PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت اکسپلورر( یه چیز عجیب و ترسناک) یه متن عجیب در lan setting

raminbh
24-07-2007, 16:29
دوستان در قسمت connection و سپس lan setting , اینترنت اکسپلورر من یه متن عجیب در use automatic configuration script آمده که آدرس یک سایت هست ولی هر بار disable میکنم و دوباره این مسیر رو میرم مبینم دوباره امده لطفا کمک کنید مثل زالو به من چسبیده.متن اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عکسشم پایین گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raminbh
25-07-2007, 15:54
هیج کس به همچین چیزی برخورد نکرده؟

merlin001
27-07-2007, 15:40
راستش من اولین بارمه هم چین چیزی میبینم. من یه نظری دارم. شاید به دردت بخوره. تسک منیجر رو باز کن و ببین که فایل غیر عادی در حال اجرا هست یا نه. اگه هست اونو عند تسک کن و از استارت آپ( چه ریجستری و چه از ام اس کانفیق )اون پاک کن شاید مشکلت حل شه. قبلا مال من یه سایتی رو همنی جور باز میکرد.هر چه پاکش میکردم فایده نداشت تا اینکه با همنی روش درستش کردم.
موفق باشی

online-amir
27-07-2007, 15:52
پسوند فایلی کهگ ذاشتی برای دانلود مشکوک میزنه...! ناقلا...!

!As@d
27-07-2007, 21:41
عزیزم کامپیوتر شما با نرم افزار های جاسوسی! مبتلا شده....
که با ید به وسیله انتی اسپای آنها را پاک نمایید....

hamilton
27-07-2007, 23:36
شما از برنامه هاي Anti spyware خوب و قدرتمندي كه در انجمن مربوط به آنتي ويروس و برنامه هاي امنيتي معرفي شده استفاده كنيد.سيستم شما آلوده به برنامه هاي اصطلاحا جاسوسي شده.از Anti Spyware هاي معروفي مانند Spyware Doctor-Webroot Spy Sweeper-Super Antispyware-AVG Antispyware -Hijack this ,...استفاده كنيد.ابتدا اين برنامه ها(هر كدام ها را كه مدنظر داريد)آپديت كنيد و سپس سيستم خود را اسكن كنيد.
از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنيد؟

raminbh
01-08-2007, 21:45
ممنون از راهنماییاتون ،من از کسپرسکی استفاده میکنم 7...125 final به نظرتون بهترین برنامه ای که میتونم antispy استفاده کتم چی هست؟ امیدوارم مدیر نگه این سئوال هم جاش اینجا نیست