PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور يك برنامه را كرك كنيم و يا از كرك كردن برنامه خود جلو گيري كنيم

as13851365
01-08-2007, 11:53
من تا اونجائي كه مي تونستم در اين باره جستجو كردن اما متاسفانه چيزه زيادي نتونستم بفهمم

در كل منظور از كرك كردن برنامه : وقتي كه ما برنامه اي را مي نويسيم يكي مي آيد و برنامه را دستكاري مي كنه و با الگوريتم برنامه مي تونه سريال نامبر و پسورد و غيره برنامه را پيدا كنه

از دوستان خواهش مي كنم يك كمي از اول توضيح بدن كه منظور از اين كارها و روش ها و غيره چيه ما كه سوادمان نرسيد با جستجو كاري كنيم خواهشا راهنمائي كنيد

سوالات :
1) وقتي برنامه اي را مي نويسيم كه اين برنامه با دريافت سريال فعال مي شه چطور اين كار امكان داره كه شما مي كيد برنامه را كرك كرديد و ديگر برنامه سريال نمي خواهد

اگر از دوستان خواستن به اين سوال جواب بدن خواهشا جوابشان خيلي از ابتدا باشه ( كسي كه از پرواز چيزي نمي دونه چطور مي خواهي براش مانور هاي پرواز را ياد بدي )

از اول اول اگر كسي توضيح بده خيلي ممنون مي شم

مثلا :
1 ) به چه برنامه هايي نياز داريم ؟
2 ) طرض استفاده اين برنامه ها چطوري است ؟
3 ) چه اطلاعاتي بايد در ضمينه كرك داشته باشيم و اين اطلاعات را از كجا گير بياريم ؟

hakhamanesh
01-08-2007, 19:43
آموزشهاي كرك عليرضا شفايي رو بخون تو انجمن هست از آموزش كرك0 شروع كن

as13851365
02-08-2007, 08:24
از اين كه يكي پيدا شد و به ما جواب داد ممنون هستم اميدوارم كه خوش باشيد

در ضمن اگر من اين آموزش ها را دنبال كنم چيزي گيرم مي آيد ؟

يعني مي تونم منظور از كرك و كرك كردن و جلوگيري از كرك كردن برنامه هاي خودم و غيره را بدونم ؟

p30time
02-08-2007, 08:33
با سلام!

من كه فكر نمي كنم بتوني به طور 100% از كرك شدن برنامه ات جلوگيري كني، چون الان بزرگترين برنامه هاي جهان هم كرك ميشن!

براي ياد گرفتن كرك توسط آموزشهاي عليرضاي عزيز بايد كمي اسمبلي و برنامه نويسي ( البته فكر كنم ) بلد باشي!

hakhamanesh
02-08-2007, 09:17
از اين كه يكي پيدا شد و به ما جواب داد ممنون هستم اميدوارم كه خوش باشيد

در ضمن اگر من اين آموزش ها را دنبال كنم چيزي گيرم مي آيد ؟

يعني مي تونم منظور از كرك و كرك كردن و جلوگيري از كرك كردن برنامه هاي خودم و غيره را بدونم ؟
اين آموزشها به شما روش كرك كردن برنامه ها رو نشون ميده و تا وقتي هم شما روشهاي كرك رو بلد نباشيد نميتونيد جلوي كرك شدن رو بگيريد.اما خوب جلوگيري از كرك خيلي سخت تر هست تا كرك كردن بنابراين اگر برنامه هاتون داراي ارزش هست پيشنهاد ميكنم اين كار رو خودتون انجام نديد و به افراد متخصص تر بسپاريد

as13851365
05-08-2007, 12:58
خوب از این که دوباره مزاحم می شم معذرت می خوام

اگر ممکنه واضحتر بگید من برای این که بتونم یک برنامه را هک نکنم باید چی ها بلد باشم و چطوری استفاده کینم

یا این که به نظر شما چه چیزی های برای من مبتدی خوب است لینک هایی را برای من معرفی کنید تا شاید من بتونم در این ضمینه هم کمی اطلاعات ( البته به کمک شما دوستان ) بگیرم

آدرس سایت هایی را که در این زمینه می توننم به من کمک کنید را معرفی کنید

hakhamanesh
05-08-2007, 15:51
گفتم كه آموزش هاي عليرضا شفايي رو بخون و از آموزش كرك 0 شروع كن.لينكش رو در زير گذاشتم لينك تمام آموزشها در همين لينك زير هست.
در ضمن براي جلوگيري از كرك از شما كاري جز پك كردن بر نمياد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

as13851365
07-08-2007, 09:32
ممنون رفیق

اگر مشکلی داشتم بازم مزاحم شما می شم

Reza goli
07-08-2007, 13:38
بسم رب شهدا!

متاسفانه هر کسی که به این انجمن راه پیدا می کند بی پروا می آید و همچین تاپیکی را می نویسد.
این هم نشانی های کامل آموزش علی رضا شفایی <از 0 تا 11>:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید