PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای گرفتن لرزش فیلم

darkstreet
28-07-2007, 13:49
برای گرفتن لرزش فیلم از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد؟
مثلا فکر کنید ما با یک دوربین فیلم برداری بدون سه پایه فیلم گرفته ایم اما این فیلم لرزش های زیادی داره حالا اگه بخوایم با یک نرم افزار این لرزش رو متوقف کنیم از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟( این نرم افزار ابعاد فیلم رو کوچک تر میکنه ولی در عوض لرزش فیلم رو میگیره)
:13::13:

power2e
30-07-2007, 00:02
سلام
در این مورد نرم افزاری نیست یا من نمیشناسم اما اگر یه مقدار از فیلم هست میتونی speed فیلم کم کنی (slow)واسه اینکه صدای فیلم خراب نشه همان برش فیلم رو به یه لایه بالاتر کپی کنی

hamed_mahan
21-08-2007, 23:12
سلام
چيزي كه خراب شد ديگه خراب شده ونميشه درست كرد

amir???
22-08-2007, 17:03
تا اونجا که من یادم میاد تو ورژن پریمیر 6 بود که یه پلاگینی بود که میتونست این کارو بکنه خیلی خوب نبود ولی بهتر از هیچی بودولی شرمنده الان یادم نیست چی بود ولی یادم بیاد حتما میگم.

ir64
31-01-2008, 12:52
تمام صفحه کردن فیلم dvd و تبدیل آن برروی vcd

Javad_Ed
31-01-2008, 13:31
برای گرفتن لرزش فیلم از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد؟
مثلا فکر کنید ما با یک دوربین فیلم برداری بدون سه پایه فیلم گرفته ایم اما این فیلم لرزش های زیادی داره حالا اگه بخوایم با یک نرم افزار این لرزش رو متوقف کنیم از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟( این نرم افزار ابعاد فیلم رو کوچک تر میکنه ولی در عوض لرزش فیلم رو میگیره)
:13::13:

]چرا نمیشه خوبم میشه
با ProDAD Mercalli میتونی این کار رو بکنی
این 2 تا فیلم رو از یوتیوپ ببین ببین چه میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودش رو هم میتونی از این آدرس دانلود کنی با حجمه 10 مگ

توضیحات بیشتر در این لینک :

با پریمیر و افتر افکت و ادیوس .سونی و اوید سازگاره ونصب میشه
موفق باشید

lolipop
31-01-2008, 20:15
اینو تو کدوم قسمت after effect پیدا کنیم؟:20:

Javad_Ed
31-01-2008, 20:31
اینو تو کدوم قسمت after effect پیدا کنیم؟:20:
شما نصب کردی؟؟؟
اگه آره برو توی help این
برای هر نرم افزار توضیح داده
مثلا ادیوس video filter
البته در مجموعه ی pro DAD قرار میده
موفق باشید

lolipop
31-01-2008, 21:10
هیچی تو help نیست فقط درباره خوده after effect تمام.:41:

Javad_Ed
31-01-2008, 21:31
هیچی تو help نیست فقط درباره خوده after effect تمام.:41:
در همون effect&presst
proDAD آضافه شده
موفق باشید

lolipop
03-02-2008, 00:56
پیدا کردم .ty

arash_irani
03-02-2008, 01:21
سلام عزیزان
با برنامه افتر افکت در قسمت موشن ترکینگ قدرت گرفتن لرزشش فوقالعاده هستش
من خودم برای بریدن قسمتی از فیلم چون هر چقدر هم دست نلرزه باز متاسفانه برای برش به مشکل بر میخوری از همین روش استفاده میکنم فقط با چند کلیک ساده میتونی این کارو انجام بدی

البته این برنامه که دوتمون هم عنوان کردن رو میتونی به صورت پلاگین روی بقیه برنامه ها داشته باشید که میتونید از خود سایت برنامه دریافت کنید که شما از لینک پایین میتونید برای ::

Avid Liquid 7.x: Workarounds for e.g. NTSC
Adobe Premiere Pro 2.0: Workarounds
Adobe Premiere Pro 3.0: Setup installs into Common-Folder
Canopus Edius 4.x: Better Quality for progressive VideoDownload Service 1.0.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم ورژن جدید سرویس هاش هستش::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داشته باشید

ممنون و موفق باشید
یا حق

Javad_Ed
03-02-2008, 13:26
سلام آقا آرش
کرک دارین؟؟؟
این سرویس هایی که میگین چیه؟

arash_irani
04-02-2008, 00:24
سلام جواد جان
من تونستم این لینک رو برای برنامه پیدا کنم چون تو رپیدشیر هست و از اسمش هم پیداست که کرک شده و خودم هم امروز تستش کردم (15-11-1386)::

ProDAD Mercalli v1.0.7 Win for Multiple Hosts Cracked INTERNAL

Plug-ins available for:
- Adobe Premiere Pro 1.0 or above
- Adobe Premiere Elements 1.0 or above
- Avid Liquid 7.x
- Canopus Edius 4.x

Download:

Password:
sposibo

لینک دومی پاک شد و همین لینک کرک شده هستش و فقط باید نصب کنید
===============================================
اون سرویس ها رو خود سایت اعلام کرده فکر میکنم این برنامه به خودی خود برای مثلا پریمیر 1.5 کار میکنه ولی برای ورژن های بالاتر دیگه باید از خود سایت ربط دهنده برنامه به برنامه هایی مثل پریمیر CS3 رو باید دانلود کرد که به صورت مجانی گذاشته شده
در نسخه آخری که گذاشتم کلا مشکل هنگ کردن در بعضی از برنامه ها هم رفع شده پس بهتره همون آخری رو دانلود کنید

ممنون و موفق باشید
یا حق

Hossein_nasa62
04-02-2008, 00:34
آقا آرش دستت درد نكنه

Javad_Ed
04-02-2008, 00:38
سلام جواد جان
من تونستم این دو تا لینک رو برای برنامه پیدا کنم چون تو رپیدشیر هست و از اسمش هم پیداست که کرک شده ولی خودم جفتش رو تست نکردم ::

ProDAD Mercalli v1.0.7 Win for Multiple Hosts Cracked INTERNAL

Plug-ins available for:
- Adobe Premiere Pro 1.0 or above
- Adobe Premiere Elements 1.0 or above
- Avid Liquid 7.x
- Canopus Edius 4.x

Download:

Password:
sposibo

======================
Mercalli Expert 1.0.7

Pass::

===============================================
اون سرویس ها رو خود سایت اعلام کرده فکر میکنم این برنامه به خودی خود برای مثلا پریمیر 1.5 کار میکنه ولی برای ورژن های بالاتر دیگه باید از خود سایت ربط دهنده برنامه به برنامه هایی مثل پریمیر CS3 رو باید دانلود کرد که به صورت مجانی گذاشته شده
در نسخه آخری که گذاشتم کلا مشکل هنگ کردن در بعضی از برنامه ها هم رفع شده پس بهتره همون آخری رو دانلود کنید

ممنون و موفق باشید
یا حق
ممنون من دارمش ولی کرک ندارم
اگه کرک گیر نیاوردم باید دوباره بیشینم دانلود کنم
راستی شما رو کم میشه گیر آورد حالا که اینجا هستی میگم
یه فکری بحال آموزش افتر افکت بکن
توی تاپیکش ما گفتیم
یه 20 مگ از اون 60 گیگ آموزشی که دارین رو بزارین تا بچه هایی که چیزی از افتر نمیدونند بیان توی باغ(مثله خودم)
یا pdf ای چیزه پایه ای ...
ولی شما دیگه اونجا نیومدی ؟‍؟‍؟‍؟!؟!؟!؟!
توی تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( 1 2 گفتی هر کسی این آموزش ها رو میخواد لینک بدم بعدش رفتی....
........و....
جون من یفکری برای افتر افکت بکن
ممنون

arash_irani
04-02-2008, 01:49
سلام جواد جان
ببینم شما که نسخه کرک نشده رو دانلود کردین چجوریه ؟؟؟ من همین نسخه که 3 تا لینک هستش رو دانلود کردم و در فایل info نوشته که این نسخه کرک شده هستش
نسخه شما در برنامه وقتی اجرا میکنید چیزی مینویسه که معلوم بشه این نسخه فول نیستش ؟؟

در مورد آموزش های سایت videocopilot هم حجم های بالایی داره اینجوری نیست که در بشه در 20 مگ خلاصه کرد و امکان این کار که من به صورت PDF هم درشون بیارم متاسفانه نیست چون من اگر دقت کنی اکثر شبها که بیکار هستم فقط سایت رو چک میکنم

