PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میشه مشکل اینو بگید چیه؟

TEC
17-07-2007, 23:09
یکی از دوستام میگه سیستمم ویروس گرفته، Folder Optionش رفته و Ctrl+Alt+Del که میزنه Task Manager نمیاد
من احتمال دادم ویروس New Folder گرفته باشه، ولی اون راههایی که Mb-Danger گفته بودن رو بهش گفتم، ولی میگه هنوز کامش همونطوریه.

نظر شما چیه؟
آهان راستی آنتی ویروسش مکافیه.. میگه هر کار هم میکنه آپدیت نمیشه، فکر کنم از وقتی این ویروس رو گرفته اینطوری شده.

منتظر راهنمائی های دوستای گلم هستم.:10:

S a f a 6 4
17-07-2007, 23:43
درسته ,ویروس گرفته

با آنتی ویروس میتونی ویروس رو پاک کنی ولی فکر نکنم Folder Option برگرده ,باید بعد از پاک کردن ویروس یه با از

اول ویندوز نصب کنی

Aminzikzak
18-07-2007, 01:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

از این آدرس آنتی ویروسشو بگیر ...

TEC
18-07-2007, 13:05
درسته ,ویروس گرفته

با آنتی ویروس میتونی ویروس رو پاک کنی ولی فکر نکنم Folder Option برگرده ,باید بعد از پاک کردن ویروس یه با از

اول ویندوز نصب کنی

میشه بدون نصب ویندوز از راه رجیستری فلدر اپشن رو آورد دیگه.. این طوری مشکلی داره مگه؟

nakhoda_abbas
18-07-2007, 14:43
سلام
كافي بود يكم جستجو مي كردي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi King
18-07-2007, 23:26
با انتي ويروس كاسپرسكي هم يه امتحاني كن نگاه مشكلت حل نميشه....ميتوني ويندوز رو از اول نصب كني..اگه اين كاري كه mb_danger گفته كار نكرده واسه من كه كار كرد

saviss
18-07-2007, 23:34
یکی از دوستام میگه سیستمم ویروس گرفته، Folder Optionش رفته و Ctrl+Alt+Del که میزنه Task Manager نمیاد
من احتمال دادم ویروس New Folder گرفته باشه، ولی اون راههایی که Mb-Danger گفته بودن رو بهش گفتم، ولی میگه هنوز کامش همونطوریه.

نظر شما چیه؟
آهان راستی آنتی ویروسش مکافیه.. میگه هر کار هم میکنه آپدیت نمیشه، فکر کنم از وقتی این ویروس رو گرفته اینطوری شده.

منتظر راهنمائی های دوستای گلم هستم.:10:
مک آفی بیشتر سرویس هاشو برای IPهای ایران بسته
پس فعلا نمیشه روی اپدیت کردن ویا نکردنش حساب جدی باز کرد
بهترین راه ها استفاده ازآنتی ویروس های معتبر وبه روز هست..
چون این ویروس ظاهرا یکی از رفتارهای جالبش اینه که هربار به یک نوعی ظاهرمیشه و عمل کردش هربار کمی با دفعه ی قبل فرق میکنه