PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تايمر پاك كننده ي فايل

aa-sh
22-07-2007, 16:53
سورسي ميخوام كوچيك كم حجم كه بتونه يه فايل ياچندتا فايل رو بعدازساعت مشخصي مثلا 5ساعت بعد پاك كنه و يه جوري بشه تعريف كرد كه نشه فايل يافايلها Copy,Cut,Rename,Delete بشه صرفاً اين عمليات مخفي صورت بگيره
اگه نرم افزاري هم معرفي كنيد كه اين كاررو انجام بده هم خوبه

هدف ::يه سري طرحهاي گرافيكي رو واسه پرينت ياچاپ به چاپخونه يا جايهاي ديگه ميفرستم وبارها ديدم متاسفانه ازطرحهام واسه كارهاي خودشان استفاده ميكنند اين سورس رو واسه اين منظور ميخوام فايلها اكثراً با اين پسوندهاهستند PSD,TIFJPG,FH11,SWF,FLA,... يان فايلها با Flash Memory منتقل ميشن

majj
22-07-2007, 21:05
سورسي ميخوام كوچيك كم حجم كه بتونه يه فايل ياچندتا فايل رو بعدازساعت مشخصي مثلا 5ساعت بعد پاك كنه و يه جوري بشه تعريف كرد كه نشه فايل يافايلها Copy,Cut,Rename,Delete بشه صرفاً اين عمليات مخفي صورت بگيره
اگه نرم افزاري هم معرفي كنيد كه اين كاررو انجام بده هم خوبه

هدف ::يه سري طرحهاي گرافيكي رو واسه پرينت ياچاپ به چاپخونه يا جايهاي ديگه ميفرستم وبارها ديدم متاسفانه ازطرحهام واسه كارهاي خودشان استفاده ميكنند اين سورس رو واسه اين منظور ميخوام فايلها اكثراً با اين پسوندهاهستند PSD,TIFJPG,FH11,SWF,FLA,... يان فايلها با Flash Memory منتقل ميشن

اگه ميخواهي فايلهاي تمپ رو پاك كنيد
ميتوني از تابع گيت تيك كونت از توابع اپ ا استفاده كني و زمان سپري شده رو محاصبه كني سپس اقدام به فايلهاي اضافي كني

aa-sh
23-07-2007, 12:05
اگه ميخواهي فايلهاي تمپ رو پاك كنيد
ميتوني از تابع گيت تيك كونت از توابع اپ ا استفاده كني و زمان سپري شده رو محاصبه كني سپس اقدام به فايلهاي اضافي كني

جناب Majj ممنون از جوابت
ولي من كه گفتم فايلها رو ميخواد يا چاپ كنه يا ببينند و فولدر Temp گزينه ي خوبي نيست
چون با Flash Memory USB فايلها رو منتقل ميكنم و نميدونم طرف ميخواد فايلهارو كجا كپي كنه پس بنابر اين فايلهارو با يه كمپرسور فشرده ميكنم ومسير مشخصي رو واسه ش تعيين ميكنم مثل c:\Ali\01.psd وفايل پاك كننده را هم تنظيم ميكنم كه روي فولدر Windows يا System32 بشينه و بعداز هربار بالا امدن سيستم ران بشه وبعد سطح دسترسي فولدر c:\Ali رو محدود كنه و نزاره فولدرAli وفايلاش Copy,Cut,ReNameبشه و بعد از ساعت مشخص شده Delete بشه

SuB
25-07-2007, 14:03
جناب Majj ممنون از جوابت
ولي من كه گفتم فايلها رو ميخواد يا چاپ كنه يا ببينند و فولدر Temp گزينه ي خوبي نيست
چون با Flash Memory USB فايلها رو منتقل ميكنم و نميدونم طرف ميخواد فايلهارو كجا كپي كنه پس بنابر اين فايلهارو با يه كمپرسور فشرده ميكنم ومسير مشخصي رو واسه ش تعيين ميكنم مثل c:\Ali\01.psd وفايل پاك كننده را هم تنظيم ميكنم كه روي فولدر Windows يا System32 بشينه و بعداز هربار بالا امدن سيستم ران بشه وبعد سطح دسترسي فولدر c:\Ali رو محدود كنه و نزاره فولدرAli وفايلاش Copy,Cut,ReNameبشه و بعد از ساعت مشخص شده Delete بشه
این روش خوبی نیست. به نظر من شما یه برنامه با وی بی بنویس که عکس رو توی فرم نمایش بده و قابلیت پیمایش (scroll) داشته باشه. برای چاپ هم می تونی به برنامه نویسی و به راحتی دکمه ای توی برنامت بزاری که برات چاپ کنه.
البته راه دیگه هم به نظرم میرسه که زیاد جالب نیست.

Payman_62
25-07-2007, 17:23
سلام.
طرف تا فایل exe شما رو اجرا نکنه هیچ اتفاقی براش نمیفته. چون با یه نگاه به پسوند فایل ها میتونه عکس ها رو از فایل های اجرایی جدا کنه. پس فایل مورد نظرت اجرا نمیشه.
بهترین کار اینه که اسم خودتو روی عکس به صورت کمرنگ با فوتوشاپ قرار بدی. اگه بخواد ازش استفاده کنه اسم شما هم تو عکس هست و نمیتونه. ضمن این که شما به هدفتون میرسید و کار رو به مشتری نشون میدید.

aa-sh
25-07-2007, 20:46
دوستان از همه تون ممنونم كه حداقل يه جوابي دادن

پاسخ Payman_62 :
واسه اجراي فايل exe مثل فايلهاي تروجاني كه تازگيا مد شد عمل ميكنم يا با AutoRun اجراش ميكنم و ميفرستمش توي شاخه ويندوزيا سيستم32 و بعدم تو ريجيستري كه هربارسيستم بالا امد اجراشه خلاصه واسه اجراش خيلي كاراي ديگه هم ميشه كرد........

پاسخSuB:
روش خوبيه ولي يه كم شك برانگيزه واسه اينكه فايل EXEست ديگه... من ميخوام طرف روال عاديشو طي كنه بعدم واسه عكسا درست ميفرماييد بشرطي كه عادي(RGB) باشن ولي وقتي CMYKوبراي چاپخونه باشه حتماً بايد تو فتوشاپ باز بشه چون اگه با نرم افزارديگه اي باز بشه رنگاش بهم ميريزه بعد واسه ي فايلهاي فري هند كه پسوندشون FH11چي كار كنم

Payman_62
26-07-2007, 16:09
سلام.
عجب گرافیستی؟ معمولا گرافیستا در همین حد کار با برنامه های خودشون و راه انداختن کار خوشون میتونن از کامپیوتر کار بکشن. جالبه شما اتوران و رجیستری و ... رو بلدی. ولی اگه اون طرف هم کمی وارد باشه میتونه جلوی اجرای فایلتو بگیره.

شما اگه خودت برنامشو مینویسی به این صورت عمل کن. به برنامه بگو وقتی ران شد مسیر مشخصی از رجیستری رو چک کنه اگه چیزی پیدا نکرد تاریخ و زمان سیستم رو تو همون مسیر ثبت کنه اگه پیدا کرد زمانی هست که قبلا ثبت شده بوده. چک کنه اگه زمان قبلی با زمان حالا 8 ساعت اختلاف دارن فایل رو پاک کنه.

SuB
26-07-2007, 20:31
دوستان از همه تون ممنونم كه حداقل يه جوابي دادن

پاسخ Payman_62 :
واسه اجراي فايل exe مثل فايلهاي تروجاني كه تازگيا مد شد عمل ميكنم يا با AutoRun اجراش ميكنم و ميفرستمش توي شاخه ويندوزيا سيستم32 و بعدم تو ريجيستري كه هربارسيستم بالا امد اجراشه خلاصه واسه اجراش خيلي كاراي ديگه هم ميشه كرد........

پاسخSuB:
روش خوبيه ولي يه كم شك برانگيزه واسه اينكه فايل EXEست ديگه... من ميخوام طرف روال عاديشو طي كنه بعدم واسه عكسا درست ميفرماييد بشرطي كه عادي(RGB) باشن ولي وقتي CMYKوبراي چاپخونه باشه حتماً بايد تو فتوشاپ باز بشه چون اگه با نرم افزارديگه اي باز بشه رنگاش بهم ميريزه بعد واسه ي فايلهاي فري هند كه پسوندشون FH11چي كار كنم

تنها راهی که می تونی جلوگیری از کپی برداری بکنی، همینه. مگه اینکه اسم خودت رو هم توش بزنی. اگه نوشتن نام خودت توی عکس برات دل چسب نیست باید بگم که شما وقتی برنامه رو می نویسی، با OLE می تونی فایل فری هند، فتوشاپ یا هر برنامه دیگه ای رو با خود فتوشاپ باز کنی. در این صورت برنامه فتوشاپ توی فرم شما باز میشه.
در مورد اینکه فایل تصویر رو یارو تشخیص میده، باید بگم که توی VB فایل تصویری به فایل exe ضمیمه می شه و یارو اصلاً نمی تونه بدون استفاده از برنامه هایی چون Resource Hacker ، تصویر رو استخراج کنه. که برای جلوگیری از این کار، من پیشنهاد می کنم که فایل تصویر رو بر عکس بنویسی و بعد وقتی که می خوای بازش کنی، توی یه جایی که عقل جن هم نمی رسه، بریزی و بعد از اونجا بازش کنی.:21:
البته یارو می تونه با تغییر دادن زمان فعلی کامپیوتر و یک جستجوی کوچیک، فایل رو تشخیص بده که کجا هست که با تغییر ساعت و تاریخ ساخت و دسترسی و تصحیح فایل می تونی اون مشکل رو هم رفع کنی.:21:
یه چیز رو بهت بگم که اگه می خوای از پیشنهاد مکن استقبال کنی، کلی کد باید بنویسی. ولی دیگه کسی به راحتی نمی تونه کپی برداری کنه. (چون فکر کنم می تونه یه کپی از عکس رو توی حافظه چاپگر نگهداری کنه:18:)

majj
29-07-2007, 21:47
سلام.
عجب گرافیستی؟ معمولا گرافیستا در همین حد کار با برنامه های خودشون و راه انداختن کار خوشون میتونن از کامپیوتر کار بکشن. جالبه شما اتوران و رجیستری و ... رو بلدی. ولی اگه اون طرف هم کمی وارد باشه میتونه جلوی اجرای فایلتو بگیره.

شما اگه خودت برنامشو مینویسی به این صورت عمل کن. به برنامه بگو وقتی ران شد مسیر مشخصی از رجیستری رو چک کنه اگه چیزی پیدا نکرد تاریخ و زمان سیستم رو تو همون مسیر ثبت کنه اگه پیدا کرد زمانی هست که قبلا ثبت شده بوده. چک کنه اگه زمان قبلی با زمان حالا 8 ساعت اختلاف دارن فایل رو پاک کنه.

اقا پيمان اگه به قول شما طرف بلد باشه روي فلش دبل كليك نميكنه بلكه
كليك راست ميكنه سپس اونو اپن ميكنه اتوران هم اجرا نميشه
در ضمن شما كه خودتان استاد رجيستري هستيد ميدانيد كه ميشه رجيستري رو بگونه اي تنظيم كرد كه نشه كليدي به اون اضافه كرد يا تغيري در اون داد مگه اينكه شما روشي بلد باشيد كه اين مشكل رو حل كنه

majj
29-07-2007, 21:54
سلام.
طرف تا فایل exe شما رو اجرا نکنه هیچ اتفاقی براش نمیفته. چون با یه نگاه به پسوند فایل ها میتونه عکس ها رو از فایل های اجرایی جدا کنه. پس فایل مورد نظرت اجرا نمیشه.
بهترین کار اینه که اسم خودتو روی عکس به صورت کمرنگ با فوتوشاپ قرار بدی. اگه بخواد ازش استفاده کنه اسم شما هم تو عکس هست و نمیتونه. ضمن این که شما به هدفتون میرسید و کار رو به مشتری نشون میدید.

اقا پيمان عزيز
اگه طرف يك كمي با فتوشاپ و لايه ها كار كرده باشه ميتونه اسم رو جدا كنه البته در مورد فايلهاي psd
كه معمولا به خاطر كيفيت و بعضي موارد ديگه معمولا از اين نوع فايل استفاده ميشه

majj
30-07-2007, 09:08
جناب Majj ممنون از جوابت

با سلام
دوست عزيز من منظورم فايلهاي تمپ بود نه پوشه تمپ چون شما گفتيد ميخواهيد اونها رو پاك كنيد من بهترين مثال براي پاك شدن رو فايل تمپ انتخاب كردم نه يك فايلي كه كارايي داشته باشه
من دوتا كليد تو رجيستري سراغ دارم كه كپي و كات رو از كار مي اندازه اما بازهم كمكت نميكنه
چون شما مجبوريد كه به طرف اجازه بدين كه از فايلهاي شما پرينت بگيره خوب حالا ميتونه اونهارو اسكن كنه و هر بلايي خواست سرش بياره