PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما چيه ؟:*** 1 سيمكارت 0913 *** يا *** 2 سيمكارت ايرانسل + 70 هشتاد تومن پول ***

Ali_Best
02-08-2007, 11:36
با سلام
من يه سيمكارت Ir-tci دارم كه هنوز پاكتش رو هم باز نكردم بفروشمش 2 تا سيمكارت دائمي ايرانسل + مقداري پول بگيرم ؟ :5:

H A M A S
02-08-2007, 11:56
شک نکن برو بگير!

Elfin-D
02-08-2007, 12:14
با سلام
من يه سيمكارت Ir-tci دارم كه هنوز پاكتش رو هم باز نكردم بفروشمش 2 تا سيمكارت دائمي ايرانسل + مقداري پول بگيرم ؟ :5:
ایرانسل یه سری حسن ها داره یه سری معایب
حسن هاش اینکه که جی پی آر اس داری...
میتونی شمارت رو خودت انتخاب کنی...
معایبش اینه که خزه...
همه جا آنتن نمیده...
هزینه هاش گرونتره

vahooli
02-08-2007, 12:16
دوست عزیز اگه شما از اصفهان هستی فعلا برای خرید سیم کارت ایرانسل دست نگهدار. من نمیدونم شما عجله داری یا نه اما اگه از اصفهان هستی و عجله هم داری برای استفاده , فعلا ایرانسل نگیر.

Ali_Best
02-08-2007, 12:21
معایبش اینه که خزه...
همه جا آنتن نمیده...
هزینه هاش گرونتره

چه جوريه ؟ من كه تو خيلي از تاپيكهاي ديگه خوندم هزينه هاش تعرفه هاش خيلي ارزونتر از مخابراته ... :13:

Ali_Best
02-08-2007, 12:24
دوست عزیز اگه شما از اصفهان هستی فعلا برای خرید سیم کارت ایرانسل دست نگهدار. من نمیدونم شما عجله داری یا نه اما اگه از اصفهان هستی و عجله هم داری برای استفاده , فعلا ایرانسل نگیر.

درسته من از استان اصفهانم اما تو سايت ايرانسل شهر ما تحت پوششه بازم اشكالي وجود داره ؟

vahooli
02-08-2007, 13:04
درسته من از استان اصفهانم اما تو سايت ايرانسل شهر ما تحت پوششه بازم اشكالي وجود داره ؟

آهان خوب اگه شهر شما رسمیه به نظر من ایرانسل بخر.

jackhammer
02-08-2007, 13:26
معایبش اینه که خزه...
همه جا آنتن نمیده...
هزینه هاش گرونتره

عزیز معیار انتخاب سیم کارت خز بودن نیست...کیفیته.
توی شهر ایشون اینجوری که میگن باید ایرانسل 100 درصد شهر آنتن بده.
در مورد هزینه هاش هم کی گفته که هزینه هاش گرون تره؟
1.هزینه نصب اس ام اس نداره
2.voicemail یا whocalled کاملا مجانی داره
3.یه کم ریاضی در سطح اول دبستان میخواد که متوجه بشی که تعرفه های مکالمش هم کمتره.
4.خیلی سرویس های مفید دیگه هم داره...

اصلا چرا میخوای 2 تا ایرانسل بخری؟
1 ایرانسل بخر که اگه دائمی باشه 50 تومن مجانی میتونی از موبایل استفاده کنی و 210 تومن هم میذاری تو جیبت.تازه 0936 هم میتونی انتخاب کنی که شمارش هر چی بخوای هست!
میتونی یه اعتباری بخری 29 تومن و یه اعتباری دیگه هدیه بگیری و 331 تومن هم بذاری توی جیبت!

masoudboy
02-08-2007, 13:50
اگر اصفهان طرف های نجف آباد و زرین شهر و خمینی شهر هستی بخر ولی طرف های آران و بیدگل و شهرضا خیلی بد آنتن بود من رفتم .

Ali_Best
02-08-2007, 14:09
اگر اصفهان طرف های نجف آباد و زرین شهر و خمینی شهر هستی بخر ولی طرف های آران و بیدگل و شهرضا خیلی بد آنتن بود من رفتم .

