PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای طراحی یک صفحه اصلی به اسم index.html

K A R I M I
31-07-2007, 23:24
سلام
من از طراحی صفحات وب هیچی نمی دونم ! من میخواستم یک صفحه اصلی به اسم index.html رو درست کنم و برای فضایی که در اختیار دارم قرار بدم . ساده ترین و سبک ترین روش کدوم هستش ؟؟
من فقط میخوام که این صفحه رو درست کتم و کاری به چیز دیگه ای هم ندارم !
ممنون

anarchist60
01-08-2007, 06:01
آخه چی میخوای توش قرار بدی؟
اگه فقط درست کردن باشه میتونی note pad رو باز کنی و موقع سیو کردن اسمش رو بزاری indx.html و آپلودش کنی اونوقت صفحت سفیده!!!
اگه مطلب میخوای بزاری بگرد یه قالب ساده پیدا کن با فرانت پیج بازش کن ، مطالبت رو توش بزار و آپلود کن...
کار دیگه ای هم هست دوست گرامی؟

navid_hosseini_69
01-08-2007, 10:09
سلام
من از طراحی صفحات وب هیچی نمی دونم ! من میخواستم یک صفحه اصلی به اسم index.html رو درست کنم و برای فضایی که در اختیار دارم قرار بدم . ساده ترین و سبک ترین روش کدوم هستش ؟؟
ممنون
:40: دوست عزیز فکر نمی کنی خیلی داری تند می روی!!
در هر حال به نظر من استفاده از برنامه Front Page شرکت میکروسافت آسان ترین راه است.
:10: مخصوصا اگر آشنایی مختصری با برنامه های آفیس داشته باشی!!
:11:

M A T I N
01-08-2007, 14:39
سلام
ممنون

بهترین کار اینه که یه عکس یا نوشته ی . . . Coming Soon بزاری ....

یا اینکه مثل من برو تو خط فلش و یه کار قشنگ رو بزار تو Index ....
مثلا این سایتم رو ببین : ( با اینکه کل صفحه و فلشش 5 کیلو بایت هم نمیشه و آدم دلش میخواد یک ساعت تو سایت بمونه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا اگه نیومد :
windowsIT.persianGig.com

...موفق باشی....

K A R I M I
01-08-2007, 23:02
ممنون از شما عزیزان
10 بار این سه تا پست رو خوندم تا آخر یه ایدکس خالی رو گذاشتم تو فضام ...
یه کم با فرانت پیج آشنایی دارم برم ببینم که چی کار می تونم بکنم !

kavir_aseman
02-08-2007, 02:55
این index باید چطوری و از کجا بازش کرد؟

nima_divone
02-08-2007, 03:06
index v, می تونی با هر برنامه ادیتوری باز کنی و معروف ترینش هم NOTE PADE خود ویندوز هست..
و اما کریمی جان شما بگ توی صفحت چی می خوای قررا بدی ..عکس....فروم..فلش...فیلم...صدا و....
تا راهنمائیت کنیم .... درست کردن یه صفحه وب به این سادگی ها نیست که بشه توی یه خط توضیحش داد عزیزم بگو چی می خوای ...می خوای چیکار کنی تا بهت کمک کنیم

K A R I M I
02-08-2007, 04:05
من به دلیل اینکه فضام رو محدود کنم و دسترسی دیگران رو بهش قطع کنم خواستار این صفحه شدم ...
حالا هم یک صفحه بلنک رو فضام قرار داره و خواسته منو برآورده کرده !
دیگه نمی دونم که چی بزارم فقط می خوام یه چیزی بزارم که خوشکلش کنه مانند یه فلش یا عکس ...

iranupload
18-08-2007, 18:13
این کار ها را انجام بده
1- فرانت پیج رو باز کن و بعد از منویfile گزینه new رو بزن حالا اگر فرانت پیج شما 2003 باشه یک پنل در سمت راست صفحه میاد برو اونجا و گزینه Blank page رو بزن
حالا یه صفحه خالی داری اونجا هر چی خواستی بنویس بعد برو در قسمت پایین که نوشته Preview
اونجا صفحه واقعی شماست چون در قسمتی که کار می کردی سایت رو می ساختی و اینجا شکل واقعی سایت رو می بینی!
خوب صفحه رو باید ذخیره کنی برو منوی فایل و گزینه سیو رو بزن چون اولین بار و اولین صفحه هست خودش نام index.htm
رو می ده که درست هست و نباید تغییر بدی - چون این صفحه شاخص هست و سرور اول اون رو به عنوان اولین صفحه میشناسه.
2- حالا صفحه خودت رو برو و و از طریق file manager سایت آپلود کن.
اگر مشکلی داشتی بگو تا راهنمایی کنم.

majid16367
22-08-2007, 01:56
ممنونم از شما
برای صفحات 2 و 3 و ... باید چکار کنیم ؟ و چطور سیو کنیم ؟ و راستی از طریق file manager هاستم چطور می توانم آپلود کنم ؟

iranupload
22-08-2007, 07:38
خوب معلوم هست داری پیشرفت می کنی
فرانت پیش سیستم قوی داره بطوری که شما می تونید همه صفحه ها رو به هم متصل کنی اما بزار از پایه بگم تا راحت تر باشه. بعد به اون مبحث هم می رسیم.
شما برای ساخت صفحات بعدی هم درست مثل صفحه اول از منوی fileشروع کن بعد صفحه رو که ساختی باید بالاخره به این صفحه اول لینک بشه شما در صفحه اول یک جمله یا کلمه بنویس بعد اون رو با ماوس کامل انتخاب کن (های لایت) و بعد روی اون راست کلیک کن حالا آخرین گزینه راست کلیک یعنی Hyperlink رو کلیک کن تا یک نیم صفحه باز بشه.
اونجا شما در قسمت address برو و صفحه خودت رو که می خوای لینک بشه رو بزار البته می تونی به راحتی با انتخاب اون لینک بشه.
توجه: به هیچ عنوان صفحه ای خارج از فولدر اصلی انتخاب نکنید چون موقع آپلود همه صفحه هات باید در یک فولدر باشند!
در مورد آپلود هم شما نوع سرویست چی هست لینوکس هستی یا ویندوز؟
البته file manager در اکثر کنترل پنل ها تقریبا یک شکل دارند.
شما به قسمت file manager سایت برو و برروی دکمه browseکلیک کن البته چند تا دکمه اینطوری هست و بعد صفحه هات اون فولدور ور تک تک انتخاب و روی دکمه uploadکلیک کن تا آپلود بشه
این ساده ترین نوع آپلود هست و آپلود بهتر باید با برنامه های مثل خود فرانت پیج باشه که واقعا قدرت عجیبی در آپلود داره.
این هم آموزش تصویری!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس بزرگتر برید اینجا

majid16367
29-08-2007, 15:07
ممنونم
من از ویندوز استفاده می کنم ...
اول اینکه در هاستم front page را notinstaled معرفی کرده . آیا مشکلی نیست ؟
اما آپلود سنتر را پیدا نکردم . این هم از فایل منیجرم :

majid16367
29-08-2007, 15:47
این هم از Frontpage هاستم
منتظر راهنمایی شما هستم دوست عزیز ...

BehzadKiNG
29-08-2007, 15:58
یه سایت پیدا می کنی که طراحیش جالب باشه و بعد که فرانت پیج را نصب کرده ، اون سایت را در فرانت پیج ادیت می کند (مثل word ) و اسمش را به index تبدیک کنید و بعد آپلود...
من سابقه ی چنین کارهایی را زیاد دارم ...
یکیش این: climax.persiangig.cm

iranupload
29-08-2007, 17:00
1- تمام سایت ها از جمله سایت شما یک فولدر ریشه دارند که با نام های مشابه root , www و غیره مشخص می شود. ( الان فولدر ریشه شما همان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست) که وظیفه این فولدر این هست که تمام فایل های که شما در اینجا قرار میدین برای بازدید کننده قابل دیدن هست.
2- الان که من نمونه دموی کنترل پنل شما رو دیدم متوجه شدم که با این کنترل پنل که helm هست نمی شه فایل آپلود کرد اما خوب نگران نباش شما باید یاد بگیری که با فرانت پیج بتوانی آپلود کنی.
برای این کار درست همون جا که نوشه Front Page: not installedدر کادر زیر اون ایمیل خودت رو که قصد داری بعدن از اون به عنوان دریافت ایمیل از سایت استفاده کنی رو تایپ کن و بعد روی دکمه install کلیک کن تا فرانت پیج اسکتشن نصب بشه.
خوب وقتی این مرحله تموم شد در فرانت پیج برو و سایتی رو که ساختی رو باز کن و بر روی دکمه publish از بالا کلیک کن. تا کادر مقابل تو ظاهر بشه و در این قسمت یوزر و پسورد سایت رو می خواد که دیگه از این به بعد باید از جایی که خریدی سوال کنی چون با یوزر پنل شما ممکن هست فرق داشته باشه!
اما صبر کن فرانت پیج تا فایل های مخصوصی رو داخل فولدر نداشته باشه فایل شما رو آپلود نمی کنه ! برای همین از این مرحله به بعد باید یک سایت به معنای واقعی فرانت پیج داشته باشی خوب اول از همه بر روی منوی فایل برو و بعد new حالا در سمت راست که یک پنل باز می شه روی one page web site کلیک کن تا یک صفحه باز بشه در اینجا انواع مختلف سایت ها رو می تونی بسازی که روی همون اولی که نوشته one page web site بزار باشه و روی ok کلیک کن حال سایت خودت رو بساز اینجا فرانت پیج همه چیز از جمله صفحه index.htm رو می سازه!
حالا مراحل آپلود رو که گفتم شروع کن تا ببینم به کجا می رسی.

iranupload
29-08-2007, 17:02
بله ظاهرا به ادمین پی سی ورد بر خورده و امضاء ما رو حذف کرده
حالا چرا؟
بله وقتی می بینه که یک سایت آپلود سنتر داره با آپلود سنتر خودش رقابت می کنه باید هم این کار رو انجام بده
در ضمن پست ها رو هم حتما پاک می کنن!!!

majid16367
29-08-2007, 17:44
ممنونم .. اما هر کاری کردم نشد که فرانتپچیج رو نصب کنم ... چرا ؟

این هم پیغامش : Unable to install FrontPage Extensions. Please try again or contact support

majid16367
29-08-2007, 17:47
ضمنا صفحه ایندکسم هم خیلی ساده هست ... می تونی یه سر بهش بزنی :

iranupload
30-08-2007, 11:46
این پیغام به شما می گه که برای نصب مشکل دارین
شما باید به اونجایی که ازش هاست گرفتین زنگ بزنید تا مشکل این رو بر طرف کنند.
اما خوب شما فعلا چون فرم یا ابزار نمی خوای بکار ببری از ftp می تونی استفاده کنی
برای این کار هم اول برنامه ای مثل cute ftp و یا ws_ftp رو بگیر
بعد هم با اون خیلی راحت می تونی آپلود کنی اگر مشکلی داشتی بگو تا راهنمایی کنم.

iranupload
30-08-2007, 11:58
سایت شما رو هم دیدم خوب اول کاری
اما وبلاگ خوبی داشتی معلوم هست که می تونی تو سایت هم خوب کار کنی . ای کاش هاست خودت رو روی لینوکس گرفته بودی ! لینوکس خیلی قوی تر هست . ویندوز به درد asp می خوره و بیشتر برای کسی هست که بخواد یه سایت برای برنامه خاصی بنویسه (البته نظرم شخصی هست)
در ضمن قیمت های لینوکس کمتر هست الان از جایی که گرفتی که می دونم کجاست می تونی ببینی!
سایت شما رو whoisکردم مشخص شد.
البته من خودم نمایندگی هاست و دامین دارم و برای دوستان نزدیک هاست می فروشم البته به خاطر اینکه نمی تونم شرکت بزنم.
خوب برنامه cute ftp رو می تونی از اینجا بگیری

DaRiOuShJh
30-08-2007, 14:49
WoW
چه خبر شده اینجا...

ماشالله خوبه دوستان همدیگه رو تنها نمیزارن
موفق باشید کمکی هم از دسته من بر میومد حتما بگید:11:

majid16367
02-09-2007, 15:20
ممنون از دوست گرامیم ...
اما آیا امکان تغییر هاست به لینوکس وجود داره ؟
و با این برنامه چه کارهایی میشه کرد ؟