکنیم و اگه همین مایکروسافت نبود کامپیوتر به این شکل در ایران نمیومد و تعداد کاربران عین 20 سال پیش به اندازه تعداد انگشتهای دست بود ( البته چند تا دست مثلا 1000 تا )
چه قبل از سال 96 ( تقریبا ) که ویندوز 95 اومد که با با MS DOS بازی میکردم ( 3-4 سالم بود ) و خیلی از خودمون ازش استفاده های حرفه ای تری میکردن و چه بعد اون همه کاربر این شرکت بودیم غیر از اینه ؟
سیستم جایگزین هم هنوز براش نیست ! استفاده از لینوکس که برای یه کاربر مبتدی و کسی که میخواد شروع به کار بکنه واقعا سخته و اینکه همه چیز باید به صورت مجزا نصب بشه و ... ، چه Apple که اون هم محبوبیت تو ایران 0 و چه سیستم های دیگه که فقط در شبکه کاربرد دارن : Novell, HP-IBM ( خیلی دوسش دارم ) و.... !
فکر کنم همه قبول داریم اگه این کمپانی نبود ممکن بود حالا حالا اینترنت به این شکل در نیاد و خیلی از ما ها امکان استفاده از دهکده حهانی رو نداشتیم :mrgreen:
ویندوز مایکروسافت انقدر کامل هست که اتحادیه اروپا برای اولین بار شروع به مذاکره با شرکت خصوصی کرد !
و تهدید کردن استفاده ازش رو ممنوع میکنن و 1000 چیز دیگه ! پس ویندوز امکان این که نرم افزار های جانبی به خودش اضافه کنه رو نداره ، ( ولی باید بتونی این همه نقص خودش رو رفع کنه ، این حرف منطقی ) !
برنامه هایی که خیلی هامون ازشون استفاد میکنیم و قبلا باید نصب میشد جداگانه و خیلی برامون مفهومی نداشت :
Disk Defragmenter
System Restore
Disk CleanUp
Media Player
IE
Calculator
Notepad
Word pad
Addresbook
Magnifire
و.... ! این ها کمه بنظرتون ! نتایج نظر خواهی هم با وجود اینکه که کسایی که رای دادن شاید کاربرهای خیلی حرفه ای نباشن و اکثرا جزء افرادی هستن که بیشتر از استفاده از Game , های خوده ویندوز با کامپیوتر آشنایی دارن موضوع واضحیه !

Nesta
03-09-2005, 13:33
سلام دکتر جان حرف شما منطقی‌ هست ولی‌ تا کی‌ میگه ویندوز فلا دیگه توپه ؟ الان اگه نگاه کنید هر 3-4 ماه تازه همش باهاش ور بریم ویندوز رو پا میمونه .خوب باید فکری بشه ،نه این که همش وعده ،همش میگن ویندوز بدی که میاد اخرشه .لازم نیست که این همه تبلیغ کنن بگن آقا این مشگل داره ،معمولی‌ هست ،همینه .ما هم میگیم دمت گرم ولی‌ اینا میگن ما بهترین هستیم همه چیز رو ما میدیم ما اخرشیم ،شما تو سایت خودشون برید اینو میگن ،مثلا راجب همین ویستا ببینید که چه میگن ،چه می‌کنه این ویستا،،،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

taghi_ramzi
03-09-2005, 14:41
من به ماكروسافت راي ندادم

نه به خاطر ويندوز به خاطر برنامه Access

من ورد و فتوشاپو سر خود و بدون هیچ آموزشی یاد گرفتم

ولی اینو کلاسشم میرم ولی برام خیلی گنگه !

سرویس پک دوش رو هم هر وقت نصب میکنم سرعت سیستمم به شدت کم میشه و هر بار که نصب کردم پشیمون شدم !

یه امتیاز هم میدم به شرکت سونی به خاطر دو نرم افزار

sound forge و vegas movie studio

Mehdi_Best
03-09-2005, 14:54
چطور اومده windows dancer گذشته یک برنامه کاربردی نمیتونه بگذاره؟؟ اینا واجب بود زنه بیاد با آهنگ قر بده؟

سعيد جان خداييش بهترين و قشنگترين جمله اي كه تا حالا ازت شنيدم اين بوده. خيلي حال كردم. :wink:

يك نكته هم در مورد يك قسمت از صحبت هاي avecina جان.
اون موقعي كه شما مي گي كه IE باعث شد كه نت اسكيپ بره قاطي باقالي ها بايد بگم كه اصلا اينطور نبود. يعني بود اما دليلش برتري اينترنت اكسپلورر نبود. بلكه ... فقط توفيق اجباري بود كه مايكروسافت نصيب كاربران كرد. يعني به زور IE رو به خورد مردم داد! وقتي روي ويندوز نصب بود خب طبيعي بود كه نت اسكيپ از دور خارج شد.

Hamed_P30
03-09-2005, 15:07
AveCina جان حرفهاي شما قبول ولي به نظر من بيلي جون ديگه خيلي بيش از حد دوست داره انحصارگر باشه :twisted: نمونش هم يكي دوسال پيش بود كه يه جريمه گنده و خفن به خاطر رعايت نكردن حقوق يك كمپاني ديگه پرداخت كرد. :!:

Nesta
03-09-2005, 21:58
سلام Hamed_P30 جان از یاد آوری شما بسیار ممنون .
از مهدی عزیز هم متشکر قابلی‌ نداشت ،البته آقای بیل ،فرد الگو امیر پی‌ تیری هست آقا توهین نکونین من تو کف این هستم که چقدر باحال اومد این تیکه رو

آدم يادش به زبان هاي برنامه نويسي مثله پاسكال كه ميفته مو به تنش سيخ ميشه.

یعنی‌ اون موقع که پاسکال بوده .ویبی‌ داده میکی‌ جان .ولی‌ به نظرم اون موقع برنامه مزخرف qbasic داشت عوض پاسکال .
آقای حامد عزیز شما اکسس رو بی‌خیال شو پدر در میاره .اولشه تازه ..

بقیه شرکت ها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](98).gif
مایکروسافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](90).gif

saman_uv
04-09-2005, 01:33
سلام من به سيمانتك راي دادم ولي اگه اكرونيس بود حتما به اون راي ميدادم

Amir_P30
04-09-2005, 02:00
مهدي بست نوشته:
فقط به عنوان مثال يه چيزي بگم. اين مديا پليري كه روي ويندوز هست باور كنيد كه حتي يك بار هم ازش استفاده نمي كنم. وقتي جت اوديو رو با مديا پلير مقايسه مي كنم اصلا نمي تونم دست به مدياپلير بزنم. شايد 2-3 ماه يكبار براي انجام يه كاري از مدياپلير استفاده كنم.

----- مهدي جان اين نظر شخصي شماست .
وگرنه من هم اصلا طرف وين امپ و جت آيديو نميرم.كاري باهاشون ندارم.(تصور نشه كه من از جت آيديو و وين امپ بدم مياد!!! نه اصلاو ولي وقتي نياز من به راحتي برطرف ميشه ديگه نيازي به ساير برنامه ها ندارم)
كليه نيازهاي مديايي من رو مديا پلير برطرف ميكنه.البته دروغ نگفته باشم جت آيديو رو هم نصب ميكنم ولي فقط براي مواقعي كه فايل RM بخواهم گوش بدم ازش استفاده ميكنم.يعني انتخاب اول همون مديا پليره
البته براي فايل هاي دي وي دي هم از Power DVD استفاده ميكنم.

مهدي بست نوشته:
خود ويندوز هم كه اگه مجاني به دست ما نمي رسيد و در ضمن اكثر برنامه ها مخصوص ويندوز طراحي نشده بودند، عمرا من ازش استفاده نمي كردم

اين جمله در حد يه حرفه فقط . چون وقتي مشكلات كار با لينوكس رو ميديدي ديگه اين حرف رو نمي زدي.

مهدي نوشته:
تازه همين ويندوز هم دم به دقيقه مشكل پيدا مي كنه

---والا من نميدونم چه جوري با اين سيستم عامل كار ميكنيد كه براي شما اين جوريه.چون شخص خوده بنده سالي يكبار ويندوز عوض ميكنم.(اونم اكثرا به خاطر خرابكاري هاي خودمه)
البته قبول دارم ويندوز يه سري مشكلاتي داره ولي نه به اين حد.
البته ايراد داشتن يه چيز خيلي طبيعيه. چرا؟
چون ساخته دست بشر است.و بشر به خاطر نقص نسبي ومطلقي كه داره هميشه نسبت به زمان هاي جلوتر از خودش عقب موندست.هميشه كارش ايراد داره.هيچ گاه خارج از ايراد نيست.
سيستم عامل لينوكس هم همين طوره . شما فكر كرديد خيلي امنه؟
اگر لينوكس به اندازه ويندوز كاربر داشت مطمئن باشيد از اين دست مشكلات امنيتي هم داشت.( اوپن سورس هم هست ،ديگه بدتر).كما اين كه الان هم داره.
يك هكر كه با قصد و نيت آسيب وزيان مياد يه ويروس يا كرم ويا ..... مينويسه.مرض نداره بياد براي يك سيستمي كه 10 نفر ازش استفاده ميكنن ويروس بنويسه.مياد براي يه سيستم مينويسه كه 1000 تا كاربر داره؟
چرا ؟ چون قصدش ضربه محلك تره.
يه سري افراد هستند يه نسخه هايي مي پيچن كه آدم شاخ در مياره.ميان ميگن ويندوز هر 3 ماه يه بار بايد عوض بشه!!!
عجب . العجب .....

مهدي نوشته:
در ضمن در مورد انحصارطلبي مايكروسافت هم بايد بگم كه يك نمونه اش همين IE در پيتي كه روي ويندوز نصبه. باور كنيد كه اگه به زور IE رو به خورد مردم نمي دادند، الان 1 درصد هم كاربر نداشت

---اين حرف در زماني درسته كه ماكروسافت كاري كرده باشه كه كاربر نتونه به غير از IE از مرورگر ديگه ايي استفاده كنه.
بنده خدا نيومده من رو زور كنه كه،همه چيز تحت اختيار خودمه ميتونم ازش استفاده كنم،اگر هم نخوام ميتونم مرورگر ديگه ايي نصب كنم.. در نتيجه اين حرف كاملا غير منطقيه.

مهدي نوشته:
من يك بار ديگه به تمام كاربراني كه از IE استفاده مي كنند توصيه مي كنم كه براي يك بار هم شده از اپرا و فايرفكس استفاده كنند تا متوجه بشوند كه مرورگر يعني چي!!!
---اتفاقا من اكثر مرورگرها بروي دستگاهم نصبه و با تمامشون كار ميكنم.و همشون رو تست كرده ام
IE - AVANT BROWSER - MAXTONE - FIRE FOX - OPERA .در اين بين من از آوانت و اپرا خوشم اومده و بيشتر با اين 2 تا كار ميكنم.(البته جديدا از IE7 هم خيلي خوشم اومده)
همه مرورگرها هم آخرين ورژن هستند.مثلا من تا نسخه 7 اپرا ازش خوشم نمي اومد.ولي از وقتي كه نسخه 8 اومد طالبش شدم.

