PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gigabyte vs xfx

saeed2u
25-07-2007, 19:46
برای خرید geforce 6200-agp8xبه نظر شما از بین دو کارت گیگابایت وxfx کدامیک رو انتخاب کنم؟
قیمت هر دو حدودا یکی هست .

javadshahvand
25-07-2007, 19:59
xfx بهتره به لحاظ تجربه... giga ری مارک زیاد داره

Lamerdsystem
26-07-2007, 13:21
جواد جان XFX او ای امOEM هست
گیگابایت Brand
هم گارانتی و هم بردو هم سیستم خنک سازی و هم از لحاظ اورکلاک و ماندگاری و......................... گیگابایت بهتره اصلشو خواستی من هستم.خواهش می کنم اول تحقیق بکنین و بعد در مورد برند ها و OEM ها نظر بدید.
با تشکر

javadshahvand
26-07-2007, 13:30
من بازم میگم گیگا ری مارک تو بازار زیاد داره

Actros
27-07-2007, 02:24
xfx خوراک اور هستش .
ولی من گیگا رو ترجیح میدم
البته اول asus

Lord_theOne
27-07-2007, 10:02
گيگا را با گارانتي آواژنگ بگيريد خيالتون راحت باشه
در ضمن شايد گرافيكي ضعيف باشد براي بازي اين دليل بر Oem نمي شود

shahramcat
27-07-2007, 12:17
گیگابایت از نظر کیفیت برد جزو بهترینهاست . innovation های خوبی هم برای قطعاتش داره .

mohamad.hejazi
27-07-2007, 20:25
سلام من geforce 6200 256mb مارک گیگابایت دارم.خیلی هم ازش راضیم 3 سال هم گارانتی اواژنگ داره.بازی lost plant هم روش راحت اجرا کردم.البته کارت گرافیک من مدله turbo force هست.

arash rashno
27-07-2007, 21:19
xfx بهتره به لحاظ تجربه... giga ری مارک زیاد داره
سلام گیگا نتیجه تستش 100 تا بالاتر از xfx هست xfx= 64 بیتی میباشد
گیگا با گارانتی آواژنگ اصله اصله خیالت راحت

جواد جان XFX او ای امOEM هست
گیگابایت Brand
هم گارانتی و هم بردو هم سیستم خنک سازی و هم از لحاظ اورکلاک و ماندگاری و......................... گیگابایت بهتره اصلشو خواستی من هستم.خواهش می کنم اول تحقیق بکنین و بعد در مورد برند ها و OEM ها نظر بدید.
با تشکر
آقا شما مغازه دارید در بازار رضا یا ایران
اگر دارید شماره + نام مغازه رو pm کنید ممنون

saeed2u
28-07-2007, 23:39
هر دو کارت از نظر سخت افزاری در یک حد هستند(هر دو 64 بیتی و...)

afsane_tab
29-07-2007, 11:35
هر دو کارت از نظر سخت افزاری در یک حد هستند(هر دو 64 بیتی و...)

ولی چرا مال من XFX GEFORCE 6200 256MB 128BIT AGP DDR2 هستش یعنی 128 بیت

Lord_theOne
29-07-2007, 12:08
گرافيكهاي 6200 هم 128 بيتي دارند

Lamerdsystem
29-07-2007, 12:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جناب مهندس ما نماینده انحصاری کارت های گرافیک گیگابایت هستیم البته کارت هامون 3 گارانتی آوازنگ هست
البته در این تاپیک بنا به قانونی که گذاشته شده خرید و فروش ممنوعه ولی
yahoo ID:Saman_lamerdsys@yahoo.com
gmail ID:saman.khademi@gmail.com

Lord_theOne
29-07-2007, 14:06
بازهم تشكر مي كنم عزيز كه به قوانين احترام مي گذاري و فقط Email را مي گذاري

arash rashno
29-07-2007, 16:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجناب مهندس ما نماینده انحصاری کارت های گرافیک گیگابایت هستیم البته کارت هامون 3 گارانتی آوازنگ هست
البته در این تاپیک بنا به قانونی که گذاشته شده خرید و فروش ممنوعه ولی
yahoo ID:Saman_lamerdsys@yahoo.com
gmail ID:saman.khademi@gmail.com
دوست من به شما pm زدم در مورد قوانین که این قانون بیشتر در مورد نرم افزار هست چون این انجمن فروشگاه هم داره ولی در مورد سخت افزار مدیران زیاد سخت گیری نمیکنند

Lord_theOne
29-07-2007, 17:11
دوست عزيز اينجوري كه نمي شود مجاني دكون باز كني

arash rashno
29-07-2007, 17:15
دوست عزيز اينجوري كه نمي شود مجاني دكون باز كني
آقا مسعود با بنده هستید ؟؟؟؟؟؟

Lamerdsystem
29-07-2007, 17:38
من هنوز چیزی دریافت نکردم

Lord_theOne
29-07-2007, 18:01
منظورم ايت هست يكي تاپيك بزنه بگه من مغازه دارم بيايد با قيمتهاي باور نكردني
يكي ديگه بگه من حراج كردم
يكي ديگه بنويسه بعلت تغيير شغل حراج
يكي ديگه تازه از را رسيده نصف قيمت بده
و............
كار درستي نيست در اين انجمن چون مجاني عضو مي شوي

Lamerdsystem
29-07-2007, 18:20
لورد گرامی مجانی غلطه رایگان درسته
به قول رئیس انجمن گابانا (((دادش))) کاش اینو توی قوانین انجمن می گذاشتین
نوکر دادش و بر بچه های زحمت کش پی سی ورد

hiwa_it
29-07-2007, 18:56
Xfx کارش گرافیک هست و قابل مقایسه با کارتهای نرمال بازار مثل گیگا و اسوس نیست ولی در ایران گارانتی حرف اول رو میزنه بعد قدرت و کیفیت کارت،،، در هر صورت زیاد بحث رو پیچیده نکنیم بر عکس در خارج از کشور هیچوقت یک یوزر حرفه ای و گیمر یا اورکلاکر دنبال اسوس و گیگا نمیره برای کارت گرافیک تا وقتی Xfx,evga در بازار هستند

Lamerdsystem
29-07-2007, 19:17
Xfx کارش گرافیک هست و قابل مقایسه با کارتهای نرمال بازار مثل گیگا و اسوس نیست ولی در ایران گارانتی حرف اول رو میزنه بعد قدرت و کیفیت کارت،،، در هر صورت زیاد بحث رو پیچیده نکنیم بر عکس در خارج از کشور هیچوقت یک یوزر حرفه ای و گیمر یا اورکلاکر دنبال اسوس و گیگا نمیره برای کارت گرافیک تا وقتی Xfx,evga در بازار هستند
گیگابایت وای سوز در کنار کارت های استاندارد(به قول آقا هیوا معمولــــــــــــــــی)کا ت های خفن هم می زنن
:27::27::27:

hiwa_it
30-07-2007, 00:44
تا به چی بگید خفن این دو تا سازنده مادر برد هستند و تخصصی ندارند تا کارت گرافیک تاپ بازار رو بزنند یه سری به فرومهای خارجی بزنید یا بنچهای خارجی رو نگاه کنید همه چی ثابت میشه گیگا یا اسوس همین مین رو درست تحویل ما بدند چیز دیگه ای نمیخواهیم

Actros
30-07-2007, 01:19
تا به چی بگید خفن این دو تا سازنده مادر برد هستند و تخصصی ندارند تا کارت گرافیک تاپ بازار رو بزنند یه سری به فرومهای خارجی بزنید یا بنچهای خارجی رو نگاه کنید همه چی ثابت میشه گیگا یا اسوس همین مین رو درست تحویل ما بدند چیز دیگه ای نمیخواهیم

هیوا جان من شنیدم ایسوس چند ساله داره برنده بهترین سازنده کارت گرافیک میشه
صحت داره؟؟؟

Lamerdsystem
30-07-2007, 10:10
هیوا جان برو تو سایت های گیگابایت و ای سوز و Inno 3DوXFXوSparkleو....
قسمت Awards وجایزه های این ها رو باهم مقایسه کن
مهم ترین چیزی که باید توی فروش رعایت بشه خدماته
این حق مشتری و خریداره -شاید شما بخواهید که از حق تون بگذرید بقیه هم می خوان؟؟؟؟؟؟؟؟
من به عنوان فروشنده و می تونم خریدار هم باشم و بودم ولی چرا بیام و کارت Inno 3D یا Evga بگیرم که حتی نه سایت درستی دارن ونه گارانتی درستی من نمی دونم اونور آب به شما چطور حقوق می دن ویا کاسبی شما چطوره ولی ما نه حقوق خوب می گیریم ویا اگه بگیریم واسه همون اول ماه تموم میشه حتما اطلاع داری که تا چند وقت دیگه تورم قراره100% بشه.البته توی ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hiwa_it
30-07-2007, 10:49
هیوا جان من شنیدم ایسوس چند ساله داره برنده بهترین سازنده کارت گرافیک میشه
صحت داره؟؟؟

نشنیدم اکترس جان ولی بعید میدونم

هیوا جان برو تو سایت های گیگابایت و ای سوز و Inno 3DوXFXوSparkleو....
قسمت Awards وجایزه های این ها رو باهم مقایسه کن
مهم ترین چیزی که باید توی فروش رعایت بشه خدماته
این حق مشتری و خریداره -شاید شما بخواهید که از حق تون بگذرید بقیه هم می خوان؟؟؟؟؟؟؟؟
من به عنوان فروشنده و می تونم خریدار هم باشم و بودم ولی چرا بیام و کارت Inno 3D یا Evga بگیرم که حتی نه سایت درستی دارن ونه گارانتی درستی من نمی دونم اونور آب به شما چطور حقوق می دن ویا کاسبی شما چطوره ولی ما نه حقوق خوب می گیریم ویا اگه بگیریم واسه همون اول ماه تموم میشه حتما اطلاع داری که تا چند وقت دیگه تورم قراره100% بشه.البته توی ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون اوارد ها رو زیاد توجه نکن هر سایتی که برداشته یه تست از کارت کرده گیگا برداشته به اسم اوارد گذاشته تو سایتش اگه اینها اوارد بحساب بیان که مثلامین ASUS P5k Del باید براش 20 صفحه اوارد بزاره

دقیقا خدمات مهمترین هست که همه میگن رعایت نمیشه هیچ کس از حق خودش نمیگذره و صلا این ربطی به بحث ما نداشت فعلا که تمام رکوردهای دنیا دست Evga و XFX هست
اینجا خوشبختانه گارانتی قانون خودش رو داره و برای همه یکسان هست همه باید رعایت کنند . اینجا چون کسی به فکر خالی کردن و کلاه گذاشتن دیگری نیست همه حق خودشون رو میگیرن

Lamerdsystem
30-07-2007, 11:26
هیواجان توی ایران دومین سوالی که ازما میشه توی خرید کارت اینکه گارانتی کارت چیه
دوما XFX کارت هاشو می ده Sparkle واسش می زنه XFX تنها یه اسمه عزیزم -توی ایران (اون ور اب رو نمی دونم )به علت تبلیغات زیاد معروف شد کسی که اسپارکل رو توی ایران اورد به نظر من تبلیغات بلد نبود
اصلا شما فرق بین OEM برندمی دونید چیه
OEM شرکت هایی که توانایی تولید کارت رو ندارن می دن کارت هاشون رو کارخانه هایی مثل اسپارکل -ای وی جی ای-گیگابایت -ای سوز و...... می زنن درست مثل ای سوز می خواین من به شما بالایی 40 کارخانه چینی معرفی کنم که برای شرکت های مختلف کارت می زنن
Brand به شرکت هایی می گن که توانایی تولید کارت رو دارن و اصلا خودشون کارخانه دارن
خوشبختانه XFX با تبلیغات و گارانتی درست خودشو خوب تو ایران و حتی دنیا پیدا کرده
در ضمن اون کسی که اوارد ها رو برداشته و تو سایت خودش گذاشته اون ور آب بوده این کلاه برداری نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی خوام الان از گیگابایت وای سوز دفاع کنم ولی برندهایی مثل elite و..... که نمی خوام اسمشون رو بیارم خودشون رو ضعیف نشون دادن تا برندهای بالا توی ایران یکه تازی کنن نه تبلغات خوب دادن و نه گارانتی خوب اگه شما کارتون رو توی ایران اور کنین و بسوزه بعد اگه گارانتی نداشته باشه باید بندازی دور تورو خدا به درآمد ما توی ایران هم توجه کنین

hiwa_it
30-07-2007, 11:55
زیاد تند نرو عزیز من مثل اون یکی بحث که اخرشم به جایی نرسید چی میگی واسه خودت oem کدومه اینها رو واردکننده های دزد ایرانی ساختند تو داری به منی که 15 ساله کارم هاردویر و تستر یکی از بزرگترین نمیایندگیهای فروش قطعات در اروپا هستم یاد میدی من هیچ وقتدر این فوروم و نه در هیچ فورومی نخواستم بگم کارم چیه و چیکاره هستم فقط بخاطر اینکه ادعایی ندارم و خودم رو از کسانی میدونم که فعلا اول راه هستند و به همه تا تونستم کمک کردم ،

Lord_theOne
30-07-2007, 12:11
من با هيوا جان موافقم هستم
اصلا ASUS مدلهاي متوسط كارتهاي گرافيكش اصلا بدرد اوركلاك نمي خوره فقط روي چيپهاي قوي سرمايه گذاري مي كند
و گيگابايت من از سري جديدهاش كه داره توليد مي شود خوشم آمده گرافيكهاش خيلي بهتر شده شايد بهتر از Asus
اما من Msi را كار كردم چندتا بردي كه امتحان كردم از نظر كارايي و اوركلاكينگ در حد خوبي بوده و توانايي خوبي داشته كلا كارش حرفه اي هست
هيوا جان نظرت درباره Msi چي هست اگر زياد كار كردي؟

Mahdi_Moosavi
30-07-2007, 12:26
میبینم که اینجا بروبچس خوب دارید برند ها رو تخریب میکنید !!!

ای بابا چرا الکی بحث می کنید . همه چیز واضح و روشنه !! بیشتر رکوردهای دنیا دست xfx هست .

البته gigabyte هم جدیدآ یه تکون اساسی به خودش داده ! تو سری turbo force ش از مموری چیپ های حرفه ای

hynix استفاده میکنه ( اینو خودم عینآ دیدم ) .

دوما XFX کارت هاشو می ده Sparkle واسش می زنه

این یه خط رو باید ثابت کنی !! لینکی ؟ خبری ؟؟ عکسی ؟؟ قراردادی ؟؟ بلاخره یه چیزی رو کن !!

منتظریم .................................................. ... .

hiwa_it
30-07-2007, 12:58
مسعود msi هم کارتهای توپی داره و خیلی هم خوب اور میشن و هم کیفیت کار بسیار خوبی دارن pov رو msi میزد وقتی فهمیدم که یه کارت فرستادم گارانتی و جواب از msi برامون اومد ولی بازم XFX و EVGA دنیای دیگری دارند در گرافیک

Lamerdsystem
30-07-2007, 14:56
زیاد تند نرو عزیز من مثل اون یکی بحث که اخرشم به جایی نرسید چی میگی واسه خودت oem کدومه اینها رو واردکننده های دزد ایرانی ساختند تو داری به منی که 15 ساله کارم هاردویر و تستر یکی از بزرگترین نمیایندگیهای فروش قطعات در اروپا هستم یاد میدی من هیچ وقتدر این فوروم و نه در هیچ فورومی نخواستم بگم کارم چیه و چیکاره هستم فقط بخاطر اینکه ادعایی ندارم و خودم رو از کسانی میدونم که فعلا اول راه هستند و به همه تا تونستم کمک کردم ،
فقط کارت شده تبلیغ ، بشین ٤ تا تاپیک بخون یه کمکی کرده باشی نه اینکه ایمیل بزاری یا ادرس فروش قطعه بدی

در جواب در امد باید بهت بگم که مشکل از افرادی هست که وارد کننده هستند و اونها پول رو بالا میکشند شما ها گناهی ندارید و در این ضمینه بهت حق میدم
هیوا جان جناب عالی داری تند میری منم کارم فروش نیست من فنــــــــــــــــی هستم عزیزم و کارم هم روی نرم افزار بود مثل شما هم عزیزم تجربه ندارم فقط 4 سال اونم معلوم نیست چقدر مفید بوده اگه شما با 15 سال سابقه کار اولشی پس ما هیچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی خوام هم بیش تر از این ادامه بدم من نه کاسب بازار هستم و نه فروشنده الان هم از روی تجربه نه چندان زیادم نظر دادم شما هم نیازی نیست با من بجنگی هر چی باشه دادش شما 4 تا پیراهن از من بیشتر پاره کردی

hiwa_it
30-07-2007, 16:01
من منظورم از دزد شما نیستی عزیز دل به خودت نگیر و توهینی به شما نکردم فقط میگم چند نفر که میاد اینجا و این مطالب رو میخونن نرن و اشتباه نکنن باید خیلی مواظب بود عزیز از اینی که میگید من کلا به حرف بی منطق حساسم و عکس العمل نشون میدم که دیگران گمراه نشند همین و بس اگه ناراحتت کردم ازت معذرت میخوام امیدوارم به دل نگیری
:10: فقط لطف کن هر جا چیزی نوشتی و نظری دادی پای اثبات حرفات باش گرامی :46:

Lord_theOne
30-07-2007, 16:44
يكم درباره پستها نظرم بدهم بد نيست در مورد هيوا و Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه مفهوم همديگر را خوب نفهميدن
لطفا تا آخر بحث را بخوانيد و كمي فكر كنيد و تصميم بگيريد

من با هيوا تقريبا موافق هستم از نظر اينكه توي بازار براي اينكه جنس خودشون را بفروشونند دورغ زياد مي دهند
منظورم افرادي هست كه اين كارو مي كنند نه Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز
و معمولا اين افراد وارد كننده هاي بزرگي هستند و شركتهاي بزرگي دارند كه به ديگر خدمات كامپيوتري ها چيز مي فروشند و اونها هم بعلت نبود سواد كامپيوتر حرفهاي آنها را باور مي كنند
بعضي وقتها هم شايعاتي درست مي شود
جنسهاي تقلبي:
در مورد CPU و مادربرد و كارت گرافيك من جنس تقلبي خيلي كم ديدم شايد در تهران زياد باشد
بعضي ها نمي دونند جنس تقلبي چي هست
مثال: مي گن مادربرد ماتريكس تقلبي هست فرض كنيد
خوب اين مادربرد خودش ضعيف هست و قيمت خيلي ارزاني هم دارد چرا بهش مي گيد تقلبي ؟ در صورتي كه اصل هست

من به Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حق مي دهم من هم خودم در گير اين شايعات شدم خيلي چيزهاي مسخره اي تعريف مي كنند خود Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان هم مي دونن مثلا مي گفتند كابل هارد SATA‌فيبر نوري هست يا هارد ساتا سرعتش بالا هست و بافر ندارد و...
توي بازار ايران يك چيز را مي خواهند بگيرند مي گن چيني هست؟ اگر بگي آره مي گن بدرد نمي خورد
اما نمي دونن كه CPU كه دارند استفاده مي كنند چيني هست
بستگي دارد به چيني بگي چي مي خواهم و با چه قيمتي

Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي دونم شما تست مي كنيد و خوشحالم كه جزو 5% با سواد شركتهاي كامپيوتري ايران هستيد
كاش همه شركتهاي ايراني مثل شما بودند
بعضي از چيزها نياز به مدرك دارد و بعضي ها هم نه
اين هم در آخر بگم كه هركسي همه چيز را نمي داند و انسان خطا مي كند شايد واقعا حرف Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد XFX درست باشد كسي از پشت پرده خبر ندارد شايد هم حرف هيوا خوب با بحث كردن و مدرك آوردن با يك سري از مسائل اين موضوع و يا موضوعات ديگر روشن مي شود
بيايد بحث كنم در مورد بعضي از چيزها ميزگردي داشته باشيم تا بهتر درك كنيم از تجربيات همديگر
اگر موافق هستيد بگيد تا تاپيك بزنم اينجا يك موضوع ديگري هست بايد يك جاي ديگر باشد

هيوا و Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هردو پسرهاي گلي هستند خوب بحث پيش مي آيد آدم بحث مي كند تا برايش روشن بشود مي دونم هيچ كدوم منظور خاصي نداريد

Lord_theOne
30-07-2007, 16:50
مهدی جان شما اگه یه همچین کاری بکنی میای قرار دادتو توی اینترنت پخش کنی؟؟؟؟؟
این ها جزء اسناد محرمانه شرکته یعنی شرکت میاد و این ها رو می ده بیرون!!!!!!!!!!

شركتهاي ASUS و گيگابايت هم با هم مخفي كار مي كردند تا نمايان شد
البته شايد اعلام كرده بودند ما نمي دونستيم

hiwa_it
30-07-2007, 17:29
اگر موافق هستيد بگيد تا تاپيك بزنم اينجا يك موضوع ديگري هست بايد يك جاي ديگر باشد

هيوا و Lamerdsystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هردو پسرهاي گلي هستند خوب بحث پيش مي آيد آدم بحث مي كند تا برايش روشن بشود مي دونم هيچ كدوم منظور خاصي نداريد

موافق ١٠٠% .....ولی بحث علمی و درست با دلیل و مدرک نه کیلویی و همینجوری یه چیزی گفتن بدونه دلیل :10:

Lamerdsystem
30-07-2007, 17:43
من منظورم از دزد شما نیستی عزیز دل به خودت نگیر و توهینی به شما نکردم فقط میگم چند نفر که میاد اینجا و این مطالب رو میخونن نرن و اشتباه نکنن باید خیلی مواظب بود عزیز از اینی که میگید من کلا به حرف بی منطق حساسم و عکس العمل نشون میدم که دیگران گمراه نشند همین و بس اگه ناراحتت کردم ازت معذرت میخوام امیدوارم به دل نگیری
:10: فقط لطف کن هر جا چیزی نوشتی و نظری دادی پای اثبات حرفات باش گرامی :46:
به علت هایی که در بالا نوشتم اجازه اثباتش رو ندارم دوست عزیز و گرنه .....
من از شما معذرت می خوام :31::31::31::31::31: سعی می کنم از این به بعد کمتر نظر بدم تا از مشکلات پیش نیاد

saeed2u
30-07-2007, 23:13
دوستان این همه بحث کردین ولی هیچ کدوم جواب منو ندادین !

