PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همراه اول...همراه دوم گینه بیساؤو!

jackhammer
30-07-2007, 10:51
آقا گینه بیساؤو به همراه اول پیشنهاد داده که بشه اپراتور دوم اون کشور.
منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که متاسفانه الان هر چی زور میزنم سایته رو باز نمیکنه.

بیچاره اونا که اپراتور دوشون باید ایرانی باشه!اینهمه اپراتور معروف خارجی...Vodafone,Orange,O2 و ... رو ول کردن چسبیدن به همراه اول!

jackhammer
30-07-2007, 14:02
اینم لینک خبر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

TheMohammad
30-07-2007, 22:51
خدا به خیر کنه !

pillx
30-07-2007, 22:59
دلم به حالشون میسوزه
وقتی کنار هم نشستن ولی انتن نمیده
( مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد )
قیافه هاشون دیدنی میشه

jackhammer
30-07-2007, 23:08
حتی اسمشم خنده داره...تصور کن به انگلیسی مینویسن همراه اول...بعد اونا تحقیق میکنن معنیشو میفهمن!
جدی جدی شدن اپراتور دوم اونا با اسم همراه اول میشن؟!

jackhammer
30-07-2007, 23:10
آقا نمیشه اسم تاپیکو عوض کرد؟من وقتی میخواستم تاپیک بزنم حواسم نبود...باید مینوشتم:

همراه اول...همراه دوم گینه بیساؤو!

CD-RW
31-07-2007, 12:33
کشور قحطی بود " گینه بیسائو " , میرفتن ماداگاسکار بهتر بود .

M O H S E N
31-07-2007, 15:58
دلم به حالشون میسوزه
وقتی کنار هم نشستن ولی انتن نمیده
( مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد )
قیافه هاشون دیدنی میشه

بچه ها لطفا غیر حرفه ای حرف نزنین !

vahooli
31-07-2007, 20:52
دیگه به مرحله ی یقین رسیدم که از ایرانسل بابت تخریب رقبا پول میگیری !

یادته یه تاپیک زده بودی مخابراتو مسخره میکردی ؟ آخرشم ترش شد !

اینم مثل اون !

بس کن از این کارا !

اصلا حالا همچین اتفاقی بیفته ، انقدر برات مهمه که بیای وقت اینترنت و هزار چیز دیگه رو بذاری به مسخره کردن

بپردازی ؟

من اصلا با ماهیت کار ایشون که اومدن تاپیک در این مورد زدن کار ندارم. من فقط با اون تیکه از حرفتون کار دارم که گفتین ایشون از ایرنسل پول می گیره! واقعا شما از رو چه حسابی آخه این حرفا میزنی ؟! جز اینکه توهین کنی قصد دیگه ای داشتی ؟!!

jackhammer
31-07-2007, 20:58
خبر بود نه تخریب کس دیگه...اون تاپیک هم تکراری بود که رفت توی ترش.

بده مخابرات هم میخواد جهانی بشه؟

S E V E N
31-07-2007, 21:08
من اصلا با ماهیت کار ایشون که اومدن تاپیک در این مورد زدن کار ندارم. من فقط با اون تیکه از حرفتون کار دارم که گفتین ایشون از ایرنسل پول می گیره! واقعا شما از رو چه حسابی آخه این حرفا میزنی ؟! جز اینکه توهین کنی قصد دیگه ای داشتی ؟!!

اکثر تاپیک هایی که من از ایشون دیدم در مورد مقایسه ی مخابرات و ایرانسل بوده !

من قصد توهین نداشتم فقط می گم برای شما ها انقدر مهمه که مخابرات چی کار میکنه ؟

S E V E N
31-07-2007, 21:16
بیزحمت از این یقین ها نکن.

اینهمه تاپیک برای خبر های جدید هست حالا منم تاپیک زدم.

خوبه که خودت هم میگی خبر !

جای خبر تو انجمن خبر هست :

و جای کل کل در انجمن متفرقه : ( قابل توجه شما )

jackhammer
31-07-2007, 21:38
ببین عزیز...من یه تاپیک بیشتر در مورد اون مقایسه مخابرات و ایرانسل و تالیا زدم که خودم فهمیدم تکراری بوده و رفت ترش...میشه در مورد خودم به خودم دروغ نگی؟

اگه جای خبر در اون انجمن هاست لطما به بقیه که حدودا 90 درصد یوزر های فروم هستند هم باید تذکر بدی.