نستا نوشته:
در مورد حجمش که سر به فلک می‌کشه باید بگم که الانم کشیده شاید شما خبر ندارید زمانی‌ که ویندوز نصب می‌کنید 2 گیگ خوشگل میگیره زمانی‌ که update می‌کنید انقدر وصله و چسب بهش می‌زنه که دیگه اگه تو add/remove برید همش می‌زنه update microsoft میگید نه برید ببینین

-----عزيزم پس معلومه لينوكس نصب نكردي . نميدوني اون چه حجمي ميگيره . براي نصبش 3 تا پارتيشن ميخواد!!!
در ضمن به همين نرم افزار هايي هم كه در خودش گنجونده دارن ايراد انحصار طلبي ميگيرن. (چقدر مسخره)

نستا نوشته:
می‌شه 3 گیگ ویندوز حالا مثلا این 2-3 برنامه می‌شه 200 مگ دیگه به جائی‌ بر نمی‌ خوره که تازه نمی‌شه 200 مگ winamp 10 mg هم نمی‌شه

----اون 2 يا 3 تا برنامه ديگه + وين امپ بيان پول بدن تا محصولات اونا رو هم در ويندوزش بگونجونه.
اگه من هم بودم نمي اومدم مجاني نرم افزار يه شركت ديگه رو مجاني تبليغ كنم.
شما بخواي توي روزنامه جنس خودت رو تبليغ كني بايد پول بدي .
اونوقت ماكروسافت بياد نرم افزار هاي ديگه رو مجاني تبليغ كنه.!!!!
واقعا حرف هاي خنده داري ميزني نستا جان .(البته بي ادبي نشه ولي واقعا اين حرفا از شما بعيده ).

نسنا نوشته:
بد کدوم انحصاری چطور اومده windows dancer گذشته یک برنامه کاربردی نمیتونه بگذاره؟؟ اینا واجب بود زنه بیاد با آهنگ قر بده؟

----بازم حرف نسنجيده زدي!!!
اين برنامه ايي كه شما بهش اشاره كرديد .يك برنامه جانبيه!!! و حتي بروي پك ويندوز هم وجود نداره !!
شما بايد بري اون رو از روي سايت دانلود كني.
اگه دانسر رو زده يه دونه آنتي اسپاي وير هم كنارش گذاشته كه بتوني دانلود كني.

نستا نوشته:
ولی‌ تا کی‌ میگه ویندوز فلا دیگه توپه ؟ الان اگه نگاه کنید هر 3-4 ماه تازه همش باهاش ور بریم ویندوز رو پا میمونه .خوب باید فکری بشه ،نه این که همش وعده ،همش میگن ویندوز بدی که میاد اخرشه .لازم نیست که این همه تبلیغ کنن بگن آقا این مشگل داره ،معمولی‌ هست ،همینه .ما هم میگیم دمت گرم ولی‌ اینا میگن ما بهترین هستیم همه چیز رو ما میدیم ما اخرشیم ،شما تو سایت خودشون برید اینو میگن ،مثلا راجب همین ویستا ببینید که چه میگن ،چه می‌کنه این ویستا،،،

----اين حرف ها مربوط ميشه به تفاوت در سطح نگرش.
من دوستانه توضيه ميكنم به عنوان يه برادر كوچكتر كه سطح نگرش خودتون رو تغيير بديد.
شما داريد از منظر يك كاربر اين حرف ها رو ميزنيد .ولي اگه خودت رو جاي بيل گيتس ميذاشتي .اگه شرايط اقتصادي رو نگاه ميكردي .اگر رقبا رو ميسنجيدي .اگر جو بازار اقتصادي آمريكا رو درك ميكردي و اگر بينش وسيعي داشتي ديگه هميچن حرفي نمي زدي .
واقعا اين حرف خنده داره كه بيل كيتس بياد بگه ماست من ترشه.
مگه مريضه بياد همچين حرفي بزنه. اگه شركتي آشغال ترين محصول رو هم توليد كنه نمياد بگه كه آقا جنس من آشغاله.
البته ماكروسافت آشغال نميزنه بيرون. اونها تمامي سعيشون بر اينه كه بهترين جنس رو از نظر كارايي ،از نظر راحتي و .... بدن بيرون. شما فكر ميكني محصول معمولي هست .نظرت براي خودته.
شما به گستردگي اين سيستم عامل نگاه كن. نه اصلا اونم نگاه نكن فقط يه نگاهي به كندوهاي رجيستري سيستم عامل بنداز.
من كه خودم مدير انجمن ويندوز هستم بعضي وقتا يه جاهايي از اين سيستم عامل رو ميبينم كه دركشون نميكنم.
هيچ وقت هم نميتونم بگم كه من اند ويندوز هستم. نه خير منم در جاهايي از اين ويندوز ميمونم.

در آخر من كاملا حرف هاي AveCina رو تاييد ميكنم.

Nesta
04-09-2005, 03:04
مهدی میگه از media player استفاده نکرده .خوب راست میگه حرف بسیار با مزه ای میزانید که میگید هیچ نیازی ندارید به winamp من فکر کنم بچه 10 ساله هم میدونه که الان winamp کیفیت صدا ای 2 برابر از media player داره تازه الان که سیستم دالبی‌ هم بهش اضافه شده نکنه الان تو media player هم داره شاید من نمیدونم .

شما میگید که هیچیز رو زور نکرده ولی‌ چرا کرده شما باید حتما OS اول رو ویندوز نصب کنید 2 رو لینوکس ،پس زور کرده یک کاری کرده که معنی‌ که نمی‌خوام با ویندوز کار کنم مجبورم با این کار کنم.

از شما بعید هست که از اپرا استفاده می‌کنید شما باید هوا دار اونت
و ie باشید که خوب هست و بی‌چاره مشگلی‌ نداره فقط هر روز یه کمی‌ کپ فایر و اپرا می‌کنه خودش رو که مثل اونا بشه اونم مشگلی‌ نیست مثل pup blocker و ...

شما فرمودید که اگه لینوکس نصب کنم 3 تا پارتیشن می‌خواد و سر به فلک می‌کشه بله 5 سیدی ممکن هست پک داشته باشه ولی‌ امنیت اون با ویندوز که هر لحظه ممکن هست بدون فایر وال در سیدی رام بیاد بیرون و یکی‌ شما رو هک کنه قابل قیاس هست؟ آیا از نظر سرعت چی‌ از نظر هر 3 ماه ویندوز عوض کردن چی‌ از نظر کار با شبکه چی‌؟ اونم می‌شه مثل ویندوز باشه ولی‌ متاسفانه میکی‌ جان کاری کرده که مجبور باشی‌ برنامه ای که میخای نصب کنی‌ حتما باید رو سیستم ویندوز نصب بشه تا مشگل نشه ،البته اینم به نظر شما شاید زور نباشه ، اختیاری کرده .

شما فرمودید که windows dancer پک هست یا باید دانلد کنی‌ ما که والا از روز اول که نصب کردیم تو خودش بود هیچ کجا هم دانلد نکردیم هیچ علاقه ای به رقصیدن این خانم نداریم اختیاری واسه ما گذاشته بودند به خدا .
شما دادینجید نظر دادین .

ما توقع نداریم بیل بیاد بگه ماست اون ترسه هست ولی‌ توقع داریم که هی‌ نگه این دفعه دیگه در این service pack مشگلات حل می‌شه باز میگه نه service pack 2 دیگه حل می‌شه اشتباه شده بد service pack 3 بیاد بگه تا 3 نشه بازی نشه این دفعه دیگه درست می‌شه تا ویستا بیاد ممکن هست که 4 هم بیاد بگه خوب دیگه احتمالا بد از 5 سال ویندوز بهتر شده ،
بد بهش بگی‌ که اینا چیه؟ میگه آخه ما تو ویستا میخواهیم بترکونیم ما توقع داریم انقدر تبلیغ کشککی‌ نکنه اگه برلند محصول اشغال بده بگی‌ این چیه .میگه حتما برسی‌ می‌شه نسخه بدی امکان نداره که مشگلات قبلی‌ رو داشته باشه میگید نه تست کنید که از turbo c تا delphi 2005 یعنی‌ از دلفی‌ 1-8 چقدر امکانات اضافه کرده و کارائی‌ ولی‌ میکی‌ جان بیشتر خوشگل کرده تا کارائی‌ .

شما فرمودید ما چطوری از ویندوز استفاده می‌کنیم که هر ماه باید ویندوز بریزیم ،شما سالی‌ یک بار میریزید اونم تقصیر خودتون بوده که مثلا اشتباهی‌ کردین که مشگلی‌ به وجود اومده ؟ پس نتیجه میگیریم که شما تا الان 4-5 بار بیشتر ویندوز نریختین از زمانی‌ که ویندوز اومده ،آفرین بر شما ،چون ما که حرفه ای نیستیم با حدود 10 برنامه defrag registery and cleaner registery and optimize registery کار می‌کنیم نمیدونم چرا 3-4 ماه بیشتر نمیکشه که هر چیزی می‌خوام باز کنم همش قفل می‌شه با ram 576 اینو نمیدونم چرا خوب شما باید راهی‌ به ما پیشنهاد کنیم بگید چه می‌کنید که ویندوز شما انقدر خوب 1 سال دعوام داره ،اگه باور ندارید که مال من و مهدی اینطوری هست می‌خواهید من یک نظر سنجی‌ میگذارم که دعوام رو به سنجیم .
دوست عزیز ممکن هست کسی‌ ویندوز بریزه 7 ماه دعوام داشته باشه ولی‌ چی‌ کار می‌کنه ؟ این مهم هست آیا photoshop -delphi -sql server -vb-oracle -C#.net -vc اینا رو سیستم نصب کرده آیا بد از 3 ماه این برنامه ها رو باز می‌کنه که ببینه چطور باز می‌شه ،آیا شما این کار رو انجام دادین که فش بدین به مایکروسافت ؟ فکر نکنم ،الان میگین همه هم مثل شما رو سیستم اینا رو نصب نمیکنن ولی‌ همه هم مثل شما شاید بی‌ نیاز نباشن ، و بخوان خیلی‌ از برنامه های دیگه هم که حجم زیاد داره نصب کنن ،اگه برنامه های پر حجم و ram خور نصب نکنی‌ و کاری به کارش نداشته باشی‌ روزی 2-3 ساعت روشنش کنی‌ ممکن هست 9 ماه کار کنه ولی‌ بعضی‌ ها خوب شاید مریض هستند مثل من 10 ساعت کار می‌کنن با کامپیوتر ،از اونا سوال کنید که چند وقت یک بار ویندوز میریزن .
دوست عزیز لطف کنید که حرف هائی‌ بزنید که در خوره همه باشه نه تعدادی خاص .

Amir_P30
04-09-2005, 03:35
بابا ما ميگيم آسمون شما بگو ريسمون!!!!

ما كه هر چي ميگم و جواب حرف هاي شما رو ميديم
بازهم همون حرف ها رو تكرار ميكنيد.

ضمنا من 2 سال است كه حرفه ايي تر شده ام دارم ويندوز رو سالي يه بار ميريزم.

Nesta
04-09-2005, 03:40
سلام منم نظر شما رو دارم ،و آخه ما هنوز حرفه ای نشودیم 3-4 ماه یک بار مجبور هستیم که عوض کنیم خیلی‌ مونده به شما برسیم.

Mehdi_Best
04-09-2005, 11:44
امير جان نوشته:

كليه نيازهاي مديايي من رو مديا پلير برطرف ميكنه

امير جان سلام
باور كن كه امكانات جت اوديو رو مدياپلير نداره. همينطور امكانات و كيفيت وينمپ رو هم مدياپلير نداره.
در ضمن مثلا وقتي مي خواهي يك فيلم ببيني و از موس استفاده نكني و روي صفحه فول اسكرين هم اعمالي كه مي خواهي انجام بدهي (مثل عقب و جلو بردن و خيلي از كارهاي ديگه) رو بدون اينكه چيزي رو صفحه بيايد انجام بدهي با جت اوديو امكان پذيره اما با مدياپلير نمي شه و حتما بايد روي صفحه ات كليدهايش ظاهر بشود.
و خيلي موارد ديگه كه مدياپلير امكان انجامش رو نداره. در ضمن جت اوديو امكان تبديل فايلهاي صوتي به يكديگر و تصويري به يكديگر و تصويري به صوتي رو هم داره. كجاي مدياپلير چنين امكاناتي رو داره؟
پس مديا پلير نمي تونه نيازهاي مديايي رو برطرف كنه.

امير جان گفته:

والا من نميدونم چه جوري با اين سيستم عامل كار ميكنيد كه براي شما اين جوريه.چون شخص خوده بنده سالي يكبار ويندوز عوض ميكنم.

بله!!! من هم يك پسردايي دارم كه از كامپيوتر فقط يك بازي فوتبال رو بلده. يعني به هيچ چيزه ديگه اش كار نداره. كامپيوتر رو كه روشن مي كنه روي آيكون بازي فوتبال كليك مي كنه و بازيش كه تموم شد مثل بچه هاي خوب و مؤدب! shutdown مي كنه. من فكر مي كنم چنين شخصي به جاي يكسال اگه 5 سال يكبار هم ويندوز عوض نكنه هيچ مشكلي براش پيش نمي آد!
اما من كه از صبح تا شب كامپيوترم روشنه. روزي چندين برنامه نصب مي كنم. آنيستال مي كنم. كرك هاي مختلف رو تست مي كنم. كارهاي مختلف اداري ام رو انجام مي دهم و ... آيا باز هم بايد سالي يكبار ويندوز عوض كنم؟
يعني ويندوز براي اين طراحي شده كه فقط يك بازي انجام بدي و تمام؟ آيا نبايد ويندوز براي چنين استفاده هايي كه من يا نستا يا امثال ما انجام مي دهند پايداري بيشتري داشته باشه؟
اين كه ويندوز براي استفاده هاي معمولي و كم مشكل آفرين نباشه كه هنر نيست.

امير جان نوشته:

اگر لينوكس به اندازه ويندوز كاربر داشت مطمئن باشيد از اين دست مشكلات امنيتي هم داشت.( اوپن سورس هم هست ،ديگه بدتر).كما اين كه الان هم داره.
يك هكر كه با قصد و نيت آسيب وزيان مياد يه ويروس يا كرم ويا ..... مينويسه.مرض نداره بياد براي يك سيستمي كه 10 نفر ازش استفاده ميكنن ويروس بنويسه.مياد براي يه سيستم مينويسه كه 1000 تا كاربر داره؟

امير جان كاملا با اين قسمت از صحبتهات موافقم. هميشه هم گفته ام كه ويندوز و اينترنت اكسپلورر به خاطر فراگير بودنشان بيشتر مورد توجه و همينطور حملات هكرها و ويروس نويسان واقع هستند.

اميرجان نوشته:

يه سري افراد هستند يه نسخه هايي مي پيچن كه آدم شاخ در مياره.ميان ميگن ويندوز هر 3 ماه يه بار بايد عوض بشه!!!
عجب . العجب .....

امير جان فكر مي كني كسي بيكار يا بيماره كه هي ويندوز بريزه؟ به نظرت كساني كه حتي هفته اي يك بار ويندوز عوض مي كنند دچار ساديسم هستند كه خودشون رو آزار دهند و براي خودشون دردسر درست كنند؟
خب حتما خراب مي شه كه مجبور مي شوند دوباره نصب كنند.
باز خدا پدر اين برنامه هايي كه از ويندوز ايميج مي گيرند رو بيامرزه كه كار رو راحت كرده اند. به نظرت اگه پايداري ويندوز بيشتر از اين بود آيا نياز به چنين برنامه هاي ايميج گيري بود؟ پس حتما مشكلي هست كه اينطور برنامه ها ساخته شده است و همينطور برنامه هاي مختلفي كه براي بهينه سازي ويندوز ارائه شده اند.

اميرجان نوشته:

اين حرف در زماني درسته كه ماكروسافت كاري كرده باشه كه كاربر نتونه به غير از IE از مرورگر ديگه ايي استفاده كنه.
بنده خدا نيومده من رو زور كنه كه،همه چيز تحت اختيار خودمه ميتونم ازش استفاده كنم،اگر هم نخوام ميتونم مرورگر ديگه ايي نصب كنم.. در نتيجه اين حرف كاملا غير منطقيه.

امير جان درسته كه مايكروسافت كاري نكرده كه نشه بقيه برنامه ها و مرورگرها رو نصب كرد، اما سؤال من اينه؟ آيا يك كاربر ساده و مبتدي كه تازه يك كامپيوتر خريده، وقتي مي بينه مرورگر روي سيستمش نصبه ديگه دنبال مرورگر ديگه اي مي ره؟ آيا اصلا روحش هم خبر داره كه اپرايي هست؟ فايرفكسي هست؟
ولي اگر نصب نبود مجبور بود كه خودش يك مرورگر رو انتخاب كنه.
به نظر من مايكروسافت توفيق اجباري رو نصيب كاربران كرده. مثل شيرفروشي كه با شير دولتي ماست و خامه اش رو هم به زور مي فروشه.
در ضمن اگر مايكروسافت قدرتش رو داشت و از ترس دادگاه هاي بين المللي نبود مطمئن باش كاري مي كرد كه نشه مرورگر يا برنامه هاي ديگر رو روي ويندوز نصب كرد.

اميرجان نوشته:

اتفاقا من اكثر مرورگرها بروي دستگاهم نصبه و با تمامشون كار ميكنم.و همشون رو تست كرده ام
IE - AVANT BROWSER - MAXTONE - FIRE FOX - OPERA .در اين بين من از آوانت و اپرا خوشم اومده و بيشتر با اين 2 تا كار ميكنم.(البته جديدا از IE7 هم خيلي خوشم اومده)
همه مرورگرها هم آخرين ورژن هستند.مثلا من تا نسخه 7 اپرا ازش خوشم نمي اومد.ولي از وقتي كه نسخه 8 اومد طالبش شدم

امير جان اين مكستون و اوانت و اينترنت اكسپلورر كه نام بردي كه همگي يكي هستند. فقط پوسته آنها تغيير كرده و امكاناتشون تغيير كرده.
در ضمن شما با اين ذهنيت كه IE خوبه با اپرا و فايرفكس كار كردي بنابراين نمي توني قضاوت خوبي داشته باشي. :wink: در ضمن من هم قبل از اينكه كاربر اپرا و فايرفكس بشم از همه اينها استفاده كرده ام اما باور كن كه وقتي اپرا و فايرفكس رو ديدم ديگه از اونها دست كشيدم.

به هر حال امير جان اميدوارم از جوابهاي من ناراحت نشده باشي. بالاخره بحث هاي نرم افزاري هست و بايد بحث كرد. البته با منطق و احترام. همونطور كه هميشه اين دو مورد رو در تو و پستهات ديدم. فدات :wink:

Amir_P30
04-09-2005, 16:52
مهدي جان - مهدي عزيز

من هيچ وقت از صحبت هاي شما ناراحت نميشم.

مرام ومعرفت شما پاك ما رو شرمنده كرده

من شرمندم اگه شما رو ناراحت كردم.

قربانت

امير

Navid
04-09-2005, 17:37
امیر نوشته :
وگرنه من هم اصلا طرف وين امپ و جت آيديو نميرم.كاري باهاشون ندارم.(تصور نشه كه من از جت آيديو و وين امپ بدم مياد!!! نه اصلاو ولي وقتي نياز من به راحتي برطرف ميشه ديگه نيازي به ساير برنامه ها ندارم)
كليه نيازهاي مديايي من رو مديا پلير برطرف ميكنه.البته دروغ نگفته باشم جت آيديو رو هم نصب ميكنم ولي فقط براي مواقعي كه فايل RM بخواهم گوش بدم ازش استفاده ميكنم.يعني انتخاب اول همون مديا پليره
البته براي فايل هاي دي وي دي هم از Power DVD استفاده ميكنم.

ببین امیر جان خودتم اینجا داری می گی که وقتی یه برنامه هست که نیازهامو برطرف می کنه چه نیاز به بقیه برنامه در صورتی که برنامه بهتر هم وجود داره . بعد یه جای دیگه می گی اگه ماکروسافت اجازه نصب مرورگر ها رو نمی داد اون وقت می شد گفت انحصاز طلبی کرده . شما ببین اگه مدیا پلیر یا ie جدا عرضه می شد و طرف مجبور می شد بره دانلودش کنه انقدر طرفدار داشتند !؟!!
خب پس نتیجه می گیریم که ماکروسافت انحصاز طلبی کرده و مهمترین دلیل استفاده از ie همینه ! شک نکن !

امیر نوشته :
اين جمله در حد يه حرفه فقط . چون وقتي مشكلات كار با لينوكس رو ميديدي ديگه اين حرف رو نمي زدي.

امیر جان حداقل خودم خوب می دونم که شما زیاد با لینوکس کار نکردی و با چشم بد نگاهش کردی . ولی شما بگو مشکلاتش کجاس ؟ خب ممکنه ویندوز یه چیزایی داشته باشه که لینوکس نداشته باشه ولی لینوکس هم مواردی داره که ویندوز نداره !

امیر گفته :
والا من نميدونم چه جوري با اين سيستم عامل كار ميكنيد كه براي شما اين جوريه.چون شخص خوده بنده سالي يكبار ويندوز عوض ميكنم.(اونم اكثرا به خاطر خرابكاري هاي خودمه)
البته قبول دارم ويندوز يه سري مشكلاتي داره ولي نه به اين حد.
البته ايراد داشتن يه چيز خيلي طبيعيه. چرا؟
چون ساخته دست بشر است.و بشر به خاطر نقص نسبي ومطلقي كه داره هميشه نسبت به زمان هاي جلوتر از خودش عقب موندست.هميشه كارش ايراد داره.هيچ گاه خارج از ايراد نيست.

یکی از نقاط ضعفش اینه که سرعتش میاد پایین ؟! دورغ می گم ؟!
ولی لینوکس نه سرعتش کم می شه نه به قول شما نیاز به تعویض در یکسال رو داره !

امیر گفته :
سيستم عامل لينوكس هم همين طوره . شما فكر كرديد خيلي امنه؟
عجب . العجب .....

ببین این حرف ها نشون از این می ده که شما با سیستم open source آشنا نیستی .
چون همونطور که می دونی 90% هکر ها نمی خوان خراب کاری کنن بلکه می خوان به شرکت سازنده بفهمونند که اینجای کارش مشکل داره . حالا اپن سورس مزیتش اینه که اون هکر چون سورسشو داره خودش درست می کنه و برای شرکت سازنده می فرسته و چون سرسش در دسترس هست خیلی راحت تر می تونه مشکلاتش رو بفهمه و همچنین درست کردنش خیلی راحت تر و سریعتر انجام می گیره . برای مثال در برنامه فایرفاکس که اپن سورس هست بعد از اعلام مشکل تنها 20 دقیقه زمان برده که مشکل حل بشه !
یعنی اگر شما یه مشکلی در فایرفاکس پیدا کنی و اونو اطلاع بدی حداکثر در 20 دقیقه راه حلت رو بهت می گن ! حالا این راه حل ممکنه مشکل باشه یا راحت که به اینش کاری نداریم !
در ضمن شما که می گی اگه جای ویندوز با لینوکس عوض بشه به همین تعداد ویروس می گیره باید بگم این حرفت 100% درست نیست . بلکه ممکنه 10% الان ویندوز ویروس بگیره . یکیش دلیل بالا هست و یکی دیگه اینه که بر سیستم های مبتنی بر یونیکس وقتی یه ویروس یا یه همچین چیزایی می گیرید لینوکس نمی زاره وارد همه جا بشه یعنی محدودش نمی کنه و ویروس نمی تونه مانند ویندوز به لینوکس ضربه بزنه

امیر گفته :
اين حرف در زماني درسته كه ماكروسافت كاري كرده باشه كه كاربر نتونه به غير از IE از مرورگر ديگه ايي استفاده كنه.

این موضوع همونی یه که بالا اشاره کرده !
در نتیجه حرف شما کاملا غیر منطقی یه !

Mehdi_Best
04-09-2005, 17:45
امير جان سلام
باز هم كه شرمنده كردي داداش!
من كه كاري نكردم.
در ضمن تو هم چيزي نگفتي كه باعث ناراحتي بشه. اينقدر بزرگوار هستي كه حتي جواب من رو هم نمي دي چه برسه به اينكه بخواي حرفي كه باعث ناراحتي بشه بزني.
اصلا اين شركتها و صاحبانش چي و كي هستند كه بخوان خداي ناكرده باعث كدورت بين ما بشوند.
باز هم شرمنده اگه بر عليه بيلي جون حرفي زده شد. ولي خداييش ما (منظورم كساني كه از مايكروسافت بدي مي گوييم) خيلي بي انصافيم. نمك رو مي خوريم و نمكدون رو مي شكنيم! :wink:

محمد امين
04-09-2005, 18:57
من نميدونم چرا اينهمه به مايكروسافت راي ميدن در صورتي كه يك شركت كاملا انحصارطلب و بي جنبه هست خوب حتما معيارهشون با من فرق ميكنه ديگه :!: :wink:

AveCina
04-09-2005, 19:29
چند تا نکته :
بعد از نصب ویندوز مدیاسنتر شما امکان تبدیل فرمت و همینطور استفاده از امکانات جالب مدیا پلیر 10 برخوردار میشوید !

یعنی الان این همه حمله و خرابکاری که بر ضد ویندوز صورت میگیره همه برای اینه که نشون بدن این سیستم مشکل داره ؟ من که شک دارم ! :mrgreen: :mrgreen:
این چیزیه که همه قبول دارن اگه لینوکس هم به گستردگی ویندوز مورد استفاده قرار میگرفت وضعش خیلی هم قابل قبول نبود ! اگر هم قبول نداری میگردم چند مقاله پیدا میکنم لینک میدم ( ولی قبول کن ، حال ندارم برم بگردم )

در مورد لینوکس قبول داری بعد از این همه سروکله زدن با کامپیوتر یه کوچولو بلدم ؟
وقتی با راهنمایی و کمک چند نفر برای چند تا سیستم شروع به نصب لینکوس کردم ( نسخه اصلی RedHat ) بعد از نصبش ( که سخت تر از نصب ویندوزه واقعا ! ) شروع به کار کردم ! تقریبا هیچ کاری نتونستم بکنم ! یعنی اولش محیطش برام جذاب بود ولی به ذره که باهاش ور رفتم دیدم همش باید وصله پینه بشه و با خودش نمیشه کاریش کرد ! ( درست مثلا الان Linspire نسخه جدیدش طوری عرضه شده که خیلی از نیازها رو برطرف میکنه *** از خودت یاد گرفتم *** ولی اصلا قابل مقایسه نیسشت )

آخرش هم با پارتیشن مجیک دوباره یه انتقام درست و حسابی ازش گرفتم ! :mrgreen: :mrgreen:

بامرام نوشته :
باز هم شرمنده اگه بر عليه بيلي جون حرفي زده شد. ولي خداييش ما (منظورم كساني كه از مايكروسافت بدي مي گوييم) خيلي بي انصافيم. نمك رو مي خوريم و نمكدون رو مي شكنيم!

همه حرف من هم همینه ! تمام :wink:

Amir_P30
05-09-2005, 00:41
درست مثلا الان Linspire نسخه جدیدش طوری عرضه شده که خیلی از نیازها رو برطرف میکنه

آره درسته
البته اين همون ليندوز سابقه كه به اين اسم برگردونده شده :wink:

Nesta
05-09-2005, 03:01
سلام امیر جان اگه از دست ما ناراحت هستی‌ منم عذر می‌خوام .داداش آخه من از این برنامه هاش خسته شدم به خدا خیلی‌ کارمو لنگ میذاره .خلاصه شرمنده .ولی‌ اینو نمیگم که میکرسافت خوبه ها . :wink: :wink:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif

Amir_P30
05-09-2005, 03:43
سلام امیر جان اگه از دست ما ناراحت هستی‌ منم عذر می‌خوام .داداش آخه من از این برنامه هاش خسته شدم به خدا خیلی‌ کارمو لنگ میذاره .خلاصه شرمنده

نه بابا
ناراحتي نداره كه .شما داري نظر خودت رو ميگي
دشمنت شرمنده

ولی‌ اینو نمیگم که میکرسافت خوبه ها

:mrgreen: :wink: :wink:

mpsjavad
05-09-2005, 15:25
با ســــلام ..

من هم به Microsoft راي دادم به 1005 دليل

كه هيچ كدوم از دلايل رو نميگم ( چون قبلا دوستان ذكر كردن :mrgreen: )

فقط دليل اخر براي اينكه بچه بندرم :wink: :arrow:

بدرود ..............

Mehdi_Best
05-09-2005, 15:32
جواد جان سلام
من فكر كردم چون امير جان به مايكروسافت راي داده و تو هم همكار ايشون در انجمن آموزش و مقالات هستي به مايكروسافت راي دادي! :mrgreen: :mrgreen:

Ronaldiniho
05-09-2005, 15:54
من به مايكروسافت راي ميدم
ولي از شركت ادوب هم خوشم ميايد

mpsjavad
05-09-2005, 16:47
جواد جان سلام
من فكر كردم چون امير جان به مايكروسافت راي داده و تو هم همكار ايشون در انجمن آموزش و مقالات هستي به مايكروسافت راي دادي! :mrgreen: :mrgreen:

با سلام ..

مهدي جان داري يه كاري ميكني كه من هم بشينم هزار تا دليل بيارم .. ها ... :wink: اخه توي هزار تا دليل نميشه يكي از دلايل رو اوني كه شما گفتي جا داد ... :mrgreen:

من هم به Microsoft راي دادم به 1005 دليل

كه هيچ كدوم از دلايل رو نميگم ( چون قبلا دوستان ذكر كردن )

:? ..... :wink: ......

Nesta
05-09-2005, 18:37
سلام جواد جان مایکروسافت به 10020 دلیل از نظر برنامه نویسان برلند اشغال محصو می‌شه .شرمنده ها .

mpsjavad
05-09-2005, 21:04
با ســـلام ..

دوست من سعيد جان من نظر شخصيم رو دادم .

مطمءن هستم كه اگر داداشم كه برنامه نويسي كار ميكنه در اين نظر سنجي شركت ميكرد شركت بورلند رو انتخاب ميكرد چون اون تنها كارش با اين برنانه ها است ...

ولي يه نكته رو يادمون نره كه نه من و نه هيچ كدوم از دوستاني كه به Microsoft راي داديم از اين شركت حقوق و مزايا نميگيريم نكنه شما از شركت بورلند دستمزد ميگيري سعيد جان :mrgreen: :wink: ...

( شوخي كردم ) :arrow:

اميدوارم كه اين مدل نظر سنجي ها جو صميمانه اينجا رو به هم نزنه و فقط در حد يك نظر سنجي باقي بمونه ... ديده شده كه مثلا به جاي نام كاربري mpsjavad گفته شده ميكروسافتي .... ( ميكرو سافت نه Microsoft :mrgreen: )

...
..
.

Nesta
06-09-2005, 00:50
سلام جواد جان البته شما با اینترنت پر سرعت باید راضی‌ هم باشی‌ دیگه ....
شوخی‌ کردم ،آخه دیدم خیلی‌ راضی‌ هستی‌ گفتم که یک شوخی‌ هم با تو بکنم که خیلی‌ راضی‌ نباشی‌ ...

Mani_Borna
06-09-2005, 01:33
1-Symantec
2-Borland
3-Adobe
4-macromedia
5-gholi
6-taghi
7-naghi
8-gholmali
9-boozine
10-microsoft

Friend
06-09-2005, 01:53
من هم به ماکروسافت رای دادم

Nesta
06-09-2005, 02:35
سلام چقدر پس از ویندوز نا راضی‌ داریم همه مینالند ،ولی‌ چقدر هم از مایکروسافت راضی‌ داریم با .... :shock: :shock:

mmz63s
06-09-2005, 18:48
مونم به ادب رای دادم دنیا فتوشاپ

leuven
06-09-2005, 19:39
only microsoft

منم رای به microsoft میدم .

double_n
06-09-2005, 22:03
سلام
من به كمپاني سان مایکرو سیستمز خیلی علاقه دارم ، ولي قرار باشه از بين اينا يكي انتخاب كنم، Symantec رو انتخاب می کنم اونم چون محصولات زیادی داره و خصوصا کارش رو با امنیت نرم افزاری شروع کرده از موقعی که یادمه محصولاتی که همیشه نام NORTON رو یدک می کشن مورد استفاده همه هست . هر چند محصولاتش بی نقص نیست ولی حرفی برای گفتن داره .

PartitionMagic - OUT Of This Virtual Word
Norton AntiVirus - Not BAD
Norton Utilities - is The Best
pcAnywhere(PCEVERYWHERE)
و . . . .

لینوکسی و طرفدار مایکرو سیستمز باشید
:wink: :mrgreen: :mrgreen:

Friend
07-09-2005, 00:36
بابا خواهش می کنم درست نظر سنجی کنید آخه کارخانه ای که برنامه های گرافیکی درست می کنه با کارخانه ای که ویندوز درست می کنه قابل قیاس هستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

termite62
07-09-2005, 07:46
من به microsoft رای می دم چون حرف اول را میزنه

azadmard20
29-04-2006, 02:07
آخه نمی دونم کی به این مایکروسافت رای می ده

Honradez
29-04-2006, 18:07
خب دوست عزيز من به همشون راي ميدم، چون هركدوم به درد كاري ميخوره.

مثلا: مايكروسافت نرم افزارهاي كاربردي و ويندوز ؛ ماكرومديا ابزارهاي انيميشن و وب ؛ ادوبي نرم افزارهاي گرافيكي ؛ برلند: نرم افزارهاي برنامه نويسي ؛ سيمانتك ابزارهاي امنيتي و كاربردي

M.B.Asadi
06-08-2006, 20:47
مقايسه اين شركتها با هم مثل مقايسه ي خيار و اتوبوسه! آخه اين شركتها تقريبا كارهاي متفاوتي انجام ميدن

masoud908
07-08-2006, 00:09
تابلوئه كه مايكروسافت اوله.چون مشهورتره

mirmohammadi
07-08-2006, 01:05
من از برلند به خاطر دلفي خيلي راضي بودم
و از سيمانتك به خاطر انتي ويروسش كه خيلي گير ميده ناراضي

M.B.Asadi
09-08-2006, 19:26
سرویس پک دوش رو هم هر وقت نصب میکنم سرعت سیستمم به شدت کم میشه و هر بار که نصب کردم پشیمون شدم !

شما اگه سرويس پك دو رو بعدا نصب كنيد سرعت ويندوز شايد كم بشه ولي اگه از همن اول ويندوز داراي سرويس پك دو رو نصب كنيد اينطوري نميشه.

s_mosavi
18-10-2006, 23:59
جواب خيلي ساده است شما ميتونيد بدون مايكرو سافت از كامپيوتر خودتون استفاده كنيد

كامپيوتر بدون مايكروسافت الان تو ايران معني نداره