PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vista Transformation Pack 7.0

meshkiposh2200
19-07-2007, 15:36
من این یرنامه ی پوسته ویستا را نصب کردم خیلی م باحال.ولی هر کاری کردم پنجره ها شیشه ای نشد میدونم این قابلیت هم داره ولی نشد که بشه .هالا از دوستان کسی این برنامه را نصب کرده ویا باهاش کار کرده .وزژن قبلیش خیلی راحت میشد درجه ی شیشه ای بودن را هم تنظیم کرد ولی تو این ورژن نتونستم. ممنون میشم کمک کنید .راستی لینک برنامه را هم میزارم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com_.zip

amin123
19-07-2007, 23:52
دوست عزیز link خراب است :))

Hadi King
20-07-2007, 05:32
به انجمن در خواست نرم افزار بريد لينك دانلود اين نرم افزار وجود داره:13: :2:

meshkiposh2200
20-07-2007, 13:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/archives/hobby/desktop_tool/download_vista_transformation_pack_full/
لینک غیر مستقیم

meshkiposh2200
26-07-2007, 14:42
من این یرنامه ی پوسته ویستا را نصب کردم خیلی م باحال.ولی هر کاری کردم پنجره ها شیشه ای نشد میدونم این قابلیت هم داره ولی نشد که بشه .هالا از دوستان کسی این برنامه را نصب کرده ویا باهاش کار کرده .وزژن قبلیش خیلی راحت میشد درجه ی شیشه ای بودن را هم تنظیم کرد ولی تو این ورژن نتونستم. ممنون میشم کمک کنید .راستی لینک برنامه را هم میزارم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com_.zip

کسی نبود جواب من را بده.یعنی هیچکی این نرم افزار را نصب نکرده