اگه برای شما مهم نیست که مخابرات چکار میکنه چرا اومدی توی این تاپیک؟

masoudboy
31-07-2007, 22:16
من واقعا نمی دونم شما چرا با مخابرات سیار یا همان همراه اول ناسازگاری داری و قصد داری آن را تخریب کنی ؟!
به هر حال قابل اعتمادتربن و بهترین اپراتور ایرانی در حال حاضر همین همراه اول هست . پوشش دادن کشور ایران که یک کشور پهناور هست کار سخت و بسیار هزینه بری هست که مخابرات سیار در این 14 سال تونسته تجربه های خوبی کسب کنه و می تونه تو یک کشور دیگه فعالیت کنه .
حالا مثلا آن Mtn که خیلی معروف هست دیدیم تحت عنوان ایرانسل تو ایران چه گندی زد !!!

doyenfox
31-07-2007, 22:26
من واقعا نمی دونم شما چرا با مخابرات سیار یا همان همراه اول ناسازگاری داری و قصد داری آن را تخریب کنی ؟!
به هر حال قابل اعتمادتربن و بهترین اپراتور ایرانی در حال حاضر همین همراه اول هست . پوشش دادن کشور ایران که یک کشور پهناور هست کار سخت و بسیار هزینه بری هست که مخابرات سیار در این 14 سال تونسته تجربه های خوبی کسب کنه و می تونه تو یک کشور دیگه فعالیت کنه .
حالا مثلا آن Mtn که خیلی معروف هست دیدیم تحت عنوان ایرانسل تو ایران چه گندی زد !!!
واي خداي من....
بچه ها يه كم فكر كنيد اصلا كاري به ايرانسل و غيره ندارم اما تو اين 14 سال كشورهاي ديگه حتي كشور هاي جهان سومي مثل خودمون ميتونن چند تا اپراتور مثل همراه اول ما با اين پوشش داشته باشند.
مثل اينكه شما ها پول سيم كارت ميليوني يادتون رفته با اون پول و اين امكانات....
خواهش ميكنم يه كم واقع بين باشيد.

masoudboy
31-07-2007, 22:38
واي خداي من....
بچه ها يه كم فكر كنيد اصلا كاري به ايرانسل و غيره ندارم اما تو اين 14 سال كشورهاي ديگه حتي كشور هاي جهان سومي مثل خودمون ميتونن چند تا اپراتور مثل همراه اول ما با اين پوشش داشته باشند.
مثل اينكه شما ها پول سيم كارت ميليوني يادتون رفته با اون پول و اين امكانات....
خواهش ميكنم يه كم واقع بين باشيد.

من اصلا قصدم طرفداری از مخابرات نیست اشتباه نکنید ولی شما وسعت کشورها را در نظر بگیر مثلا عربستان هم 2 تا اپراتور داره یا پاکستان هم 2 تا سراسری داره یا ترکیه هم 2 تا اپراتور سراسری داره که بهترینش همان ترکسل هست و بیشترین مشترک را داره .
در ایران هم الان 5 تا اپراتور هست که به لحاظ کیفیت خدمات بدترینش همین ایرانسل هست که مثلا یک سرمایه گذار معروف خارجی داره ولی از کیفیت خدماتش هیچی نگم بهتره !!
کشوری به وسعت بحرین و کویت و قطر اگر 100 تا اپراتور هم داشته باشه شما نباید تعجب کنید .

jackhammer
01-08-2007, 00:30
آقا این بحث ها مربوط به تاپیک مخصوص خودش هست نه اینجا.

iman_s
01-08-2007, 02:41
منم تا الان به این نتیجه رسیدم که jackhammer همش دنبال اینه که یه سوژه گیر بیاره تا به مخابرات گیر بده و همه جا یکطرفه از ایرانسل تعریف میکنه. یک کم از بحث دولتی و غیر دولتی و سیاسی بیا بیرون و واقعا ببین الان کدوم یکیشون بهتره.بیخودی هم به اینکه کدومشون GPRS یا MMS(خدا بیامرزه) دارند یا شبکش جدیدتره گیر نده.همه میدونن که الان هیچ کدومش جواب نمیده.تو همین تهران الان خیلی جاها هست که ایرانسل نقطه کور داره و هر روز وعده وعید میده هنوز هم همون آش و همون کاسه.البته مخابرات هم دست کمی از این یکی نداره ولی الان بهتر از همه جواب میده.

