PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Black Widow Media Desktop v5.5.0.0

Jalal
18-07-2007, 11:00
نرم افزاری عالی برای گوش کردن و تماشای آهنگ و فیلم با تنظیمات حرفه ای مانند سرعت پخش ، زوم کردن و ....

Black Widow Media Desktop v5.5.0.0

Black Widow Media Desktop contains 14 multimedia programs. Search G1 and G2 networks or the NET for media files (music, video, images) and download/preview files found in the searches. Play/Rip individual songs from over 7000 radio stations with the new 'NET Radio Rip Or Play'application integrated for this release. Play/Rip Flash games/movies from the NET. Record any sound your computer makes with 'RIP What You Hear'. Encode files from one format to another (example WAV to MP3 or other file typ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همراه کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mirror

m45m
18-07-2007, 18:57
با سلام

Shahvand جان در صورت امكان در جاي ديگر آپلود كنيد، من با مگا آپلود ، مشكل دارم و نمي توانم ،دانلود كنم و مشكل با دانلود تولبار هم ،حل نشد. با تشكر.

موفق باشيد.

WooKMaN
18-07-2007, 19:03
هر دو لینک واسه من Download limit exceeded میزنه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بروبچ یه چک بکنید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robot1197
18-07-2007, 19:03
مثل اینکه لینک ها پاک شدند

Jalal
18-07-2007, 20:18
با سلام

Shahvand جان در صورت امكان در جاي ديگر آپلود كنيد، من با مگا آپلود ، مشكل دارم و نمي توانم ،دانلود كنم و مشكل با دانلود تولبار هم ،حل نشد. با تشكر.

موفق باشيد.

هر دو لینک واسه من Download limit exceeded میزنه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بروبچ یه چک بکنید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه لینک ها پاک شدند

دوستا لینک مشکلی نداره چک کردم :27:

WooKMaN
18-07-2007, 20:27
دوستا لینک مشکلی نداره چک کردم :27:

هم با FF هم با IE هم با آنتی فیل-تر هم بدون آنتی فیل-تر چک کردم بازم همون پیغام رو میده ... :46:

amin123
19-07-2007, 02:18
واسه من هم مشکل داره:((

r3xaa
19-07-2007, 03:09
اینم لینک جدید

اینم کرک یا کراک یا کی جن یا پچ ( هر چی که دوست داری اسمش رو بزار:31: )