PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جنگ هاي جهاني اول و دوم

ali reza majidi 14
01-08-2007, 22:07
عنوان اثر : جنگ هاي جهاني اول و دوم
موضوع : تاريخ
نويسنده : كامران فاني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

irankingworld
02-08-2007, 01:23
دوست گرامي با درود و خسته نباشيد خدمت شما
براي من مهم نيست كه اين كتاب قبلا در اين انجمن
به وسيله من معرفي شده چون اعتقاد دارم يك
كتاب هرچندبار كه معرفي شود باز هم كم است

اما اي كاش منبع كتاب را معرفي مي كرديد
كتابخانه درفش كاوياني

Alishmas
02-08-2008, 21:59
در مورد جنگ جهاني دوم و نازيها هر كتابي داشتيد بزاريد.

ممنون

Brave Hearts
30-08-2008, 00:11
جنگهاي جهاني اول و دوم
نوشته كامران فاني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روح سگ ولگرد
30-08-2008, 00:48
هیچ کتابی نمی تونی پیدا کنی که یک جانبه قضاوت نکرده باشه.

اما بهتره کتابی پیدا کنی که نوشته ی یه آلمانی و ترجیحا زبان اصلی باشه.

برنده ی جنگ انگلیسی ها بودن و اکثر کتاب ها و فیلم ها جانب متفقین رو گرفته
======================================

# چرچیل، وینستون (۵۳- ۱۹۴۸)، جنگ جهانی دوم، ۶ جلد
# گیلبرت، مارتین (۱۹۹۵) جنگ جهانی دوم، فونیکس، شابِک ۱۸۵۷۹۹۳۴۶۲
# کیگان، جوهان (۱۹۸۹) جنگ جهانی دوم
# لیدل هارت، سر باسیل (۱۹۷۰)، تاریخچه جنگ جهانی دوم، کسل کو؛ پَن بوک، ۱۹۷۳، لندن
# ویلیامسون موری و آلن آر. میلت (۲۰۰۰) جنگ به سوی پیروزی: جنگجویان جنگ جهانی دوم، شابِک ۰۶۷۴۰۰۱۶۳x
# ریچارد اُوری، چرا متفقین پیروز شدند، پیمیلکو، (۱۹۹۵). شابِک ۰۷۱۲۶۷۴۵۳۲
# گرهارد اِل. وینبرگ، جهان به سوی جنگ افزارها: تاریخچه جهانی از جنگ جهانی دوم (۱۹۹۴) شابِک ۰۵۲۱۴۴۳۱۷۲

jedivssith
31-08-2008, 11:22
درود

ظهور و سقوط رایش سوم = ویلیام شایرر ترجمه ابوطالب صارمی. البته یک ترجمه دیگر هم هست که اسم مترجم یادم نیست که مترجم آن کتاب ادعا کرده که ترجمه خودش بهتر از صارمی است. من خودم ترجمه صارمی دارم و ترجمه خوبی است. البته به عنوان خواننده ای که می خواهد اطلاعاتی از جنگ جهانی داشته باشد عالی است ولی از نظر ترجمه بحث دیگری است که در حیطه تخصص من و یا شاید شما نباشد و فقط ما می خواهیم اطلاعاتی راجع به هیتلر و جنگ جهانی دوم داشته باشیم. در کل کتاب خوبی است و برای اطلاع بگویم این کتاب یکی از چهار کتاب منبع جورج لوکاس کارگردان جنگ های ستاره ای برای خلق مجموعه جنگ های ستاره ای بوده است.
شما برای تهیه بهتر است چاپ قدیمی این کتاب را تهیه کنید که ارزان تر است. اگر ساکن تهرانی بروید انقلاب پاساژ کتاب صفوی. بالاتر از میدان انقلاب و بالاتر از سینماها. آنجا کتابهای کهنه شده را می فروشند که از لحاظ قیمت از نو همان کتاب خیلی به صرفه تر است. حتما سربزنید و شاید کتابهای دیگری راجع به جنگ جهانی دوم نیز پیدا کردید

موفق باشی
بدرود

esitop
05-05-2011, 19:38
سلام دوستان بازم اگه کتابی در دسترس هست بزارید ممنون یک کتاب هست که من دنبال اونم شنیدم نایابه جنگ ناشناخته ها ممنون میشم اگه کسه میدونه بگه

Backstreetman
15-06-2011, 21:31
هیچ کتابی نمی تونی پیدا کنی که یک جانبه قضاوت نکرده باشه.

اما بهتره کتابی پیدا کنی که نوشته ی یه آلمانی و ترجیحا زبان اصلی باشه.

کاملا بات موافقم!....

یه کتاب هم هست به نام "مردان خبیث"
تقریبا کمیابه.....ولی چیز خوبیه.....بیشتر برید تو کتابفروشی های کهنه کار و کتابخونه های جامع شهرتون دنبالش بگردین!

mehrdadrafiei
02-03-2013, 20:25
بنام خداوند جان وخرد بادرود اینجانب کتاب جنگ ناشناخته را ازکتابخانه امانت گرفتم وبازحمت زیاد فوری اسکن کردم ولی به دلیل عدم مهارت حجم فایل آن 50.9مگابایت است ونیزکیفیت آن زیاد خوب نیست. لینک دانلود آن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]است.