من طرفاي آران و بيدگل و كاشان هستم توي سايت ايرانسل كه آران و بيدگل يكي از مناطق تحت پوششه يعني بازم خوب آنتن نميده در مورد كاشان كه چيزي توي سايت نيست احتمالا" تا كي كاشان هم تحت پوشش خواهد بود ؟
يه چيز ديگه اينيكه مثلا" ايرانسل مناطق تحت پوشش رو مشخص كرده امكان داره كه بازم آنتن دهي توي اون مناطق عالي نباشه ؟؟؟

TempesT
02-08-2007, 14:19
ایرانسل بخر ضرر نمیکنی.
تحت پوشش کامل هم نباشه به زودی میشه اون موقع هست که باید حالشو ببری.
کخابرات آیندهاش روشن نیست جون همو جیزه 13 ساله هست.می خواست پیشرفت کنه تو 13 سال کرده بود.
ولی ایرانسل آینده اش خیلی بهتر و روشنتر از این حرف هاس.
حالا ایرانسل هم نگرفتی مخابرات نگیر تالیا از اون بهتره چون نهایتش کم ضرر میکنی.
آخه مخابرات گفته سیستمش احتمال زیاد بعده مهر ماه با این واگذاری ها قات میزنه.

masoudboy
02-08-2007, 15:35
من طرفاي آران و بيدگل و كاشان هستم توي سايت ايرانسل كه آران و بيدگل يكي از مناطق تحت پوششه يعني بازم خوب آنتن نميده در مورد كاشان كه چيزي توي سايت نيست احتمالا" تا كي كاشان هم تحت پوشش خواهد بود ؟
يه چيز ديگه اينيكه مثلا" ايرانسل مناطق تحت پوشش رو مشخص كرده امكان داره كه بازم آنتن دهي توي اون مناطق عالي نباشه ؟؟؟

من چند هفته پیش آران و بیدگل بدوم ولی آنتن دهی تعریفی نداشت . همه جا شهر میده ولی ضعیف هست و معمولا نصف آنتن داری . ایرانسل فقط تو آران و بیدگل یک BTS نصب کرده که به نظر من کم هست و حداقل یکی دیگه نیاز داره تا آنتن دهی تقویت بشه .
کاشان هم مثل اینکه قرار هست تا پایان شهریور تحت پوشش قرار بگیره.

Ali_Best
02-08-2007, 21:43
من چند هفته پیش آران و بیدگل بدوم ولی آنتن دهی تعریفی نداشت . همه جا شهر میده ولی ضعیف هست و معمولا نصف آنتن داری . ایرانسل فقط تو آران و بیدگل یک BTS نصب کرده که به نظر من کم هست و حداقل یکی دیگه نیاز داره تا آنتن دهی تقویت بشه .
کاشان هم مثل اینکه قرار هست تا پایان شهریور تحت پوشش قرار بگیره.

بلاخره ميشه كه با اين آنتن نصفه و نيمه كنار اومد كه ! درسته ؟
آنتن كم روي سرعت اينترنت تاثير داره ؟ممنون ميشم كمي توضيح بدين :20:

Maziar_69
02-08-2007, 22:00
بلاخره ميشه كه با اين آنتن نصفه و نيمه كنار اومد كه ! درسته ؟
آنتن كم روي سرعت اينترنت تاثير داره ؟ممنون ميشم كمي توضيح بدين :20:

خوشبختانه در سیم کارت ایرانسل با 1 خط انتن میتونی همه کار انجام بدی. اصلا هم به سرعت اینترنت ربط نداره.
فقط کافیه چیزی به نام انتن موجود باشه تا کارت راه بیفته . من این رو تجربه کردم.

Ali_Best
02-08-2007, 22:19
خوشبختانه در سیم کارت ایرانسل با 1 خط انتن میتونی همه کار انجام بدی. اصلا هم به سرعت اینترنت ربط نداره.
فقط کافیه چیزی به نام انتن موجود باشه تا کارت راه بیفته . من این رو تجربه کردم.

چه عالي
:40: Only Irancell :40:

MOJREM
02-08-2007, 23:25
منم می گم ایرانسل بخر / حالا چرا 2 تا ؟

arman4459
03-08-2007, 00:47
منم توصیه می کنم ایرانسل بگیری ایرانسل تنها ایرادش پوشش جاده ای که اونم به به مرور حل میشه

T.A.T.U
03-08-2007, 11:54
منم با ايرانسل موافقم
با تمام بلاهايي كه سرم آورده بازم دوسش دارم

CD-RW
04-08-2007, 09:53
یه نکته ای هم من اضافه کنم .
اگه " همراه اول " بخری ممکنه قیمت سیم کارت دسته دوم تا دو سوم قیمت واقعی پایین بیاد که در مقابل هزینه خرید رقم قابل توجهی میشه .
ولی اگه " ایرانسل " بخری سیم کارت استفاده شده رو خود " خدمات مشترکین ایرانسل " به قیمت 120 هزار تومان ازت میخره .

