PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل عجیب بعد از اجرای برنامه AutoPatcher

mrmmnb
27-07-2007, 20:06
امروز تو لپ تاپم برنامه AutoPatcher رو اجرا کردم ولی ویندزم قاط زده(XP)
اول که با یه کامپیوتر شبکه کرده بودم که خیلی خوب کار میکرد اما حالا فقط از طریق لپ تاپ میتونم به فایلهای اشتراکی دسترسی داشته باشم واز طریق pc نمیتونم به فایلهای اشتراکی لپ تاپ دسترسی داشته باشم
بعدش اینکه عکس کنار اکانت (منظورم عکس بالای منوی استارت هست) غیب شده وهر کاری کردم نتونستم وارد
User Accounts بشم ( فکر کنم باید توی run کلمه ای تایپ کرد که من بلد نبودم)
سوم اینکه موقع بالا امدن ویندوز پنجره ای ظاهر میشه که درخواست یوزر وپسورد میکنه در حالی کهمن پسورد نزاشتم وقبلا بدون این پنجره اتوماتیک وارد ویندوز میشد(چه جوری میشه این پنجره رو حذف کرد)
چهارم اینکه موقعی که روی Turn Off Computer کلیک میکنم به جای پنجره سه گزینه ای همیشگی یه پنجره کشویی میاد(وLog Off هم سوئیچ یوزر نداره)
سه تا کلید Ctrl Alt و Delete رو که میزنم به جای اینکه پنجره تسک مننجر بیاد یه پنجره جدید میاد که توش چند عبارت از جمله تسک مننجر وترن اف و ری استارت وغیره هست

حالا از دوستانی که میتونن کمک کنند درخواست کمک برای رفع مشکلات بالا رو دارم

hamilton
27-07-2007, 23:38
نميدونم اين مشكلات شما مربوط به AutoPatcher باشه يا خير ولي سيستمهاي زيادي را ديدم كه بعد از استفاده از اين برنامه دچار مشكلات اساسي شدند و به دوستانم هم توصيه كردم و ميكنم كه از اين برنامه استفاده نكنند.

mrmmnb
28-07-2007, 10:19
حالا با این مشکلات چه کنم ؟(چه طوری درستش کنم)

beauty
28-07-2007, 11:07
برنامه autopatcher منو ها و تنظیمات زیادی داره

که باید یکمی حرفه ای باشید و بدونید که چه گزینه ای رو فعال یا غیر فعال کنید

من برای نصب المانهای مورد دلخواهم حداقل 10 دقیقه وقت میزارم

شما احتمالا گزینه هایی که نباید فعال میکردی را فعال کردی

بهتره پاکش کنی و دوباره نصبش کنی به شرطی که فقط المانهای update windows رو فعال کنی

بقیه رو غیر فعال بزاری باشه

mrmmnb
28-07-2007, 12:24
برنامه autopatcher منو ها و تنظیمات زیادی داره

که باید یکمی حرفه ای باشید و بدونید که چه گزینه ای رو فعال یا غیر فعال کنید

من برای نصب المانهای مورد دلخواهم حداقل 10 دقیقه وقت میزارم

شما احتمالا گزینه هایی که نباید فعال میکردی را فعال کردی

بهتره پاکش کنی و دوباره نصبش کنی به شرطی که فقط المانهای update windows رو فعال کنی

بقیه رو غیر فعال بزاری باشه

فکر نکنم با پاک کردن خود برنامه تغییراتی که توی ویندوز اعمال کرده برگرده
راستی من فقط برای ابدیتهای ویندوزاین برنامه رونصب کردم ولی چون وارد نبودم همه گزینه ها رو تیک زدم و با این کار ویندوز خودم رو خراب کردم

beauty
28-07-2007, 14:16
فکر نکنم با پاک کردن خود برنامه تغییراتی که توی ویندوز اعمال کرده برگرده
راستی من فقط برای ابدیتهای ویندوزاین برنامه رونصب کردم ولی چون وارد نبودم همه گزینه ها رو تیک زدم و با این کار ویندوز خودم رو خراب کردم

دوست عزیز خود برنامه قسمتی داره برای غیر فعال کردن المانهایی که فعال شده

ولی این یکمی وقت گیره

شما به طور کامل برنامه را unintsall کن و رجیستری ویندوزت رو پاکسازی بکن

بعد از ریست ویندوزت برنامه را نصب کن (آخرین ورژنش همراه آپدیت july رو از این سایت بگیر getautopatcher.com )

و فقط آپدیت های ویندوز رو فعال کن (انجامش ضرر نداره)

امیدوارم مشکلت حل بشه