PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد متن فارسی Pdf

Vahed
21-07-2007, 22:16
سلام دوستان!
به یک مشکل برخوردم که گفتم بهتره مطرحش کنم:
من یک سری فایل PDF دارم که متنشون به زبان فارسیه, وقتی میخوام این متون رو استخراج کنم یا کپی کنم (قفلش رو قبلا با pass remover شکستما!!!) بعد از پیست کردن در محیط های مختلف (مثل: آفیس...) کاراکترها به صورت مربع (یا : ○) دیده میشن !
حالا سوال من اینه که چطور میتونم این متون فارسی رو به همین صورت کپی کنم و ازشون استفاده کنم؟
ممنون :40:

Vahed
21-07-2007, 22:20
راستی! این E-Book ها بیشترشون بدون پسوورد هستن و قابل کپی و استفاده (لیسانس دارند)
ولی بازم همین مشکل برام پیش میاد!

Mohsen6558
21-07-2007, 22:29
والا من یه ورژن از Adob Reader دارم این کارم باهاش کردم اما فرمت بندی به هم می ریزه عکس هم نمی آد(شاید هم بیاد دقیق یادم نیست)

Vahed
22-07-2007, 11:10
لطفا یکی کمک کنه! کارم خیلی ضروریه...
باید متن فارسی حدود 1300 صفحه رو از Pdf استخراج کنم...
نمیتونم همشو تایپ کنم!
حتما یه راهی هست, کسی بلد نیست؟؟؟

Mohsen6558
22-07-2007, 11:40
اینطوری نمی شه کاری کرد اگه خیلی خیلی اوژانسیه آپلود کن نوعشو فونتشو ببینم بعد از شد تبدیل کنم
چاره ای نیست

shahedi
24-07-2007, 03:57
آره به نظر منم فونت رو ساپورت نمی کنه

Vahed
24-07-2007, 17:12
اینطوری نمی شه کاری کرد اگه خیلی خیلی اوژانسیه آپلود کن نوعشو فونتشو ببینم بعد از شد تبدیل کنم
چاره ای نیست

آره به نظر منم فونت رو ساپورت نمی کنه

سلام!
ممنون از همگی, ولی من لیست فونتهاش رو نگاه کردم, من همه ی اون فونت هارو تو پوشه Fonts دارم! پس مشکل این نمیتونه باشه! راستی از برنامه ی PDF To Word هم استفاده کردم ولی... بازم نشد که نشد!
مشخصات PDF ها:

security method: No security! (پسورد نداره و استفاده ازش آزاده!)
can be opened by: all versions (با هر ورژنی میشه ازش استفاده کرد- البته ورژن مال من 8.2)
everything: allowed (هر کاری مثل کپی برداری یا ویرایش آزاده!)
PDF producer: Ghost Script 8 (ساخته شده توسط غست اسکریپت 8)
Fonts Encoding: built-in (رمزگزاری فونتها: ،غير قابل انتقال :19:)
fonts: Arial

:40:ممنون منتظر کمکتون هستم!

Behroooz
24-07-2007, 17:32
از نرم افزار pdf to word استفاده كن

mostafaharvest
24-07-2007, 23:13
سلام دوست عزیز
شاید تجربه من به دردت خورد.
شاید استفاده از ابزار ها ی PDF لینوکس Ubuntu به دردت بخوره .اول فایلتو باز کن بعد همشو انتخاب و بعد هم برو تو Openoffice پیستش کن.
البته باید بگم که این فقط یه تجربه است و ممکنه خیلی به دردت نخوره .من قبلا چند تا PDF فارسی که قفل هم نبودن ولی نمیشد تو ویندوز کپی شون کرد و تو لینوکس کپی کردم.
موفق باشید.

Vahed
25-07-2007, 10:08
از نرم افزار pdf to word استفاده كن

ممنون بهروز جان ... ولی من که تو پست قبلیم گفتم:

راستی از برنامه ی PDF To Word هم استفاده کردم ولی... بازم نشد که نشد!

Vahed
25-07-2007, 10:09
سلام دوست عزیز
شاید تجربه من به دردت خورد.
شاید استفاده از ابزار ها ی PDF لینوکس Ubuntu به دردت بخوره .اول فایلتو باز کن بعد همشو انتخاب و بعد هم برو تو Openoffice پیستش کن.
البته باید بگم که این فقط یه تجربه است و ممکنه خیلی به دردت نخوره .من قبلا چند تا PDF فارسی که قفل هم نبودن ولی نمیشد تو ویندوز کپی شون کرد و تو لینوکس کپی کردم.
موفق باشید.

سلام...
دوست عزیز ممنون! حتما امتحان میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم.