PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درمورد صداهای داخل ویندوز

alimohammadi
18-07-2007, 15:10
سلام

نمیدونم تا حالا توجه کردید که تو ویندوز Xp وقتی رو فولدرها کلیک میکنید یا وقتی توی اینترنت اکسپلورر رو یه لینک کلیک میکنیم یه تلق صدا میده. یا همون صدای کلیک.

راستش مال من تا همین دو روز پیش خوب کار میکرد تا اینکه این یاهو مسنجر رو نصب کردم. حالا دیگه اون صدای تلقو نمیده. یاهو رو آن اینستال کردم ولی بازم درست نشد.

میشه لطفا راهنمایی کنید. حسابی کفریم کرده!!!

Ehsani
18-07-2007, 15:48
بعید میدونم این مشکلی که شما بیان کردید ربطی به نصب برنامه ای مثل یاهو مسنجر داشته باشه!!

برای اینکه مشکلتون رفع بشه برید به control panel> sounds and audio device و

فایل صوتی مورد نظرتون رو ( که فکر کنم asterisk باشه ) رو از حالت no sound در بیارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alimohammadi
18-07-2007, 19:49
دوست عزیز ممنون از جوابتون ولی در حالت no sound نبود و تو همون حالت blank بود و واسه asterisk هم صدا تعریف شده بود

alimohammadi
19-07-2007, 16:48
هیچ کس نمیتونه کمکم کنه؟؟؟!!!

golmohammadi
22-07-2007, 14:50
اوني كه ميگه يه صداي ديگه هست
برو تو همون جايي كه احساني گفتند
Start Navigation گزينه مورد نظر شماست
اگر صدايي براش تعيين نشده برو و Windows XP Start را انتخاب كن
موفق باشي

alimohammadi
23-07-2007, 22:43
مرسی گل محمدی جان درست شد!

mehdigh2622
08-12-2008, 10:52
من يه مشكلي دارم ويندوزم صدا نداره موقعي كه بالا مياد آهنگ نميزنه و گزينه اي كه بالا گفتي پخش و قطع ميكنه غير فعاله چيكار كنم تا اين گزينه فعال بشه

s_paliz
14-12-2008, 13:08
من يه مشكلي دارم ويندوزم صدا نداره موقعي كه بالا مياد آهنگ نميزنه و گزينه اي كه بالا گفتي پخش و قطع ميكنه غير فعاله چيكار كنم تا اين گزينه فعال بشه

توی sound and audio properties در تب sound توی program event گزینه windows start رو انتخاب کن و سپس توی منو Windows XP Startup.wav رو بزن aply کن ok?