PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک در مورد يكي از ترفند هاي وبلاگ تخصصي ويندوز !

mahdi2005qomi
31-08-2005, 21:02
در بخش
windows.p30world.com
یک ترفندی برای افزایش امنیت بدون نرم افزار بود که در آن گفته بود در
runبنویسید
mmc
و بقیه ماجرا و من این کار را کردم در دفعه بعدی اصلا یوزر من وجود نداشت و با آدمین بالا می آمد حالا اگر کسی که مبتدی این ترفند را به کار ببرد تکلیفش چیست البته من به یک جوری درست کردم نه کامل حالا کسی نمی داند چگونه می توان به تنظیمات اولیه دست یافت

mahdi2005qomi
02-09-2005, 19:56
من نمی دونم برای چی عنوان را عوض کرده اید اگر راست می گویید جواب دهید چرا عنوان را عوض می کنید

Sina
02-09-2005, 22:21
اگر راست ميگوييم ؟؟ :shock: تا حالا شما دروغ ديدي كه ما بگوييم ؟ :mrgreen: :lol:
دوست عزيز خوب اين چه عنواني بود انتخاب كردي ؟
من عنوان رو عوض كردم كه جلب توجه كنه تا كساني كه بلدن بيان جواب شما رو بدن
شما يكم صبر كن تا جواب بگيري :wink:

Amir_P30
03-09-2005, 02:52
لينك مقاله رو ميشه بزاري

اينها يك سري مطالب علمي هستندواز پيش خودمون كه نميگيم

احتمالا شما جايي اشتباه كردي.

MOHAMMAD_SAT
03-09-2005, 03:24
System Restor
كن :wink:

mahdi2005qomi
03-09-2005, 19:49
ساخت يك Security Analyzer براي ويندوز XP
این مطلب بود به لینک زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من می نویسم اگر کس دیگری این کار را کرد راه برگشت را بلد باشد و بقیه راهنمایی کنن
در ضمن سیستم رستور من همیشه خاموش است چون فقط فضا اشغال می کند

*عیسی*
04-09-2005, 00:25
من نمی دونم برای چی عنوان را عوض کرده اید اگر راست می گویید جواب دهید چرا عنوان را عوض می کنید
چند روز پيش عنوان تاپيك من رو هم عوض كرده بودن :x چرا به ما احترام نميزارين؟؟؟؟

Amir_P30
04-09-2005, 02:57
عزيز منشما از رجيستريت بك آپ گرفتي؟

ببين محمد رضا چي نوشته:

توجه : اگر احيانا بي دقتي كرديد و يك تغيير ناخواسته را در اين قسمت اعمال كرديد فورا از فايل Backup رجيستري استفاده كرده و سپس ويندوز خود را يك بار Restart كنيد تا تغييرات به شكل اول باز گردند. اگر اين كار را نكنيد بعد ها در يك قسمت به مشكل بر خواهيد خورد.

mahdi2005qomi
04-09-2005, 20:06
از سایت شخصی انتظار رعایت احترام را نباید داشته باشیم
خوب بالاخره سایت های دولتی بهتر هستند در این موارد مثلا سایت تبیان یا اصلا نمی گذارد مطلب ثبت شود یا اگر بگذارد به صورت کامل می گذارد البته همه مطلبی نمی شود که گذاشت

Amir_P30
05-09-2005, 01:11
:shock: :shock:

مهدي جان عزيز من شما اينجا از ما توهيني ديدي؟
خوب شما داري ميگي دستگاهم اين جوري شده

منم ميگم به اين تيتر توجه كن:

توجه : اگر احيانا بي دقتي كرديد و يك تغيير ناخواسته را در اين قسمت اعمال كرديد فورا از فايل Backup رجيستري استفاده كرده و سپس ويندوز خود را يك بار Restart كنيد تا تغييرات به شكل اول باز گردند. اگر اين كار را نكنيد بعد ها در يك قسمت به مشكل بر خواهيد خورد.

M.R.M
05-09-2005, 08:58
سلام به شما دوست عزيز.
شما اگر در همان مقاله يك نگاه جزئي به قسمت Comment ها مي انداختيد دچار چنين مشكلي نميشديد. من بارها در بسياري از مقالات در قسمت Comment ها نكاتي را در مورد مقاله ذكر كرده ام كه متاسفانه از ديد بسياري از كاربران پنهان مانده است و آنها را دچار اين قبيل مشكلات نموده است ( كه تمام سعي خودم را كردم كه در مقالات بعدي تمام اين نكات را در خود مقاله به صورت صريح تر ذكر نمايم ، با وجود اينكه در خود مقاله به نكاتي در اين مورد بر خواهيد خورد ). ضمنا من در هر مقاله اي سطح كاربري آن را ذكر مينمايم و به صورت صريح ميگويم كه اگر كاربر حرفه اي نيستيد در استفاده از مقاله كاملا دقت نماييد و در صورت بروز مشكل مسئوليت آن تماما به عهده كاربر ميباشد. اين مقاله نيز يكي از آن مقالاتي بود كه من كاملا صريح چنين نكاتي را در آن قيد كرده بودم.
من متن آن توجه نامه اي را كه در قسمت Comment ها بيان كرده بودم را در اينجا قرار ميدهم تا كاملا متوجه موضوع بشويد ( ميتوانيد براي اطمينان به قسمت Comment آن مقاله و تاريخ درج توجه نامه بنده توجه نماييد ) :

سلام به تمام دوستان عزيز.
با توجه به اينكه بسياري از دوستان در استفاده صحيح از اين ابزار دچار مشكل شده اند لازم دانستم كه يك سري نكات را در مورد اين ابزار به شما ياد آوري كنم. بنابراين خواهش ميكنم قبل از اينكه هر گونه استفاده اي از اين ابزار كنيد موارد زير را مد نظر داشته باشيد :
ببينيد دوستان همان طور كه از اسم اين ابزار پيداست كارش ايجاد امنيت بسيار بالا در سيستم شما است. شما بعد از كليك روي دكمه Analyze Computer Now به برنامه دستور ميدهيد كه تمام موارد امنيتي سيستم شما را چك كند. بعد اگر دقت كنيد ميبينيد كه ابزار يك سري از عوامل امنيتي را خودش روي سيستم اعمال ميكند و به شما نشان ميدهد ( در قسمت راست صفحه ابزار ، آنهايي كه با علامت يك تيك سبز رنگ كنارشان مشخص ميشوند ). تا اينجا هيچ چيز ثبت نشده و تغيير نكرده است. به محض كليك شما روي دكمه Configure Computer Now همه چيز ثبت ميشود و كليه تغييرات امنيتي روي سيستم شما اعمال ميشود.
نكته ظريف هم همين جاست. بسياري از مشكلاتي كه پيش مي آيد به دليل اين است كه كاربران بدون توجه به تغييراتي كه خود ابزار ميخواهد در سيستم بدهد عبارت Configure را انتخاب ميكنند. به همين دليل به مشكلاتي از قبيل عدم دسترسي به كاربران Guest و محدود شدن در سيستمهاي ارتباطي و پورتهاي سيستم و ... مواجه ميشوند. و تمام اين مشكلات را در واقع خودشان به ابزار اجازه داده اند كه به وجود آورد.
شما بايد بعد از Analyze سيستم تمام موارد را تك تك كنترل كنيد و آن مواردي را كه مايل نيستيد محدود شوند حذف كنيد تا مشكلات احتمالي پيش نيايد.
من براي همين است كه مدام در آموزش تاكيد كرده ام كه اگر كاربر حرفه اي نيستيد از انجام تغييرات با اين ابزار خودداري كنيد تا خودم آموزشهاي لازم را در مقالات بعدي بدهم. اما متاسفانه اكثر كاربران اين حرفها را اصلا جدي نميگيرند و فقط دوست دارند از موضوع سر در آورده و فقط كاري را انجام دهند.
در هر صورت مسئوليت تمام مشكلات احتمالي به عهده خود كاربر است ( چون اگر واقعا بتوانيد به درستي از آن استفاده كنيد هيچ مشكلي براي شما پيش نخواهد آمد همان گونه كه خود من هم از اين ابزار بدون به وجود آمدن هيچ مشكلي استفاده ميكنم ) .
من حتي به كاربران حرفه اي هم پيشنهاد ميكنم كه قبل از اعمال تغييرات كليه تدابير لازم را در نظر بگيرند ( تدابيري مثل Backup گرفتن از رجيستري و اطلاعات مهم و ... ) زيرا حتي حرفه اي ها هم ممكن است در اين جور موارد دچار مشكل شوند.
در هر حال اينها توصيه هاي من به شما كاربران عزيز قبل از استفاده از اين ابزار بود و از آن به بعدش ديگر تمام مسئوليت با خودتان است.
با تشكر از شما دوستان و كاربران عزيز.

شاد و پيروز و موفق باشيد. :)

Sina
06-09-2005, 15:20
خوب بالاخره سایت های دولتی بهتر هستند در این موارد مثلا سایت تبیان یا اصلا نمی گذارد مطلب ثبت شود یا اگر بگذارد به صورت کامل می گذارد البته همه مطلبی نمی شود که گذاشت

دوست عزيز شما يه سوال پرسيدي و جوابت رو هم كه گرفتي
ديگه اين حرفها چي بود بار ما ميكني ؟؟
كجا اعلام شده اين سايت شخصي هست ؟ :shock: كي به شما بي احترامي كرده ؟؟ مگه شما توافق نامه رو قبول نكردي كه مديران حق دارن تاپيك ها رو ويرايش و حذف كنن ؟؟ :!: :idea:
شما به همون سايت سر بزني بهتره :wink: