PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک شدن ده ها سایت ایرانی توسط یک گروه عراقی

satttanism
18-07-2007, 14:39
یک تیم هکری که خود را "عراقی" معرفی می کند اقدام به هک کردن بیش ده سایت اینترنتی فارسی کرده است که از جمله مهمترین آنها سایت PersianBlog.com و PersianWeblog.com می باشد.

"پرشین بلاگ" اولین و بزرگترین سایت ارائه دهنده سرویس وبلاگ به فارسی زبانان است و سایت "پرشین وبلاگ" یکی از سایت های شرکت آریاگستر و گروه سایتهای پرشین بلاگ محسوب می شود که مورد توجه این گروه هکری قرار گرفته است.

مهدی بوترابی مدير عامل اين پايگاه اينترنتي درباره اين اختلال توضيح داد: "دوباره به دامنه پرشين بلاگ حمله شده است اما مشكل تا ساعاتي ديگر رفع مي‌شود. این حملات از ساعت 4 صبح چهارشنبه (امروز) شروع شده است."

از صفحه قرار داده شده بعد از هک در صفحه نخست این سایت می توان دریافت که این کار بیشتر جنبه سیاسی داشته است و توهین های صورت گرفته به کشور ایران و جامعه ایرانی و همچنین قرار دادن پرچم لبنان در کنار پرچم عراق کاملا این نکته رو بازگو می کند.

این اولین بار نیست که طی حوادث و اتفاقات اخیر سیاسی به ایرانیان در جامعه مجازی به وضوح توهین می شود، چندی پیش از این نیز یکی از سایت های خواننده محبوب عرب ها در اقدامی کاملا تحریک آمیز IP های بازدیدی از طرف کشور ایران را به صفحه ای ارجاء می داد که در آن به ایرانیان توهین شده بود.

باید دید که روند هک شدن سایت های ایرانی توسط هکرهای حوزه خلیج فارس تا کجا ادامه پیدا می کند و عواقب آن چگونه خود را نشان خواهد داد!

در زیر لیستی از جدیدترین سایت های ایرانی هک شده توسط این گروه را مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تصاوير: پرشین بلاگ پس از هک شدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع خبر: ICTIR

dkhx2000
18-07-2007, 19:22
البته تا جایی که یادمه عربها که هیچ وقت در حد این حرفها نبودند اینم یه کشوری مثل عراق.:13:
اگه هم چیزی باشه زیر سر آمریکای چنایتکاره:31:

amintnt
18-07-2007, 19:35
این اولین بار نیست که طی حوادث و اتفاقات اخیر سیاسی به ایرانیان در جامعه مجازی به وضوح توهین می شود، چندی پیش از این نیز یکی از سایت های خواننده محبوب عرب ها در اقدامی کاملا تحریک آمیز Ip های بازدیدی از طرف کشور ایران را به صفحه ای ارجاء می داد که در آن به ایرانیان توهین شده بود.

این مورد صحت نداره و فقط واسه آب و تاب دادن به خبره! :)

موفق باشید :)

satttanism
18-07-2007, 20:00

کاملا صحت داره و منظورش سایت نانسی هست

capitan black
18-07-2007, 20:08
گمون نكنم كار عراقيها باشه.مشكوك ميزنه.:13:

amintnt
18-07-2007, 23:06
کاملا صحت داره و منظورش سایت نانسی هست
سلام......

دوست عزیز سایت رسمی ایشون نبوده :).........مال یکی از طرفدارانش بود........ که در مورد نانسی اجرم بوده! همچنین فقط بحث نژاد پرستی در میون بوده! چون همونطور که میدونید یه بیسواد اونو راه انداخته بود! پر از غلط املایی!

به هر حال عذر میخوام :)

azariariyaei
21-07-2007, 15:55

در دشمنی دیرینه ی اعراب با ایرانیان شکی نیست.

ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را به جایی رسیدست کار
*
که تاج کیانی کند آرزو
تفو بر تو این چرخ گردون تفو

vizy-vizy
21-07-2007, 16:04
ایرانی ها چه جوابی به این کار دادن؟

Rjoun
21-07-2007, 16:12
هنوز كه هيچي

Honradez
21-07-2007, 16:49
خوشبختانه ایرانیها جواب نسبتا خوبی به یکی دیگر از «تحریفات تاریخ» که بازهم عربها در آن نقش دارند، داده‌اند.

کافیست توی گوگل سرچ کنید: Arabian Gulf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا خلیج العربی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خلیج+العربی)، اونوقت به اولین نتیجه‌ای که میاد بروید. این کار یک ایرانی هست که گزارش کاملش رو توی «روزنامه همشهری» و همچنین ضمیمه «همشهری جوان» (شماره 123) نوشته بود.

;)

Ehsani
21-07-2007, 17:44
اینها از هر راهی برای انداختن تفرقه بین ایران و کشورهای اطراف استفاده می کنند !!

S E V E N
21-07-2007, 20:02
اشتباه كردم

حرفم رو پس ميگيرم.

doyenboof
22-07-2007, 03:57
انقدر برید از کشور های عربی طرفداری کنید !!!

یکی به من بگه اونا چه سودی برای ما دارن ؟

اگه یه موقع با یکی جنگمون بشه ، کدومشون میان کمک ؟

آخه دوست من چرا اونا باید به ما کمک کنند مکه ما برای اونا چه کار کردیم

این همه بمب تو عراق................
کار دستی نمی تونن باشه درسته؟:31:
از یک جای میاد مگه نه؟:27:

Rjoun
22-07-2007, 21:00
انقدر برید از کشور های عربی طرفداری کنید !!!

یکی به من بگه اونا چه سودی برای ما دارن ؟

اگه یه موقع با یکی جنگمون بشه ، کدومشون میان کمک ؟
تاييد ميشه.

S E V E N
22-07-2007, 22:54
آخه دوست من چرا اونا باید به ما کمک کنند مکه ما برای اونا چه کار کردیم

این همه بمب تو عراق................
کار دستی نمی تونن باشه درسته؟:31:
از یک جای میاد مگه نه؟:27:

آقا من اشتباه كردم. تمامي مطالب پست هاي من تو اين تاپيك اشتباه بود.

با عرض پوزش.