PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش سرعت و تنظیم ویندوز

smd7m
18-07-2007, 20:18
سلام
وقتی ویندوز رو نصب کردیم می خواستم ببینم چه اعمالی جهت رعایت پارامترهای زیر باید انجام داد.
1- چه سرویس هایی رو بهتره فعال یا غیر فعال کنیم.
2- از چه آنتی ویروسی بهتره استفاده کنیم.
3- و ...
بطور کلی برای افزایش سرعت بهتره چه کرایتری رو رعایت کنیم.

Aminzikzak
19-07-2007, 04:29
والا من که آنتی ویروسم رو غیر فعال میکنم ... البته بجز مواقع استفاده از اینتر نت و تم سیستمم هم کلاسیک گذاشتم ...

میدونم این دو عامل زیاد پروسه میگیره ولی چقدر تو سرعت ویندوز موثر هستش نمیدونم.

smd7m
20-07-2007, 14:40
یک مقاله با عنوان Windows XP Security Checklist در آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا کردم دوستان می تونن ببینند و نظر بدند.
اگر ترجمه کردید قرار بدید بقیه استفاده کنند.

masoud908
26-07-2007, 10:38
بچه ها چطوري ميشه windows security alerts ويندوز xp از System tray برداشت؟چونكه من نود32 دارم اين و غيرفعال ميكنم بدرد هم نميخوره رم من هم 128 هست يكم سرعت ميگيره...قبلا بلد بودم ولي الان يادم رفته ...به قسمت msconfig رفتم نميدونم تيك كدوم بردارم...
ممنون ميشم كمك كنيد...

رايانه
26-07-2007, 11:02
بچه ها چطوري ميشه windows security alerts ويندوز xp از System tray برداشت؟چونكه من نود32 دارم اين و غيرفعال ميكنم بدرد هم نميخوره رم من هم 128 هست يكم سرعت ميگيره...قبلا بلد بودم ولي الان يادم رفته ...به قسمت msconfig رفتم نميدونم تيك كدوم بردارم...
ممنون ميشم كمك كنيد...
برای حذف این آیکن ، عبارت wscui.cpl را در run وارد کنید
در قسمت سمت چپ روی گزینه ی Chanch the way... کلیک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا دو گز‌ین‍ه ی آخِر را بی علامت کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
26-07-2007, 11:12
برای حذف این آیکن ، عبارت wscui.cpl را در run وارد کنید
در قسمت سمت چپ روی گزینه ی Chanch the way... کلیک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا دو گز‌ین‍ه ی آخِر را بی علامت کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم عزيز...