PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نوع گوشی کدام است

DiDiSks
02-08-2007, 10:10
به نظر شما بهترین نوع گوشی کدام است؟

qaderi
02-08-2007, 10:13
به نظر شما بهترین نوع گوشی کدام است؟
بستگی داره از چه نظر و با چه قیمتی بخوای:5:
k800 و n73
خیلی خوبن:10:

DiDiSks
02-08-2007, 10:16
بستگی داره از چه نظر و با چه قیمتی بخوای:5:
k800 و n73
خیلی خوبن:10:
دوست عزیز این یک نظر سنجیه
:40:

BKM_MAHDI
02-08-2007, 10:18
منظور دوستمون بهترين كمپاني سازنده ي گوشيه.
من كهبدون شك نوكيا رو قبول دارم.

DiDiSks
02-08-2007, 10:22
من خودم نوکیا رو بیشتر قبول دارم ولی قیمت گوشی هاش به نسبت سایر گوشی ها (سونی اریکسون) بالایه به همین دلیل بیشتر مردم از سونی اریکسون استفاده میکنند من خودم هم سونی اریکسون دارم

ARASH66
02-08-2007, 10:48
DiDiSks دوست عزيز ي كه تاپيك رو زده ايد !
اين كار فايده اي نداره الان همه برند هارو اومديد با هم گذاشتيد و نميشه انتخاب درستي كرد هر كدمشون يه خوبي دارن يه بدي هر كي هم يه چيزي رو دوست داره !
دسته بندي خوبي هم نداره برندي كه كارش پاكت پي سي هست رو با برندي كه فقط گوشي ميزنه يا الانم برندي كه اصلا گوشي نميزنه رو با هم گذاشتيد تو نظر سنجي !
تازه اونم تو ايران كه اصلا بازار تنوع نداره فقط چند مدل استفاده ميشه !

qaderi
02-08-2007, 10:54
دوست عزیز این یک نظر سنجیه
:40:
شرمنده من قسمت نظر سنجی رو ندیدم
فقط سونی اریکسون

pillx
02-08-2007, 10:57
از لحاظ کیفیت و قدرت کارکردن شک نکنید نوکیا
ولی اگه به کیفیت فیلم و عکس توجه دارید 100% سونی اریکسون
اگه به ضخامت توجه کنید میتونید موتورولا رو انتخاب کنید
اگه به شیکی و جزابیت توجه دارید هم ال جی گوشی های شیکی رو داده توی بازار

ARASH66
02-08-2007, 11:47
لابد سامسونگم نقش هويج رو اينجا بازي ميكنه !

qaderi
02-08-2007, 13:30
اما متا سفانه ال جی زیبا هستند اما مفتشون گرونه
هر کس ال جی گرفته سر یک هفته پشیمون شده:27:

DiDiSks
02-08-2007, 13:44
DiDiSks دوست عزيز ي كه تاپيك رو زده ايد !
اين كار فايده اي نداره الان همه برند هارو اومديد با هم گذاشتيد و نميشه انتخاب درستي كرد هر كدمشون يه خوبي دارن يه بدي هر كي هم يه چيزي رو دوست داره !
دسته بندي خوبي هم نداره برندي كه كارش پاكت پي سي هست رو با برندي كه فقط گوشي ميزنه يا الانم برندي كه اصلا گوشي نميزنه رو با هم گذاشتيد تو نظر سنجي !
تازه اونم تو ايران كه اصلا بازار تنوع نداره فقط چند مدل استفاده ميشه !
منظورم یک نظر سنجیه کلیه و شما به همون گوشی های تو بازار توجه کن مثلا میری تو مغازه که گوشی بخری یا نوکیا یا سونی اریکسون ویا هم موتورولا بیشتر نظرتو جلب میکنه اگر بخوای وارد جزئیات بشی که باید برای هر کدوم یه تاپیک اختصاصی باز کنی اونم با 100 صفحه

p990
02-08-2007, 13:47
از بعضي گوشي ها سيستم عامل دار سوني اريكسون خوشم مياد ولي در مجموع نوكيا سر تر است.

T.A.T.U
02-08-2007, 14:40
منم با شما موافقم

vahid555
04-08-2007, 17:17
کارایی Nokia از همه بهتره .....

hastie
04-08-2007, 19:08
سوني اريكسون در طراحي و سايز و كيفيت عكس و فيلم به نوكيابرتري داره البته خيلي تو دست زيادشده و ترجيح ميدم اين دفعه نوكيا بخرم.

DiDiSks
04-08-2007, 20:54
مهمترین عیب گوشی های سونی اریکسون حمایت نکردن از سیستم عامل سیمبیان در اکثر تولیداتشونه ولی در مجموع گوشی های خوبیه و قیمت مناسبی داره

سوني اريكسون در طراحي و سايز و كيفيت عكس و فيلم به نوكيابرتري داره البته خيلي تو دست زيادشده
الان که تو دست یه بچه 2 ساله هم k750 میبینی

MOJREM
05-08-2007, 00:21
منم نوکیا و موتورولا رو قبول دارم سونی اریکسونم نمی دونم چرا اینقدر طرفدار داره ؟؟

iAR11
05-08-2007, 00:39
شاید دلیل اینکه زیاد شده خوبیش باشه...!!! اینطور نیست؟ (سونی اریکسون رو میگم)

CD-RW
05-08-2007, 08:55
به حق نوکیا بازار ایران رو شناخته , دلیل روشنش قیمت بالای بدون توجیه این برنده .
سونی اریکسون هم سری توی سرها پیدا کرده , دلیل روشنترش هم قیمت پایین بدون توجیه اونه .
--- لطفا کسی خورده نگیره , کلی دارم میگم , چون این دو تا برند توی بازار ایران خیلی بیشتر خرید و فروش میشه .
-----------------
به جای اینکه بیاییم از برندی طرفداری کنیم , یاد بدیم برای خرید گوشی چه پارامترهایی رو در نظر بگیریم که بتونیم با کمترین هزینه بهترین نتیجه رو بگیریم .
اگه قرار باشه با تعصب صرفا روی خرید مثلا موتورولا چشم رو از روی سایر برندها ببندیم , قطعا ضرر میکنیم .
هر شرکت سازنده برای خودش ایده های طراحی مخصوص خودش رو داره , ولی یه جاهایی توی ایده های هم دیگه دست درازی هم میکنند ( مثلا نوکیا باریک میسازه , سامسونگ با لینوکس میسازه , سونی اریکسون 5 مگاپیکسلی میزنه و ... ) هنر اینه که بتونیم توی این دست درازی هایی که شرکتها کردند بهترین انتخاب رو داشته باشیم . نه اینکه من برم موبایل فروشی بگم : " آقا با کلاس ترین نوکیا رو بده میخوام بخرم " .

DiDiSks
05-08-2007, 08:59
سونی اریکسونم نمی دونم چرا اینقدر طرفدار داره

شاید دلیل اینکه زیاد شده خوبیش باشه...!!! اینطور نیست؟
مهم ترین دلیلش قیمت کمترش نسبت به سایر گوشیایه وقتی کسی که میخواد گوشی بخره میبینه که نوکیا و سونی اریکسون دقیقا امکاناتش مثل هم ولی نوکیا گرونتر خب معلومه که میره سونی اریکسون میخره

