PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موارد استفاده خروجي ها و ورودي هاي كارت گرافيك

amordadian
26-07-2007, 22:50
انواع خروجيهاي كارتهاي گرافيك براي چيه و كارتهاي گرافيك چند نوع خروجي ميتونند داشته باشند وهر كدوم براي چيه و آيا كارتهاي گرافيك ورودي هم دارند و S-VIDEO كه در بسياري از كارتهاي گرافيك هست خروجيه يا ورودي وبراي چه منظوري هست ؟:13:

Lord_theOne
27-07-2007, 10:07
انواع خروجيهاي كارتهاي گرافيك براي چيه و كارتهاي گرافيك چند نوع خروجي ميتونند داشته باشند وهر كدوم براي چيه و آيا كارتهاي گرافيك ورودي هم دارند و S-VIDEO كه در بسياري از كارتهاي گرافيك هست خروجيه يا ورودي وبراي چه منظوري هست ؟:13:

بعضي هاشون دوتا خروجي دارند Dual DVI هستند كه وصل مي شوند به تلويزونهايي كه اين قابليت را دارند معمولا LCD ها و پلاسماها اين قابليت را دارند و مي شوند مانيتور كامپيوتر
و ورودي ها براي كپچر هستند كه ديگه توليد نمي كنند چون كارت گرون مي شود و معمولا ضعيف هستند اين كارتها چون قيمت بالا نرود هسته و... ضعيف تر مي سازند
و اگر دقت كني در ماركهايي كه V دارند اينها منظورشون اين هست كه ورودي دارند VIDEO
مثلا 5200TD منظورش DVI دارد و 5200VTD منظورش هم خروجي دارد و هم ورودي

سوال داشتي بازم بگو

uzumaki_naruto
03-08-2007, 13:11
بعضي هاشون دوتا خروجي دارند Dual DVI هستند كه وصل مي شوند به تلويزونهايي كه اين قابليت را دارند معمولا LCD ها و پلاسماها اين قابليت را دارند و مي شوند مانيتور كامپيوتر
و ورودي ها براي كپچر هستند كه ديگه توليد نمي كنند چون كارت گرون مي شود و معمولا ضعيف هستند اين كارتها چون قيمت بالا نرود هسته و... ضعيف تر مي سازند
و اگر دقت كني در ماركهايي كه V دارند اينها منظورشون اين هست كه ورودي دارند VIDEO
مثلا 5200TD منظورش DVI دارد و 5200VTD منظورش هم خروجي دارد و هم ورودي

سوال داشتي بازم بگو

یه سوال اگه محبت کنی
کارت گرافیکی من خروجی s video داره من تبدیل اون رو به دوال video خریدم اما یه مشکل دارم ورودی تلوزیون برای ویدئو یکی هست و با یکی از کابلها تصیر سیاه سفید رو به تلوزیون منتقل میکنه اون یکی کابل هم اصلا تصویر نداره حا لا ایا من چه طوری میتونم کارت گرافیکی رو به تلوزیون وصل کنم