PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از اين كرك چه جور بايد استفاده كرد؟

رايانه
19-07-2007, 11:37
سلام.دوستان ؛ از اين كرك چه جور بايد استفاده كرد؟ در قسمت اول ؛ چي بايد نوشت؟ نام برنامه را؟ اين كار را هم كردم ؛ولي برنامه هم سريال ميخواد و هم يوزر نيم.ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رايانه
19-07-2007, 15:40
كسي نميدونه؟

AliROCK
19-07-2007, 15:42
این که واضحه یه یوزر الکی بنویس بعد سریال رو تو برنامه کپی کن

رايانه
19-07-2007, 16:21
این که واضحه یه یوزر الکی بنویس بعد سریال رو تو برنامه کپی کن سلام.خوب منم همين كار را كردم ولي ريجستري نميشه.تازه در پست اول توضيح دادم كه يوزر هم ميخواد.

Alastoor
19-07-2007, 17:13
سلام

به طور معمول براي كيجن ها مثل اين عكسي كه زدي به شكل زير عمل ميشه:

در كيجن در قسمت يوزرنيم يه اسم الكي ميدي و بعد دكمه ي Generate رو ميزني تا سريال توليد بشه. بعد نرم افزار رو باز مي كني و همين يوزرنيم و پسورد رو در محلي كه براي رجيستر كردن هست مينويسي و دكمه تائيد رو ميزني.

خب حالا اگه به همين شيوه عمل مي كني و برنامه رجيستر نمي شه بايد دقيقا توضيح بدي كه چه كارهايي مي كني و برنامه چه پيغامهايي ميده.

اينجوري كه تو گفتي همين جوري ميشه جواب داد. بايد دقيق تر توضيح بدي.

shahedi
19-07-2007, 17:54
مال چی برنامه ای هست؟

رايانه
19-07-2007, 18:29
سلام

به طور معمول براي كيجن ها مثل اين عكسي كه زدي به شكل زير عمل ميشه:

در كيجن در قسمت يوزرنيم يه اسم الكي ميدي و بعد دكمه ي Generate رو ميزني تا سريال توليد بشه. بعد نرم افزار رو باز مي كني و همين يوزرنيم و پسورد رو در محلي كه براي رجيستر كردن هست مينويسي و دكمه تائيد رو ميزني.

خب حالا اگه به همين شيوه عمل مي كني و برنامه رجيستر نمي شه بايد دقيقا توضيح بدي كه چه كارهايي مي كني و برنامه چه پيغامهايي ميده.

اينجوري كه تو گفتي همين جوري ميشه جواب داد. بايد دقيق تر توضيح بدي.
سلام.من هم اين كارها را كردم.پيغام ميده كه ريستارت كنيد و بعد از آن اگه سيستم را خاموش كني و يا استند باي كني ؛بعد از آن دوباره براي هر دفعه بايد سريال را دوباره وارد كني ؛ والا كار نميكنه.مربوط به برنامه ScreenVirtuoso Pro 2.50 ميباشد.با سپاس

Alastoor
19-07-2007, 18:36
سلام.من هم اين كارها را كردم.پيغام ميده كه ريستارت كنيد و بعد از آن اگه سيستم را خاموش كني و يا استند باي كني ؛بعد از آن دوباره براي هر دفعه بايد سريال را دوباره وارد كني ؛ والا كار نميكنه.مربوط به برنامه ScreenVirtuoso Pro 2.50 ميباشد.با سپاس

خب ممكنه كيجن خراب باشه.... مطمئني اين كيجن 100% درست كار ميكنه؟
به عبارت ديگر سريال توليد شده توسط كيجن براي نرم افزار معتبر نيست هرچند كه در گام اول اونو تائيد مي كنه. اين اشكال وقتي پيش مياد كه برنامه الگوريتمي ضعيف داشته باشه و ما با كرك يك كركر مبتدي رو در اختيار داشته باشيم.

رايانه
19-07-2007, 18:47
خب ممكنه كيجن خراب باشه.... مطمئني اين كيجن 100% درست كار ميكنه؟
به عبارت ديگر سريال توليد شده توسط كيجن براي نرم افزار معتبر نيست هرچند كه در گام اول اونو تائيد مي كنه. اين اشكال وقتي پيش مياد كه برنامه الگوريتمي ضعيف داشته باشه و ما با كرك يك كركر مبتدي رو در اختيار داشته باشيم.
بابا حرفه اي:18: چندين كيجن را امتحان كردم و همه مثل همين هستند.

