PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان دی وی دی رایتر چی بگیرم؟

aria irani
24-07-2007, 17:23
سلام

میخام یک دی وی دی رایتر بگیرم منتها مدلها زیاد ه چی بگرم . در ضمن بودجم تا 40 تومنه .

یک چیز ه دیگه با کدوم گارانتی باشه و ساخته کجا باشه مثلا روی جعبه چی خورده باشه و از این جور چیزا>

یک مورد دیگه این رایترهایی که روی دی وی دی عکس چاپ میکنن جریانش چیه خیلی گرونتر از بوجه من هست یا نه؟

چون یه مدل nec رو تو این سایتای فروش اینترنتی ایارنی دیدم یه چیزایی برای چا پ عکس روی دی وی دی هم زده بود

مرسی

alir3za
24-07-2007, 21:28
رایتر تا اون قیمت به نظر من همشون مشابه همه. البته سری جدید سونی با بعضی از مدیاها کنار نمیاد اونم البته خیلی کم. اگر میتونستی بودجتو تا 60 برسونی عالی بود چون اونوقت یک پایونیر A12 میگرفتی که خداست. البته الان پایونیر A11 Xlc هم اگه بتونی گیر بیاری 54 ایناست که محشره.

در رابطه با اون مدل های چاپ لیبل هم بنکیو و Nec و Hp تا اونجایی که من میدونم این قابلیتو دارن. قیمتاشونم همون 38 تا 42 هست.

موفق باشی

zonealarm
24-07-2007, 21:40
اون dvd-rw ایسوس که ساتا هست خیلی تعریف می کنن بچه ها

اگه بتونم مال خودمو آبش کنم همینو می خرم

BKM_MAHDI
24-07-2007, 21:47
به نظرمن با مارك لايتون واگه هنوز زنده باشند با گارانتي فاره بگير اگه رفتيد فاره تموم شده بود برو سازه بگير.

ساخت هر سلقون تپه اي بود بگير چون تقلبيش نيست يعني ارزش تقلبي زدن رو نداره ولي باز سگش به ساير رايتر ها شرف داره .

البته اين فقط نظر شخصي وازروي تجربه ي شخصيمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
25-07-2007, 00:57
اون dvd-rw ایسوس که ساتا هست خیلی تعریف می کنن بچه ها

اگه بتونم مال خودمو آبش کنم همینو می خرم
بله این مدل خوبه

ASUS 1814 BL

aria irani
25-07-2007, 13:07
سلام من باید همون اول مشخصات سیستمم رو هم می نوشتم مادربدم IDE داره تو دفترچش کنار ide نوشته Atipi

سی پی یو 1.2 intel celeron و رم 512

خب حالا کدوما به سیستم من جور در یمیاد .؟؟؟؟

کدوم رو بگیرم؟

منتظرم :11:

minizoro
25-07-2007, 16:45
hp استفاه ميكنم خيلي راضيم ولي اگه پول خوبي داري چيز بهتري بگير من 1 سال پيش خريدم 85 تومن
دوست عزيز ايني كه ميگي چاپ بر روي سي دي اصلا به درد نميخورد چون اولا بايد سي دي مخصوصش باشه كه سخته پيدا كردنش و پانيا به درد ما ها كه كاربر معمولي هستيم نميخوره ما كه سي دي زن نيستيم...هستيم؟؟؟

aria irani
26-07-2007, 15:57
hp استفاه ميكنم خيلي راضيم ولي اگه پول خوبي داري چيز بهتري بگير من 1 سال پيش خريدم 85 تومن
دوست عزيز ايني كه ميگي چاپ بر روي سي دي اصلا به درد نميخورد چون اولا بايد سي دي مخصوصش باشه كه سخته پيدا كردنش و پانيا به درد ما ها كه كاربر معمولي هستيم نميخوره ما كه سي دي زن نيستيم...هستيم؟؟؟
سلام جدی میک ی Hp 85 تومنه مگه چی داره. من البته سی دی رایتر اصل hp رو دارم که یکی از آشناها برام از روی کامپیوترهایی که از آمریکا وارد کرده بودن باز کرد بهم داد البته مدل پایینترش که بهم داده بود خراب شد ولی این یک خوبه ولی صدای باز و بسته شدن دربش زیاده؟ یکی از بچه در مورد دی وی دی رایتر hp هم همین رو میگفت.

در ضمن راستش بخای من کارت سکای استار دارم کارت رسیوره بعد فیلمهایی رو که دوست دارم می خام با دی وی دی رایتر آرشیو کنم فقط برای استفاده خودم. و دستگاه پلیر دی وی دی ندارم رو همین حساب میخام طوری باشه که با هاش فیلم هم بتونم ببینم

واینکه چون تاحالا دی وی دی رایتر نداشتم رو همین حساب نظر وتجربه شما عزیزان خیلی بدردم می خودم؟

NEC چی بدرد می خوره؟
.
در ضمن جواب سوالای پست قبلم رو اگر میدونید بگید ممنون میشم.:11:

javadshahvand
26-07-2007, 17:30
سلام من باید همون اول مشخصات سیستمم رو هم می نوشتم مادربدم IDE داره تو دفترچش کنار ide نوشته Atipi

سی پی یو 1.2 intel celeron و رم 512

خب حالا کدوما به سیستم من جور در یمیاد .؟؟؟؟

کدوم رو بگیرم؟

منتظرم :11:

سلام جدی میک ی Hp 85 تومنه مگه چی داره. من البته سی دی رایتر اصل hp رو دارم که یکی از آشناها برام از روی کامپیوترهایی که از آمریکا وارد کرده بودن باز کرد بهم داد البته مدل پایینترش که بهم داده بود خراب شد ولی این یک خوبه ولی صدای باز و بسته شدن دربش زیاده؟ یکی از بچه در مورد دی وی دی رایتر hp هم همین رو میگفت.

در ضمن راستش بخای من کارت سکای استار دارم کارت رسیوره بعد فیلمهایی رو که دوست دارم می خام با دی وی دی رایتر آرشیو کنم فقط برای استفاده خودم. و دستگاه پلیر دی وی دی ندارم رو همین حساب میخام طوری باشه که با هاش فیلم هم بتونم ببینم

واینکه چون تاحالا دی وی دی رایتر نداشتم رو همین حساب نظر وتجربه شما عزیزان خیلی بدردم می خودم؟

NEC چی بدرد می خوره؟
.
در ضمن جواب سوالای پست قبلم رو اگر میدونید بگید ممنون میشم.:11:

شما دوست عزیز با توجه به سیستمت باید همون ide بگیری

NEC و Liteon از بزرگترین تولید کنندگان اپتيكال هستند

پیشنهاد

NEC AD-7173A

18xDVD WRITER-Dual Format +/- Double Layer - With Labelflash Technology

LITEON - LH-20A1H

Support LightScribe - Half Height - 20xDVD WRITER-Dual Format +/- Double Layer
قابلیت هک کردن و لوگو بر روی لبه قسمت رایت cd & dvd

aria irani
27-07-2007, 09:32
سلام

در مورد nec الان یه سرچی کردم مثل اینکه محصول مشترک سونی و nec هست.

خب ساخت کجاست؟ چین؟اندونزی؟..

قیمتش؟
مورد بعدی نوشتی lable flash خب این با Light scrib فرق داره؟ و اگر فرق داره کدوم نتیجه بهتری برای چاپ عکس داره؟ واینکه سی دی یا دیسکهای دی وی دی لیبل فلش تو بازار هست؟

شما کدوم رو پیشنهاد میدی.چون میخام هم خوب رایت کنه و هم بخونه؟

در ضمن یک سوال این مدلnec مال چه سالی؟2006 یا ..
مرسی:11:

javadshahvand
27-07-2007, 12:07
سلام

در مورد nec الان یه سرچی کردم مثل اینکه محصول مشترک سونی و nec هست.

خب ساخت کجاست؟ چین؟اندونزی؟..

قیمتش؟
مورد بعدی نوشتی lable flash خب این با Light scrib فرق داره؟ و اگر فرق داره کدوم نتیجه بهتری برای چاپ عکس داره؟ واینکه سی دی یا دیسکهای دی وی دی لیبل فلش تو بازار هست؟

شما کدوم رو پیشنهاد میدی.چون میخام هم خوب رایت کنه و هم بخونه؟

در ضمن یک سوال این مدلnec مال چه سالی؟2006 یا ..
مرسی:11:

ساخت چین

قیمت 42

هستن label Flash همشون necدر ضمن درایوهای

دیسک های این جور درایوها انقدر بالا هست که بدن با پرینتر براشون چاپ بزنن بهتره

درباره lightscribe

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aria irani
27-07-2007, 12:22
ساخت چین

قیمت 42

هستن label Flash همشون necدر ضمن درایوهای

دیسک های این جور درایوها انقدر بالا هست که بدن با پرینتر براشون چاپ بزنن بهتره

درباره lightscribe

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی
ولی جمله آخرت رو ناقص نوشتی چیشون بالاست که آدم بره با پرینتر براشون چاپ بزنه بهرته؟

منظورت قیمت دیسکهای قابل چاپ lightscibe هست یا Label flash?

ببینم nec بهi به غیر از چین نداره؟ درموردhp یا پایونیر یا ایسوس چی اونا هم حتما ساخت چین هستن -درسته؟:2:

mehran_h84
04-08-2007, 00:40
نگفتین با چه نرم افزاری میشه عکسها رو طراحی و روی سی دی چاپ کرد...

aria irani
05-08-2007, 11:51
نگفتین با چه نرم افزاری میشه عکسها رو طراحی و روی سی دی چاپ کرد...

نرو ورژن 7 این کار رو می کنه یکسری دیگه نرمافزار هم هست که راحتتر این کار رو میکنن. تو سایت cdfreak یه نگاه بنداز.

تو قسمت reviwe-20a1h در قسمت lightscribe.

در ضمن این لایتون که گفتم تو وستا کار میکنه یا نه؟

mehran_h84
05-08-2007, 17:36
منظورم برای Label flash بود چون برایlightscibe نرم افزار دارم.
Droppix Label Maker برای lightscibe عالیه.

aria irani
06-08-2007, 01:06
خب مگه رایترت چیه؟ nec هست. 717 یا چیزه دیگه چون Nec لیبل فلش داره مدلای دیگه رو نمیدونم ولی نرمافزار همراه درایوت چی باید یه چیزی توش باشه.

نرو چی ؟ لیبل فلش نداره .

aria irani
06-08-2007, 01:10
راستی برا لایت اسکریب چه مارکی از دی وی دی یا سی دی می گیری؟

چند؟

mehran_h84
06-08-2007, 13:37
توی پکیج دی وی دی رایتر فقط نرو بود و والسلام.

anahita_jighool
06-08-2007, 13:48
ممنون از همگی منم می خوام دی وی دی بخرم کلی کمک شد بهم