IcY
04-08-2007, 13:08
خدایی فقط ایرانسل:40:. نمیدونی وقتی تو راهی بری جایی :5:حوصلت سر میره اینترنت رفتن با ایرانسل چه حالی میده :8:.دل کسایی که دولتی دارن بسوزه!:31:

jackhammer
04-08-2007, 13:13
خدایی فقط ایرانسل:40:. نمیدونی وقتی تو راهی بری جایی :5:حوصلت سر میره اینترنت رفتن با ایرانسل چه حالی میده :8:.دل کسایی که دولتی دارن بسوزه!:31:
من از اینترنت dial-up استفاده میکنم که اعصاب آدمو تیکه تیکه میکنه تا یه صفحه باز کنه ولی gprs با اینکه سرعتش همونقدره حتی بیشتر ولی خیلی راحتتر کار میکنه...من بعضی وقتا ترجیح میدم با موبایل بیام تو اینترنت در حالی که کامپیوتر بغل دستمه!!

CD-RW
05-08-2007, 09:10
جدای از این مسائل
کسانی که از ایمیل روی گوشی هم استفاده میکنند , بیان و از لذت مضاعف " همیشه در دسترس بودن " تعریف کنند . تا اینکه بیاییم و بگیم " هیچکس تنها نیست " .
یه مدت که " پیامک " قطع بود , تنها وسیله ارتباطی من ایمیل بود ( از شهاب سامسونگ بپرسید تایید میکنه ) . واقعا نعمت بزرگیه که امکان تبادل فایل از راه به این دوری وجود داره .

hastie
07-08-2007, 05:31
به نظر من ايرانسل ارزش خريدن نداره تا زموني كه آنتن دهي مناسبي داشته باشه.هرچقدركه مزاياداشته باشه به اعصاب خوردي قطع و وصل تو جاهايي كه آنتن نيست و نداره.تو همين تهرون همين ديروز از ثابت با ايرانسل تماس گرفتم و اينقدر در عرض يه ساعت قطع و وصل شد كه آخرش با يارو كه تو سعادت آباد(دارغوزآبادم كه نبود) بوددعوامون شد.اكثرمواقع كه اس ام اسم از دولتي به ايرانسل ميدي نميرسه.به نظرتون اينطوري چه فايده داره؟مطمئنآ در آينده شرايط بهتري براي ايرانسل وجود خواهدداشت.در اين شكي نيست.امابهتره قضاوت مابين دو شركت رو بعده اين ماجراها انجام بديم كه مسلمآ شركت دولتي براي رقابت و فروش بيشترش دست روي دست نمذاره تا ورشكست بشه و همه ايرانسل بخرن.

CD-RW
07-08-2007, 08:53
به نظر من ايرانسل ارزش خريدن نداره تا زموني كه آنتن دهي مناسبي داشته باشه.هرچقدركه مزاياداشته باشه به اعصاب خوردي قطع و وصل تو جاهايي كه آنتن نيست و نداره.تو همين تهرون همين ديروز از ثابت با ايرانسل تماس گرفتم و اينقدر در عرض يه ساعت قطع و وصل شد كه آخرش با يارو كه تو سعادت آباد(دارغوزآبادم كه نبود) بوددعوامون شد.اكثرمواقع كه اس ام اسم از دولتي به ايرانسل ميدي نميرسه.به نظرتون اينطوري چه فايده داره؟مطمئنآ در آينده شرايط بهتري براي ايرانسل وجود خواهدداشت.در اين شكي نيست.امابهتره قضاوت مابين دو شركت رو بعده اين ماجراها انجام بديم كه مسلمآ شركت دولتي براي رقابت و فروش بيشترش دست روي دست نمذاره تا ورشكست بشه و همه ايرانسل بخرن.

مشکل تهران هنوز حل نشده !!!
بیا توی شهرهایی که پوشش صد درصد داره و یه امتحانی بکن . شاید نظرت برگشت .

