PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن پارتیشن و بازگردانی آن کمک فوری فوتی

rasulhajian
18-07-2007, 16:11
با سلام
من نمی دونم این پست رو باید اینجا بنویسم یا نه
ولی واقعا برام حیاتی است و امیدوارم که جواب بدید
من هنگام نصب ویندوز به اشتباه پارتیشنم را پاک کردم و بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که به غیر از درایو c درایوهای دیگرم حذف شده است
و با برنامه پارتیشن مجیک پارتیشن بندی کردم ( فکر کردم اطلاعاتم بر می گردد)
خواهشا منو راهنمایی کنید و بفرمایید که چه طوری می توانم اطلاعات درایوم را برگردانم؟؟

rasulhajian
18-07-2007, 16:13
آقا برام خیلی حیاتی است کمکم کنید
آیا از طریق برنامه های ریکاوری می تونم اطلاعاتم را دریافت کنم؟؟؟ این سوال رو به خاطر این می پرسم که اطلاعات را فرمت نکردم فقط پارتیشن را پاک کردم

rasulhajian
18-07-2007, 18:44
آقا کسی نیست بلد باشه ما رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟

TEC
18-07-2007, 19:53
چمیدونم..
چرا بابا.. با ریکاوری ها بر میگردن، ولی هنوز کاری نکن، هیچی تو هیچ درایوت نریز تا بچه ها ببینی چی میگن.
ولی خب با ریکاوری ها فایلای خیلی پر حجمت و اینا رو نمیتونی برگردونی.
فکر کنم درصد بازیابی اطلاعات شما با چیزایی که گفتی کمتر باشه.. البته فقط فکر میکنم ا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasulhajian
18-07-2007, 22:21
من هم به همین خاطر منتظر یک جواب درست حسابی هستم
و در ضمن با برنامه های ریکاوری فقط فایل های دلیت شده یا فرمت شده بر میگرده فکر نکنم با ریکاوری پارتیشن و اطلاعاتم برگرده

Aminzikzak
19-07-2007, 05:02
من هم به همین خاطر منتظر یک جواب درست حسابی هستم
و در ضمن با برنامه های ریکاوری فقط فایل های دلیت شده یا فرمت شده بر میگرده فکر نکنم با ریکاوری پارتیشن و اطلاعاتم برگرده

برنامه recovery myfile رو بگیر خودش اطلاعات رو طبقه بندی میکنه و بهت میگه که میخوا عکسهات رو برگدونی یا فیلمها یا فایلهای صوتی و غیره ...
بعد از پارتیشن بندی و فرمت هم جواب میده ...

rasulhajian
19-07-2007, 13:58
دوست عزيز اين برنامه رو دارم ولي سوال من اين كه آيا اطلاعات باحجم زياد هم برمي گرده
در ضمن اين برنامه اي كه گفتيد نام فايل ها رو عوض مي كنه من يك برنامه اي مي خوام كه اطلاعاتم با همان نام برگرده در ضمن من اطلاعات مثل فيل هاي فلش فتوشاپ و مولتي مديا داشتم كه اين برنامه بر نمي گردونه؟!:41: