PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر در Install

tizhoosh4com
27-07-2007, 14:34
سلام
آقا من برای یه پروژه ای که ساختم می خوام یه فایل نصب بسازم.
اما این پروژه برای اجرا نیاز به یک نصب بودن یه برنامه دیگه رویه کامپیوتر کاربر را داره.
پس کاربر مجبور هست به غیر از نصب کار من اون برنامه را هم نصب کنه.
اما من می خوام این این دوتا یک بارهنصب شند.
برای مثال فرض کنید یه برنامه نیاز به نصب DirectX داره خوب کاربر باید یک بار خود برنامه را نصب کنه و یک با DirectX . ولی من می خوام هنگام نصب این برنامه خود DirectX هم نصب شه.
اون برنامه ای که من در حقیقت جای DirectX حجم خیلی کمی داره می تون آپلود کنم تا شما با جزئیاتکار بیشتر شنا شید اما اگه همین طوری جوابم را بدید خیلی ممنون میشم.

موفق باشید

tizhoosh4com
28-07-2007, 12:20
کمک نبود ؟

Jalal
28-07-2007, 16:44
خوب با همین برنامه ای نصب کننده میتونی دایرکت ایکس رو بهش تعریف کنی تا نصبش کنه البته سوا یعنی در آخر نصب

ali801
02-08-2007, 21:14
اگر از نرم افزار های مخصوص این کار استفاده می کنید می تونید در هنگام ایجاد دو فایل ثطث رو معرفی کنید که در این صورت هردو نرم افزار رو تو یه پوشه نصب میکنه البته اگه نرم افزار شما چیزی شبیه Direxباشه که نیازه مستقیما روی سیستم فایل ویندوز نصب بشه در این صورت شما مجبورید قبل یا بع یا در هنگام اجرای نرم افزار به کاربر خبر بدید ک هاون نرم افزار رو نصب کنه.

اگه کمکت کرد دعام کن.یا علی

tizhoosh4com
04-08-2007, 18:08
ممنون.
علی جان متاسفانه اون برنامه مورد نیاز برای نصب ( در اینجا DirctX ) با خود پوشه ویندوز کار داره.
بهتر می دونم سوالم را طوره دیگه ای بیان کنم ،
آقا فرض کنید ما یه برنامه داریم که نصبش با InstallShield ساخته شده حالا من می خوام در نصبش یه سری تغیرات ایجاد کنم مثلا یه فایل به فایلهایی که قراره نصب شه اضافه کنم. آیا روشی برای تغییر در فایلهای نصب ساخته شده توسط InstallShield هست ؟

tizhoosh4com
04-08-2007, 18:13
راستی یه چیز دیگه یادم رفت.
حتی اگه من این را هم متوجه بشم برام کافیه :
این برنامه مورد نیاز ما فقط یه سری فایل dll و یه فایل ocx هست. و من همه ی این فایلها را در اختیار دارم منتها مشکلم اینه که نمی دونم دقیقا این فایلها به کجا منتقل میشند. ( یعنی دقیقا به کدوم پوشه ویندوز منتقل نیشند تا تغیرات لازم را ایجاد کنند).
آیا میشه فهمید که برنامه نصب دقیقا کارش چیه یعنی فایلها را دقیقا به کجا منتقل می کنه ؟