PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی در مورد تاپیک های استیکی این بخش (کلوپ سونی)

Kolang
24-07-2007, 00:25
سلام دوستان
به نظر شما وضعیت تاپیک های استیکی این بخش چطوره؟
من خودم آشنایی خاصی با سونی و گوشیهاش ندارم

مثلا...
سوالی برام پیش اومده
آیا این 2 تاپیک، همزمان باید استیکی باشن؟!
آموزش کامل هک گوشی های سونی اریکسن بویژه K750 و W800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
طريقه آپديت K750/W800/D750/W810/K600/K608/V600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از کلوپ هایی که الان استیکی هست و نیست
آیا لزومی داره که تغییراتی درشون انجام بشه؟
چیزی کم بشه یا اضافه بشه؟

این نکته رو حتما مد نظر داشته باشید، که نمیشه تعداد زیادی تاپیک استیکی داشته باشیم

ممنون

masoud_ac
24-07-2007, 00:36
حالا این استیکی یعنی چه؟

Kolang
24-07-2007, 00:47
همون مهم دیگه
تاپیک هایی که بالای صفحه میخ بهشون زده شده;)

masoud_ac
24-07-2007, 01:00
اااااااااا
پس آقا تاپیک های من و استیکی کن
كلوپ درايور دوربين براي گوشي هاي سوني اريكسون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدی
کلوپ W850

iman_s
24-07-2007, 04:27
کلنگ جان این دو کلوپ با هم فرق دارند.کلوپ آپدیت مربوط به همه گوشیهای سونی اریکسون میشه و آپدیت از طریق اینترنت با نرم افزار Seus هست. ولی کلوپ آموزش هک و ..... مربوط به یکسری از گوشیها میشه و یکی از کارهای این تاپیک آپدیت هست.البته نه با اینترنت.اگر هم میخوای میخ یکیشون رو برداری به نظر من کلوپ آپدیت با اینکه مربوط به همه گوشیها میشه ولی زیاد بازدید کننده نداره و الان دیگه اکثرا بلدند و خیلی راحته ولی کلوپ هک هم بازدیدکننده و هم پستهای زیادی داره و مفید تره. حالا بقیه دوستان هم نظر میدند.

™Enter_The_Love
24-07-2007, 07:27
کلنگ عزیز
دو تاپیکی که گفتید کاملا باهم فرق دارند

به نظر من این تاپیک استیکی بشه خوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kolang
24-07-2007, 11:09
کلوپ بالایی استیکی شد

درسته
میدونم باهم فرق میکنن
اما...
از اونجایی که این 2 تا تاپیک یه جورایی عمومی هستند... میخوام نظر شما رو بدونم
آیا وجود هر دو این تاپیک ها به عنوان تاپیک مهم، لازمه؟!
اگه هست که هیچ
و گرنه یکیش رو از استیکی در بیارم

کلوپ های کلوپ w950 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و کلوپ M600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
به نظر خیلی پر بازدید نیستند (نسبت به بقیه کلوپ های استیکی)
تصمیم بر اینه که فقط کلوپ های مربوط به گوشیهای محبوب تر مهم باشن
با این حساب این 2 تاپیک هم غیز مهم میشن (به منظور مرتب شدن و خلوت تر شدن تاپیک های بالای صفحه)
خوبه؟!

D E V I L
24-07-2007, 12:27
کلوپ بالایی استیکی شد

درسته
میدونم باهم فرق میکنن
اما...
از اونجایی که این 2 تا تاپیک یه جورایی عمومی هستند... میخوام نظر شما رو بدونم
آیا وجود هر دو این تاپیک ها به عنوان تاپیک مهم، لازمه؟!
اگه هست که هیچ
و گرنه یکیش رو از استیکی در بیارم

کلوپ های کلوپ w950 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و کلوپ M600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
به نظر خیلی پر بازدید نیستند (نسبت به بقیه کلوپ های استیکی)
تصمیم بر اینه که فقط کلوپ های مربوط به گوشیهای محبوب تر مهم باشن
با این حساب این 2 تاپیک هم غیز مهم میشن (به منظور مرتب شدن و خلوت تر شدن تاپیک های بالای صفحه)
خوبه؟!
درسته kolang جان ایندو کلوپ بازدید کننده چندانی ندارند

کلوپ فریمور هم کلوپ خوبی هست که به نظر من ارزششو داره که پیوست بشه

در ضمن بابت پیوست کلوپ پچ ممنون:11:

D E V I L
24-07-2007, 12:32
کلوپ آپدیت هم به نظر من بازدید کننده چندانی نداره.

با توجه به اینکه گوشیهای سونی اریکسون رو میشه تو خونه با کامپیوتر بدون نیاز به اینترنت آپدیت کرد و خیلی راحتتر و

ساده تر از آپدیت از طریق اینترنت هستش کمتر کسی سراغ آپدیت از طریق اینترنت میره.

Kolang
24-07-2007, 12:37
خیلی ممنون به خاطر نظرها
با این حساب فعلا 3 کلوپ
طريقه آپديت K750/W800/D750/W810/K600/K608/V600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلوپ w950 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلوپ M600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در معرض غیر مهم شدن

بقیه دوستان فعال در بخش سونی هم اگه نظراتشون رو بدن خیلی ممنون میشم

Mahdi_Moosavi
24-07-2007, 12:53
kolang عزیز واسه دوستانی که دنبال فریمور هستن کلوپ فریمور واقعآ حیاطی هستش . منظورم اینه :

خیلی از تایپیک های بیهوده واسه درخواست فریمور کم میشه :46: . ضمنآ می تونه عاملی واسه جذب کاربران جدید

باشه . :27: .

حالا بازم ریش و قیچی دست شماست . :11: . مثل این تایپیک تو کل انجمن های فارسی زبان وجود نداره . :27:

Silwestern
24-07-2007, 13:24
آقا كلنگ شما خودت يه نگاه بنداز به فروم...ببين چقدر شلوغ شده... معمولا استيك تاپيك ها 3 تا 5 تاست ....

اگه محبت كني اينجا رو يه خورده خلوت كني ممنون ميشم ... خيلي از استيك ها قديمي شدن و شايد در هفته 20 تا بازديد بيشتر نداشته باشن....

منتظريم ...

Kolang
24-07-2007, 13:26
با این حساب
کلوپ فریمور هم استیکی میشه
ممنون از tohidshamspour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و mahdi_moosavi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

™Enter_The_Love
24-07-2007, 13:29
الان بهتر شد مرسی کمال خان

Kolang
24-07-2007, 13:31
آقا كلنگ شما خودت يه نگاه بنداز به فروم...ببين چقدر شلوغ شده... معمولا استيك تاپيك ها 3 تا 5 تاست ....

اگه محبت كني اينجا رو يه خورده خلوت كني ممنون ميشم ... خيلي از استيك ها قديمي شدن و شايد در هفته 20 تا بازديد بيشتر نداشته باشن....

منتظريم ...

درسته
حق با شماس
من هم دنبال منظم تر شدن اینجا هستم
3 تا از تاپیک ها غیر مهم شد
1 تاپیک دیگه هم اضافه میشه
در مورد تاپیک هایی که الان استیکی هست، نظری ندارید؟!!(به جز این تاپیک که تا فردا تاریخ مصرفش تمامه:46:)

یه سوال از دوستان عزیز
آیا اشکالی داره اگه برای K750 و W810 یه کلوپ مهم باشه؟!
یعنی 2 تا کلوپ ادغام بشن؟!
آخه این 2 تا گوشی برنامه ها و بازیها و تم هاشون که یکی هستند

اگه نظر شماها هم مثبته، همینجا اعلام کنید

masoud_ac
24-07-2007, 13:57
با این حساب
کلوپ فریمور هم استیکی میشه
ممنون از tohidshamspour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و mahdi_moosavi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

به نظر من کلوپ فریمور چون لینک هاش محدودیت دارن و عوض کردن این همه لینک چندان راحت نیست بیخیالش اما تا زمانی که آپدیت هست خیلی خوبه.

™Enter_The_Love
24-07-2007, 15:30
یه سوال از دوستان عزیز

نظر من مثبته یکی بشه بهتر هست

masoud_ac
24-07-2007, 15:38
درسته
حق با شماس
در مورد تاپیک هایی که الان استیکی هست، نظری ندارید؟!!(به جز این تاپیک که تا فردا تاریخ مصرفش تمامه:46:)

یه سوال از دوستان عزیز

جواب من منفی چون این دوتا گوشی تفاوت های زیادی هم داره این دو تا تاپیک رو اگه دست بهش نزنید بهتره.
گوشی K750i از سری K گوشی های سونی اریکسون هست
و
گوشی W810i از سری W گوشی های سونی اریکسون هست.
این دوتا گوشی علاوه بر شباهت تفاوت زیادی هم دارن پچ همینطور که هست ولش کنید.
ممنون

™Enter_The_Love
24-07-2007, 15:48
masoud_ac
به غیر از مسائل مربوط به هک چه تفاوتهایی دارند؟

masoud_ac
24-07-2007, 16:09
masoud_ac
به غیر از مسائل مربوط به هک چه تفاوتهایی دارند؟

این دو تا گوشی با هم تفاوت دارند نباید یکی بشن همین.
این نظر منه.

Kolang
24-07-2007, 16:37
جواب من منفی چون این دوتا گوشی تفاوت های زیادی هم داره این دو تا تاپیک رو اگه دست بهش نزنید بهتره.
گوشی K750i از سری K گوشی های سونی اریکسون هست
و
گوشی W810i از سری W گوشی های سونی اریکسون هست.

درسته
ولی فکر کنم تنها تفاوتشون در فریم ور و هک کردنشونه
که این تفاوت ها بین همه گوشیها هست

در هر صورت
اگه مخالف باشید، انجام نمیشه

نظم تاپیک های استیکی این بخش، برای کاربرای استفاده کننده از کلوپ سونی مهمه
و الا من که زیاد اینجا کاری ندارم

پس خودتون نظر بدین در این مورد تا طبق نظر خود شماها عمل بشه
ممنون

™Enter_The_Love
24-07-2007, 16:44
خوب شما بگید چه تفاوتی دارند ؟
از نظر من که جز در مسائل هک فرق دیگه ای ندارند

D E V I L
24-07-2007, 16:59
درسته
حق با شماس

یه سوال از دوستان عزیز

من که موافقم اینطوری خیلی بهتر میشه :20:

حتی میشه کلوپ w700,w800 رو که جز کلوپهای مهم نیست رو به این تاپیک اضافه کرد تا از این به بعد کسانی که

w700 و یا w800 دارن بخاطر نبود تاپیک مخصوص برای هر سوالی یه تاپیک نزنند:27:

Farbod_h
24-07-2007, 17:11
اصلن به نظر من باید تمام گوشی های جاوای سونی اریکسون دارای یک کلوپ باشن
چون هیچ فرقی باهم ندارن
اسمشون کا یا دبلیو هست همین!
یا فقط همون تاپیک
تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

فقط استیکی بشه کافیه

™Enter_The_Love
24-07-2007, 17:17
نه سری K فرق دارن

به نظر من یه تاپیک استیکی به اسم کلوپ W800-k750-w700-w810 باشه خیلی خوب میشه
گوشیهای دیگه که توی این مایه هستند مخاطب زیاد نداره
ولی سری K با اینها متفاوته

Farbod_h
24-07-2007, 17:35
نه سری K فرق دارن

به نظر من یه تاپیک استیکی به اسم کلوپ W800-k750-w700-w810 باشه خیلی خوب میشه
گوشیهای دیگه که توی این مایه هستند مخاطب زیاد نداره
ولی سری K با اینها متفاوته
منظورتون از سری کا فقط کا 800 هست؟ چون کا 750 رو با بقیه یکی کردین
فرقش خیلی زیاده
دوربینش 3 مگا پیکسله
جالبه

mostafa_khan
24-07-2007, 19:41
سلام گل پسر
ممنون از اینکه این روزا کمی بشیتر به این انجمن سر می زنی
خسته نباشی عزیزم
عرضم به حضورت اره یه کمی بهتر شد....
یه تاپیک دیگه هم هست..فکر کنم بقیه هم به خاطر احترام خاصی که واست قائل هستن روشون نشده بگن....
من میگم..امیدوارم از من ناراحت نشی:10:
من میگم تاپیک تم هم می تونه از مهم خارج شه
چون تم...فقط لازمه هر کسی یه ادرس سایت داشته باشه تا بره و هر کدوم که خوشش میاد و دانلود کنه
تازه اکثر لینک ها هم که غیر مستقیما دیگه...پس حتی کار کم کردن زمان سرچ و این مسائل رو هم انجام نمیده

من نظرم اینه می شه 3 مدل گوشی دبلیو 810...850 و 7000 با هم ادغام شن
از اون طرف هم کا 750 و کا 800
با ادغام اصولی موافقه
و اصولش رو در این می بینم که سری های مختلف نبایستی با هم ادغام شن
اگه ادغامی هست باید از یک سری و یک خانواده باشن

قربونت
:10:

™Enter_The_Love
24-07-2007, 19:53
منظورتون از سری کا فقط کا 800 هست؟ چون کا 750 رو با بقیه یکی کردین
فرقش خیلی زیاده
دوربینش 3 مگا پیکسله
جالبه

آره منظورم k800 بود
درضمن بهتره به جای تیکه پرانی یکم اطلاعاتت رو زیاد کنی عزیزم
جالب ترم میشه

™Enter_The_Love
24-07-2007, 19:55
سلام گل پسر
خسته نباشی عزیزم
یه تاپیک دیگه هم هست..فکر کنم بقیه هم به خاطر احترام خاصی که واست قائل هستن روشون نشده بگن....
چون تم...فقط لازمه هر کسی یه ادرس سایت داشته باشه تا بره و هر کدوم که خوشش میاد و دانلود کنه
تازه اکثر لینک ها هم که غیر مستقیما دیگه...پس حتی کار کم کردن زمان سرچ و این مسائل رو هم انجام نمیده

با ادغام اصولی موافقه

قربونت

مصطفی جان آخه k750 , k800 که باهم فرق دارن

mostafa_khan
24-07-2007, 20:01
مصطفی جان آخه k750 , k800 که باهم فرق دارن

دوست عزیز اگه 2 مدل گوشی هیچی با هم فرق نداشته باشن که.....!!!
فرق که دارن اما به هر حال از یک خانواده هستن....حتی خیلی زیاد ظاهری هم به هم شبیه هستن
هر دو جاوا هستن
فقط می مونه دوربین
شما برید به نگاه کنید ببینید چقدر از پست ها درباره ی دوربین بوده و درباره ی مگا پیکسل بوده....نهایتش یکی امده باشه گفته باشه 3.2 دوربین خوبیه!!
به هر حال نظر ها همگی قابل احترامه
منم این نظر و دارم...که دو گوشی از یک خانواده باشن...از یک پلتفرم باشن...حتی شباهت ظاهری هم داشته باشن...این همه شباهت اونقدر هست که بشه طرفداران این دو مدل رو در یک جا کنار هم قرار داد:46:
شاد باشین:20:

Farbod_h
24-07-2007, 20:12
آره منظورم k800 بود
درضمن بهتره به جای تیکه پرانی یکم اطلاعاتت رو زیاد کنی عزیزم
جالب ترم میشه
شما اطلاعاتت رو در اختیارم بزاری ممنون میشم

Kolang
24-07-2007, 20:36
دوستان خواهشا بحث رو به حاشیه نکشید

مصطفی جان
من شخصا به نظرم زیاد جالب نیست که k800 و k750 رو باهم ادغام کنیم
درسته که از یه خانواده اند، اما فقط در اسم و عنوان
اگه بخواهیم گروه بندی کنیم گوشیها رو (با توجه به برنامه ها و تم ها و مشکلات رایج در این موارد)
میشه گفت K750 و W810 از یه گروه هستند
تقریبا همه جا این 2 گوشی اسموشن کناره همه

در مورد تاپیک تم ها (اینجا با هیچ کس تعارف نکنید... خیلی رک و راحت حرف رو باید زد)
موافق نیستم
تم و والپیپر از جمله تاپیک هاییه که همیشه استیکی بوده و خواهد بود

درسته که الان لینک ها غیر مستقیم هستند
اما این به خاطر ضعف مدیریت انجمنه که جلوی این مسائل رو نمیگیره (منظورم خودم هستم)
و گرنه، مثلا واسه بازی و برنامه ها هم کلی سایت هست.
نمیشه گفت که معرفی نکنیم و اسم سایت ها رو بگیم، بروبچ برن اونجا
هدف اینه که کاربرها به سمت انجمن کشیده بشن
واسه همینه که توی خیلی از فروم های خارجی، گزاشتن هیچ لینک غیر مستقیمی، مجاز نیست
;)

™Enter_The_Love
24-07-2007, 20:36
دوست عزیز اگه 2 مدل گوشی هیچی با هم فرق نداشته باشن که.....!!!
فرق که دارن اما به هر حال از یک خانواده هستن....حتی خیلی زیاد ظاهری هم به هم شبیه هستن
هر دو جاوا هستن
فقط می مونه دوربین
شما برید به نگاه کنید ببینید چقدر از پست ها درباره ی دوربین بوده و درباره ی مگا پیکسل بوده....نهایتش یکی امده باشه گفته باشه 3.2 دوربین خوبیه!!
به هر حال نظر ها همگی قابل احترامه
منم این نظر و دارم...که دو گوشی از یک خانواده باشن...از یک پلتفرم باشن...حتی شباهت ظاهری هم داشته باشن...این همه شباهت اونقدر هست که بشه طرفداران این دو مدل رو در یک جا کنار هم قرار داد:46:
شاد باشین:20:

ببینید منظور من اینه که در هر جایی توی اینترنت برید هرچی تم برای مثلا w800 هست برای K750 هم هست
هرچی بازی برای w800 هست برای k750 هم هست نمیدونم وارد مسائل هک بشیم منو ها یکی افزایش صدا یکی و ...
اما هیچ جا تمهای k800 رو با k750 باهم نزاشتن یا بازی هایی که برای هر کدام هست متفاوت هستند
چون سایز صفحه ی اونها متفاوته k750 176 x 220 ولی ٌk800 240 x 320

در هر صورت این نظر من بود دیگه هرچی خودتون میدونید

Mahdi_Moosavi
25-07-2007, 00:33
kolang جان خبري نيست كه !! پس چرا کلوپ فریمور استیکی نشد ؟؟

masoud_ac
25-07-2007, 00:52
سلام گل پسر
خسته نباشی عزیزم

با ادغام اصولی موافقه

قربونت

من با این نظر موافقم
چون سری W رو نباید با سری K یکی کرد.
ضمناً تاپیک W810i پر بازدید و بیشترین پست رو بین تاپیک های دیگه داره .
پس اگه همینطور ولش کنید بهتره.
مرسی:10:

masoud_ac
25-07-2007, 00:57
به نظر من تاپیک W810i چون پست هاش هم زیده دست بهش نزنید بهتره چون امکان قاتی شدنش و سنگین شدن این تاپیک زیاده.
میتونید K750i رو با K800 یکی کنید هر دو از سری K هستند.

iman_s
25-07-2007, 02:08
به نظر من کلوپ K750 و K800 را با هم قاطی نکنید.اینها خیلی با هم فرق دارند.به غیر از دوربین در سایز LCD با هم متفاوت هستند که این باعث میشه که تم ها، بازی ها و نرم افزارهای اونها به هم نخوره.اگه W700 و K750 واحیانا W810 با هم قاطی بشن خیلی بهتره.در ضمن اگه بنا به جداسازی سری K و W باشه بهتره در گوشیهای جدید اعمال بشه چون K750و w700و W800وW810 تقریبا از یک خانواده هستند.

