PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه براي برگرداندن فايل ها و فولدر ها بعد از فرمت به همون صورت كه پاك شده

mrmostafa
31-07-2007, 21:12
سلام خسته نباشيد:

من درايو كامپيوترم رو فرمت كردم چند بارب بعد الان دنبال يه سري برنامه ميگردم اصلا نيستش غيب شده ميخواستم اينارو پيدا كنم چون قبلا داشتم ولي برنامه هاي مثل my recover file قاطي پاطي مياره نميشه فهميد من ميخوام مثل همون فولدري كه پاك شده رو بياره يا بشه سرچ كرد اين فولدر كه اسمش اينبوده رو بياره. ميخوام بشه مجزا سرچ كرد فقط فولدر ها رو بياره كه بتونم راتحت پيدا كنم .
ممنون ميشم

Booseh_ye_Irani
02-08-2007, 06:39
سلام، وقت بخير

چنين برنامه اي براي كاربران معمولي وجود نداره، در حد پيشرفته ست و فقط برنامه نويس ها ميتونن با اون ها كار كنن!!

اگه مي خواي از Hardتون خوب نگهداري كنيد، من به شما پيشنهاد برنامه ي Deep Freeze Standard Eval رو مي كنم. خودم هم از اون استفاده مي كنم. مي تونيد اون رو از پايگاه Faronics.com بگيرد.
وقتي Drive مورد نظرتون رو انتخاب كرديد، حتي اگر همه ي Drive رو هم پاك كنيد، پس از Restart بر مي گرده سر جاش!!! فقط فعال كردن برنامه تنها از طريق كليدهاي Ctrl + Shift + Alt + F6 ميسر هستش و براي پاك كردنش هم بايد به File اوليه راه اندازي مراجع كني.

خداحافظ :46:

Jalal
02-08-2007, 10:13
FORMAT Recovery 4.0 / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])