PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : ويروس New Folder

tooba53
30-07-2007, 00:20
بچه ها سلام
سيستم من چند مدت پيش ويروسي شد و مدام New Folder ميساخت و حذف هم نميشد
مجبور شدم ويندوز عوض كنم آيا راهي به جز اينكار براي حذف ويروس بلدين ؟ راستي اينطور مواقع آنتي ويروس غير فعال هم ميشه من مك آفي دارم

pillx
30-07-2007, 00:25
با انتی ویروس Nod32 اسکن کن
همشون رو قبضه میکنه
نابودشون میکنه
البته تا سیستم الوده شد ویندوزت خراب میشه و باید ویندوز عوض بکنی
البته اگه سیستم آلوده باشه و ویندوز عوض کنی چون درایوهای دیگه شما از این فولدر ها هست بنا بر این دوباره آلوده میشه
همون نود 32 رو نصب کن کارش درسته

MORINIO
30-07-2007, 02:47
آقا من این تاپیک رو دیدم ترسیدم
نمیدونم کامپیوترم این ویروس رو گرفته یا نه..راهنمایی کنید

من قبلا یه فولدر ساختم به اسم musicccc این فولدر خالی بود و من این رو shift +delete کردم ولی باز بعد که کامپیوتر رو روشن کردم دوباره این فولدر برگشته بود سرجاش . من چند بار این کارو کردم ولی هر باز پساز ریستارت یا روشن کردن دوبازه این فولدر ر می گرده سرجاش ... مشکل چیه؟؟؟

Hadi King
30-07-2007, 03:36
به اين تايپك برين مشكلت حل ميشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majid_kntu
30-07-2007, 19:59
من از كاسپر اسكي استفاده مي كنم اين ويروس رو شناسايي و ازبين ميبره

Hadi King
30-07-2007, 20:36
تايپك بالايي كه من گفتم هم از بينش ميبره.....كاسپرسكي هم همين طور....

rocket
30-07-2007, 21:14
سلام دوستان
ویروس New Folder یه ویروس برای گوشی های همراه که خیلی باحال پدر فلش مموری رو در میاره اما اگه وارد کامپیوتر بشه اگه خیلی طولانی بشه هارد رو دچار بد سکتور میکنه و باعث از کار افتادن کنترلر میشه (تجربه ی خودم تو این زمینه هست)
برای پاک کردن این ویروس به Msconfig برین و تمامی گزینه های مشکوک حتی اونایی که خیلی کمم بهش شک دارین از تیک بردارین و کامپیوتر رو ری استارت کنین و از طریق Safe mode وارد ویندوز بشین. توی ویندوز Search رو باز کنین و تمامی درایو ها رو انتخاب کرده دنبال گزینه ی New Folder بگردین. در پایان تمامی New Folder هایی که دارای پسوند Application هستن رو Shift+Del کنین. آخر کار هم برای اینکه خیالتون راحت بشه البته بصورت اختیاری کامپیوتر رو ویروس اسکن کنین . در صورت امکان از McAfee یا Nod32 استفاده کنین
موفق باشید