Kolang
25-07-2007, 02:32
kolang جان خبري نيست كه !! پس چرا کلوپ فریمور استیکی نشد ؟؟

میخواستم قبلش یه قولی ازت بگیرم
که پست اول تاپیک رو سعی کنی همیشه up to date نگه داری
قبوله؟!
آخه اینجور تاپیک ها اگه پست اولش حاوی مطالب مورد نیاز باشه، خیلی مفید تر میتونه باشه
تا اینکه دوستان بخوان تاپیک رو زیر رو رو کنن برای لینک سالم:46:

با این اوصاف
فکر کنم تاپیک ها رو اصلا ادغام نکنید بهتر باشه
چون ادغام تاپیک های K750 و K800 زیاد جالب نیست
ادغام تاپیک های K750 و w810 هم که مخالف زیاد داره
پس به همین شکل باقی بمونه فکر کنم بهتر باشه
ممنون

masoud_ac
25-07-2007, 09:59
با این اوصاف
فکر کنم تاپیک ها رو اصلا ادغام نکنید بهتر باشه
چون ادغام تاپیک های K750 و K800 زیاد جالب نیست
ادغام تاپیک های K750 و w810 هم که مخالف زیاد داره
پس به همین شکل باقی بمونه فکر کنم بهتر باشه
ممنون

ممنون kolang جان این جوری خیلی بهتره.

masoud_ac
25-07-2007, 10:04
kolang جان:
این تاپیک

بهتره استیکی بشه توش فقط زیاد کردن صدای W810i نیست مسائل دیگه ای هم توش هست .
اگه بتونید اسمش رو عوض کنید و W810i رو ازش بردارید بهتره.
این تاپیک هم بازدید خوبی داره هم همیشه صفحه ی اولش آپدیت وهم .......... که مربوط به گوشی های دیگه هست توش داره.
شما هم صفحه اول رو ببینید میفهمید.

masoud_ac
25-07-2007, 10:07
kolang جان:
این تاپیک

بهتره استیکی بشه توش فقط زیاد کردن صدای W810i نیست مسائل دیگه ای هم توش هست .
اگه بتونید اسمش رو عوض کنید و W810i رو ازش بردارید بهتره.
این تاپیک هم بازدید خوبی داره هم همیشه صفحه ی اولش آپدیت وهم .......... که مربوط به گوشی های دیگه هست توش داره.
شما هم صفحه اول رو ببینید میفهمید.
ممنون

Mahdi_Moosavi
25-07-2007, 10:40
میخواستم قبلش یه قولی ازت بگیرم
که پست اول تاپیک رو سعی کنی همیشه up to date نگه داری
قبوله؟!
آخه اینجور تاپیک ها اگه پست اولش حاوی مطالب مورد نیاز باشه، خیلی مفید تر میتونه باشه
تا اینکه دوستان بخوان تاپیک رو زیر رو رو کنن برای لینک سالم

ok . همین الان هم آخرین فریمور های حال حاضر که واسه گوشی ها عرضه شده توش هست !

masoud_ac
25-07-2007, 11:42
ok . همین الان هم آخرین فریمور های حال حاضر که واسه گوشی ها عرضه شده توش هست !

کجا هست این تاپیک من تو صفحه ی اول نمیبینمش.

Kolang
25-07-2007, 19:43
خيلي خوب
فعلا وضعيت تاپيك هاي مهم اين جوري شده كه ميبينيد
البته دوستان حرفه اي و قديمي سوني نظري ندادن
كه نظراتشون هم خيلي براي من مهمه
از جمله mehdi max
porman
و metal عزيز

اين 3 دوست عزيز و بقيه دوستان، اگه نظري در مورد تاپيك هاي استيكي موجود دارن(حذف يا اضافه تاپيك به بخش تاپيك هاي مهم) با پيغام خصوصي نظرشون رو اعلام كنن تا رسيدگي بشه
ممنون