PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک خیلی فوری از تمامی اساتید و افرادی که اطلاعاتی دارند <<<==============

E2
17-07-2007, 23:46
با لام به تمامی دوستان آقا من یه مشکلی دارم و تا فردا ظهر وقت دارم جون هر کسی که دوست دارین کمکم کنید من یه فیلم گرفتم و بعد اون رو به vob که همون DVD هست تبدیل کردم که حجم اون شده 2.75 GB حالا دوستم بهم گفت اگه میخای رایتش کنی که طوری باشه که تو دستگاه دی وی دی پلیر پخش بشه برو تو نرو وبا توجه به اون عکسی که گذاشتم اون کارا رو بکن و بعد فایل vob رو بریز تو اونجایی که با شماره 5 مشخص شده ولی ارور زیر داده میشه کمکم کنید برای من فرقی نداره این دی وی دی رو به چه روشی یا با چه برنامه رایت کنم من فقط میخام وقتی این دی وی دی رو تو دی وی دی پلیر میگذارن فیلم پخش بشه منظور از فیلم همون فایل vob لفطا کمک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارور:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani_arian
18-07-2007, 00:58
يعني چي كه فيلمي رو به dvd تبديل كردي؟؟درست توضيح بده..مگه قبلش چه فرمتي داشته؟..يك dvd از چند تا فايل vob تشكيل شده كه هر كدوم كمتر از 1GB حجم دارن...اشتباه تبديل كردي ديگه

Amin
18-07-2007, 01:31
سلام
منقل شد اینجا
شاید درایوی که nero از اووون به عنوان temp استفاده میکنه fat هستش
و همونطور که میدونید فقط تو درایو با سیستم ntfs میتونه فایل با حجم بیش از 1 گیگ رو در خودش جا بده
-----------------------------------------
شاید ISO نمیتونه بسازه (که من قبلا با حجم 4 گیگ هم ISO ساختم
شما از همون فرمت UDF که خودش پیشنهاد کرده استفاده کن

برنامه Ultra ISO گزینه خوبیه

E2
18-07-2007, 02:23
آقا دستتون درد نکنه شما که میگین برنامه Ultra ISO گزینه خوبیه لطفا بگین من چه جوری باهاش کار کنم منظورم اینه که چطوری فیلم بهش بدم و بعد از اینکه رایت کرد تو دی وی دی پلیر پخش بشه راستی اگه از هون UDF که خودش میگه استفاده کنم تو دی وی دی پلیر پخش میشه راستی من فایلی که گرفتم به VOB تبدیل کردم ممنون میشوم کمکم کنید

E2
18-07-2007, 02:24
راستی این قسمت themp ماله نیرو رو چطوری درایوش رو تغییر بدم/؟؟

E2
18-07-2007, 02:39
آقا من حدفم اینه که این فایل بعد از رایتی روی دی وی دی خونده بشه راستی نرم افزاری نیست که این فایل من که 2 گیگ و .. هست رو به چند فایل کوچک تبدیل کنه لطفا اگه میشه کامل توضیح بدین تا خوب بفهمم و حالیم بشه مرسی

Amin
18-07-2007, 02:51
آقا دستتون درد نکنه شما که میگین برنامه Ultra ISO گزینه خوبیه لطفا بگین من چه جوری باهاش کار کنم منظورم اینه که چطوری فیلم بهش بدم و بعد از اینکه رایت کرد تو دی وی دی پلیر پخش بشه راستی اگه از هون UDF که خودش میگه استفاده کنم تو دی وی دی پلیر پخش میشه راستی من فایلی که گرفتم به VOB تبدیل کردم ممنون میشوم کمکم کنید

سلام
به کمک این نرم افزار میتونین Video Image از فایلتون بگیرین (با فرمتهای مختلف) و حتی با خود این نرم افزار هم میتونین رایتش کنین

توجه کنید

Video Image ... نه Image ... البته اگه میخواین تو دستگاه دی وی دی پخش بشه

E2
18-07-2007, 10:28
خوب چطوری منآموزش می خام راستی در مورد سوالم که درباره UDF پرسیدم چیزی نگوفتی راستی برنامه نداری که راحت باشه و یه فایل vob بهش بدی و بعد خودش طوری رایتش کنه که تو دی وی دی پیلیر پخش بشه