CD-RW
05-08-2007, 09:05
یه موضوع دیگه یادم افتاد .
کلا برگزاری این طور نظر خواهی ها ( به نظر من ) فایده ای نداره , چون فقط افرادی که میان از این تاپیک بازدید میکنند نظر میدن .
متاسفانه طرز فکری که توی اجتماع ایجاد شده اینطوریه که : " من باید جلوی رفقام کلاس بذارم , پس میرم یه گوشی رو کم کنی میخرم " ( از بچه های سایت معذرت میخوام , ولی توی اجتماع همه عضو این سایت نیستند که فرهنگ خرید گوشی رو داشته باشند ) , قبلا عنوان کرده بودم که ملت فقط برای کلاس گذاشتن میرن موبایل میخرند ( نمونه زنده هم زیاد سراغ دارم ) . من خودم اصلا از موبایل خوشم نمی اومد , تا اینکه شنیدم یه اپراتوی میخواد سرویسهای اینترنتی روی موبایل ارائه بده , تنها دلیل خرید موبایل من همین بوده , متعاقبش رفتم یه گوشی خریدم که باریک باشه و وقتی توی جیبم میذارم تابلو نباشه . تا اینکه بخوام جلوی رفقا کل بذارم : " رفتم بهترین و شیک ترین و با کلاس ترین و گرون ترین گوشی رو خریدم " .
در عین حال اگه صحبتهام یه ذره تند میشه مغذرت میخوام ولی باید در نظر گرفت اینطور آمار گیری ها جنبه کاربردی نداره .

T.A.T.U
05-08-2007, 09:40
یه موضوع دیگه یادم افتاد .
کلا برگزاری این طور نظر خواهی ها ( به نظر من ) فایده ای نداره , چون فقط افرادی که میان از این تاپیک بازدید میکنند نظر میدن .
متاسفانه طرز فکری که توی اجتماع ایجاد شده اینطوریه که : " من باید جلوی رفقام کلاس بذارم , پس میرم یه گوشی رو کم کنی میخرم " ( از بچه های سایت معذرت میخوام , ولی توی اجتماع همه عضو این سایت نیستند که فرهنگ خرید گوشی رو داشته باشند ) , قبلا عنوان کرده بودم که ملت فقط برای کلاس گذاشتن میرن موبایل میخرند ( نمونه زنده هم زیاد سراغ دارم ) . من خودم اصلا از موبایل خوشم نمی اومد , تا اینکه شنیدم یه اپراتوی میخواد سرویسهای اینترنتی روی موبایل ارائه بده , تنها دلیل خرید موبایل من همین بوده , متعاقبش رفتم یه گوشی خریدم که باریک باشه و وقتی توی جیبم میذارم تابلو نباشه . تا اینکه بخوام جلوی رفقا کل بذارم : " رفتم بهترین و شیک ترین و با کلاس ترین و گرون ترین گوشی رو خریدم " .
در عین حال اگه صحبتهام یه ذره تند میشه مغذرت میخوام ولی باید در نظر گرفت اینطور آمار گیری ها جنبه کاربردی نداره .

كاملا حق با شماست

ARASH66
05-08-2007, 10:29
cd-rw من هم با شما موافقم !
نظراتت منطقي واقعيه !

DiDiSks
05-08-2007, 13:38
واقعا دیگه حالم از موبایل به هم خورده وقتی میبینی هر نوع بشر و موجودی که روی این کره خاکی زندگی میکنه موبایل داره اونم برای کلاس یا در میاره باهاش اهنگ گوش میده یا فیلم نگاه میکنه الان به نظرم موبایل نداشته باشی با کلاستره در ضمن از موضوع اصلی تاپیک منحرف نشیم:46:

hamid_hitman47
05-08-2007, 15:28
منم گوشي هاي نوكيا رو ترجيح ميدم...
ولي از m600 سوني خيلي خوشم مياد...
ولي در مجموع نوكيا بهتره...

بیلچه
05-08-2007, 15:37
سونی با سونی اریکسون فرق داره ؟

hamid_hitman47
05-08-2007, 15:44
منم گوشي هاي نوكيا رو ترجيح ميدم...
ولي از m600 سوني خيلي خوشم مياد...
ولي در مجموع نوكيا بهتره...

منظورم همون سوني اريكسون بود ديگه

..........

T.A.T.U
05-08-2007, 16:57
بچه ها لطفا به اين سوال من در اين تاپيك جواب بدين
مساله مرگ و زندگي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DiDiSks
05-08-2007, 17:40

اره گوشی سونی هم داریم سونی اریکسون هم داریم و این دو تا با هم فرق میکنن

hastie
05-08-2007, 22:47
اره گوشی سونی هم داریم سونی اریکسون هم داریم و این دو تا با هم فرق میکنن
نميدونستم كه سوني هم گوشي توليد ميكنه.تا اونجايي كه من شنيده بودم سوني اريكسون تركيبي از شركتهاي سوني و اريكسون بوده.حالا چطوري سوني جداگونه واسه خودش گوشي ميزنه؟

MOJREM
06-08-2007, 00:27
دوست عزیز سونی قبلا یه شرکت بوده که سوا گوشی تولید می کرده که هنوز هم گوشیهاش تو بازار هست . اریکسون هم یه شرکت جدا که به نظر من خیلی گوشیهای توپی می زد که در یه برهه از زمان این دوشرکت با هم تلفیق شدند تا در قالب شرکتی بزرگتر به تولید گوشی همراه ادامه بدند ( می دونم اکثریت می دونن واسه اونایی که نمی دونن گفتم )

یا علی مدد

نعيم.وحيد
06-08-2007, 05:28
:40:بهترين نوع گوشي نوكيا است

hastie
07-08-2007, 03:12
دوست عزیز سونی قبلا یه شرکت بوده که سوا گوشی تولید می کرده که هنوز هم گوشیهاش تو بازار هست . اریکسون هم یه شرکت جدا که به نظر من خیلی گوشیهای توپی می زد که در یه برهه از زمان این دوشرکت با هم تلفیق شدند تا در قالب شرکتی بزرگتر به تولید گوشی همراه ادامه بدند ( می دونم اکثریت می دونن واسه اونایی که نمی دونن گفتم )

یا علی مدد
يه مدل اريكسونو كه 8 سال پيش ديدم تعريف آنچناني نداشت ولي خيلي دلم ميخواد گوشيهاي قديمي سوني اين ابرشركت الكترونيكوببينم.ايني كه شما گفتيدتوبازار هست منظورتون گوشي نو بوده يا دست دوم؟

Ali-Bahal
07-08-2007, 08:30
فقط سونی اریکسون

تنوع محصولش هم بیشتره و گوشیهاش کلا خیلی توپ هسنتد:46:

amirzzz
07-08-2007, 09:51
فقط N90 خدای دوربین

S E V E N
07-08-2007, 11:34
نوکیا N95 در حال حاضر بهترین است

این که دیگه مشخصه !

shazdeh23
07-08-2007, 12:57
از فروش جهانی Nokia میتونید بفهمید که Nokia حرف اول رو میزنه.
شک نکنید....

DiDiSks
08-08-2007, 09:54
از فروش جهانی Nokia میتونید بفهمید که Nokia حرف اول رو میزنه.
شک نکنید....

خب معلومه دوست من نوکیا کارش درسته

?hasti
08-08-2007, 14:44
بدون شک نوکیا. من خودم نوکیا دارم و قصد عوض کردن گوشی را دارم خیلی ها بهم مدلهای سونی اریکسون را پیشنهاد می کنند ولی تا حالا زیره بار نرفتم که سونی اریکسون بخرم:10:

nkhdiscovery
08-08-2007, 16:36
بهترین نوع دوربین بی شک سونیه و خب...گوشی هم نوکیا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_twe
08-08-2007, 16:52
نوکیا بهترین گوشیه چون سیستم عاملش توپه سیمبیان و به همین خاطرم قیمتش مثلا از گوشی های سونی اریکسون بالاتره سونی اریکسونم برای این ارزونه چون سیستم عامل نداره و فقط جاواست و به هیچ دردی هم نمیخوره البته منظورم بیشتر سونی اریکسون ها بود بعضی هاشون سیستم عامل دارن ...:5:

