PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فارسی نویسی در یولید ویدیو 11

jaberaghidat
21-07-2007, 16:57
سلام دوستان من می خوام تو برنامه یولید ویدیو استدیو 11 فارسی بنویسم اما نمی شه در ضمن از نرم افزار فارسی نویس مریم ورژن 4 هم استفاده می کنم در برنامه هایی مثل فلش و ... میشه اما تو این ورژن از یولید 11 هر کاری می کنم نمی شه نوشته ام رو تو برنامه مریم می نویسم و کپی می کنم اونجا و در اونجا هم فونت نرم افزار مریم انتخاب می کنم اما باز هم فونت هاش اینجوری شده ´Ãeo²H ¸µeo²H ¾±²H ´vM

خواهشا کمک کنید

afshinjj
21-07-2007, 17:27
من اين مشكل شما را دارم . علاوه بر اين كه فونتهاي فارسي نويس ها را همين جوري كه شما نوشتيد مي نويسه فونت معمولي فارس رو اين جوري مي نويسه :
مثلا سلام رو مي نويسه : س ل ا م
من خيلي روش كار كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم بهتره براي زير نويس گذاري فارسي از نرم افزار ديگه اي استفاده كنيد .

afshinjj
21-07-2007, 17:46
من اين مشكل شما را دارم . علاوه بر اين كه فونتهاي فارسي نويس ها را همين جوري كه شما نوشتيد مي نويسه فونت معمولي فارس رو اين جوري مي نويسه :
مثلا سلام رو مي نويسه : س ل ا م
من خيلي روش كار كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم بهتره براي زير نويس گذاري فارسي از نرم افزار ديگه اي استفاده كنيد .

jaberaghidat
21-07-2007, 18:58
حالا باید چیکار کنیم کسی راهی نداره ؟!!

jaberaghidat
21-07-2007, 22:58
بد جوری لازمش دارم کسی نیست کمک یا راهنمایی کنه ؟!

mehdi936
28-07-2007, 10:45
دوست عزيز از اين نرم افزار استفاده كن صد در صد جواب ميده چون من دارم ازش استفاده ميكنم خيلي خيلي هم عاليه و هيچ مشكلي هم نداره.XP Persian Editor

Alastoor
28-07-2007, 10:57
دوست عزيز از اين نرم افزار استفاده كن صد در صد جواب ميده چون من دارم ازش استفاده ميكنم خيلي خيلي هم عاليه و هيچ مشكلي هم نداره.XP Persian Editor

دوست عزيز يه لينك دانلودي چيزي از اين برنامه اي كه معرفي كردي بدي فكر كنم بد نباشه...:46:

avecina.ir
31-03-2009, 22:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنتی
01-04-2009, 13:53
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
در برنامه یولید 11 نمی توان در خود برنامه فارسی نوشت
برای اینکار باید از برنامه های کمکی مثل مریم استفاده کرد که در قسمت معرفی نرم افزار هر چی بخواهید هست
موفق باشید

avecina.ir
01-04-2009, 15:33
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
در برنامه یولید 11 نمی توان در خود برنامه فارسی نوشت
برای اینکار باید از برنامه های کمکی مثل مریم استفاده کرد که در قسمت معرفی نرم افزار هر چی بخواهید هست
موفق باشید
به اووون لینکی که گذاشتم توجهی نکردین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]