A.J
01-08-2007, 02:50
الان توی اهواز تا ا هفته پیش که ایرانسل خوب بود توی اهواز وقتی میرفتی مرکز شهر خیلی سخت میشد با همراه اول تماس بگیری ولی ارانسل راحت میگرفت ( منظورم اینه که اگه کسی که همراه اول داشته باشه بره مرکز شهر تو دیگه نمیتونی با اون تماس داشته باشید چون همش میگه در این لحظه برقراری تماس امکان پذیر نمی باشد ولی اگر همون شخص ایرانسل هم داشته باشه راحت میتونی به اون زنگ بزنی )

A.J
01-08-2007, 02:52
منم تا الان به این نتیجه رسیدم که jackhammer همش دنبال اینه که یه سوژه گیر بیاره تا به مخابرات گیر بده و همه جا یکطرفه از ایرانسل تعریف میکنه. یک کم از بحث دولتی و غیر دولتی و سیاسی بیا بیرون و واقعا ببین الان کدوم یکیشون بهتره.بیخودی هم به اینکه کدومشون GPRS یا MMS(خدا بیامرزه) دارند یا شبکش جدیدتره گیر نده.همه میدونن که الان هیچ کدومش جواب نمیده.تو همین تهران الان خیلی جاها هست که ایرانسل نقطه کور داره و هر روز وعده وعید میده هنوز هم همون آش و همون کاسه.البته مخابرات هم دست کمی از این یکی نداره ولی الان بهتر از همه جواب میده.

شدیداً مخالفم

CD-RW
01-08-2007, 09:44
بحث جالبی بین این پستها پیش اومد
این موضوع عنوان شد که همراه اول توی مثلا یه کشور دیگه بیاد خدمات mms و gprs ارائه بده .
این موضوع غیر ممکنه , چون داخل کشور هنوز تست نشده و جواب نگرفتن که بخواد با تجربه اجرایی بره یه کشور دیگه این تکنولوژی رو اجرا کنه .
در مورد سمند که همه بهتر میدونند حدود 6 - 7 ساله که تولیدش شروع شده ( با احتساب دوره آزمایشگاه ) یه چیزی از ساخت خودرو حالیشونه , هر چند دست و پا شکسته .

منکر این قضیه نمیشم که خیلی از پیمانکارای داخلی ( پیمانکار نه بخش دولتی ) در خارج از کشور پروژه های بزرگی رو اجرا میکنه , ولی باید منطقی دید : همراه اول توی 13 سال یک شبکه رو نگهداری کرده ( خدا میدونه کدوم پیمانکار اجرا کرده ) , از وقتی " از کی تاحالا " اومده به فکر ارتقا افتاده , وگر نه اصلا به ارتقا و تکنولوژی و نسل دوم موبایل نگاه نمیکرد . اینجا رو به جون " از کی تاحالا " دعا کنید . که هم قیمت رو آورد پایین هم یه چیزهایی جدید وارد کشور کرد .

jackhammer
01-08-2007, 11:01

گفتم مقایسه ی این دوتا اپراتور رو ببرین به تاپیک خودش اونجا بگید منم جوابتون میدم.
ولی اینو بدون که من یک طرفه از ایرانسل طرفداری نمیکنم...میبینی که توی تاپیک "اعمال نارضایتی به ایرانسل" از ایرانسل شاکی هستم.

Kolang
01-08-2007, 11:28
منتقل شد به خبرها
ممنون

S E V E N
01-08-2007, 12:48
اتفاقا اونجا دیگه راحت mms و gprs رو میدن چون دیگه نمی تونن واسه اونا قانون بذارن که فلان چیز مبتذل رو نفرستید

و از این حرفا !

IcY
01-08-2007, 17:50
من فکر میکردم کشورای آفریقایی بیشتر با Mtnکار میکنن:13: ولی اون بنده خداها نمیدونن این اپراتور اول هنوز بعد این همه سال هیچ خدمت ویژه ای تو ایران نداده:31:. البته دولت ما هوای کشورای دیگه رو بیشتر از کشور خودمون داره:27: