PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نصب ويندوز

ashil_hector
31-07-2007, 11:45
ببخشيد من موقعي كه ميخوام ويندوز نصب كنم بعد از لودينگ فايل ميگه
setup did not fond any hard inestaled in your computer
بعد ريستارت ميشه
اون شخصي كه سيستمو برام جمع كرده يه فلاپي داده كه با اون ميشه ويندوز نصب كرد (در ضمن اون فلاپي ، فلاپي بوت نيست)
منم يه بار با اون ويندوز نصب كردم ولي اينبار كه ميخوام ويندوز عوض كنم ميگه يه قسمت از فلاپي خراب شده و ادامه نميده وسيستم ريستارت ميشه
مادربورد من gigabyte
و هاردم maxtor ميباشد
لطفا كمكم كنيد

TEC
31-07-2007, 15:30
مطمئنی Cd نصب ویندوزت سالمه؟ به نظرم با یه سی دی دیگه امتحان کنی بهتر بتونی نتیجه گیری کنی.

Freddy
01-08-2007, 13:01
دوست عزیز مشکل شما بر میگرده به هاردتون.
اون فلاپی که شما در اختیار دارید در واقع یه جور درایور هست که همراه هاردهای ساتای با حجم بالا داده میشه که هنگام نصب ویندوز بر روی این نوع هارها که جدید هستند نسبت به ویندوز و ویندوز دزایور پیش فرض اونو نداره لازم میشه،مشکل همینه که به راحتی هم میتونید این فلاپی رو از شخصی که کامپیوتر ازش خریدید دریافت کنید و یا اگر مدل هاردتونو دقیقن میدونید از رو اینترنت دانلود کنید.
در واقع تا اون فلاپی نباشه ویندوز هارد دیسک شمارو دیتکت نخواهد کرد.

Ehsani
01-08-2007, 13:37
دوست عزیز مشکل شما بر میگرده به هاردتون.
اون فلاپی که شما در اختیار دارید در واقع یه جور درایور هست که همراه هاردهای ساتای با حجم بالا داده میشه که هنگام نصب ویندوز بر روی این نوع هارها که جدید هستند نسبت به ویندوز و ویندوز دزایور پیش فرض اونو نداره لازم میشه،مشکل همینه که به راحتی هم میتونید این فلاپی رو از شخصی که کامپیوتر ازش خریدید دریافت کنید و یا اگر مدل هاردتونو دقیقن میدونید از رو اینترنت دانلود کنید.
در واقع تا اون فلاپی نباشه ویندوز هارد دیسک شمارو دیتکت نخواهد کرد.

در پیرو صحبت های دوست عزیزم باید بیان کنم که..اگه خودتون از عهده این کار بر نمیاد به همین که سیستم رو جمع کرده بگید براتون هارد رو راه اندازی کنه...هارد ساتا با یک بار راه اندازی دیگه احتیاج به همچین کاری نداره...یعنی شما از دفعه بعد از راه اندازی..دیگه نیازی به این اعمال ندارید..و این کار برای یک بار انجام میشه و در دفعات بعد دیگه نیازی به این کار نیست برای نصب ویندوز