PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کابوس رجیستر کردن هنوز هم بامن است!

mohajer110
01-08-2007, 13:52
سلام دوستان عزیز
از شما سؤالی دارم ، لطفا اگر این مورد رو تجربه کرده اید منو راهنمایی کنید.
بعد از اینکه شرکت مخابرات اعلام کرد که دیگه مشکل رجیستر کردن برطرف شده تصمیم گرفتم سریال گوشیمو((k750 که چنج بود به حالت اصلیش برگردونم.شنیده بودم که با فلش کردن این مسئله برطرف میشه.
وقتی به چند تا موبایل فروشی مراجعه کردم و این مورد رو باهاشون درمیون گذاشتم جوابای جالبی شنیدم. لطفا توجه کنید:

سؤال: استاد، من شنیدم با فلش کردن گوشی شماره سریال برمیگرده،درسته؟هزینه اینکار چقدره؟ چقدر طول میکشه؟

مغازه اول: بله برمیگرده،حدود نیمساعت، 4 هزار تومن

مغازه دوم: برنمیگرده ولی من برات شماره تو کپی میکنم،یک ربع،5 هزار تومن

مغازه سوم: اگر سریالتو کپی کنم 5 دقیقه ، اگر فلش هم بکنم 10 دقیقه، 5 هزار تومن

مغازه چهارم: اگه فلش کنم سریال برمیگرده ولی برای چی میخوای اینکارو بکنی؟در این صورت موبایلت از کار میفته! مخابرات هنوز هم سریالهارو رجیستر میکنه! یک ربع، 4 هزار تومن

مغازه پنجم : با فلش کردن به هیچ وجه سریال برنمیگرده و هیچ راهی نداره، اگر بخوای انگولکش کنی گوشیت خاموش میشه ، یعنی دیگه بدرد نمیخوره فقط LCD و قابش قابل استفادس!

مغازه ششم: برمیگرده، 3 هزار تومن،5 دقیقه!

مغازه هفتم: اگر اوریجینال فلش کنم ،5 هزار تومان!20 دقیقه ،فرقش با فلش تقلبی اینکه بعضی جاها با 5 دقیقه برات فلش میکنن اما بعد از 1 ساعت فلشش میپره!!!

مغازه هشتم : شمارو کی فرستاده؟ مغازه های بالا؟ شایان؟ جواب من : بله! (همینجوری گفتم شاید هوامو داشته باشه!)
در اینصورت برمیگرده ،چون شمائید 5 هزار و پانصد تومن!!! یک ربع

مغازه نهم : برمیگرده،4 هزار تومان، یک ربع، اما دیگه گوشیت تو شبکه کار نمیکنه و باید با یک کپی از شناسنامت بری مخابرات تا گوشیتو رجیستر کنن ، بعد از 48 ساعت گوشیت وصل میشه!

از خیر مغازه دهم هم گذشتم و برگشتم خونه!

mostafa_khan
01-08-2007, 15:21
1-درست گفته...انگار سرش شلوغ بود نیم ساعت زیاده
2-جماه ی اولش حرف مفته...با فلش یا هر چیزی که مین انگولک شه بلافاصله سریال گوشی به حالت پیش فرض کارخانه برمیگرده...زمانی که گفته مناسبه..اما گرون باز بوده
3-عین جملاتش درست بوده....منظورش این بوده:اگه بخواهی فقط سریال چنج کنم واست 5 دقیقه...درست هم هست.چون گوشی فول فلش که نمیشه...واسه همین زمان کمتری می بره....جمله ی بعدشم معلومه..زمانش هم خیلی خوب گفته...مناسبه....اما این هم گرون بازه...5 تومن زیاده...
4-نمونه ی یک ادم چمپت و عقب افتاده هستش.....چون الان همه می دونن دیگه از این خبرا نیست..رجیستر به اون معنای قبل دیگه وجود نداره و هر گوشی با هر سریالی تو شبکه داره کار میکنه...
5-این یکی از شماره ی4 هم گیج تره...این ادم ها رو از کجا گیر اوردی؟؟
6-منصف ترین و عاقل ترین فروشنده ایی که پیشش رفتی..هم تایمش و هم قیمتش مناسبه..البته 5 دقیقه رو که کم گفته...همون 10 دقیقه هستش..یه جور خواسته مشتری جذب کنه که اره واسم مثل اب خوردنه و تو 3 سوت این کار رو می کنم:46:
7-نمونه ی یک ادم کلاه بردار و کلاش که با گفتن حرفهای اشتباه سعی می کنن مشتری رو متقاعد کنن فقط خودشه که از گوشی حالیش میشه...با این چرت و پرت ها بعضی وقتها چنان مشتری رو جذب میکنن که اگه 10 تومن هم بخوان مشتری میده...
8-بابا این دیگه خیلی گرون بازه.. و البته کمی هم محتاط به نظر میرسه:46:
9-اینم مثل شماره ی 4...حدود یک سالی از زندگی عقبه....یه دونه می زدی تو گوشش شاید از خواب خرسیش بیدار میشد:46:

شاد باشید:20: