PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جشنواره و نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال ونرم افزار های چند رسانه ای (قسمت مربوط به موبایل)

بیلچه
27-07-2007, 00:33
سلام بر همگی دوستان.:20::31:

بالاخره اختتامیه این چشنواره هم یکشنبه این هفته تموم شد ولی تازه دستاوردهای این نمایشگاه هست که داره به کارش اوامه بده.

به نظر شما ( شما که در نمایشگاه و جشنواره شرکت کردید یا اخبارشو دنبال کردید ) جشنواره چطور بود ؟

من که سال دیگه حتما در بخش موبایل شرکت می کنم.:46: شما چطور ؟

nima_949
27-07-2007, 00:44
سلام به همه من که موفق نشدم شرکت کنم ولی اخبار و عکس های مربوط به این نمایشگاه رو اگه کسی تونست بزاره دوستان استفاده کنند

بیلچه
27-07-2007, 00:47
نظر و پیشنهادات خودم :

1.در بخش داوری هیچ برنامه یا بازی ای برنده نشد مگر اینکه در مورد اسلام و دین بود یا افکار و اعتقادات وطن پرستی و همچنین ترویج ادبیات. در بخش های دیگه هم این موضوع مشهود بود.

2. مورد1 آنقدر مشهود بود که حتی تیم دانش آموزان اصفهانی (مقطع راهنمایی) که دو بازی تحت شبکه ساخته بودند به علت اینکه محتوای بازی در چهار چوب بالا نمی گنجید حتی تقدیر شفاهی هم نشد.

3.من فقط برنامه های شرکت ژوبین رو قبول داشتم بقیه به نحوی دستکاری در برنامه های دیگه بود.

4.یکی از داوران بخش نرم افزار از برندگان بخش موبایل بود (اون حاج آقاهه رو می گم). این نامردیه و خلاف قوانین هست که داور خودش شرکت کننده باشه!!!

5.نرم افزار های بخش موبایل رو مثل نرم افزار های کامپیوتر در معرض دید عموم قرار ندادند ( قبل از داوری )

6.در کل برای اولین جشنواره کار بسیار عالی ای بود . البته تبلیغات خوب نبود وگرنه ما هم در این جشنواره شرکت می کردیم. ولی حیف که هیچ برنامه ای جنبه تکنیکی نداشت چه عیبی داره یه ایرانی نرم افزار مثلا ورد بسازه خودش بفروشه ؟

من مجموعه 7 سی دی این جشنواره رو دارم به مرور قسمت های به درد بخورش رو می ذارم. 2 سی دی از هفت سی دی مر بوط به موبایل هست.