IcY
07-08-2007, 09:06

,والا نمیخوامدوباره جنگه ایرانسل و دولتی بشه اما شاید تو بعضی جاها آنتن دهی ایرانسل ضعیف باشه اما من تا حالا با smsزدن به دولتی مشکلی نداشتم اگر مشکلی هم باشه از دولته نه از ایرانسل

jackhammer
08-08-2007, 14:21

از ثابت به موبایل همچین برای مخابرات درست نیست!
من شخصا یه مخابرات رو 10 بار گرفتم تا بالاخره با چه کیفیتی وصل شد!
اس ام اس از دولتی به ایرانسل مشکل از دولتیه!چرا وقتی ما از ایرانسل به دولتی یا از ایرانسل به ایرانسل میزنیم هیچ مشکلی نداره؟

zonealarm
08-08-2007, 15:34
یه نکته ای هم من اضافه کنم .
اگه " همراه اول " بخری ممکنه قیمت سیم کارت دسته دوم تا دو سوم قیمت واقعی پایین بیاد که در مقابل هزینه خرید رقم قابل توجهی میشه .
ولی اگه " ایرانسل " بخری سیم کارت استفاده شده رو خود " خدمات مشترکین ایرانسل " به قیمت 120 هزار تومان ازت میخره .

مطمئنی 120 میخرن؟

hastie
08-08-2007, 18:03
از ثابت به موبایل همچین برای مخابرات درست نیست!
من شخصا یه مخابرات رو 10 بار گرفتم تا بالاخره با چه کیفیتی وصل شد!
اس ام اس از دولتی به ایرانسل مشکل از دولتیه!چرا وقتی ما از ایرانسل به دولتی یا از ایرانسل به ایرانسل میزنیم هیچ مشکلی نداره؟
يكي از دوستانم كه ايرانسل داره ميگه اكثرمواقع كه به دولتي اس ام اس ميده نمياد.پس جريان چيه؟

jackhammer
08-08-2007, 20:09
يكي از دوستانم كه ايرانسل داره ميگه اكثرمواقع كه به دولتي اس ام اس ميده نمياد.پس جريان چيه؟
من چنین مشکلی ندارم...پس جریان چیه؟
اصلا اگه هم باشه من تا حالا از ایرانسل به ایرانسل هیچ کس رو ندیدم که مشکل اس ام اس داشته باشه...
در حقیقت اگه باشه هم هیچ وقت نمیتونید بفهمید که کدوم اپراتور در انتقال اس ام اس مشکل داره...

Persian_baby
09-08-2007, 13:07
معایبش اینه که خزه...
همه جا آنتن نمیده...
هزینه هاش گرونتره
در ضمن اسمش هم بد در رفته :2:

jackhammer
09-08-2007, 13:14
در ضمن اسمش هم بد در رفته :2:
بذار 2 تاشو بگم...
mtn=mobile tahala nadide
صفر نهصدو روم به دیوار!

اگه برای مخابرات بود مدیر عاملش میومد توی تلویزیون میگفت یه عده سودجو اینا رو طراحی کردن!
لازم به ذکره که سابقه mtn از مخابرات بیشتره...

"معایبش اینه که خزه..."
به نظر شما شخصیت و کلاس یه نفر از روی 0912 یا 0935 و ... موبایلش پیدا میشه؟!

hastie
10-08-2007, 14:08
من چنین مشکلی ندارم...پس جریان چیه؟
اصلا اگه هم باشه من تا حالا از ایرانسل به ایرانسل هیچ کس رو ندیدم که مشکل اس ام اس داشته باشه...
در حقیقت اگه باشه هم هیچ وقت نمیتونید بفهمید که کدوم اپراتور در انتقال اس ام اس مشکل داره...
تموم مردم كه ايرانسل ندارن.شماخودتون گفتيد مشگل از اپراتور اوله.

hastie
10-08-2007, 14:17
زموني كه 0913 اومد هم اينطوري بود.بعدش 0912.0914.0915 و ...
همشون تا جا بيفتن به همين نحو هستن.اما خيليها بخاطر اثبات زمون طولاني موبايل داشتنشون حاضرن خوط 0911 كاركرده رو به قيمتهاي گزاف بخرن.بعضيهام كه واقعآ ديوونه ان و يه دفعه 70 ميليون براي رند بودن يه شماره ميدن.اگه باور نداريد ميتونيد يه سري به صفحه موبايل نيازمنديهاي همشهري بزنيد.