PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا میشه؟

aram_nfs
20-07-2007, 19:58
می خواستم بدونم حالا که آدوبی ماکرومدیا رو خریده می شه psd رو به محیط کار فلش وارد کرد؟
البته بدون نرم افزار دیگه

flashman
20-07-2007, 20:14
سلام دوسته من

من که چند بار امتحان کردم نشد البته با فلش 9

Elfin-D
20-07-2007, 20:28
می خواستم بدونم حالا که آدوبی ماکرومدیا رو خریده می شه psd رو به محیط کار فلش وارد کرد؟
البته بدون نرم افزار دیگه
سلام
فلش سی اس 3 این قابلیت رو داره.البته گاها کیفیت کار رو پایین میاره.من هنوز هم ترجیح میدم که عکسها رو پی ان جی کنم و در فلش ایمپورت کنم
مخلصیم

aram_nfs
21-07-2007, 16:45
فلش سی اس 3؟
پس حالا آخرین نگارش فلش چیه؟

Elfin-D
21-07-2007, 17:03
فلش سی اس 3؟
پس حالا آخرین نگارش فلش چیه؟
سلام
همینه دیگه برادر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aminneo
21-07-2007, 17:21
فلش 9 میشه همون ادوب فلش سی اس 3

aram_nfs
21-07-2007, 19:53
ok دستتون درد نکنه خیلی ممنون

Noob Saibot
22-07-2007, 11:10
با سلام به شما.
دوست من Flash CS3 نسخه جدید نرم افزار فلش توسط Adobe با امکانات بسیار زیاد وارد بازار شد. یکی از این قابلیت ها همین وارد کردن PSD درون برنامه فلش میباشد. این نسخه قابلیت هماهنگ شدن با تمام برنامه های Adobe مخصوصا Illustrator CS 2 & 3 و همچنین Photoshop CS 2 & 3 را دارد. به راحتی میتونی PSD را وارد کنی و هر لایه را در یک لایه جدا در فلش قرار بدی. مطمئن باش هیچ کدوم از Shadow & Efect & Bevel و ...... پس ورود PSD به فلش به هم نمیریزد. چون این امکانات در این نسخه هماهگ شده با امکانات Photoshop. برای درک بهتر یک نمونه در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار دادن که هماهنگی این برنامه ها را نشان میدهد.

flashman
22-07-2007, 13:06
سلام دوسته من

با سلام به شما.
دوست من Flash CS3 نسخه جدید نرم افزار فلش توسط Adobe با امکانات بسیار زیاد وارد بازار شد. یکی از این قابلیت ها همین وارد کردن PSD درون برنامه فلش میباشد. این نسخه قابلیت هماهنگ شدن با تمام برنامه های Adobe مخصوصا Illustrator CS 2 & 3 و همچنین Photoshop CS 2 & 3 را دارد. به راحتی میتونی PSD را وارد کنی و هر لایه را در یک لایه جدا در فلش قرار بدی. مطمئن باش هیچ کدوم از Shadow & Efect & Bevel و ...... پس ورود PSD به فلش به هم نمیریزد. چون این امکانات در این نسخه هماهگ شده با امکانات Photoshop. برای درک بهتر یک نمونه در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار دادن که هماهنگی این برنامه ها را نشان میدهد.

ممنون از اطلاعاتتون

aram_nfs
22-07-2007, 20:19
دستت درد نکنه
اطلاعات واقعا خوبی بود
پس برم دنبال سی اس سه