PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت اكانت راپيدشر به صورت قانونى و مجانى

samix77
25-07-2007, 15:51
ساخت اكانت راپيدشر به صورت قانونى و مجانى:
اين روشى كه مى خوام بگم 100 % مجانيه و تست شده ولى خيلى طول مى كشه(يك نوع روش تيليغاتى)
اگه واقعا حال داريد وعصابتون از دست راپيدشر خورده اين كار رو انجام بديد وگرنه كه بى خيال شيد.
ابتدا وارد اين سايت شويد و يك اكنت پريميوم درست كنيد(قسمتى كه مشخصات كرديت كارت ازتون مى خواد cancel بزنيد)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (براى انتقال پول)
سپس وارد اين سايت هاى تبليغاتى شود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از ثبت نام چند تا لينك بهتون مى ده كه بايد روش كليك كنيد(تو قسمت browse ads يا surf ads ).اگه شما روزى ربع ساعت اين كار رو انجام بديد.
قابل توجه اوناى كه عصابشون از دست rapidshare خورده::با جمع كردن 10 دلار مى تونيد يه اكانت ا ماهه واسه خودتون بگيريد.فقط بايد يكم حوصله به خرج بديد:31::27:
اين سايت ها يه امتياز ديگه هم بهتون ميدن
bux.toads@yahoo.com
توجه(من سايت هاى زيادى رو ديدم كه اين كار رو انجام مى دن ولى بعضيهاشون يا پول كمى ميدن يا اصلا نمى دن,ولى اين دو سايت 100% تست شده و كار مى كنه :31::10:)

اگه واقعا حال داريد و از الان شروع كنيد.

Mohsen khan
25-07-2007, 17:08
ساخت اكانت راپيدشر به صورت قانونى و مجانى:
اين روشى كه مى خوام بگم 100 % مجانيه و تست شده ولى خيلى طول مى كشه(يك نوع روش تيليغاتى)
اگه واقعا حال داريد وعصابتون از دست راپيدشر خورده اين كار رو انجام بديد وگرنه كه بى خيال شيد.
ابتدا وارد اين سايت شويد و يك اكنت پريميوم درست كنيد(قسمتى كه مشخصات كرديت كارت ازتون مى خواد cancel بزنيد)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (براى انتقال پول)
سپس وارد اين سايت هاى تبليغاتى شود:

بعد از ثبت نام چند تا لينك بهتون مى ده كه بايد روش كليك كنيد(تو قسمت browse ads يا surf ads ).اگه شما روزى ربع ساعت اين كار رو انجام بديد.
قابل توجه اوناى كه عصابشون از دست rapidshare خورده::با جمع كردن 10 دلار مى تونيد يه اكانت ا ماهه واسه خودتون بگيريد.فقط بايد يكم حوصله به خرج بديد:31::27:
اين سايت ها يه امتياز ديگه هم بهتون ميدن
bux.toads@yahoo.com
توجه(من سايت هاى زيادى رو ديدم كه اين كار رو انجام مى دن ولى بعضيهاشون يا پول كمى ميدن يا اصلا نمى دن,ولى اين دو سايت 100% تست شده و كار مى كنه :31::10:)

اگه واقعا حال داريد و از الان شروع كنيد.
اين روش ها ديگه قديمي شده كه با تبليغ و پول درارود يا جايزه گرفت يا اكانت

samix77
25-07-2007, 18:33
مى دونم.ولى بعضى ها هستن كه واسه دانلود از راپيدشر, دربه در مى شن.ولى با اين روش مى تونن واسه 1 ماه هر چى كه خواستن دانلود كنن:21:

Hazy
25-07-2007, 21:33
اين روش ها ديگه قديمي شده كه با تبليغ و پول درارود يا جايزه گرفت يا اكانت
بعد جور قديمي شده!
ما كه از دايل آپ استفاده مي كنيم آي پي مون متغيره!

masoud908
31-07-2007, 13:53
بابا چه گيري دادي ها...

masoud908
31-07-2007, 14:04
بچه ها سايتي رو ميشناسيد كه براي درامد باشه و تا هر پولي به دست اورديم حتي يه دلار به حساب paypal انتقال بديم...؟
مثلا يه سايتي من عضو هستم كه تو عرض 5 دقيقه ميشه ازش 27 دلار دراورد ولي تا پولت 75 دلار نشه نميشه انتقالش داد به حساب paypal///

symk
31-07-2007, 19:30
عزیز من سایت Paypal به هیچ عنوان IP های ایرانی رو قبول نمیکنه . اگه راهی بلدید بگید . اینم بگم که اینترنت من ADSL هستش یعنی IP ثابت .

masoud908
31-07-2007, 19:45
عزیز من سایت Paypal به هیچ عنوان IP های ایرانی رو قبول نمیکنه . اگه راهی بلدید بگید . اینم بگم که اینترنت من ADSL هستش یعنی IP ثابت .
عزيز من با vpn ميرم حلش ميكنم...

symk
31-07-2007, 20:08
زحمته اگر میتونی برای من یه دونه درست کن و بهم ایمیل کن . واقعا" نیاز دارم .

mobiledead
31-07-2007, 20:26

می‌تونی از GPass استفاده کنی
آی‌پیت میشه United State
واسه پیدا کردن Gpass میتونی تو همین فرومها جستجو کنی

masoud908
31-07-2007, 20:34
زحمته اگر میتونی برای من یه دونه درست کن و بهم ایمیل کن . واقعا" نیاز دارم .
احتمالا نميدوني كه Vpn چيه!چون مجاني نيست كه...ولي خوب يه vpn مجاني هست كه برو به اين ادرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جاي ستاره ها بذار:
t.a.k.d.o.w.n.l.o.a.d
نقطه هاش هم بردار...