ولی اگر شد چندین آموزش رو خودم مینویسم و قرار میدم
در مورد سایت VideoCopilot من تمام محصولاتش رو دارم واقعا هیچ سایتی به این صورت و با این قدرت اینقدر در مورد After Effects بحث نکرده و آموزش های آقای Andrew Kramer واقعا بی نظیر هستش این بنده خدا واقعا تسلط عجیبی بر این برنامه داره من اکثر آموزش هایی که در سایتهای مختلف در مورد افتر افکت قرار میدن رو دارم ولی آموزش های ایشون چیز دیگه ای هستش

ممنون و موفق باشید
یا حق

arash_irani
04-02-2008, 10:32
برنامه تست شد و کرک شده بود :31:

Javad_Ed
04-02-2008, 13:18
سلام جواد جان
ببینم شما که نسخه کرک نشده رو دانلود کردین چجوریه ؟؟؟ من همین نسخه که 3 تا لینک هستش رو دانلود کردم و در فایل info نوشته که این نسخه کرک شده هستش
نسخه شما در برنامه وقتی اجرا میکنید چیزی مینویسه که معلوم بشه این نسخه فول نیستش ؟؟

در مورد آموزش های سایت videocopilot هم حجم های بالایی داره اینجوری نیست که در بشه در 20 مگ خلاصه کرد و امکان این کار که من به صورت PDF هم درشون بیارم متاسفانه نیست چون من اگر دقت کنی اکثر شبها که بیکار هستم فقط سایت رو چک میکنم

ولی اگر شد چندین آموزش رو خودم مینویسم و قرار میدم
در مورد سایت VideoCopilot من تمام محصولاتش رو دارم واقعا هیچ سایتی به این صورت و با این قدرت اینقدر در مورد After Effects بحث نکرده و آموزش های آقای Andrew Kramer واقعا بی نظیر هستش این بنده خدا واقعا تسلط عجیبی بر این برنامه داره من اکثر آموزش هایی که در سایتهای مختلف در مورد افتر افکت قرار میدن رو دارم ولی آموزش های ایشون چیز دیگه ای هستش

ممنون و موفق باشید
یا حق
سلام وقتی کرک نباشه یک × بنفش بزرگ روی فیلم میکشه
دربارهvideocopilot من نگفتم خلاصه کنید توی 20 مگ
شما گفته بودی لینک میدم ولی ندادی (از امضا تون معلومه سرتون شلوغه)من لینک ها رو گذاشتم
منظورم اینه که برای من که میخوام شروع کنم یه آموزش pdf درست و حسابی یا فیلم کوتاه که ابزار رو معرفی کنه قرار بدید
حتی فتوشاپ هم که این همه توی ایران استفاده میشه توی انجمنش معرفی جعبه ابزار داره
مثلا من میومدم با آموزش های کرتتیو کو یاد بگیرم .توی هر آموزشی که میرفم یجا بمشکل بر میخوردم...
حالا چی میگید؟
ممنون

arash_irani
05-02-2008, 02:38
خب ببین جواد جان در مورد افتر باید بگم اگر میخوای از سایتهای خارجی دانلود کنی در صورتی که تسلط کمی هم به زبان اگلیسی داشته باشید باید آموزش های پایه رو دانلود کنید
در همون سایت کرتیو کاو هم میتونید آموزش هایی که با عنوان Basic هستند دانلود کنید

در مورد اینکه خودم آموزش بزارم قول دادم ولی من دنبال یه سیستم هستم که بتونم کارهام رو سریعتر انجام بدم و به قرار دادن آموزش هم برسم
درخواست هم دادم ولی چون بعضی از قطعات توی ایران هنوز نیومده منتظر هستم

در مورد لینک سایت VideoCopilot هم رپیدشیر لینکهای این سایت رو کلا برده تو Black List و نمیشه ریموت آپلود کرد
ممنون و موفق باشید
یا حق

ahmad_montagh
10-04-2008, 22:03
سلام
اگه با ادیوس کارمیکنی یک ----- به نام Anti fickerبرای گرفتن لرزش درفیلم به کار میرود
فکر کنم که به دردت بخوره

ahmad_montagh
10-04-2008, 22:09
سلام
اگه با ادیوس کارمیکنی یک ----- به نام Anti fickerبرای گرفتن لرزش درفیلم به کار میرود
فکر کنم که به دردت بخوره