PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ي ريجستر كردن Zmodeler2[?]

mofi
25-07-2007, 13:30
كرك و يا سريال برنامه ي Zmodeler2 رو مي خواستم و اينكه چطور ريجستر ميشه.

aa12
26-07-2007, 08:13
سلام

آخرین نسخه ی این نرم افزار 2.0.9 هستش که کرکی براش پیدا نکردم ، اگه شما از نسخه ی دیگه ای استفاده

می کنی ، بگو .

دریافت آخرین نسخه : zmodeler2.com/files/zmodeler2.zip

از این صفحه هم می تونی فایل های دیگه ی مربوط به این نرم افزار رو بگیری :

zmodeler2.com/?mode=downloads

شما تو عنوان تاپیک فقط اسم برنامه و نسخه شو بنویسی بهتره ، توضیحاتتو داخل تاپیک بنویس

قربان تو

mofi
26-07-2007, 16:53
سلام

آخرین نسخه ی این نرم افزار 2.0.9 هستش که کرکی براش پیدا نکردم ، اگه شما از نسخه ی دیگه ای استفاده

می کنی ، بگو .

دریافت آخرین نسخه : zmodeler2.com/files/zmodeler2.zip

از این صفحه هم می تونی فایل های دیگه ی مربوط به این نرم افزار رو بگیری :

zmodeler2.com/?mode=downloads

شما تو عنوان تاپیک فقط اسم برنامه و نسخه شو بنویسی بهتره ، توضیحاتتو داخل تاپیک بنویس

قربان تو
من دقيقاً يادم نيست چون حدود دو ماه پيش دانلود كردم مطمئن نيستم از همين لينكي كه شما گذاشتي دانلود كرده باشم-اگه آدرسي كه گذاشتي نسخه ايه كه نياز به كرك نداره من دانلود كنم.

aa12
26-07-2007, 19:44
سلام

اون لینک آخرین نسخه ست و نمی دونم کرک می خواد یا نه

شما دانلود کن اگه کرک یا سریال می خواست بگو تا اگه بود برات بذاریم

mofi
27-07-2007, 12:39
رفتم رو دانلود-خدا به خير كنه-اما مطمئنم اين اوني نيست كه من دانلود كردم چون اوني من دانلود كردم حجمش 2.01 مگ بود در حالي كه حجمش 2.99 مگ هست.
_________________ويرايش شد:______________________________________
دانلود كردم-ببين مشكل من اينكه كه وقتي مي خوام يه مدل رو وارد كنم ميگه فقط نسخه هاي ريجستر شده مي تونن ايمپورت كنن كه من نحوه ي همين ريجستر رو مي خوام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

YAHYA-PRO
02-08-2007, 18:32
رفتم رو دانلود-خدا به خير كنه-اما مطمئنم اين اوني نيست كه من دانلود كردم چون اوني من دانلود كردم حجمش 2.01 مگ بود در حالي كه حجمش 2.99 مگ هست.
_________________ويرايش شد:______________________________________
دانلود كردم-ببين مشكل من اينكه كه وقتي مي خوام يه مدل رو وارد كنم ميگه فقط نسخه هاي ريجستر شده مي تونن ايمپورت كنن كه من نحوه ي همين ريجستر رو مي خوام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین دوست عزیز اگه نسخه زدمودلرت از 9 به پایینه کافیه کد زیر رو بهش بدی البته اگه نرم افزار اپدیت نشده باشه چون با اپدیت ریجسترش میپره
اون نسخه ای هم که اون دوستمون دادن امکان ریجستر شدنش نیست چون اصلا جایی برای وارد کردن کد نداره
اینم کد برنامه:
KD48R-40O7F-35UET-453HM
اینی که قرمز کردم احتمالا جا به جا نوشتمش اگه اونجوری نشد جابجاشون کن

mofi
02-08-2007, 18:43
اوني كه من دانلود كردم نسخه ي 2.0.9 بود.اگه لينك نسخه ي پايين ترش رو داري اگه بزاري ممنون مي شم...