PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا كمك كنيد. هرچي فايل دارم الكي داره پاك ميشه...

sanaz
28-08-2005, 10:35
Salam, vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaghan mazerat mikham ke fingilishi minevisam,
Midoonam ghanoun eton farsi nevisie, amaa chareyee nadashtam, akhe windowsam
ghatie o vaght nadashtam chon mitarsidam file aye bishtari hazf sheh, akhe...

Alan ye 10 roozie ke bazi az MP3 haye man paak mishan bidadlil. taazeh harchi file
EXE ham ke dashtam digeh kaar nemikoneh yani icon esh avaz shodeh o shodeh icon e mc afee
,Badam inke vaghti TaskManeger e XP o mizanam ye barnameye mashkook be esme "___R.exe ya ___B.exe"
mashghoole be kareh, vaghti ba winamp mikham ahangio az hard peida konam
masalan az to draive E ke toosh foldery be esme MyProgram daram, mibinam ke az
in folder 2 ta sakhte shodeh ke toosh chizaye naghesi az foldere aslie, man chi kar konam?

Age javab bedin mamnoon am...

Spy
28-08-2005, 10:41
احتمال زیاد سیستم شما ویروسی شده . یا سیستمتان را با جدیدترین آنتی ویروس چک کنید . یا ویندوزتون رو عوض کنید و بعد با خیال راحت شروع به اسکن سیستم برای یافتن ویروس کنید .

Arashi
28-08-2005, 11:18
من ترجمه كردم :mrgreen: :mrgreen: :

سلام واقعا معذرت ميخوام كه فينگيليش مينويسم
ميدونم قانون تون فارسي نويسه اما چاره اي نداشتم ويندوزم قاطي ه و وقت نداشتم چون ميترسيدم فايل هاي بيشتري پاك بشن
آخه يه 10 روزيه كه MP3 هام همينطور بي دليل پاك مي شن تازه هر چي فايل EXE هم داشتم ديگه كار نمي كنه يعني آيكون شون عوض شده و شده آيكون McAfee
بعد هم وقتي TaskManeger ويندوز XP رو ميزنم يه برنامه مشكوك به اسم "___R.exe يا ___B.exe مشغول به كاره
وقتي با Winamp آهنگي رو از هارد پيدا كنم مثلا درايو E ميبينم كه از اين فولدر 2 تا ساخته كه توش چيزهاي ناقصي از فولدر اصليه - من چيكار كنم
اگه كمك كنيد ممنون ميشم

حالا هر كي بلده جواب بده :D
موفق باشيد :wink: :wink:

Arashi
28-08-2005, 11:21
راستي به نظر من هم فقط كار ويروس ميتونه باشه :arrow: :arrow:

IVAN
28-08-2005, 11:40
صد در صد كاره ويروسه شما بايد ويندوزتون رو عوض كنيد
حتما درست ميشه

OMID
28-08-2005, 12:01
سلام

این یه ویروس هست با نام W32.Maslan و راه از بین بردنش اینه که یه آنتی ویروس نصب کنید آپدیتش کنید و از بین ببرینش آنتی هایی که این ویروس رو میشناسن البته اینا رو من کمیدونم که میشناسن شاید آنتی های دیگه هم بشناسن.

Kaspersky
Sophos
Norton
F-Secure

بعد از نصب آنتی ویروس سیستم رو در حالت safe mode بالا بیارید و سیستم رو اسکن کنید.

این ویروس توسط یک ایمیل با نام 123 و یک فایل ضمیمه با نام PlayGirls2.exe برای شما میاد و با اجرای فایل PlayGirls2.exe سیستم آلوده میشه

==================
راستی آرش جان دستت درد نکنه درست نوشتی کارت درسته :wink:

موفق باشین :wink: :wink:

Snip3r
28-08-2005, 12:15
به نظر من Just nOrton

Mehdi_Best
28-08-2005, 14:20
من 99.99 درصد احتمال مي دم كه ويروس باشه. پيشنهاد من هم استفاده از nod32 و كاسپرسكي هست.

البته اميد جان فكر كنم قبلا در اين مورد اطلاعاتي داشته كه اينقدر كامل نوشته. پس روي صحبت هاي ايشون بيشتر دقت كنيد.

borzou_one
28-08-2005, 20:19
این ویروسی هست که چند وقته توی اینترنت سروکلش پیدا شده و فقط فایلهای mp3 را توی کامپیوتر جستجو وپاک میکنه واونا را غیر قابل استفاده میکنه این ویروس را شرکت پاندا شناسائی کرده بود وبرای همین پیشنهاد میکنم با انتی ویروس پاندا اونا ازبین ببرین البته شاید بقیه انتی ویروسهائی که دوستان پیشنهاد کردند هم توی دیتابیسشان این ویروس قابل شناسائی باشه

Snip3r
28-08-2005, 23:53
همونطور كه اميد گفت از راسته W32 ها هست و همه آنتی ویروس ها می شناسنش.

Mehdi_Best
29-08-2005, 08:29
سلام
به غير از اينكه با آنتي ويروس هاي آپديت شده مي توني از بين ببري. اين رو هم من پيدا كردم. گويا اين ويروس رو از بين مي بره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Friend
29-08-2005, 11:31
مشکل : ویندوزت ویروسی شده >>>>>
راه حل : ویندوزت رو عوض کن

sanaz
01-09-2005, 02:36
eiiiiiiii khodaaa.. bebinin akhe ( bazz am mazerat mikham farsi neminevisam ) in viruse na ba McAfee gir oftad, na ba SkyCasper e, na Ba norton,...

Taze assan gijam kardeh, MP3 haro paak nemikoneh, ghayem mikoneh, joori ke vaghti too SafeMode beri mibinish, badesham EXE haro az bein mibareh o az caar mindazeh, messengeram o yekari mikono bazi dokmehash paak misheh,
Neveshteyee to messengeram nemibinam, faghat Icon e, 4 baar am windows avaz kardam efaghe nakard...

alan am be in natije residam ke FDISK konam, halaa ye soal, chejoori FDISK konam? badesh, vaghti oonkaro kardam, partishen bandi ke nemikhad?
badesham, age file amo roo CD berizam, badan estefadeh konam baaz virus migiram? hatta age faghat CD o bezaram to CD-Rom?

MerC
Be khoda sharmandam az ghanoonetoon peiravi nemikonam, chareye nadaram, bebakhshid, ishallaa windowsam doros shod miam o jobran mikonam...

Mohammad
01-09-2005, 02:47
سلام
این به دردت می خوره:

sanaz
01-09-2005, 02:49
e? be joooooooone mamanam ghasam mikhoram khastam indafe farsi benevisam amaa nemineviseh,
be khoda rass migam, khastam begam aghaaaa merrrrC in barnamehe ajab chize khoobi bood, bishtaraz.. chi begam akhe? asaan harrrrchi file ejrayee to PC dashtam o gof viruse, vase ettelaetoon begam ke esme viruse ham ine

Email-Worm.Win32.Maslan

az hameye file aye man ino gereft, oon file mashkooke R.EXE ke goftam oono ham peida kardesh, amaa man ba searche windows giresh nayovordam...

aghaye MEHDI_BEST lotfan age az in barnamehaye koochike ,3,4 megabytee o khoob dari lotfan begoo, shayad baazam virus e in tiippi daram o khodam khabar nadaram...
,

30naa
01-09-2005, 02:50
می خوای چه ویندوزی نصب کنی و چه نوع پارتیشنی؟
اف دیسک همون پارتیشن بندیه
شاید منظورتون فرمت باشه که اگه ایکس پی نصب میکنی یه جایی هست میگه درایو انتخاب کن درایو ویندوز ویروسی شده رو انتخاب می کنی بعد گزینه های مختلفی داره که به نظر من Format NTFS(quick) رو انتخاب کن
فقط درایو ویندوزت رو فرمت کن
نه اگه فیلمهاتو رو سیدی رایت کنی مشکلی پیش نمیاد

sanaz
01-09-2005, 03:16

In linke virus ass, man ke chizi nafahmidam, amaa didin goftam ye file mashkooke beesme ___R.EXE dare?

age fahmidin be manam tozih bedin daghighan chikar mikoneh o az kojaa oomadeh,

Rasti man mikham FDISK konam rahat sham, yani kollan Hardo ye bar format konam, halaa too DOS che dastoorio bayad benevisam ke motmaen sham ke Virus haram paak mikoneh, mikham hameye drive aro pakk konam, baladam windows berizam , oon masaleyee niss, amaa nemidoonam chejoori format konam ke behtar va motmaen basheh, va inke ..manzooram ine ke vaghti format konam kolle hardo, baazam bayad biam o drive besazam?

sanaz
01-09-2005, 03:19
rastiiiiiiiiiii, khastam az inke iiiiinghad khoob o bi mennat be soalaye adamaye bichareyee messe man javab midin azatoon tashakkor konam, vaghan khoshhalam ke ozve p30world shodam,

