PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ZONEALARM PRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamilton
26-08-2005, 07:15
با سلام.
یه مشکلی در خصوص فایروال zonealarm pro برای یکی از دوستانم پیش اومده.کسی میتونه راهنمایی کنه که دلیل ایجاد این مشکل و راه برطرف کردن اون چیه؟
پس از نصب این فایروال میگه وقتی میخواد به اینترنت وصل بشه کامپیوترش shutdown میکنه .
منتظر نظرات دوستان هستم.

rootnt
26-08-2005, 07:50
یا ویندوزش مشکل داره
یا مشکل سخت افزاری داره
احتمال داره اگر یه بار ویندوز عوض بشه درست بشه :arrow:

Cracki
26-08-2005, 12:02
بیشترین موردی رو که فایروال زون آلارم در اون اختلال داره و باعث رستارت شدن سیستم میشه درگیر بودن اون با برنامه هایی است که بطور همزمان بر روی NetWork نظارت دارن و دارن کنترلش میکنن. که برای نمونه آنتی ویروس Kaspersky یکی از اینها است

یعنی اگر شما آنتی ویروس کاسپر رو نصب کنید و بعد زون آلارم رو سیستمتون رستارت میشه .

حالا بگو چه برنامه ای رو که بر روی Network نظارت داره رو همزمان با زون آلارم داری .....تا اگر از دستم بر بیاد بتونم راهنماییت کنم.

موفق باشی.

hamilton
26-08-2005, 18:21
با سلام.
ممنون از پاسخگویی شما.دوست من انتی ویروس کاسپر را استفاده میکنه که تازه به او دادم.پس از نصب این انتی ویروس زون الارم را نصب کرده که به محض اتصال به اینترنت و باز کردن IE کامپیوترش shutdown میشه و میگه یه توضیحاتی هم مینویسه که میگه ازش چیزی سردر نیاورده.یه نکته هم این که این دوست ما تازه چند روزی هست که ویندوزس را به service pack 1 آپگرید کرده.یعنی حتی نمیتونسته انتی ویروس کاسپر را نصب کنه.
من هر دو تای این برنامه ها را دارم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم.
امیدوارم این توضیحات تا حدودی کمک کننده باشه.
با تشکر.

j0l6
26-08-2005, 20:02
من هم همين مشكل روداشتم البته با كاسپراسك 2006 بتا و زون الارم انترنت سكيوريتي بعد از يه چند روز سرو كله زدن با هاش تونستم اين مشكل رو رفع كنم اما حلا نميتونستم سفهات رو باز كنم و بي اندازه سرعتاينترنت من كم شده بود واسه خاطر همين كاسپر رو برداشتم
چون اين مال خيلي وقتا پيش بود يادم رفته چه جوري مشكل اولي رو رفع كردم شرمنده
اگه كسي راه حلي داره ما هم منتظريم :wink:

j0l6
26-08-2005, 20:02
من هم همين مشكل روداشتم البته با كاسپراسك 2006 بتا و زون الارم انترنت سكيوريتي بعد از يه چند روز سرو كله زدن با هاش تونستم اين مشكل رو رفع كنم اما حلا نميتونستم سفهات رو باز كنم و بي اندازه سرعتاينترنت من كم شده بود واسه خاطر همين كاسپر رو برداشتم
چون اين مال خيلي وقتا پيش بود يادم رفته چه جوري مشكل اولي رو رفع كردم شرمنده
اگه كسي راه حلي داره بگه ما هم منتظريم :wink:

Lovelyman
26-08-2005, 20:15
اين zonealarm منو كشت منم يه زماني داشتمش هر كاري ميخواستم بكنم كامپيوتر قاط مي زد تنها كار ممكن Unistall

hamilton
27-08-2005, 07:26
با سلام.
البته من ترکیبی از هر دو یعنی kaspersky personal pro 5.0.383 وzonealarm proجدیدترین ورژنش را دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.نمیدونم مشکل دوستم به چی مربوط میشه ولی براش فایروال kerioرا میدم ببینم مشکلش حل میشه یا نه
با تشکر از همه شما.