DiDiSks
08-08-2007, 17:32
نوکیا بهترین گوشیه چون سیستم عاملش توپه سیمبیان و به همین خاطرم قیمتش مثلا از گوشی های سونی اریکسون بالاتره سونی اریکسونم برای این ارزونه چون سیستم عامل نداره و فقط جاواست و به هیچ دردی هم نمیخوره البته منظورم بیشتر سونی اریکسون ها بود بعضی هاشون سیستم عامل دارن ...:5:
مثل p990i سونی اریکسون که سیستم عامل داره

mohammad_twe
08-08-2007, 21:56
مثل p990i سونی اریکسون که سیستم عامل داره
درسته ولی من p990 رو با یه 6630 نوکیا عوض نمیکنم نوگیا وری گوددددد:8:

labkhand
08-08-2007, 23:30
نوکیا همیشه جدیدترین فناوری ها رو میاره مثل صفحه نمایش های 16 میلیون رنگی

aram_nfs
09-08-2007, 19:49
بهترین گوشی ها گوشی های نوکیاست
علت گرونیشون هم طراحی خاص برای هر گوشی و دارا بودن نرم افزار هستش
واقعا بیستن
این سیستم عاملش هم که واقعا یه چیزه دیگش که به نظر من مهمترین نقطه قوتشه
البته یه چیزی یادم رفت کیفیت صفحه های نمایشون هم بی نظریه توی هیچ مارکی این کیفیت ها وجود نداره
مخصوصا این وقتی بشتر به چشم می خوره که توی خیابون زیر نور خورشید می خوای یه کلیپی رو برای دوستت نشون بدی ...

Imagicgirl
09-08-2007, 21:54
نظرتون نسبت به i-mate چیه ؟ خیلی ها به من می گن از همه سری های nokia بهتره ، من هم همیشه موافق بودم که نوکیا از همه بهتره اما می گن که i-mate ها چون سیستم عامل ویندوز دارن گوشی های بهتری هستن

DiDiSks
10-08-2007, 11:28
نظرتون نسبت به i-mate چیه ؟ خیلی ها به من می گن از همه سری های nokia بهتره ، من هم همیشه موافق بودم که نوکیا از همه بهتره اما می گن که i-mate ها چون سیستم عامل ویندوز دارن گوشی های بهتری هستن
اونا pc pocket هستن که ویندوز دارن بدم نیستن

DiDiSks
10-08-2007, 11:35
میگم عجیبه موتورولا طرفدار نداره جریان چیه؟:13:

labkhand
10-08-2007, 13:36

حقیقتش موتورولا نمایندگی رسمی و همینطور خدمات نداره در ضمن تمام موتورولا های تو ایران یا ساخت چینه یا سنگاپور.

من یک v3i گرفتم سه روز بعد فروختم چون نه صدا داشت نه سرعت بلوتوث و پیام فارسی هم قبول نمیکرد ...خلاصه افتضاح بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aram_nfs
10-08-2007, 14:29
ازدست دادن طرفدارهای برای متورولا به خاطر عرضه نکردن سری جدید بوده
واین جهانیه
آخه بیش از 10 درصد فروش جهانیش رو از دست داده:46:
اما امسال یه چند تا سری جدید وارد بازار کرده
شاید بتونه جاشو باز کنه
در ضمن گوشهای موتورولا فقط و فقط زیبایی دارن نه چیز دیگه
البته سری جدیدش از سیستم عامل جاوا لینکوش استفاده خواهند کرد:27:

Imagicgirl
10-08-2007, 14:36
اونا pc pocket هستن که ویندوز دارن بدم نیستن

می دونم که اونا pc poket هستن اما مثلا اونا بهترن یا موبایل های نوکیا ؟ از نظر استفاده توی دست ! مرسی

T.A.T.U
10-08-2007, 15:06
نوكيا بهترين گوشي از همه لحاظ

amirzzz
10-08-2007, 22:21
فقظ N90 خدای دوربین

DiDiSks
11-08-2007, 11:30
می دونم که اونا pc poket هستن اما مثلا اونا بهترن یا موبایل های نوکیا ؟ از نظر استفاده توی دست ! مرسی

به نظرم نوکیا از همه بهتره رفیق:8:مخصوصا موزیکالاش باز مخصوصا N73 و N95

Imagicgirl
11-08-2007, 11:43
مرسی ! خوشحالم که شما هم می گید نوکیا بهتره ، منم همین رو بیشتر احساس می کردم اما خب مطمئن نبودم !
حالا e65 تو نوکیا چطوره ؟ ;)

seyyedi
11-08-2007, 15:58
دوستان سلام
didisks جان چرا خبری از htc نیست این شرکت یکی از بهترین ppc ها رو می زنه تقریبا باید بگیم لپ تاپ میزنه در اندازه کوچیک

DiDiSks
11-08-2007, 17:42
دوستان سلام
didisks جان چرا خبری از htc نیست این شرکت یکی از بهترین ppc ها رو می زنه تقریبا باید بگیم لپ تاپ میزنه در اندازه کوچیک
من خبر نداشتم همچین شرکتی هم هست حالا شایدم دلیلی داشته که تو این لیست نیست

DiDiSks
11-08-2007, 17:47
مرسی ! خوشحالم که شما هم می گید نوکیا بهتره ، منم همین رو بیشتر احساس می کردم اما خب مطمئن نبودم !

حالا e65 تو نوکیا چطوره ؟ ;)

این مشخصات E65هست حالا خودت تصمیم بگیر چطوره به نظر من خوبه

تصویر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات
نام گوشي :E65
قیمت :گارانتی اصلی

420000 تومان

تاريخ معرفي :ماه فوریه سال 2007
باند فركانس:

باند :UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

سيستم عامل نوع:Symbian OS 9.1, Series 60 UI

مشخصات ظاهري وزن(گرم):115 سايز (طول - عرض - ضخامت):105 * 49 * 15.5رنگ بندي گوشي :نقره ای

مشخصات صفحه نمايش نوع:TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ ابعاد:240x 320 پیکسل
صفحه نمايش لمسي :ندارد

حالت اسكرين سيور:دارد

تصوير زمينه:دارد

مشخصات دوربين نوع:2 مگاپیکسل
قابليت بزرگنمايي:4 برابر
ابعاد عكس :1600x1200 پیکسل
قابليت فيلمبرداري:دارد
مدت فيلمبرداري:به میزان حافظه
فلاش:ندارد
مشخصات صداي زنگ نوع:پلی فونیک
قابليت دريافت زنگ:دارد
پخش MP3 به جاي زنگ دارد
مشخصات پخش كننده موزيك نوع:MP3 player
قابليت پخش:(AAC, AAC+, eAAC+, MP3, MP4, M4A, AMR (NB-AMR), MIDI Tones (poly 48), Mobile XMF, RealAudio 7,8,10, SP-MIDI, True tones (WB-AMR )
مشخصات حافظه
حافظه گوشي:50 مگابایت
حافظه مموري كارت :دارد (microSD (TransFlash با قابلیت تعویض سریع کارت و قابلیت ارتقا تا 2 گیگابایت
دفترچه تلفن:دارد
نمايش تصوير تماس گيرنده:دارد
ابزار ارتباطي گوشي
پورت:USB و Pop-Port
بلوتوث:دارد
اينفرارد:دارد GPRSدارد EDGEدارد HSCSDدارد
3Gدارد Wireless LAN دارد بازي:دارد مرورگر اينترنتWAPدارد xHTML دارد HTMLدارد
ساير مشخصاتmessaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
تايپ هوشمند T9دارد
ويبره دارد
آيفون دارد
منشي تلفني ندارد
سيستم ضبط صدا:دارد
سيستم شماره گيري با صوت:دارد
فرمان صوتي دارد
راديو ندارد
چراغ قوه:ندارد
فن آوري Push to talkدارد
مكالمه تصويري:ندارد
قابليت ويرايش آفيس:ندارد
قابليت نمايش Pdfدارد
قابليتهاي ديگر:

Java MIDP 2.0 مشخصات باتري نوع:Standard battery, Li-Ion 1000 mAh
زمان مكالمه:مداوم6 ساعت

زمان آماده به كار265 ساعت

وسايل جانبي
هندفري:مدل HS-5

هندفري بلوتوث: مدل HDW-3 و مدل HS-13W و مدل HS-12W و مدل HS-26W و مدل BH-200 و مدل BH-800 و مدل BH-900

كاركيت:ندارد

كاركيت بلوتوث: مدل CK-15W و مدل 616

كابل:مدل CA-53

قابليت نصب دوربين:ندارد
كيبورد بيسيم: مدل SU-8W

شارژر:مدل AC-4

شارژر فندكي:مدل DC-4
ساير لوازم :بلندگو مدل MD-4

SAEED_BARCELONA
11-08-2007, 17:50
فقط سونی اریکسون. هیچی که نداشته باشن لا اقل سرعتشون از گوشیایه نوکیا خیلی بیشتره.

DiDiSks
11-08-2007, 18:05
فقط سونی اریکسون. هیچی که نداشته باشن لا اقل سرعتشون از گوشیایه نوکیا خیلی بیشتره.
سرعت گوشی منظورت چیه اگر سرعت باز و بسته کردن فایل ها هست که اون به میزان پر وخالی بودن حافظه بستگی داره

)(^A^)(
11-08-2007, 19:47
به نظر من iphone خيلي خداسسسسسسسسسسسس.

SAEED_BARCELONA
11-08-2007, 21:35
سرعت گوشی منظورت چیه اگر سرعت باز و بسته کردن فایل ها هست که اون به میزان پر وخالی بودن حافظه بستگی داره

یکی بازو بسته کردن فایل ها یکیم نصب برنامه ها. یه دیکشنری نصب کردم تو N73 (مموری 2گیگ- 450 مگش یا بیشتر پرنبود)
انگار خواستم ویندوز نصب کنم.:31:
ولی همون دیکشنری تو k800(مموری 1گیگ- 300 وخورده ایش پربود) ایکی ثانیه.:5:

aram_nfs
11-08-2007, 21:55
یکی بازو بسته کردن فایل ها یکیم نصب برنامه ها. یه دیکشنری نصب کردم تو N73 (مموری 2گیگ- 450 مگش یا بیشتر پرنبود)
انگار خواستم ویندوز نصب کنم.:31:
ولی همون دیکشنری تو k800(مموری 1گیگ- 300 وخورده ایش پربود) ایکی ثانیه.:5:

شما می خوای با مقایسه نصب یک برنامه جاوا گوشی انتخاب کنی؟
در ضمن هر چه سیستم عامل کاملتر بشه جوانب امنیتیش هم بیشتر میشه...

Imagicgirl
11-08-2007, 22:36
این مشخصات E65هست حالا خودت تصمیم بگیر چطوره به نظر من خوبه

مرسی از اطلاعاتی که دادی ، من هم فکر کنم گوشی خوبی باشه ، نسبت به اندازه اش و شکلش و اینا !

SAEED_BARCELONA
12-08-2007, 09:44
شما می خوای با مقایسه نصب یک برنامه جاوا گوشی انتخاب کنی؟
در ضمن هر چه سیستم عامل کاملتر بشه جوانب امنیتیش هم بیشتر میشه...

من نخواستم با مقايسه نصب يک برنامه جاوا گوشي انتخاب کنم. يکي از برتريهاي سوني اريکسون نسبت به نوکيارو گفتم. در ضمن کدوم يکي از گوشياي نوکيا امنيت خفني داره؟:13: اصلا بايد بگيم کدومش امنيت داره

CD-RW
12-08-2007, 13:59
من اصلا قصد نداشتم توی این نظر خواهی شرکت کنم , ولی دیدم اساتید بنده ( شهاب گلم ) توی این نظر خواهی شرکت کرده .
من قبلا هم برای شرایطی رو برای خودم تعریف کردم که هنوز از تعیین کردن این شرایط پشیمون نشدم .
حالا اگه فلان برند خیلی پر طرفداره و خیلی ارزونه و به اصطلاح سیستم عامل داره به من ربطی نداره .
جدای از شرایطی که قبلا گفته بودم , موارد زیر رو هم باید در نظر گرفت .
1- شرکتی که تمام تمرکزش روی مخابرات باشه از سایر علوم مربوطه به شاخه الکترونیک عقب میمونه ( این قاعده کلیه , نذارید مثال بزنم )
2- شرکتی که سخت افزار مورد نیاز رو بخره و خودش نسازه باز هم از این شاخه عقب میمونه .
3- شرکتی که بیاد و با سرمایه یکی دیگه کارش رو شروع کنه , راه به جایی نمیبره مگر اینکه زیر اسم شرکت بزرگتر باشه ( قطعا توی تمام سیاستهای داخلی شرکت هم تاثیر داره ) .
4- تکیه بر قدرت نرم افزاری فقط یه حربه است برای تبلیغ و گر نه مثلا برای کاربر عادی گوشی N95 با گوشی K310 یک اندازه کارایی داره اونهم توی هر دو بگه " الو " .
5- کشوری که ساخت محصولات خودش رو بدون نظارت کامل و کافی ( هر چقدر هم که نظارت قوی باشه , چین کار خودش رو میکنه ) به یک کشور دیگه بده , باید منتظر ضربه خوردن توی بازار جهانی باشه .
6- طرحهایی تکراری و بدون تنوع هم به ناچار از دور خارج میشند .
7- و ...
از هیچ برندی طرفداری نمیکنم یا توی سر هیچ برند دیگه ای نمیزنم ولی توی همه محصولات برید و این قضیه رو بررسی کنید , مثلا از خودرو بگیر تا صنایع کمپوت سازی .
---------------------
حالا هی شما بگید " سونی اریکسون " یه عده دیگه بگن " نوکیا " . اگه قراره که فقط بفهمید کی چی دوست داره , خب آزاده که بگه ولی دیگه دلایل مریخی برای خودش جور نکنه .
مثلا از سونی اریکسون خوشش میاد و یه کاربر عادیه , نیاد بگه " سونی اریکسون ؟؟؟ مگاهرتز سرعت پردازنده داره و ؟؟؟ مگا بیت هم کش داره و این طور چیزها ( ببخشید نمیتونم صریح اشاره کنم , ممکنه دوستان ناراحت بشن ) . هر کس به اندازه کاربرد خودش بیاد دلیل بیاره .
مثلا من از سامسونگ خوشم میاد چون تقویم شمسی داره , نگم چون دوربین ؟ مگاپیکسلی میزنه میخرمش ( حالا اگه 10 مگا پیکسلی میزنه به فعلا من چه مربوط )

labkhand
12-08-2007, 22:13
من نخواستم با مقايسه نصب يک برنامه جاوا گوشي انتخاب کنم. يکي از برتريهاي سوني اريکسون نسبت به نوکيارو گفتم. در ضمن کدوم يکي از گوشياي نوکيا امنيت خفني داره؟:13: اصلا بايد بگيم کدومش امنيت داره

سیستم عامل سری 40 امنیت داره چون اصلا ویروس نمیشناسه:27:
برای همین طرفدارشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S E V E N
12-08-2007, 23:17

من با نرم افزار هک گوشی 70 % سونی اریکسونی ها رو راحت هک میکنم !

در صورتی که درصد این موضوع برای نوکیا خیلی کمتره !

masoud908
13-08-2007, 19:02
سلطان 3250

نعيم.وحيد
14-08-2007, 15:57
:40:نوكيا بهترين نوع گوشيه

seyed_roohollah
14-08-2007, 16:05
Just Nokia
Just N73
Just Music Edition

DiDiSks
14-08-2007, 23:47
Just Nokia
Just N73
Just Music Edition
واستا دو روز دیگه N95 جای N73 رو خواهد گرفت

hamed_9192
15-08-2007, 02:14
فقط سونی اریکسون چون هم نسبت به بقیه گوشی ها ارزمنه وهم امکانات خوبی داره

Kolang
15-08-2007, 02:53
>>>> قوانین مهم این بخش <<<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])