Alastoor
19-07-2007, 19:42
هنوز درست مشخص نيست وضعيت به چه شكله. حداقل من درست نفهميدم. براي مشخص شدن:

اين كارا رو بكن و نتايج رو بگو:

1- يه يوزرنيم و پسورد الكي (بدون استفاده از كيجن) به برنامه بده. آيا بازم همون پيغام ريستارت رو ميده يا نه ميگه سريال نامعتبره؟

2- اگه حالت شماره يك نيست آيا وضعيت بدين شكله:
برنامه در ابتدا سريال توليد شده توسط كيجن رو قبول مي كنه ولي وارد برنامه نميشه و پيغام ريستارت ميده و پس از ريستارت كردن دوباره ازت سريال مي خواد و حالتي مثل حالت قبل از ريستارت دوباره تكرار ميشه.

3- اگه هيچكدوم از اين دوتا نيست ممكنه :

الف- برنامه واقعا گردن كلفت و خفنه... چنين مواردي تاكنون وجود داشته.
ب- خود برنامه داراي اشكاله... اگه اونو از جاي معتبري نگرفته باشي... ( خيلي بعيده)
ج- ورژن برنامه با ورژن كرك فرق ميكنه...(كه احتمال خيلي زياد اين رو بررسي كردي، يعني بازم خيلي بعيده)
د- مواردي ديگر كه من نمي دونم.(چرا نمي دونم؟... خب چونكه من يه حرفه اي نيستم.)

نتايج رو بگو تا ببينيم آخرش مشكل حل ميشه يا نه؟

دوستان پروفشنال هم كمك كنند زودتر به نتيجه مي رسيم.

silent-assassin
19-07-2007, 20:37
فکر میکنم همتون بنده خدا رو سر کار گذاشتین!

سریال الکی چیه؟!!!

دقیقا همین مدل کرک را من برای بازی ها دیدم
سریال قسمت بالایی رو برنامه بهت میده(همون برنامه که میخوای کرکش کنی)
بر اساس سریالی که برنامه بهت داده و تو وارد کردی در فیلد اول کی جین
اونوقت کی جین یه سریال مخصوص برنامه تولید میکنه و با اون برنامه را رجستر میکنی

این سبک در بازیهایی که من دیدم کاملا جواب میده.

Alastoor
19-07-2007, 20:45
فکر میکنم همتون بنده خدا رو سر کار گذاشتین!

سریال الکی چیه؟!!!

دقیقا همین مدل کرک را من برای بازی ها دیدم
سریال قسمت بالایی رو برنامه بهت میده(همون برنامه که میخوای کرکش کنی)
بر اساس سریالی که برنامه بهت داده و تو وارد کردی در فیلد اول کی جین
اونوقت کی جین یه سریال مخصوص برنامه تولید میکنه و با اون برنامه را رجستر میکنی

این سبک در بازیهایی که من دیدم کاملا جواب میده.

خب البته اگه اينجوري باشه حرف شما كاملا متينه ولي با توجه به اون چيزي كه ايشون توضيح دادن فكر نكنم اينجوري باشه.

به هر حال بايد خود جناب "رايانه" اطلاع رساني كنه تا مشخص بشه.

رايانه
19-07-2007, 21:04
سلام.دوستان ؛ به زحمت افتاديد.شرمنده شدم.ممنون.همانطور كه گفتم ؛ اين برنامه ScreenVirtuoso Pro 2.50 هستش.كه هر سريال و يوزري كه وارد ميكنم ؛علي الحساب كار ميكنه و فيلم برداري ميكنه ؛ولي وقتي استندباي ميكنم و دوباره بعد از مدتي كه برميگردم كه با اين نرم افزار كار كنم ؛متاسفانه كار نميكنه و بايد دوباره سريال و ... وارد كنم.با كيجن هاي مختلف هم كار كردم و همين مشكل پابرجاست.با سپاس بيكران از شما عزيزان.

silent-assassin
19-07-2007, 21:30
نه عزیزجان زحمت چیه!دشمنت شرمنده!!!
یه سر بزن ببین نتیجه داره یا نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رايانه
19-07-2007, 21:55
نه عزیزجان زحمت چیه!دشمنت شرمنده!!!
یه سر بزن ببین نتیجه داره یا نه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.آقا دستت درد نكنه.مشكل حل شد.دمت هم گرم گرم.كلي حال دادي.شرمنده مرامت شدم.اميدوارم روزي بتونم جبران كنم.هر چقدردنبال كركش گشتم ؛ جز اين كيجن ها چيزي پيدا نكردم و اون هم كه جواب نمي داد.خلاصه به شما عزيزان زحمت دادم.با تشكر

silent-assassin
19-07-2007, 22:02
خواهش میکنم.خوشحالم که مشکلت حل شد.
وظیفه بود.