Gabana
30-07-2007, 23:44
يكسري از پست ها حذف و ويرايش شد .
دوستان عزيز .. روي صحبت من كلي هست و اشاره به شخص خاصي ندارم . در حيطه سخت افزار تا جايي كه يادمه اساتيد بنده و دوستان حرفه اي هر وقت حرفي زدن حتما پشت سرش دليل و مدركي داشتن . درغير اينصورت مطلب بيان شده فني و مورد تاييد نبوده . بنابراين اگر اسم اين تاپيك و بحث گذاشتيد پس اولا براي هر حرفي كه مي زنيد دليل و سند بياريد و ثانيا فقط خودتون و مخاطب خودتون رو ببينيد ( البته با احترام ) با بقيه كاري نداشته باشيد ( اينكه كي چي كار مي كنه و به كي كلك مي زنه يا نمي زنه به ما ارتباطي نخواهد داشت ) تنها وظيفه ما اشتراك اطلاعات به منظور پيشرفت خودمون هست . اينطوريه كه ميشه اسم گفتگو رو بحث گذاشت ..
موفق باشيد

Gabana

pedram rayaneh
08-08-2007, 10:39
فقط و فقط Msi

Actros
09-08-2007, 03:02
فقط و فقط Msi

مثلا گابانا تو پست بالا گفته دلیل بیارین:20:

saeed2u
12-08-2007, 20:25
تو سایتهای شرکتهای تولید کننده کارت گرافیک , انواع مختلف تولیدات agp حتی تا سری 7000 دیده میشه ولی من هر چی تو پاساژهای ایران و رضا گشتم بیشتر از 6200 پیدا نکردم . به نظر شما میشه لااقل 6800 رو اینجا پیدا کرد؟ یا اصلا این کارتها وارد نمیشن؟

pedram rayaneh
14-08-2007, 11:26
فقط به فقط گیگا بگیر xfx خوب نیست در ضمن همونطور که اشاره شد با گارانتی آواژنگ که اصل باشه و خیالت هم راحت

sparkle
15-09-2007, 12:47
دوست عزیز
اسپارکل مدلهای زیر رئ داره موجود :

7800GS
7300GT-512
7600GS-512
6200A -128
88806645 مهبد سیستم
------------------------

تو سایتهای شرکتهای تولید کننده کارت گرافیک , انواع مختلف تولیدات agp حتی تا سری 7000 دیده میشه ولی من هر چی تو پاساژهای ایران و رضا گشتم بیشتر از 6200 پیدا نکردم . به نظر شما میشه لااقل 6800 رو اینجا پیدا کرد؟ یا اصلا این کارتها وارد نمیشن؟

sparkle
15-09-2007, 13:00
یه تیکه هم به ما گفتی دوست عزیز :46:
----------------------------------------------------------

هیواجان توی ایران دومین سوالی که ازما میشه توی خرید کارت اینکه گارانتی کارت چیه
دوما XFX کارت هاشو می ده Sparkle واسش می زنه XFX تنها یه اسمه عزیزم -توی ایران (اون ور اب رو نمی دونم )به علت تبلیغات زیاد معروف شد کسی که اسپارکل رو توی ایران اورد به نظر من تبلیغات بلد نبود
اصلا شما فرق بین OEM برندمی دونید چیه
OEM شرکت هایی که توانایی تولید کارت رو ندارن می دن کارت هاشون رو کارخانه هایی مثل اسپارکل -ای وی جی ای-گیگابایت -ای سوز و...... می زنن درست مثل ای سوز می خواین من به شما بالایی 40 کارخانه چینی معرفی کنم که برای شرکت های مختلف کارت می زنن
Brand به شرکت هایی می گن که توانایی تولید کارت رو دارن و اصلا خودشون کارخانه دارن
خوشبختانه XFX با تبلیغات و گارانتی درست خودشو خوب تو ایران و حتی دنیا پیدا کرده
در ضمن اون کسی که اوارد ها رو برداشته و تو سایت خودش گذاشته اون ور آب بوده این کلاه برداری نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی خوام الان از گیگابایت وای سوز دفاع کنم ولی برندهایی مثل elite و..... که نمی خوام اسمشون رو بیارم خودشون رو ضعیف نشون دادن تا برندهای بالا توی ایران یکه تازی کنن نه تبلغات خوب دادن و نه گارانتی خوب اگه شما کارتون رو توی ایران اور کنین و بسوزه بعد اگه گارانتی نداشته باشه باید بندازی دور تورو خدا به درآمد ما توی ایران هم توجه کنین