PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جواب

Hadi King
19-07-2007, 00:21
:46: وقتي كه winrar نصب ميكني...روي فايل كه كليك راست ميكني ايكون هاي كوچكي مثل كتاب كنار برنامه هاي winrar گذاشته شده....نمي شه ايكونهاي ديگه كه خودت انتخاب كردي جاش بزاري...تغييرش بديم....
نميشه كنار گزينه راست كليك New خودمون يه ايكوني بزاريم....واسه همه گزينه ها ميشه اين كارو كرد....:27:

Hadi King
19-07-2007, 02:09
چرا كسي نيست جواب ما رو بده.....خيلي لازمش دارم

Aminzikzak
19-07-2007, 04:53
از شدن که میشه ولی چه جوریشو نمیدونم ...
آخه من تم نصب کرده بودم و آیکونهایی که تویه منوی کلیک راست بودن رو عوض کرده بود

ahsanx
19-07-2007, 06:55
جناب h.vike شما براي اين كار ميتوني در فولدر آپشن و در سربرگ file type هر آیکونی رو که دلت خواست عوض کنی مثلا برای فایلهای DAT و یا

Jpeg و یا آیکون درایوها در My computer هر آیکونی رو که خواستی انتخاب کنی تا در تمام کامپیوتر آیکون اون مدل فایل با اون پسوند به آیکن جدید

تغییر کنه . کار راحتی هست . شما برای این کار در پنجره گفته شده و در registered file type یه فایل مثلا ( با پسوند rar كه مخصوص winrar ) مثل

همون winrar که گفتی رو انتخاب کن و بعد در زیر گزینه Advanced رو بزن و در قسمت باز شده change icon رو بزن و آدرس آیکونی رو که میخوای

برای اون بذاری بده و بعد هم ok و apply و ok رو بزن . كار تمومه و آیکون تمام فايلها در سيستم شما كه اون پسوند رو دارن عوض میشه حتي در

منوي راست كليك . در ضمن شما با زدن گزینه change میتونید تایین کنید که فایل انتخاب شده در کامپیوتر با چه برنامه ای باز بشه . موفق باشي

Hadi King
20-07-2007, 05:10
ممنون امتحان ميكنم جوابشو ميگم كه واسه من ميشه يا نه......راههاي ديگي هم داره