Man hamishe be hame tosie mikonam va kardam ke ozve injaa shan, chon hame injaa beham komak mikonan, la aghal man ke injoori didam...
merC

Nesta
01-09-2005, 03:27
سلام sanaz جان لطف کنید که دیگه فارسی‌ بنویسین و دیگه تازه هم عضو نیستین حتما قوانین رو میدونین .پیشا پیش از شما متشکرم .
یه چیزی تو این مایه ها :راستی، خواستم از اينکه ئييينقد خوب و بی منّت به سؤاليه آدميه بيچريي مسّه من جواب ميدين ازتون تشکّر کنم، واقعاً خوشحالم که عضوه پسيورلد شدم،

من هميشه به همه تسيه ميکنم و کردم که عضوه اينجاا شن، چون همه اينجاا بهم کمک ميکنن، لا آقال من که اينجوری ديدم...
مرک

sanaz
01-09-2005, 03:37
bekhkkkkkkkkkkkkkoda nemitoonam alan farsi benevisam chera bavar nemikonin?
har chi in dokmeye payeen o mizanam (EN/FA) baaz avaz nemishe, harchiam alto shifto mizanam baazam nemisheh

To control panel ham chizi niss, goftam ke in viruse hame chio makhfi mikoneh...

Be har hal mazerat mikham, digeh ta farsi nashod chizi neminevisam, emshabam ta sob windows mirizam,

amaa ye soal vase akharin baar, In Anti Spy haa mesle SPY DOCTOR khooban?
man az in chizaa ziad mirizam, anvaesho nasb mikonam, amaa engaar bade inke yeseri filo pak mikoneh windows kharab misheh o sorate net miad payeen...

be oon soalaye ghablim am javab bedin digehhh...

Nesta
01-09-2005, 03:45
سلام ساناز جان شما سیدی ویندوز رو بگذار بدن شما در قسمت زبان که میری ایران رو انتخاب کن و در منو وسط 2 تا تیک بزن و apply کن بدن زبان فارسی‌ رو انتخاب کن هم تو advanced و هم اون یکی‌ که یادم نیست ،احتمالا درست زبان فارسی‌ نصب نشده. :D

ashash
01-09-2005, 05:36
نستا الكي به ابنو اون نپر
فقط بلدي مطلب كپي و پيست كني

Amir_P30
01-09-2005, 17:14
ساناز خانوم براي رفع مشكل فارسي نوشتن شما

بنده پيشنهاد ميكنم از اديتور فارسي زير استفاده كنيد

از سايت فارس تك

قربان شما

Snip3r
01-09-2005, 17:20
مباركه ايشالاه.

Amir_P30
01-09-2005, 17:39
اسنايپر عزيز چي مباركه؟

پست بيهوده لطفا كمتر !!!!

Snip3r
01-09-2005, 17:53
اشتباهي اومده اينجا :shock:

saman sam
03-09-2005, 21:13
ويندوزت را عوض كن و بعد ميروس يابي كن .
يا
اينكه كل هاردت را فرمت كني و بعد يه ويندوز بريزي .

saman_uv
04-09-2005, 01:49
سلام من فقط اونايي كه ارشي ترجمه كرده بود خوندم فينگليش پست ميدي حداقل مختصر و مفيد بگو
اين ويروسرو منم گرفتم البته الانم دارم اين فايلها رو پاك نميكنه حجمش رو صفر بايت نشون ميده و تو فلدرهم هيچي نيست مگه نه؟ رو بعضي از فايلهاي exe هم تاثير ميزاره و باعث ميشه اجرانشن جاي باحالش اينجاس كه محتويات سيدي رو هم ممكنه نشون نده . وحجمه اونم صفر نشون بده نميدونم چه جوري كار ميكنه ولي برام خيلي جالب بود اين ويروسه كه رو سيدي هم اثر ميذاره البته با سيدي كاري نداره ها ولي محتويات بعضياشونو 0 نشون ميده

sanaz
05-09-2005, 23:00
اره...
همون برنامهيي كه صفحه قبل يكي لينكشو گفت فقط پاك ميكنه...

Friend
06-09-2005, 01:57
چه عحب ساناز خانم فارسی نوشتن امیدوارم با رفع مشکلتون همیشه فارسی بنویسید با تشکر

sanaz
06-09-2005, 03:18
قابلي نداشت. خوب اخه با ويندوز ملينيوم اومدم نت و فارسي مينويسم :P

sanaz
06-09-2005, 03:26
راستي ويروسه پاك شدا

شما پاكش كردين؟
اخر نفهميدم چجوري امده به كامپيوتر من