PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فونت سرويس پك2

valizadeh
29-08-2005, 11:31
سلام دوستان
فونت اين ويندوز اكس پي سرويس پك2 چرا خرابه به جاي ژ ميزنه پ به جاي پ هم تقسيم ميزنه
اين چه وضعشه؟ :wink: :lol:

Friend
29-08-2005, 12:44
این که مشکل نیست ویندوز ایکس پی همینه

siavash alavi
29-08-2005, 12:44
دوست عزيز اين مشكل از فونت سرويس پك 2 نيست
بعضي از ويندوزها اين ايراد رو دارند
بايد از ويندوزهاي خاصي استفاده كني كه صفحه كليدشون ويرايش شده باشند
يا اينكه نسخه خاصي از شركت ebay را نصب كني و بعد ويرايشگر كليد فارسي را كه قبلا در يكي از تايپيك ها معرفي شده را نصب كني
به اين تايپيك سر بزن مشكلت حل ميشه
در ضمن براي حل مشكلت قبل از اينكه يه تايپيك بزني از گزينه جستجو استفاده كن خيلي كمكت ميكنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rt=0

Friend
29-08-2005, 13:03
من کاملا با آقای علوی موافقم اما به نظر من دنبال این چیزها نرو و همینطوری کار کن اما اگر کارت تایپ می کنی بگو تا یک برنامه بهت معرفی کنم

valizadeh
29-08-2005, 13:48
سلام
ممنون از آقاي علوي ولي من هيچ سر در نياوردم
ولي شما كه مي گيد برنامه داريد لطف كنيد برنامه رو بديد مي خوام مثلا تو چت هم ديگه قاطي نزنه براي تايپ تنها نمي خوام الانم كه اين رو دارم مينويسم همه چيزش درسته ولي تو كامپيوتر جاهاي ديگه خرابه اگر برنامه فقط براي تايپ نيست لطف كنيد لينكشو برام بزاريد ممنون مي شم

با تشكر

Mehdi_Best
29-08-2005, 14:07
سلام
اين برنامه كوچك رو دانلود و نصب كن. مشكلت حل مي شه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Friend
29-08-2005, 14:11
به نظر من سینا پک رو بریزی عالیه و کارت رو راه میندازه

valizadeh
29-08-2005, 15:01
سينا پك كجاست
بد نبود لينكشم مي دادي
آدرس وبلاگتم بد نبود مي دادي ببينيم اين كه مي گي آخر وبلاگ چجوريه

با تشكر

Friend
29-08-2005, 15:13
دوست من این یه جور برنامه است که دوسی دی است و حدود 9500 تومان قیمت داره و فوق العاده قوی است

Mehdi_Best
29-08-2005, 16:27
سينا پك كجاست
بد نبود لينكشم مي دادي
آدرس وبلاگتم بد نبود مي دادي ببينيم اين كه مي گي آخر وبلاگ چجوريه

با تشكر

دوست خوبم سلام. اگه شما فقط مشكلت همون حروف هست كه در بالا اشاره كردي، نياز به هيچ برنامه جانبي يا سيناپك نيست. فقط همون فايلي كه لينكش رو دادم رو دانلود و نصب كن. اين برنامه كه لينك دادم يك فايل dll رو كه مربوط به اين مشكل هست رو تغيير مي ده و هيچ مشكلي نخواهي داشت. سيناپك هم بيشتر به خاطر برنامه هاي جانبي كه داره كاربرد داره كه در نسخه هاي حرفه اي - خانگي و ساده موجود هست و نسخه هاي حرفه اي و خانگي آن فروشي است كه فكر نمي كنم شما نيازي به آن داشته باشيد. وقتي با يك برنامه كوچك رايگان مشكلتان حل مي شه چرا پول اضافه بپردازيد؟

Friend
29-08-2005, 16:46
خوب مهدی جان من که نگفتم برنامه ی شما بده گفتم این سینا پک هم هست اگه خواست بره بخره

valizadeh
30-08-2005, 13:29
سلام آقاي علوي لينك اين برنامه كه دادي جواب نمي ده لطف كنيد لينك درستشو به من بديد

ممنون

Mehdi_Best
30-08-2005, 14:38
سلام دوست عزيز
اگه منظورت از برنامه هموني هست كه من دادم بايد بگم كه الان امتحان كردم و كار مي كنه و مشكلي نداره. مطمئن باش با نصب اون، مشكلت حل خواهد شد.

valizadeh
30-08-2005, 15:12
سلام آقاي علوي منظورم اين نبود منظورم اينه كه لينك دانلودش خرابه و دانلود نمي شه لطف كنيد لينك درستشو بزاريد ممنون مي شم

Mehdi_Best
30-08-2005, 22:15
دوست عزيزم سلام
من كه مهدي هستم! علوي كه يكي ديگر از دوستان هست!!! :wink:
در ضمن لينك سالمه و همين الان هم تست كردم و مشكلي نداره.
شما وقتي وارد اين لينك مي شويد دقت كنيد حتما جايي كه بايد كليك كنيد تا فايل دانلود شود را خواهيد ديد. اما اگه مشكلي بود بفرماييد كه در پرشين گيگ آپلود كنم.