PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاهده فیلم ناقص دانلود شده در فایل Rar

hamidreza0007
25-07-2007, 03:36
خیلی وقت ها شده که میخوایم یک فیلم دانلود کنیم و نمیدونیم که کیفیت فیلم چطوریه.حالا اگه پسوند فیلم avi باشه راحت میشه همون چند دقیقه که دانلود شده رو با K-Lite codec pack یا .... ببینیم. ولی وقتی از RapidShare دانلود میکنیم با پسوند RAR هستند... به نظر شما باید چی کار کنم تا همون چند دقیقه از فیلم که دانلود شده رو بتونم ببینم ؟؟

Jalal
25-07-2007, 10:26
اگر شما هم اهل دانلود فیلم باشید حتما یکی از مشکلاتی که دارید این است که قبل از اتمام فیلم نمیدانید که کیفیت فیلم یا زبان آن چگونه است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من تستدیدم جالبه :27:

Behroooz
25-07-2007, 11:42
راهی برای این کار نیست .

Jalal
25-07-2007, 11:57
راهی برای این کار نیست .

بهروزجان پیش ما بیا :31:

میگم من تست کردم چرا مردمو نا امید میکنی این خیلی کار بدیه :19:

Šepehr
25-07-2007, 12:21
بعضی از مواقع این روش جواب میده:

یه مقدار که از دانلود گذشت( یه چیزی حدود 10 مگ یا بیشتر) از فایلی که بصورت موقت ساخته شده (همون جایی که سیو کردی ساخته میشه)یه کپی بگیر
اگر پسوند اضافی داره پاکش کن تا فرمتش rar بشه
بعد کلیک راست کن روش و extract here
می بینی که یه مقدار میگذره بعد ارور میده که فایل مشکل داره
باید توی این فرصتی که داره فایل رو باز میکنه و قبل از اینکه ارور بده دکمه pause رو بزنی (هرچقدر دیر تر بزنی بیشتر باز میشه)
بعد میبینی که فایلت ایجاد شده و میتونی ببینی که چی رو میخوای دانلود کنی

نکته: اگر pause رو نزنی بعد از اعلام ارور خودش فایل رو پاک میکنه و این خوب نیست.

موفق باشی

ardalan_zapata
25-07-2007, 13:39
کاری که نداره ا هر جا که دانلود شده رو که داری باید اکسترکت کنی در ضمن یه گزینه ای هست به نام Kepp broken file تا همونجا که دان کردی برات نشون میده

Oryad
25-07-2007, 13:51
همونطور که دوستان گفتن.

مثلا در 95 % گیر میده. شما یه کپی از فایل بگیر در جای دیگه از هاردتون.

بعدش حالش رو ببر = WinRar توصیه می شود.

راستی به نظرت چقدرش سالم دانلود شده ؟

Amin
26-07-2007, 02:10
تست کیفیت فیلم های Rapidshare قبل از دانلود کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jalal
26-07-2007, 08:53
اما این برنامه خیلی سادس و نیاز به هیچ کاری نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید