PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی به من کمک کنه من یه دامین دارم ولی میخوام توش مطلب بنویسم چطوری

delta-pt
01-08-2007, 17:17
سلام من چند روز پیش یه دامین خریدم ولی نمیدونم چطوری مطالبم رو توش قرار بدم که وقتی کسی توش رفت مطالب منو ببینه بعد میخوام بدونم میشه از اکانت پرشین گیگ به عنوان هاستینگم استفاده کنم آخه من هاست ندارم:2:
ترو خدا کمکم کنید هرچه زودتر

amir abbas
01-08-2007, 19:26
شما اول باید طراحی صفحات وب رو یاد بگیری تا بتونی تو سایتت مطلب بذاری
مطلب گذاشتن هم تو دومین شدنی نیست. شما دومینت رو باید وصل کنی به یه فضا. باید فضا هم روی اینترنت داشته باشی. اگر طراحی وب بلد باشی میتونی یه صفحه طراحی کنی و مطالبت رو توش قرار بدی و تو فضای سایتت قرار بدی

persian365
01-08-2007, 19:41
دوست عزيز هاست لازمه

فعلا كه هاست نداري وصلش كن به يك وبلاگ ..

tele3
01-08-2007, 20:05
دوست عزيز لازم نيست نگران باشي بدون اينكه طراحي وب بلد باشي ميتوني از دامينت استفاده كني
ميتوني يه وبلاگ تو ميهن بلاگ باز كني بعد DNS هاي ميهن بلاگ رو تو دامينت وارد كني
dns1.mihanblog.com
dns2.mihanblog.com

delta-pt
01-08-2007, 22:05
من یه س.ال دیگه دارم من چطوری میتونم یه انجمن تو سایتم درست کنم

delta-pt
01-08-2007, 22:06
واقآ ممنون من یه سوال دیگه دارم من چطوری میتونم یه انجمن تو سایتم درست کنم

delta-pt
01-08-2007, 22:08
ویکی دیگه هم دارم چطوری باید از اف تی پی استفاده کنم ومن اصلآ نمیدونم اف تی پی چطوری باید بخرم یا...لطفآ اصلآ اگه میشه آموزش مقدماتی اتصآل هاست به دامین رو بگید ممنون میشم

AliROCK
01-08-2007, 22:19
برای انجمن باید فضا داشته باشی برای اتصال هم اگه مدیریت دومین با خودت نیست به هاستت بگو dns رو تغییر بده

delta-pt
03-08-2007, 21:35
سلام من یه دامین دارم و از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید صفحه ای رو که به عنوان صفحه ی ابتدای وبم درست کردم آپلود کردم(home page) حالا میخوام این صفحه وقتی کسی به دامینم رفت نمایش داده شود چیکار کنم ترو خدا زود اگه میشه بهم یکی جواب بدهآقاقی مدیر ممنون هستم که اطلاع دادی چون نمیدونستم کجا باید این تاپیک رو مطرح کنم

amir abbas
03-08-2007, 21:48
من نمی دونم پرشین گیگ به شما اجازه میده دومین خودتون رو روی فضای پرشین گیگ تنظیم کنید یا نه
اگر این امکان رو به شما میده ، باید دو تا آدرس سرور به شما بده شبیه به این

ns2.persiangig.com
ns4.persiangig.com

تقریبا یه چیزی شبیه به اینهایی که من دادم (البته می تونه متفاوت باشه)
بعد شما باید بری به کنترل پنل دومین خودت و این آدرس ها رو تو تنظیمات دومینت وارد کنی و بعد از 48 ساعت هر کس آدرس دومین شما رو بزنه میره روی همون فضای شما روی پرشین گیگ

delta-pt
03-08-2007, 21:50
اول از همه از مدیر محترم انجمن ممنون هستم که تذکر داد به من چون نمیدونستم باید این تاپیک رو کجا مطرح کنم:11:
خوب حالا میرم سر سوالاتم
من یه دامین دارم و از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم صفحه ای رو که به عنوان صفحه ی ابتدای وبم درست کردم آپلود کردم(home page) حالا میخوام این صفحه وقتی کسی به دامینم رفت نمایش داده شود چیکار کنم ترو خدا زود اگه میشه بهم یکی جواب بده

amir abbas
03-08-2007, 22:02
من که جواب دادم تو پست قبلی
آخرین پست صفحه قبل رو ببینید

delta-pt
03-08-2007, 22:27
برنامه نویسی پایگاه داده هایی که در سایت parsehgig هست برای چی هست من میخوام صفحه ای را که در سایت پارسه گیگ هست امیش بده به عناون صفحه خانگی دامین رو وصل کردم ولی اون صفحه ی منو به عنوان صفحه ی خانگی نمایش نمیده

delta-pt
03-08-2007, 22:30
اگه میشه یه آموزش مقدماتی ساخت وب برا بزار ازجمله اتصال دامنه و برنامه نویسی پایگاه داده ها و ابزارهای سایت مثل mambo و jomla اینا برای چی هستن

delta-pt
03-08-2007, 22:58
php my admin برای چیه

amir abbas
03-08-2007, 23:15
اگه میشه یه آموزش مقدماتی ساخت وب برا بزار ازجمله اتصال دامنه و برنامه نویسی پایگاه داده ها و ابزارهای سایت مثل mambo و jomla اینا برای چی هستن

این چیزی که شما تو یه پست از من می خوای یعنی کل وب
شما برای یادگیری همون چند مورد باید سالها وقت بذاری و کتاب های زیادی هم بخونی
شما یه دفعه می خوای از هیچ بری تو حرفه ای ترین مباحث وب.
اول شما کار کردن با یه نرم افزار مثل dream weaver رو شروع کن. یاد گیری همین برنامه حداقل 2 ماه وقتت رو میگیره

delta-pt
03-08-2007, 23:18
نه من میخوام فقط بفهمم برای چی هستن چه بدرد میخورن

tele3
04-08-2007, 15:28
اول از همه از مدیر محترم انجمن ممنون هستم که تذکر داد به من چون نمیدونستم باید این تاپیک رو کجا مطرح کنم:11:
خوب حالا میرم سر سوالاتم
من یه دامین دارم و از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم صفحه ای رو که به عنوان صفحه ی ابتدای وبم درست کردم آپلود کردم(home page) حالا میخوام این صفحه وقتی کسی به دامینم رفت نمایش داده شود چیکار کنم ترو خدا زود اگه میشه بهم یکی جواب بده

صفحه اي كه ساختي با نام index و با هر نوع پسوند (php, htm, html, asp , ...) بايد باشه تا نمايش بده در ضمن ميتوني از قسمت نرم افزارهاي آماده از وردپرس براي ايجاد وبلاگ و يا از phpBB2 براي ايجاد فروم استفاده كني

amir abbas
04-08-2007, 16:42
php my admin برای چیه

phpmyadmin ابزاریه برای برقرار ارتباط با دیتابیس و ویرایش اون
شما میتونی ساختار دیتابیس رو به شکل تصویری تو phpmyadmin ببینی و هر جاش رو که دوست داری دستکاری کنی.
البته قابلیت هاش خیلی زیاده. این مهم ترین کاریه که باهاش میشه انجام داد

tele3 عزیز خواهشا اون اسکریپت جاوا رو تو پستت قرار نده
صفحات اینجا طوریه که اصلا اجازه اجرا شدن اسکریپت هایی که تو پست باشه رو نمیده
من پستت رو ویرایش کردم

delta-pt
04-08-2007, 20:51
شما میتونی ساختار دیتابیس رو به شکل تصویری تو phpmyadmin ببینی و هر جاش رو که دوست داری دستکاری کنی.

میشه بگی توسط دیتا بیس چیکار میتونم بکنم و چه بدرد میخوره

delta-pt
04-08-2007, 20:52

میشه بگی توسط دیتا بیس چیکار میتونم بکنم و چه بدرد میخوره ببخشید که انقدر سوال میکنم

navid_hosseini_69
04-08-2007, 20:58
میشه بگی توسط دیتا بیس چیکار میتونم بکنم و چه بدرد میخوره

:40: دوست عزیز دیتا بیس محلی(جدولی!) برای ذخیره ، ویرایش و بازخوانی اطلاعات مختلفی است که توسط زبان های دینامیک مدیریت می شود.
:10:

delta-pt
04-08-2007, 21:45
دست شما درد نکنه حالا برام جا افتاد میشه بگی توسط برنامه های b blog و s blog چیکار باید بکنم