PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harry Potter and the Order of the Phoenix

صفحه ها : [1] 2

elendil
17-07-2007, 16:06
سلام بچه ها کسایی که این بازی رو تموم کردن بیان دیگه الحق گرافیکش خیلی بهتر شده

:40: :40:

پ.ن :

با تشکر از krauser در تهیه راهنماها :

لینک دانلود قسمت اول راهنما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک کمکی :

لینک دانلود قسمت دوم راهنما :

لینک کمکی :

shakerifar
17-07-2007, 16:30
مشخصات این بازی رو می زاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش یه سوال تو dvd رو داری یا cd کدوم//////

S0R3N4
17-07-2007, 18:08
من هم از سیستمم اطمینان ندارم که این بازی رو اجرا کنه
مشخاتمورد نیاز رو میگی؟

S a f a 6 4
17-07-2007, 18:33
اگه این کمکتون میکنه ,اسم کامل بازی به انگلیسی Harry Potter & The Order Of The Phoenix

هستش

XirowN
17-07-2007, 18:46
فرمان ققنوس چیه بابا محفل ققنوس

shakerifar
17-07-2007, 19:26
اینم یه حرفیه برا خودش
مهم نیست
کسی نبود مشخصات رو بگه؟؟

elendil
17-07-2007, 20:05
مشخصات سیستم
WINDOWS 98/ME/2000/XP/VISTA ,Mac OS X
RAM : 256
CPU Speed : 933 MHZ
disk space : 4 GB
VGA : 64

بازیش قشنگه دیروز ساعته 11 شب تمومش کردم

آخر بازی با شخصیت دامبلدور بر علیه ولدمورت می جنگش قبلش هم تو سازمان با سیریو بلک در مقابل لوسیوس مالفوی و اون یکی زنه که اسمشو یادم نمیاد که البته در هر صورت می بازی

elendil
17-07-2007, 20:06

ببخشید دوست عزیز

:46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46:
هری پاتر و محفل ققنوس

werewolf
17-07-2007, 20:54
خوب دوستان اینقدر سر اسمش بحث کردید.حالا کسی نمیخواد بای رو توضیح بده؟بابا من دو شب دارم این قسمتی که باید 28 نفر برای ارتش دامبلدور جمع کنی گیر کردم.23 نفر رو جمع کردم.سر هانا بوت،دیت توماس،دولورس آمبریج،مک گونگال،اسنیپ گیر کردم.دین توماس رو میدونم که باید با پنج تا گریگویل یا همون مجسمه صحبت کنم.با دو تاشون صحبت کردم یکی همونجایی که دوربین کالین کریوی رو میاری پایین یکی هم قبلش توی همون پله های توی محوطه باز.اما بقیه اش رو نمیدونم.اگه دوستان راهنمای کنند ممنون میشم.در ضمن این هانا بوت و کلاً بقیه رو هم بگین ممنون میشم.البته من یدونه ترینر برای بازی دارم ولی نمیدونم به چه دردی میخوره!آخه فقط اون دیسکاوری ها رو پر میکنه!
به هر حال . . .
با تشکر یاشار عطری!

Alireza.M67
18-07-2007, 00:04
بعد از اینکه 28 نفر و گیر آوردم یه جایی هست که میگه دنبال اعضا بگرد رو نقشه ولی رو نقشه کسی نیست .
چیکار کنم ؟

iranesabz
18-07-2007, 00:24
سلام به دوستان عزيز
از دوستان كسي آدرس دانلود فيلم هري پاتر رو داره بگذاره تا بقيه هم دانلود كنند؟
خيلي ممنون.

werewolf
18-07-2007, 00:57
درود
دوست عزیز هرچند اینجا جاش نیست اما به سایت من برو و فیلم و بازی رو دانلود کن،لینکها همه تست شده و سالم هستند .رفتی توی سایت توی همین صفحه اول آخرین خبر رو بخون اونجا لینک رو گذاشتم.سایتم هم همین شناسه ام هست فقط یه .ir آخرش اضافه کن.
خوب دوستان عزیز من همه رو آوردم به جز دین توماس،اگه بگین جای گرگویل ها دقیقاً کجاست خیلی ممنون میشم.سه تاشو پیدا کردم اما دو تا مونده،اگه از روی عکس نقشه بگید خیلی لطف کردید.
با تشکر یاشار عطری!

بردیا
18-07-2007, 13:53
دانلود کردن بازش سخته.چون نزدیکه 30 پارت هستش.و هر پارت برای من کم کم یه ساعت دانلودش طول میکشه.در ضمن توی رپید شر هر بار دانلود میکنی باید 90 دقیقه صبر کنی تا نوبت بعدیت برسه.مگه آدم چقدر وقت داره؟تازه کنکور هم داریم.باید درس بخونیم

Alireza.M67
18-07-2007, 23:53
درود
دوست عزیز هرچند اینجا جاش نیست اما به سایت من برو و فیلم و بازی رو دانلود کن،لینکها همه تست شده و سالم هستند .رفتی توی سایت توی همین صفحه اول آخرین خبر رو بخون اونجا لینک رو گذاشتم.سایتم هم همین شناسه ام هست فقط یه .ir آخرش اضافه کن.
خوب دوستان عزیز من همه رو آوردم به جز دین توماس،اگه بگین جای گرگویل ها دقیقاً کجاست خیلی ممنون میشم.سه تاشو پیدا کردم اما دو تا مونده،اگه از روی عکس نقشه بگید خیلی لطف کردید.
با تشکر یاشار عطری!

Talking Gargoyle locations
مکانهای گرگویل ها
In the courtyard where Dean is standing.
توی حیاط جایی که دین وایساده
The spiral staircase when you walk up to DADA.
پلکان دایره ای جایی که به کلاس دفاع مقابل جادوی سیاه میره
In the Viaduct.
توی وایداکت
The fourth floor outside in the balcony.
توی طبقه 4 بیرون روی بالکن
In the Paved Courtyard.. You must repair the broken staircase in the corner. It is at the end of the balcony in the corner
توی حیاط پاود .. شما باید پلکان شکسته رو که در گوشه حیاط هست تعمیر کنید . گرگویل در انتهای بالکن تو کنج قرار داره .
فکر کردم شاید حوصله انگلیسی خوندن نداشته باشی , خودم ترجمه کردم .
من این بازی رو تموم کردم باید بگم واقعا بازی بیخودی بود .

XirowN
18-07-2007, 23:59
بردیا خودتی ؟ :دی
یاشار اخطار میگیریا ما هم تبلیغ کردیم ولی اخطار رو فتن تو کارش

Alireza.M67
19-07-2007, 00:26
راستی یادم رفت بگم .
آقای werewolf :
اولا سایتت خیلی توپ بود .
ثانیا : id دزدی اصلا کار درستی نیست .(شوخی)

elendil
19-07-2007, 11:54
بچه ها بیاین اینم WALKTHROUGH یا یه چیزی تو همین مایه ها هیچ وقت نوشتن این کلمه رو یاد نگرفتم روش زده واسه ایکس باکسه ولی من تو کامپیوتر باهاش کار کردم هیچ فرقی با ایکس باکس نداشت عالیه واک ترووش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elendil
19-07-2007, 11:57
خوب دوستان اینقدر سر اسمش بحث کردید.حالا کسی نمیخواد بای رو توضیح بده؟بابا من دو شب دارم این قسمتی که باید 28 نفر برای ارتش دامبلدور جمع کنی گیر کردم.23 نفر رو جمع کردم.سر هانا بوت،دیت توماس،دولورس آمبریج،مک گونگال،اسنیپ گیر کردم.دین توماس رو میدونم که باید با پنج تا گریگویل یا همون مجسمه صحبت کنم.با دو تاشون صحبت کردم یکی همونجایی که دوربین کالین کریوی رو میاری پایین یکی هم قبلش توی همون پله های توی محوطه باز.اما بقیه اش رو نمیدونم.اگه دوستان راهنمای کنند ممنون میشم.در ضمن این هانا بوت و کلاً بقیه رو هم بگین ممنون میشم.البته من یدونه ترینر برای بازی دارم ولی نمیدونم به چه دردی میخوره!آخه فقط اون دیسکاوری ها رو پر میکنه!
به هر حال . . .
با تشکر یاشار عطری!

برای پروفسور اسنیپ باید بری LIBRARY ته کتابخونه یه قسمته که دروازه داره فک کنم اسمش resistected باشه یا یه چیزه دیگه توی قفسه های سمت چپ یک مونده به آخر کتابخونه برو یه کتاب رو وردار که برای اسای اسنیپ

بردیا
19-07-2007, 14:36
بردیا خودتی ؟ :دی
یاشار اخطار میگیریا ما هم تبلیغ کردیم ولی اخطار رو فتن تو کارش

عزیزم من منظورتو نفهمیدم.خب وقتی شناسم بردیا هست یعنی همین.ولی شما رو به جا نمیارم

werewolf
19-07-2007, 17:32
سلام.
آقا دستتون درد نکنه خیلی ممنون من تا قسمت وزارت خونه رفتم!ولی دیگه حسش نیست برم برای لونی،ببخشید لونا کاری انجام بدم!کتاب هفتم هم که اومد و داره ترجمه میشه!من که خیلی خوشحالم!راستی سینا جون بیخیال!من تبلیغ نکردم که!و ممکنه بچه ها پارتی بازی کنن و اخطار ندن آخه فامیل علی هستم!:دی
به هر حال ممنونم که کمک کردید،اما از حق نگذریم باید بگم که این بازی نسبت به ورژن های قلیش خدا بود قبول ندارید؟؟
با تشکر یاشار عطری!

bersam
20-07-2007, 07:17
سلام
پروفوسور فیلیت ویک رو چه طور رد کنم؟:41: :41: :41:
راستی لونا لاو گود قسمت اول نه قسمت دومش که بعد از منحل شدن da هست رو هم چه طور رد کنم؟

N A V I D
20-07-2007, 18:34
دوستان ميتونين چند تا عكس از توي بازي بذارين .

bersam
21-07-2007, 02:39
به هر حال . . .
با تشکر یاشار عطری!

سلام
برای هانا بوت باید با یه در که بالای پله همون جا کنار هانا ست حرف بزنی
امبریج رو هم باید با شنل نامریی که تو خوابگاه پسران گریفندور هست بری تو اتاقش

S0R3N4
21-07-2007, 03:30
مشخصات سیستم
WINDOWS 98/ME/2000/XP/VISTA ,Mac OS X
RAM : 256
CPU Speed : 933 MHZ
disk space : 4 GB
VGA : 64

بازیش قشنگه دیروز ساعته 11 شب تمومش کردم

آخر بازی با شخصیت دامبلدور بر علیه ولدمورت می جنگش قبلش هم تو سازمان با سیریو بلک در مقابل لوسیوس مالفوی و اون یکی زنه که اسمشو یادم نمیاد که البته در هر صورت می بازی

اسم زنه هم بلاتریکس بود
مگه نه؟

nader_kashimotso
21-07-2007, 10:02
آخه اینم شد بازی ...

shakerifar
21-07-2007, 18:41
من هم توی 48 درصد گیر کردم یه جایی هست که هیچ ماموریتی نیست
از اون رون و هرمیون هم می پرسم میگن بقیه اعضای da رو پیدا کن ولی کسی نیست
من چه جوری پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bersam
21-07-2007, 20:30
من هم توی 48 درصد گیر کردم یه جایی هست که هیچ ماموریتی نیست
از اون رون و هرمیون هم می پرسم میگن بقیه اعضای da رو پیدا کن ولی کسی نیست
من چه جوری پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید به paved courtyard بروی

bersam
21-07-2007, 20:34
سلام
میگم یه پیشنهاد بیاید هر کیس هر جایی را صد در صد کرده بنویسه تا اگر کسی موفق به تکمیل آن نشده از روی آن آنجا را تکمیل کنه خودم شروع میکنم
1)gryffindor boys dormitory:باید رو تختی ها را مرتب کرده بخاری را روشن کنید و تمامی ساکها رابگردید
2)seventy floo hl : باید تمام اشیا شکسته شده تعمیر شوند
3)FIFTH FLOOR:مشعل ها را روشن کرده حالت مجسمه ها را درست کنید فرشها را مرتب کنید دو چیز مخفی در دیوار را پیدا کنید با آن فرد بازی را انجام دهید
4)prefcts bathroom:حوض را دو بار پر از آب کنید عروسک اردک را به درون آب بندازید در توالت وسطی که تکان می خورد و بقیه را به داخل حل داده و یکبار هم بیرون بکشید صدفی که بیرون افتاده را به درون حوض بندازید
5)haspital wing:تخت ها را مرتب بخاری را روشن و آن چیزهای سبز را بکشید
6)clock tower:زنگهای کوچکی که در بالاترین طبقه قرار دارند هر5 تا را به صدا در آورید در پایین ترین طبقه 4جای متفاوت با بقیه دیوار را زده وسیس روی آنها ENTERکنید
7)OWLERY:شاخه را بسوزانید از دیوار بالا رفته و جغدهای روی دیوار را بپرا نید جعبه ی فرد وجرج را بردارید به جغدهای لبه ی دیوار از تو گونی غذا دهید ودر درون ساختمان مکان های تخریب شده رادرست کنید
8) trophy room:iadh اشیا به هم ریخته را درست وبا گردگیر دو جام سمت چپ شومینه را تیمز کنید
9)graet hall:بر روی امتیازات گروه ها وردی را اجرا کرده تا پرچم گریفیندور ظاهر شود بر روی عصا سه ورد مختلف باید اجرا کنید شطرنج بازی کنید طناب درون شومینه را بکشید و بر روی میزهایی که میشود غدا ظاهر کنید
10)entranc hall:با جاروی درون اتاق کوچک گرد و خاک ور مجسمه راتمیز کنید
11)both house:دو پرنده سمت راست را پرانده چپی ها را غذا دهید جعبه ی فرد و جرج را اگر بر نداشتید از کنار پله ها بردارید
12)dungen coeeidor: تار عنکبوت ها را آتش زده و طبقدو تایپیک بالا رمز تابلو رمز تابلو را بدست آورید
13)dungens:مجسمه ها را به حالت اول و صاف کنید 4 تابلوی افتاده را بر جای مشخص روی دیوار بگذارید مشعلهای روی دیوار و آن که روی زمین است را روشن کنید
14)transfiguyatian cout yard:با یک ورد گوی وسط حیاط را حرکت داده تا نورهای رنگی ظاهر شود سپس نیمکت مربوط به هر رنگ را روی رنگ خودش قرار داده وکاری کنید از دهن مجسمه آتش بیرون بزند
15)myrtles bathroom:مشعل ها را روشن همه ی درهای توالت ها را به داخل زده وسپس یکی از گوشه ترین هر طرف را به بیرون بکشید و آب خوری را با یک ورد از هم جدا کنبد
16)ston bridge:مشعل ها را روشن کرده روی لبه رفته از میله پایین رفته روی لبه راه بروید تا دسته کلاغ ها پرواز کنند
17)ferst floor:چراغ ها را روشن کنید جای مشخص شده روی دیوار را زده بغد از ظاهر شدن روی آن enter کنید جام ها را تعمیر و پرده ها را با وردها ابتدا بکشید یا هل دهید اگر مجسمه پشت آن بود با ورد بلند کردن آن را کنار بزنید که حداقل یک مجسمه وجود دارد مشعل متصل به زمین را روشن کنید
18)t:hird floorمجسمه ها را صاف مشعل روی زمین را روشن جام ها را درست کرده 4 تابلو را در جای خود قرار دهید با آن فرد جلوی 4 تابلو بازی را انجام دهید
19)suspesion bridge:مشعل ها رو روشن کنید میله را تعمیر کنید و از آن بالا بروید کلاغ ها را بپرانید
خوب حالا شما شروع کنید و جاهای دیگر را بگذارید

منبع :سایتDarinoos

werewolf
21-07-2007, 23:59
درود
اول که منبع متن بالایی رو بذارید ممنون میشم!چون این رو من اولین بار توی سایت جادوگران دیدم که نویسنده اون هم با شناسه بارون خون آلود بود.به هر حال . . .
دوستان عزیز باید بگم که وقتی اون دوئلی که با ولدمورت انجام میدید و میبازدی رو رد کردید بازی تموم نشده!بلکه تازه 61 درصد از بازی رو طی کردید.خوب من هم توی همین 61 درصد هستم!پیش لونا لاو گود رفتم میگه باید یه چیزایی رو پیدا کنم و نمیدونم بهش میگن لونی(دیوونه) و... که خلاصه متوجه نشدم چی گفت.اینجا باید چیکار کنم؟
در ضمن اون دوستی که میگه این بازی به درد نمیخوره باید بدونه که این بازی و تمام چیزهایی که به هری پاتر مربوط هست برای طرفدارانش ارزشمند هست.راستی تبریک میگم کتاب هفتم منتشر شد!دیشب هم توی سایتهای طرفداران ایرانی هری پاتر کلی جشن و جایزه و ... بود.
با تشکر یاشار عطری!

Oracle_Eldorado
22-07-2007, 00:11
دوستان یه نفر که بازی رو داره توضیح بده بازی چطوریه ؟
گرافیک ، گیم پلی و خیلی چیز های دیگه . اصلا ارزش خریدن داره ؟

werewolf
22-07-2007, 00:37
درود
هومم،ببینید اگر شما طرفدار هری پاتر هستید (که تقریباً مشخصی هست نیستید) حتماً توصیه میکنم که بازی رو بخرید!
اما اگر بازیخور هستید و همیشه در حال بازیهای خوف هستید این بازی رو بهتون پیشنهاد نمیکنم!
1-گیم پلی بازی در حول و محور داستان هست!کنترل شخصیت سخت و بعضی اوقات که هری و هرماینی در اطرافتان هستند اعصاب خرد کن است!
2-گرافیک بازی نسبت به نسخه های قبل بالاتر است،اما نمیتواند با بازیهای دیگر معروف مقایسه شود.
3-بازی تقریباً خسته کننده است(البته برای افراد عادی و بازیخور ها) زیرا محیط مدرسه هاگوارتز بسیار بزرگ طراحی شده و شما برای انجام یک ماموریت ممکن است مجبور شوید حدود 15 دقیقه فقط بدون هدف بدویو تا به قسمت مشخص شده برسید!
4-هیجان خاصی در بازی برای بازیخور ها و افراد عادی دیده نمیشود و بیشتر برای طرفداران هری پاتر پیشنهاد میشود.
و . . .
امیدوارم اطلاعات براتون کافی باشه!
با تشکر یاشار عطری!

shakerifar
22-07-2007, 12:34
من باز هم گیر کردم این بازی چرا اینجوریه
تو 55 درصد یعنی بعد از وزارتخونه باز هم ماموریتی نیست به غیر از یکی که باید وسایل اون لونا رو پیدا کنی که معلوم نیست کجاست
یکی به من کمک کنه

pcteam
22-07-2007, 13:20
سلام ! من 30 درصد رفتم و تا حالا 23 نفر رو هم جمع کردم ولی نمیدونم برای اسنیپ باید چیکار کنم ؟
من میرم پیشش ( البته با کتاب ) بعد میره تو اتاق خودش میخواد از من امتحان بگیره ولی نمیدونم تو امتحانش باید چیکار کنم ؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم !

N A V I D
22-07-2007, 17:41
دوستان ميتونين چند تا عكس از توي بازي بذارين .

يعني كسي نميتونه از توي بازي يه Print screen بگيره تا ما ببينيم اين بازي چه جوريه ؟!!!

shakerifar
22-07-2007, 18:16
يعني كسي نميتونه از توي بازي يه Print screen بگيره تا ما ببينيم اين بازي چه جوريه ؟!!!
چرت!!!!!!!!!!!!!!!!1:31:
بی شوخی می گم بعد از دو ساعت خماری فهمیدیم بازی تموم شده تو همون 55 درصد

elendil
22-07-2007, 20:34
سلام
پروفوسور فیلیت ویک رو چه طور رد کنم؟:41: :41: :41:
راستی لونا لاو گود قسمت اول نه قسمت دومش که بعد از منحل شدن da هست رو هم چه طور رد کنم؟

برای پروفسور فیلیت باید بری توی GREET HALL اونجا بقل شومینه بزرگه یه دختر وپسر نشستن یه عالمه کتاب جلوشونه
باهاشون صحبت کن بعد برو پیشه فیلیت ویک

بعد از قسمت اوله لونا باید بری همون جا که لونا هست یه ضبرد می بینی یکی از اون نیمکت های که اونجا هست رو به سمت ضبدر بیار با وینگاردیوم له ویوسا بعد ولش کن خودش اوتومات جا میره بعدش اون یکی نیمکت رو روی این یکی که رو ضبدر گذاشتی بزار
بعدش برو بالای نیمکت و برو بالا اونجا که می ری بالا باز یه ضبدره می بینی که روی همون سقف ماننداس اونجا رو نشونه بگیر و ریداکتو RIDUCTO بزن بعد یه جعبه می بینی که روش یه شکلایی هست اون جعبه رو با وینگاردیوم له ویو سا به طرف هرماینی ببر و ولش کن بعدش جعبه رو کنار حوض یه ضبدر دیگه هم هست جعبه رو او نجا بذار و به صرف جعبه اینسندیو یا ریداکتو بفرست
برای paved courtyard و transfiguration courtyard هم تقریبا باید همین کارو بکنی ولی بالا رفتن از دیوار نداره دیگه

بردیا
23-07-2007, 12:07
من هرجا رفتم بازیشو بخرم فقط دی وی دیشو داشتن.از شانس بد منم هنوز دی وی دی رام نخریدم.حوصله ی دانلود 30 بخش بازی رو تو اینترنت ندارم.حالا چیکار کنم؟

bersam
24-07-2007, 03:05
درود
اول که منبع متن بالایی رو بذارید ممنون میشم!چون این رو من اولین بار توی سایت جادوگران دیدم که نویسنده اون هم با شناسه بارون خون آلود بود.به هر حال . . .
دوستان عزیز باید بگم که وقتی اون دوئلی که با ولدمورت انجام میدید و میبازدی رو رد کردید بازی تموم نشده!بلکه تازه 61 درصد از بازی رو طی کردید.خوب من هم توی همین 61 درصد هستم!پیش لونا لاو گود رفتم میگه باید یه چیزایی رو پیدا کنم و نمیدونم بهش میگن لونی(دیوونه) و... که خلاصه متوجه نشدم چی گفت.اینجا باید چیکار کنم؟
در ضمن اون دوستی که میگه این بازی به درد نمیخوره باید بدونه که این بازی و تمام چیزهایی که به هری پاتر مربوط هست برای طرفدارانش ارزشمند هست.راستی تبریک میگم کتاب هفتم منتشر شد!دیشب هم توی سایتهای طرفداران ایرانی هری پاتر کلی جشن و جایزه و ... بود.
با تشکر یاشار عطری!
سلام
بله شما راست میگید یادم رفت منبع ان رو بنویسم و حتما ویرایشش می کنم
اما از توی سایت Darinoos بود نه جادوگران
خوب حالا شما هم به من کمک کن تا بقیه جا ها رو هم 100 درصد کنم اگه مال jadoogaran همه قسمت هاست بی زحمت لینکشو بده

بعد هم برای رد کردن لونا لاوگود باید وسایلش رو براش ببری که یکی درکتاب خانه(کلاه) یکی در سالن غذا خوری(لباس) یکی نزدیک دخمه اسنیب قیل از ورود درکنار قفسه بزرگه (روزنامه) یکی در حیاط اصلی(کیف) که با جارو کردن برگ ها به دست می آید آخری هم در حیاطی است که در آن حوض که چهار مجسمه بزرگ اطرافش قرار دارند

bersam
24-07-2007, 05:45
سلام ! من 30 درصد رفتم و تا حالا 23 نفر رو هم جمع کردم ولی نمیدونم برای اسنیپ باید چیکار کنم ؟
من میرم پیشش ( البته با کتاب ) بعد میره تو اتاق خودش میخواد از من امتحان بگیره ولی نمیدونم تو امتحانش باید چیکار کنم ؟
باید با ورد بلند کردن با توجه به رنگ معجون بطری ها رو بلند کرده سپس تو معجون ول کنی

مثلا اگه معجون آبی روشن ، بطری که رنگ آبی روشن رو داره در معجون ول کن!:31::31:

Ar@m
25-07-2007, 00:02
بازی خوبی از آب در اومده من تازه شروع کردم گرافیکش واقعا پیشرفت کرده ها

mahyarSAMSUNG
25-07-2007, 03:33
واقعا این بازی اومده ؟!!!!!!!!!! جدید تر از goblet of fire ؟؟؟؟؟

shakerifar
25-07-2007, 10:37
واقعا این بازی اومده ؟!!!!!!!!!! جدید تر از goblet of fire ؟؟؟؟؟
بله اومده بازی هم برای کسایی که کتاب رو خوندن قشنگ هست ولی اگر کتاب رو نخوندین طرفش نرید

elendil
25-07-2007, 11:29
بله اومده بازی هم برای کسایی که کتاب رو خوندن قشنگ هست ولی اگر کتاب رو نخوندین طرفش نرید
من تقریبا با شما موافقم اگه کسی کتاب رو نخونده باشه یه خورده بازی سخت می شه :8::8::8::8:
حالا با ید منتظر بعدی باشیم
HP and The Half-blood prince
فک کنم برا اون دیگه باید سیستممو ارتقا بدم :21::21::21::21:

mahyarSAMSUNG
26-07-2007, 02:35
ولی به نظر من اگه فیلمشو دیده باشی خیلی بیشتر حال میده . مثلا من برای شماره 2 هری پاتر فیلمشو دیده بودم . ولی برای شماره 3 نه بخاطر این اصلا مزه نداد . من هری پاتر 3 و 4 و 5 رو ندیدم .

elendil
26-07-2007, 11:33
کتاب به طور کامل همه چیز مشخصه برای مثا :

کسایی که کتاب ارباب حلقه ها 1 رو خوندن می دونن که فرودو با تام بامبادیل توی اون جنگل برخورد می کنه آشنا میشه و غیره تو ارباب حلقه ها این مهمترین قسمت چون حلقه روی تام اثر نداره و تام هم تحریک نمیشه برای حلقه ولی توی فیلم اصلا تام بامبدیل رو کارگردان به وجود نیاورده
پس کتاب بهتره

pcteam
26-07-2007, 13:29
باید به paved courtyard بروی
دوست عزیز سلام
من به paved courtyard هم رفتم و جعبه گل رو آوردم و با اینسندیو سوزوندمش و حالا اون محوطه شده مثل مرداب ! حالا من چیکار کنم توی نقشه وقتی کلیک راست میکنم اسم هیچ کس نیست !:41:
خوهشا کمک کنید !

pcteam
26-07-2007, 13:30
یکی بگه من چیکار منم !
عجله دارم!!!!!!!!!!!!!!!!

AHMAD LORD
26-07-2007, 13:45
من تا 26 نفر از اعضا رو جمع کردم ولی دو نفر مونده یکی دین توماسه که 4 تا از اون مجسمه ها رو پیدا کردم و فقط یکیش مونده که اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
یکی هم اون پسره که باید گلهای سفید رو واسش جمع کنیم هر 5 تا گل رو جمعکردم و بردم پهلوش کنار خونه هاگرید اما یه چیزی میگه که مفهوم حرفاش رو نمی فهمم در این مورد هم اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

AHMAD LORD
26-07-2007, 13:54

تو امتحانش باید هرکدوم از شیشه های روی میز رو که با رنگ مایع داخل سطل هماهنگ به پرواز در بیاری و اونو داخل سطل رها کنی البته باید این کار رو سریع انجام بدی چون مایع داخل سطل کم کم بالا میاد که هر چی بری جلوتر سرعتش هم بیشتر میشه و بعد کهلتت دیگه تموم میشه موفق باشی.:40:

AHMAD LORD
26-07-2007, 14:07
به هر حال . . .
با تشکر یاشار عطری!

دوست عزیز شما باید فقط دنبال دانش آموزا برای اعضای دی ای بگردی و معلمها ( آمبریج، اسنیپ و ...) جزو این گروه نیستند.

martin_superhuman
26-07-2007, 15:13
دوست عزیز سلام
من به paved courtyard هم رفتم و جعبه گل رو آوردم و با اینسندیو سوزوندمش و حالا اون محوطه شده مثل مرداب ! حالا من چیکار کنم توی نقشه وقتی کلیک راست میکنم اسم هیچ کس نیست !:41:
خوهشا کمک کنید !
باید بری دنبال فرد و جرج که البته یادم نیست کجا بودند.اونجا هم یکی از همین جعبه ها رو باید بسوزونی.

martin_superhuman
26-07-2007, 15:15
یه راهنما برای برای هری پاتر البته فارسی نیست.ولی راهنمای تقریبا کاملیه.

pcteam
27-07-2007, 03:06
باید بری دنبال فرد و جرج که البته یادم نیست کجا بودند.اونجا هم یکی از همین جعبه ها رو باید بسوزونی.
خب اونا کجا هستن ؟

pcteam
27-07-2007, 03:15
من تا 26 نفر از اعضا رو جمع کردم ولی دو نفر مونده یکی دین توماسه که 4 تا از اون مجسمه ها رو پیدا کردم و فقط یکیش مونده که اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
یکی هم اون پسره که باید گلهای سفید رو واسش جمع کنیم هر 5 تا گل رو جمعکردم و بردم پهلوش کنار خونه هاگرید اما یه چیزی میگه که مفهوم حرفاش رو نمی فهمم در این مورد هم اگه راهنمایی کنین ممنون می شم
برای دین توماس :
1 - توی همون محوطه
2- همون جایی که دوربین کالین رو براش میاری ( پله ها رو درست کن با ریپارو و بعد برو بالا گوشه دست راست ! )
3- توی راه همون جایی که دوربین کالین رو براش میاری ! ( از این بهتر دیگه چی بگم ؟)
4- تو راه بیمارستان ( از تو نقشه بیمارستان رو انتخاب کن بعد توی راه به یه خروجی که میره به یه راهرو بر میخوری باید حواست باشه ببینیش ! ) بعد باید بری تو راهرو ! ( آخر راهرو)
5- توی راه دفتر پرفسر آمبریج ( از توی نقشه دفتر (محل کار) پرفسر آمبریج رو پیدا کن و دقیقا تو راهش یه راه پله هست و وسط راه پله هم پنجمی وجود داره ) !
برای اون پسره هم باید اول پنج تا گل سفید رو ببری پیشش بعد بری اتاق هربولوژی ( فکر کنم ) همون گلخونه !
(( نرو پیش اون معلمه )) مستقیم برو تو اتاق یه کم بگردی یه جا پیدا میکنی که چند تا گوشی هست برو نزدیکشون اینتر بزن بعد از اینکه گوشی رو گذاشتی رو گوشت باید بری کنار یه گلدون کوچیک که دقیقا همونجاست ! بعد بازی دمو میشه و هری اون گل رو از تو گلدون در میاره ! و بعد دو باره برو پیش پسره !
امید وارم به دردت بخوره !

bersam
28-07-2007, 18:19
خب اونا کجا هستن ؟
اگه بری تو سالن گریفندور بعد از اون جا روی نقشه بزن دفتر آمبریج بعد به دنبال رد پا ها برو وسط راه یک راه پله هست که فرد و جورج اونجا هستن

elendil
31-07-2007, 12:37

اگه اشتباه نکنم باید بری توی Herbology برو ته گلخونه بعدش یکی از همون موجودات رو اسمش یادم نیست
اونو از گلدون بکش بیرون بر جلوش اینتر رو بزن هری می کشدش بیرو ن بعد برو پیش ارنی مک میلان دم خونه هاگرید
:8::8:

SAJAD DP
31-07-2007, 13:18
سلام
من در مورد اين بازي هيچي نمي دونم ميشه نام كامل بازي و قسمتي از داستانش رو بيان كنيد؟

Vahed
31-07-2007, 15:38
سلام
من در مورد اين بازي هيچي نمي دونم ميشه نام كامل بازي و قسمتي از داستانش رو بيان كنيد؟

سلام,
دوست عزیز این بازی آخرین بازیه منتشر شده از سری بازیهای هری پاتر هست.
گرافیک بازی پیشترفت خوبی داشته ولی هنوز گیم پلی مشکل داره!
بر اساس فیلم 5 هری پاتر ساخته شده (بر اساس کتاب 5 با کمی تفاوت در سیر داستانی..)
نام کامل بازی :
Harry Potter And The Order Of The Phoenix
نام فارسی هم که مشخصه: هری پاتر و فرمان ققنوس!
در بازی به جای هر 3 شخصیت اصلی داستان (هری - رون - هرمیون) میتونید ایفای نقش کنید.
و لذت بخش برای تمام هری پاتریست ها!!!

*نکته: نام بازی - فیلم و کتاب 5 , هری پاتر و فرمان ققنوس هست! نه محفل ققنوس! در یکی از ترجمه ی کتاب ها این اسم به اشتباه ترجمه شده است و رواج یافته!
موفق باشید

bersam
31-07-2007, 16:34
سلام,
دوست عزیز این بازی آخرین بازیه منتشر شده از سری بازیهای هری پاتر هست.
گرافیک بازی پیشترفت خوبی داشته ولی هنوز گیم پلی مشکل داره!
بر اساس فیلم 5 هری پاتر ساخته شده (بر اساس کتاب 5 با کمی تفاوت در سیر داستانی..)
نام کامل بازی :
Harry Potter And The Order Of The Phoenix
نام فارسی هم که مشخصه: هری پاتر و فرمان ققنوس!
در بازی به جای هر 3 شخصیت اصلی داستان (هری - رون - هرمیون) میتونید ایفای نقش کنید.
و لذت بخش برای تمام هری پاتریست ها!!!

*نکته: نام بازی - فیلم و کتاب 5 , هری پاتر و فرمان ققنوس هست! نه محفل ققنوس! در یکی از ترجمه ی کتاب ها این اسم به اشتباه ترجمه شده است و رواج یافته!
موفق باشید

اسم این بازی هری پاتر و محفل ققنوس هست.
طبق ترجمه خانم ویدا اسلامیه و انتشارات تندیس (که نمایندگی خانم جی کی رولینگ در ایران است)اسم کتاب این بازی هری پاتر و محفل ققنوس هست.
باز هم میگم اسم این بازی هری پاتر و محفل ققنوس هست
و قابل توجه که ما فقط می توانیم در جای هری پاتر ایفای نقش کنیم
و ان هری پاتر و جام آتش است که می توانیم به جای هر یک که خواستیم ایفای نقش کنیم

Vahed
31-07-2007, 20:44
من هم که گفتم! این کلمه بد معنی شده است!!!
با توجه به متن کتاب 5 و همچنین:
Order :
فرمان, سفارش, حکم, دستور, درخواست ....

درسته! ولی آیا شما این بازی رو تموم کردین؟
من این بازی رو تازه شروع کردم ولی تو سایت Game Spot به این نکته اشاره کرده بود.

hamidras
31-07-2007, 21:02
اين معلم گياه شناسي چي مي خواهد؟

bersam
31-07-2007, 23:27
نقل قول:
من هم که گفتم! این کلمه بد معنی شده است!!!
Order :

نقل قول:
درسته! ولی آیا شما این بازی رو تموم کردین؟
من این بازی رو تازه شروع کردم ولی تو سایت Game Spot به این نکته اشاره کرده بود.من هم که گفتم! این کلمه بد معنی شده است!!!
Order :

بله من خودم بازی رو تموم کردم و حالا در حال 100 درصد کردن قسمت های بازی هستم

و باز هم میگم شما با توجه به دیکشنری خودتون این کلمه رو معنی کردین و اگر توی سایت های معتبری همچون جادوگران و ... برین می بینین که اسم این کتاب هری پاتر و محفل ققنوس است چون هم زیباتره و هم معتبرتره پس لازمه که با استفاده از عقاید شخصی حرف نزنیم و شما که می خواین به دیگران اطلاعات بدین اطلاعات صحیح بدین

bersam
31-07-2007, 23:32
اين معلم گياه شناسي چي مي خواهد؟

شما ابتدا باید به اتاق جلسات d.a برین(همون جا که همه بچه های d.a هستند) و با نویل لانگ باتم صحبت کنین (که ازش اجازه بگیرین که کتابشو بردارین) بعد برین به خوابگاه پسران گریفندور بعد از اون هم شما یک کتاب رو باید از روی تاقچه ی کنار تخت نویل بردارین و به پیش معلم گیاه شناسی برید
امیدوارم که کمکی کرده باشم

hamidras
01-08-2007, 01:18
متشكرم ولي جدا بازي بعضي مواقع خسته كننده است

بردیا
01-08-2007, 11:53
اسم بازی هری پاتر و محفل ققنوس هستش.معمولا در ترجمه های کتاب باید به روند و داستان کتاب هم توجه داشت و با توجه به وجود انجمنی به نام... ققنوس برای مبارزه با ولدمورت ترجمه ی محفل بهترین ترجمه در مقایسه با دیگر ترجمه ها به شمار میرود

hamidras
01-08-2007, 14:43
الان من 66% بازي رو رفتم قسمت دوم لونا رو هم رد كردم هيچ ماموريتي نيست چي كار كنم؟

ALt3rnA
01-08-2007, 15:11
es oon pohr geyah bood

Alireza.M67
01-08-2007, 23:14
الان من 66% بازي رو رفتم قسمت دوم لونا رو هم رد كردم هيچ ماموريتي نيست چي كار كنم؟

برو عشق و صفا کن .:31:
بازی تموم شده , از اینجا به بعد میتونی هاگوارتز رو discover کنی .

hamidras
01-08-2007, 23:25
بازي به طرز مزخرفي تموم ميشه:41: كه آدم نمي فهمه بازي ادامه داره يا نه
اما 2 تا حسن داره يكي ورد ها است كه بايد با تكان دادن موس انجام داد يكي فضاي بزرگ و طبيعي هاگوارتز كه كاملا شبيه فيلمه:27:

elendil
02-08-2007, 11:31
برو عشق و صفا کن .:31:
بازی تموم شده , از اینجا به بعد میتونی هاگوارتز رو discover کنی .

به نظر من فقط بری و با اسلایترینی ها دوئل کنی فقط این حال می ده :21::21::21::21:

hamidras
02-08-2007, 15:47
سلام
ميتونيد بگيد هري پاتر كجا سيو ميشه؟
من كه پيدا نكردم!

atiye
03-08-2007, 21:27
58 درصد بازی رو رفتم.الان هیچ کاری نمیتونم بکنم.فکر کنم به گفته دوستمون باید دنبال فرد و جرج بگردم اما کجا!؟
منکه نمیتونم هاگوارتز به این بزرگی رو بگردم.
اگه کسی از دوستان محل دقیق فرد و جرج رو میدونه بگه لطفا (تو پاگرد دفتر آمبریج نبودند)

ممنون

ویرایش:
خودم پیدا کردم ولی اول باید میرفتم به اون حیات بزرگه که کالین دوربینش رو گم کرده بود و اونجارم تبدیل به مرداب میکرم و بعد به طبقه پنجم سراغ فرد و جرج میرفتم.
بازی رو تموم کردم و بنظرم نسبت به بازی های قبل از نظر گرافیکی عالی بود ولی خود بازی افتضاح بود در واقع اصلا بازی نبود بیشتر به خاله بازی شباهت داشت.

@R3Z
04-08-2007, 15:27
سلام
من كه پيدا نكردم!

منم پیدا نکردم
میخوای چی کار؟

Alireza.M67
05-08-2007, 14:44
سلام
من كه پيدا نكردم!

اگه منظورت اینه که سیواش کجاست
اینجاست

C:\Documents and Settings\Alireza\Local Settings\Application Data\Electronic Arts\Harry Potter and the Order of the Phoenix

البته اون Alireza اسم یوزرته .

XirowN
05-08-2007, 23:22
مطمئن باشم اینجا ؟
ما که دلمونو زدمی به دریا و ویندوز رو عوض کردیم

IcY
05-08-2007, 23:31
58 درصد بازی رو رفتم.الان هیچ کاری نمیتونم بکنم.فکر کنم به گفته دوستمون باید دنبال فرد و جرج بگردم اما کجا!؟
منکه نمیتونم هاگوارتز به این بزرگی رو بگردم.
اگه کسی از دوستان محل دقیق فرد و جرج رو میدونه بگه لطفا (تو پاگرد دفتر آمبریج نبودند)

ممنون

ویرایش:
خودم پیدا کردم ولی اول باید میرفتم به اون حیات بزرگه که کالین دوربینش رو گم کرده بود و اونجارم تبدیل به مرداب میکرم و بعد به طبقه پنجم سراغ فرد و جرج میرفتم.
بازی رو تموم کردم و بنظرم نسبت به بازی های قبل از نظر گرافیکی عالی بود ولی خود بازی افتضاح بود در واقع اصلا بازی نبود بیشتر به خاله بازی شباهت داشت.

بخدا آدم از دست اینEAنمیدونه چیکار کنه:19: آبروی هری پاتر برده اون از قسمته چهارم که من خودمم نفهمیدم چجوری تموم شد:18: اینم از شماره ی 5 بیشتر از بازی شکل قایم موشک بود:10:

@R3Z
06-08-2007, 10:41
خداوکیلیش این قشنگتر از قبلیاش بود

mahyarSAMSUNG
06-08-2007, 11:11
من که درباره این بازی شک کردم بخرمش یا نه . خواستم بخرم دیدم کلیک درباره خوب ننوشته بود گفتم شاید راست گفته

XirowN
06-08-2007, 12:01
سبکش مثل ارباب حلقه هاس
از پشت بود عالی مشد

elendil
06-08-2007, 12:02
من که درباره این بازی شک کردم بخرمش یا نه . خواستم بخرم دیدم کلیک درباره خوب ننوشته بود گفتم شاید راست گفته

کلیک خیلی خنده داره :5::5::5::5::5:
کل کلیک فقط قسمت امنیتش ارزش داره که اونم باز تو خود آشیانه هست

XirowN
06-08-2007, 12:46
اقا همیونطور که اون بالا گفتم من اون فایلو کپ کردم ( سیو رو )
بعد رفتم تو فولدره الان نیستش

XirowN
06-08-2007, 12:49
اقا من ویندوز عوض کردم سیو بازی قبل رو هم کپی کردم بعد اینجا پیست کردم
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Electronic Arts\Harry Potter and the
Order of the Phoenix
بازم سیواش نیومد

hamidras
06-08-2007, 16:06
اصلا كلا اين بازي با بقيه بازيا فرق ميكنه نه مثل آدم تموم ميشه نه سيواش سر جاست نه...

bax_021
06-08-2007, 16:32
اصلا بازي باحالي نيست
من ريختم ديدمش پاكش كردم
نخريد سنگين تره

B L A S T E R
06-08-2007, 22:52
تو بازی فقط باید راه بری.!

Alireza.M67
06-08-2007, 23:51
اقا من ویندوز عوض کردم سیو بازی قبل رو هم کپی کردم بعد اینجا پیست کردم
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Electronic Arts\Harry Potter and the
Order of the Phoenix
بازم سیواش نیومد

قاعدتا باید بیاد .
اول خود بازی رو تا یه جا برو و سیو کن بعد فایل رو جای اون کپی کن .
اگه نیومد برو خر EA رو بچسب با این بازی مزخرفشون .

mahyarSAMSUNG
07-08-2007, 00:45
کلیک خیلی خنده داره :5::5::5::5::5:
کل کلیک فقط قسمت امنیتش ارزش داره که اونم باز تو خود آشیانه هست

یعنی من برم بخرمش ؟؟مطمئنید قشنگه ؟ :41:

elendil
07-08-2007, 08:41
ببین دوست عزیز به نظر من تنها بدیش راه رفتن بیش از حد معمول تو بازی

time prince
07-08-2007, 13:50
elendil راست میگه حوصله آدم سر میره

بردیا
07-08-2007, 14:06
ببینم بازی رو هنوز با سی دی هیچ شرکتی نداده بیرون؟من هنوز دی وی دی رام نخریدم.ولی دوس دارم بازی کنم.چون هری پاتر عشق منه:40:

XirowN
07-08-2007, 14:15
چرا دادن بیرون
من خریدم سی دی رو

Alireza.M67
07-08-2007, 14:16
یعنی من برم بخرمش ؟؟مطمئنید قشنگه ؟ :41:

افتضاحه
اصلا قابل قیاس با 4 تای قبلیش نیست .
1.تو این بازی هیچ وقت نمی بازی .
2.همش باید راه بری .
3.تمام وقتتو دیدن دمو میگیره .
4.تنها قشنگیش نحوه ی استفاده از طلسمهاست .

XirowN
07-08-2007, 14:19
اره اصلا نمی بازی
چون ما اینگلیسی بلد نیستم دمو برامون جذاب نیست

alinamy
07-08-2007, 21:08
این اسنیپ یه مقاله میخواد ... تو خود بازی میگه برو کتاب خونه ! من هر چی تو کتاب خونه میگردم چیزی پیدا نمی کنم !! شما میدونین کجا میشه پیدا کرد ؟

XirowN
07-08-2007, 22:43
برو ته کتاب خوبنه قسمت ممنونع یه قفسه هست فقط یه کتاب توشه اونو ورش دار ببر پیشش

mahyarSAMSUNG
08-08-2007, 00:51
اره اصلا نمی بازی
چون ما اینگلیسی بلد نیستم دمو برامون جذاب نیست

یه جوری میگی اینگار تا حالا همه بازیهای فارسی بودن و ما میفهمیدیم .:31:
نمیخرمش دیگه

@R3Z
08-08-2007, 15:39
اگه طرفدار هری پاتری بگیرش

hamidras
08-08-2007, 19:16
ا
اصلا قابل قیاس با 4 تای قبلیش نیست .
1.تو این بازی هیچ وقت نمی بازی .
2.همش باید راه بری .
3.تمام وقتتو دیدن دمو میگیره .
4.تنها قشنگیش نحوه ی استفاده از طلسمهاست .

گل گفته

رضا جون ما هم كه طرفدار هري پاتريم هم از انجام بازي پشيمون شديم

elendil
08-08-2007, 19:45
به نظر من این بازی به جز طلسمها فقط تو گرافیک پیشرفت داشته

یه بدی مهم بازی که خیلی مهمه رون و هرماینی هی جلوی شما وای میستند و 200 بار باید عقب جلو بری تا از سر راحتون برن کنار

mahyarSAMSUNG
08-08-2007, 21:10
اگه طرفدار هری پاتری بگیرش

من که خیلی طرفدارشم . ولی تعریف بد شنیدم ازش . آقا منصرف شدم میگیرمش . :31: دیگه هزار تومن ارزش نداره

بردیا
09-08-2007, 10:12
به نظر من این بازی به جز طلسمها فقط تو گرافیک پیشرفت داشته

یه بدی مهم بازی که خیلی مهمه رون و هرماینی هی جلوی شما وای میستند و 200 بار باید عقب جلو بری تا از سر راحتون برن کنار

خب شاید هوش مصنوعیشون ضعیفه.ببینم میتونی کنترل دامبلدور رو توی مبارزه با ولدمورت به دست گرفت یا نه؟اصلا همچین صحنه ای توی بازی هست.نبرد توی وزارتخونه به طور کل.هستش؟

elendil
09-08-2007, 10:23
بله وجود داره تو میشی دامبلدور و دشمنت ولدی
بله معمولن این جور بازی ها به هوش مصنوعی بقیه توجه نمی شه فقط خود کسایی که با هاشون بازی می کنی

hamidras
09-08-2007, 11:06
جالب اينه كه دامبلدور و هري طلسماشون تو دوئل فرقي نميكنه!

elendil
09-08-2007, 11:21
بله فرق نمی کنه ولی برای دامبلدور 100000000000 برابر از هری قوی تره مگر اینکه با هری تو بازی به مرحله 14 یا 13 برسی که پترفیکو توتالوسش 2 تایی بشه یا استیپیفایش 4 تایی

daren
10-08-2007, 11:40
دوستان کسی cd key شرکت تیکن رو نداره؟آخه وقتی میخوام نصبش کنم ازم پاسورد میخواد. لطفا اگه کسی داره بذاره.

بردیا
10-08-2007, 12:39
باید توی خود سی دی باشه.یه نگاه به کل محتویاش بنداز حتما پیدا میکنی.مطمئن باش.

hamidras
10-08-2007, 12:45
ببين اين به دردت مي خوره
در ضمن به اين سايت سر بزنيد به درد بخوره

mohsen.rajabi
10-08-2007, 12:53
بخشید این معلم کوتوله ازما چی می خواد

hamidras
10-08-2007, 14:18
بخشید این معلم کوتوله ازما چی می خواد

برای پروفسور فیلیت باید بری توی GREET HALL اونجا بقل شومینه بزرگه یه دختر وپسر نشستن یه عالمه کتاب جلوشونه
باهاشون صحبت کن بعد برو پیشه فیلیت ویک

نقل از صفحه 4 همين تاپيك !

mohsen.rajabi
10-08-2007, 21:20
یه چند تا سوال پشت سر هم
اول این لونا کجاست ؟
بعد کارهای پرفسور مک گوناگال و اسنیپ چه جوری انجام بدم؟
بعد یه کم در مورد کارهایی که اعضای Ad از ما می خوان توضیح بدید (یعنی چه جوری انجام بدم) همشون؟
ممنون

Alireza.M67
10-08-2007, 21:54
یه چند تا سوال پشت سر هم
اول این لونا کجاست ؟
بعد یه کم در مورد کارهایی که اعضای Ad از ما می خوان توضیح بدید (یعنی چه جوری انجام بدم) همشون؟
ممنون

عزیز دلم می خوای اصلا سیو آخر بازی رو بذارم ؟
فکر نمی کنی که اگه خودت بازی کنی بهتر باشه ؟
اگه اینا رو هم بهت بگیم که بازی میشه فقط دمو .

mohsen.rajabi
10-08-2007, 23:12
عزیز دلم می خوای اصلا سیو آخر بازی رو بذارم ؟
فکر نمی کنی که اگه خودت بازی کنی بهتر باشه ؟
اگه اینا رو هم بهت بگیم که بازی میشه فقط دمو .
من فقط راهنمایی خواستم راهنمایی نمی کنی تیکه ننداز:37:

hamidras
11-08-2007, 12:02
یه چند تا سوال پشت سر هم
اول این لونا کجاست ؟
ممنون

ببين همه اين سوالا تو اين تاپيك جواب داده شده يه نيگا به صفحه هاي ديگه هم بنداز!:21:

Alireza.M67
11-08-2007, 14:50
من فقط راهنمایی خواستم راهنمایی نمی کنی تیکه ننداز:37:

نه قصد من توهین نبود.
می گم این بازی کلا هیچی نداره .
اگه قرار باشه این چند مورد رو هم بقیه بگن , دیگه کسل کننده میشه .
حالا میل خودته .

daren
12-08-2007, 15:35
ببين اين به دردت مي خوره
در ضمن به اين سايت سر بزنيد به درد بخوره

دستت درد نکنه مشکلم حل شد.

mahyarSAMSUNG
13-08-2007, 13:13
یه چهارتا عکس از این بازی بزارید تا ما هم ببینیم چطوری

irhogwarts
13-08-2007, 20:31
با سلام اين اولين پست من تو سايت پي سي ورلد هست اميدوارم بتونم كاربر فعالي باشم
چند تا مطلب هست كه بايد عرض كنم تا حالا يك بازي هري پاتر بود كه دسته بازي ساپورت نميكرد اونم هري پاتر و زنداني آزكابان بود يعني چهارمين بازي رسمي هري پاتر (علت اينكه شده چهار وجود داشتن بازي جام جهاني كوئيديچ هست كه بعد از بازي هري پاتر و تالار اسرار اومد) اين بازي هم دسته رو ساپورت نميكنه و بايد با كيبورد وماوس بازي كنيم (البته خودمم مطمئن نيستم كه دسته ساپورت ميكنه يا نه اگه كسي ميتونه با گيم پد بازي كنه اطلاع بده ممنون ميشم) يه مطلب ديگه اينكه كلا چه كتب چه فيلم و چه بازي اسمش محفل (انجمن) ققنوس هست يا هرچي كه معني محفل انجمن يا گروه و تشكيلاتي كه براي انجام دادن كار خاصي گرد هم ميان. نزديكترين معني كلمه Order محفل و انجمن هست و يكي از معاني Order كه تو كتاب درسي هم بود فرمان و دستور هست . Order of the Phoenix همون تشكيلات و محفلي هست كه توسط دامبلدور گرداوري شده و اين انجمن اعضايي داره كه دامبلدور رييس انجمن هست. هر كسي كه قبول نداره كه محفل درست هست ميتونه كتاب رو بخونه تا از جريان با خبر بشه. از راهنمايي هايي كه در مورد بازي كردن دوستان من يكي كه استفاده كردم و لذت بردم دم همتون گرم

mohsen.rajabi
13-08-2007, 20:39
نه قصد من توهین نبود.
می گم این بازی کلا هیچی نداره .
اگه قرار باشه این چند مورد رو هم بقیه بگن , دیگه کسل کننده میشه .
حالا میل خودته .
نه من ازشما معذرت می خوام واقعا بازی هیچی نداره
فقط یه سوال این ساعتی که دین توماس میگه رو چه جوری خراب کنم

elendil
13-08-2007, 20:44
چرخدنده های طرف دین رو با وینگاردیوم ور دار بزا سمت راست که خالیه بعدش برو طبقه بالا 3 تا چرخ دنده بفرست پایین برای دین بعدش برو پایین این سه تا چرخ دنده رو همون جا بزار که چرخ دنده ها رو دفعه پیش در آوردی

irhogwarts
13-08-2007, 20:47
در مورد درخواست لونا بايد چيكار كنم راهنمايي كنيد من اصلا نتونستم كار لونا رو انجام بدم. چيزي در مورد تسترالهاست اما چه كاري چه طوري؟ اگه ميشه راهنمايي كنيد

لوناااااااااااااااااااااا ااااااا اين چيه كه ميخواي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elendil
13-08-2007, 20:52
اون کیسه رو که اونجاس ببرش بالا با وینگاردیوم بعدش تو یکی از اون چاله ها خیلی بالاتر از لونا بنداز

irhogwarts
13-08-2007, 20:58
من هيچ كيسه اي نديم اونجا دقيقاً كجاست كيسه تو همون محوطه كه لونا وايساده؟ مشكل من اينه كا كارت گرافيك ندارم و 128 مگابايت از Ram برداشتم واسه همون كمي سياه هست بازي و تاريك نشون ميده شايد بهمون دليل كيسه اي به چشمم نخورده

elendil
13-08-2007, 21:01
کیسه که نمی شه گفت یه چیزی تو مایه آشغال می مونه گنده اس بزرگه نزدیک لونا هم باید باشه

mohsen.rajabi
13-08-2007, 21:12
در مورد درخواست لونا بايد چيكار كنم راهنمايي كنيد من اصلا نتونستم كار لونا رو انجام بدم. چيزي در مورد تسترالهاست اما چه كاري چه طوري؟ اگه ميشه راهنمايي كنيد

لوناااااااااااااااااااااا ااااااا اين چيه كه ميخواي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگاه کن دوست عزیز از پایین به بالا چند تا سنگه اون شی رو آروم آروم به پشت سنگها می بری و تا بالا ادامه می دی و می زاری تو آون چاله بعد کارت تموم میشه

elendil
13-08-2007, 21:20
ایول بر تو آقا محسن
ممنونم

keylogger
13-08-2007, 21:29
من نمي دونم چرا ea يك بازي با اين شرايط به بازار وارد ميكند زيرا امتياز اين بازي در game spot چيزي به غير از 5 نيست يعني بازي افتضاحي هستش من با كارت گرافيك 8600 گرافيك قابل قبولي از اين بازي نديدم

mohsen.rajabi
13-08-2007, 21:36
ایول بر تو آقا محسن
ممنونم
خواهش می کنم:11:

irhogwarts
14-08-2007, 01:10
مشكل من اينه كه اونجايي كه لونا وايساده هيچ كيسه يا غذا يا هر آشغال ديگه اي نبيبينم همش سنگه همش درخته هيچ چيزي اون اطراف نيست كه بخوام با وينگارديوم ببرمش بالا به مولا همش برهوته هيچ چي نيست همه جاي اون محوطه كه لونا ايستاده (قسمت پشتي كلبه هاگريد) گشتم همه چي اونجا سر جاش ثابته چيزي كه تكون بخوره آكسيو ، ديپولسو ، وينگارديوم هيچكدوم هيچ چيزي رو اونجا تكون نميدن ، قراره قبلش كاري انجام بدم تا اون كيسه يا ( هرچي ... ) ضاهر بشه ؟ بابا يكي نيست بگه اشكال كار من كجاست چرا اون كيسه وجود نداره من 66% بازي رو امل كردم همه اعضاي الف دال رو غير از لونا جمع كردم. اكثر جاهاي هاگوارتز رو 100 كردم تقريباً رو لونا قفل كرده بازي من دليلش چيه دوستان ؟؟؟ داره گريه ام ميگيره...

mohsen.rajabi
14-08-2007, 06:51
مشكل من اينه كه اونجايي كه لونا وايساده هيچ كيسه يا غذا يا هر آشغال ديگه اي نبيبينم همش سنگه همش درخته هيچ چيزي اون اطراف نيست كه بخوام با وينگارديوم ببرمش بالا به مولا همش برهوته هيچ چي نيست همه جاي اون محوطه كه لونا ايستاده (قسمت پشتي كلبه هاگريد) گشتم همه چي اونجا سر جاش ثابته چيزي كه تكون بخوره آكسيو ، ديپولسو ، وينگارديوم هيچكدوم هيچ چيزي رو اونجا تكون نميدن ، قراره قبلش كاري انجام بدم تا اون كيسه يا ( هرچي ... ) ضاهر بشه ؟ بابا يكي نيست بگه اشكال كار من كجاست چرا اون كيسه وجود نداره من 66% بازي رو امل كردم همه اعضاي الف دال رو غير از لونا جمع كردم. اكثر جاهاي هاگوارتز رو 100 كردم تقريباً رو لونا قفل كرده بازي من دليلش چيه دوستان ؟؟؟ داره گريه ام ميگيره...
نگاه کن دوست عزیز یه چیزی شبیه میوه کاجه که خیلی بزرگ شده

irhogwarts
14-08-2007, 07:11
دقيقا كجاست اين غذاي لعنتي پايين سراشيبي يا بالا چه رنگيه بخدا هيچي نيست من اولين بار كه رفتم پيش لونا كارشو انجام ندادم و برگشتم نكنه از اون باشه شايد اون چيز برا من از بين رفته

mohsen.rajabi
14-08-2007, 12:33
دقيقا كجاست اين غذاي لعنتي پايين سراشيبي يا بالا چه رنگيه بخدا هيچي نيست من اولين بار كه رفتم پيش لونا كارشو انجام ندادم و برگشتم نكنه از اون باشه شايد اون چيز برا من از بين رفته
پایینه و باید بیاریش بالا تقریبا سیاه رنگه و شبیه میوه کاجه

Ar@m
14-08-2007, 13:41
پایینه و باید بیاریش بالا تقریبا سیاه رنگه و شبیه میوه کاجه
و گنده!

بچه ها من Dvd هام مشکل دارن توی وزارت خونه گیر می کنه یعنی همونجایی که هرمیون و هری و لونا و رون و نویل دور هم کنار قفسه های گوی ها هستن همینجوری می ایستن و خودشون و بقیه رو نگاه می کنن هیچی هم نمی گن!!! نه آهنگ قطع می شه نه اینا خسته می شن! هی به اطرافشون نگاه می کنن یا خودشون رو می تکونن!!!
این چهارمین Dvd خرابیه که گرفتم حالا چیکار کنم؟

irhogwarts
15-08-2007, 06:49
بله دوستان تونستم با راهنمايي هاي شما به تسترال غذا بدم ولي اشكال كارم كجا بود؟ بايد عرض كنم اون چيزي كه شما ميگفتيد كه شبيه كاج يا كيسه گنده اس هنوز هم نديدمش...! بله نديدمش چون نامرئي بود من وقتي همون جايي كه اونجا بود قسمت پايين سراشيبي وايساده و به طرف قسمتهاي مختلف ورد وينگارديو فرستادم تا بالاخره يكباره همشون اين ورد رو انجام دادن و روي زمين سايه گردي پديدار شد فهميدم كه غذا نامرئي هست به خاطر همون من نميتونستم ببينمش با كمك سايه تونست اون رو در گودال بالاي سراشيبي بندازم ممنونم دوستان بزودي ميخوام تو سايتم همه راه روشهاي انلاك كردن ماكانهاي مختلف رو قرار بدم با تشكر

elendil
15-08-2007, 11:50
دوست عزیز تو دستگاه من نامرئی نبود نمی دونم شایدم گرافیکت مشکل داشته باشه

arash n
15-08-2007, 11:59
وقتی محفل ققنوس(ویرایش::31:منظورم ارتش دامبلدور بود) رو جمع می کنی یکی کنار کلبه هاگرید یه ریشه از اتاق گیاه شناسی می خواد ریشه رو پیدا کردم ولی نمی دونم چطوری برشدارم؟؟

elendil
15-08-2007, 12:04
برو جلوش اینتر بزن اون ریشه هم موقعی که می ری توی herbology اولین پیچ دست راست از سالن رد شو اتاق بعدی که یه دونه گلدون داره

arash n
15-08-2007, 12:10
جاشو بلدم.
وقتی اینتر میزنم یه صدای جیر جیری میاد مثل اینکه خطرناکه. برش نمیداره!!!

elendil
15-08-2007, 12:11
روی گوشت از اون صورتی ها بزار که شبیه هدست هست

mohsen.rajabi
15-08-2007, 12:21
بله دوستان تونستم با راهنمايي هاي شما به تسترال غذا بدم ولي اشكال كارم كجا بود؟ بايد عرض كنم اون چيزي كه شما ميگفتيد كه شبيه كاج يا كيسه گنده اس هنوز هم نديدمش...! بله نديدمش چون نامرئي بود من وقتي همون جايي كه اونجا بود قسمت پايين سراشيبي وايساده و به طرف قسمتهاي مختلف ورد وينگارديو فرستادم تا بالاخره يكباره همشون اين ورد رو انجام دادن و روي زمين سايه گردي پديدار شد فهميدم كه غذا نامرئي هست به خاطر همون من نميتونستم ببينمش با كمك سايه تونست اون رو در گودال بالاي سراشيبي بندازم ممنونم دوستان بزودي ميخوام تو سايتم همه راه روشهاي انلاك كردن ماكانهاي مختلف رو قرار بدم با تشكر
به نظر من هم اشکال از کارت گرافیکته برای من مرئی بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohsen.rajabi
15-08-2007, 12:31
ببخشید بعد از اینکه کارهای دین توماس و لونا اون دو تا خواهر رو و جینی ر انجام دادم باید چی کار کنم هرماینی و رون می گن برو دنبال اعضاء Ad بگرد ولی تو نقشه هیچی نیست؟

elendil
15-08-2007, 12:37
می خوای برو تو خود اتاق نیازمندی ها رو ببین

Alireza.M67
15-08-2007, 12:38
ببخشید بعد از اینکه کارهای دین توماس و لونا اون دو تا خواهر رو و جینی ر انجام دادم باید چی کار کنم هرماینی و رون می گن برو دنبال اعضاء Ad بگرد ولی تو نقشه هیچی نیست؟

یه حیاط رو تبدیل به مرداب نکردی .
باید 3تا حیاط رو تبدیل به مرداب کنی .

irhogwarts
15-08-2007, 12:40
سلام دوستان بله مطمئناً از كارت گرافيكمه يعني در واقع از نبود كارت گرافيكمه مال من 128 آنبورده واسه همون علاوه بر تاريك بودن اين اشكالات هم هست من اكثر مخفي هاي كلبه هاگريد رو ديسكاور كردم يه جا بايد گل اسپراوت باشه كه با اون آبپاشه بايد بهشون آب داد اين گلها كجان و وزغهايي كه تو آب هستن كجان من اونارو نميبينم اون اطراف آيا آب هست كه توش وزغ باشه؟

elendil
15-08-2007, 12:40
اوه ببخشد من فک کردم قبل از منحل شدن ارتش هه

irhogwarts
15-08-2007, 12:42
راستي چطور حياط رو به مرداب بايد تبديل كرد؟

irhogwarts
15-08-2007, 12:46
من فردا نه پس فردا تمامي رمز و رموز بازي رو ميذارم تو وب سايتم راستي من هنوز وارد سازمان اسرار نشدم بعد اينكه به چو چانگ ورد لويوكورپوس رو ياد بدم اين اتفاق مي افته؟ يعني چه اتفاقي مي افته كه به سازمان ميرن از كجا شروع ميشه من با اينكه 68 درصد بازي رو كامل كردم ولي هنوز اثري از رفتن به اونجا وجود نداره دقيقا بعد از چه اتفاقي به اونجا ميرن؟

mohsen.rajabi
15-08-2007, 12:51
یه حیاط رو تبدیل به مرداب نکردی .
باید 3تا حیاط رو تبدیل به مرداب کنی .
ممنون از راهنماییت

Alireza.M67
15-08-2007, 12:52
آقای ir hogwarts به بازی ادامه بده , تمام اینایی که پرسیدی رو خودت میفهمی

mohsen.rajabi
15-08-2007, 12:55
راستي چطور حياط رو به مرداب بايد تبديل كرد؟
یه چیزه شبیه خونه سرخپوستاست آلبته کوچیکه برای لونا رو بالا پوشته بومه برای جینی روی درخته و اون یکیشو نمی دونم کجاست!!!
اونو برمی داری با لویوسا و می زاری روی علامت ضربدر و با ریداکتور اونو فعال می کنی

arash n
15-08-2007, 13:55
روی گوشت از اون صورتی ها بزار که شبیه هدست هست

کجا هستن؟؟؟؟

elendil
15-08-2007, 13:59
به دیوار چسبیدن

arash n
15-08-2007, 15:52
دستت درد نکنه .

الان فقط دین توماس(گارگویل ها همون مجسمه ها ) مونده اونم فقط یکیشون.

1.یکیشون کنار دین توماس بود
2.یکیشون کنار دفتر آمبریج
3.یکیشون کنار پله های Entarence
4.یکیشون هم توی یه بالکون (همونی که میگفت نمیتونم حرف بزنم
5.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elendil
15-08-2007, 15:59
اون یکی هم توی Paved Courtyard اون قسمت که پلکان شکسته رو درست کن برو بالا تا تهش رو برو اونجاس
برای پیدا کردن جوابتون لطفا سرچ کنید

Ar@m
15-08-2007, 19:44
خب پس هیچکس این مشکل منو نداشته؟
برم برای پنجمین بار بازیشو بخرم!!!

irhogwarts
15-08-2007, 21:02
بازي گابستون مسخره ترين چيزي هست كه الكترونيك آرتز گذاشته من نميدونم واقعاً منظورش از اين بازي چيه واقعاً چيز مزخرف و بيخودي فقط تعصب به هري پاتر باعث شده كه من اين بازي رو انجام بدم وگرنه اگه هري پاتريست نبودم پول هم بهم ميدادن اين بازي رو انجام نميدادم اشكالات اين بازي: 1- گيم پد رو ساپورت نميكه 2-بازكن مونده تو كف رمزو رموزات 3-نمي بازي هيچ وقت 4- استفاده بيش از حد از دمو 5-قرار دادن بازي غير فكري و غيرطبيعي گابستون كه دليل مزخرف بودنش نحوه ضربه زدن هست كه معلوم نيست شدت ضربه به چي بستگي داره يعني ممكنه ماوس رو بچرخوني و سنگ با سرعت حركت كنه دو مرتبه همون حركت رو تكرار ميكني ولي سنگ آروم حركت ميكنه خلاصه مشكلش اساسيه هيچ قاعده و قانوني براي شدت ضربه وجود نداره واقعا من تعجب ميكنم از شركت الكترونيك آرتز. خيلي راحت ميتونست تنظيم شدت ضربه زني به سنگ رو مثل شوت و سانتر در بازي فوتبال كه يه مستطيل هست و هر چقدر بيشتر پر كني ضربه محكم و اگه كم پر كني ضربه آروم ميشه. فقط ميتونم بگم الكترونيك آرتز بايد دوگوله اش رو از حالت آكبند خارج كنه. اميدوارم بازي بعدي رو تا اين اندازه مزخرف نسازه. اگه كسي تونسته قهرمان گابستون هافلپاف رو شكست بده بگه چطوري شدت ضربه رو تنظيم ميكنه

بردیا
15-08-2007, 21:03
خب پس هیچکس این مشکل منو نداشته؟
برم برای پنجمین بار بازیشو بخرم!!!

خب مطمئنی کاری تو اون صحنه نباید بکنی؟من هنوز بازی رو نخریدم وگرنه بهت میگفتم ولی از بچه ها بپرس شاید باید کاری انجام بدی.انقدر پول الکی خرج نکن فیتال فریم باز حرفه ای.

Ar@m
15-08-2007, 21:09
بله؟؟؟
خب گیر می کنه ولی مثل سی دی های دیگه گیر نمی کنه!
گفتم شاید بقیه کلک می زنن مثلا مایع ظرفشویی می ریزن روش !! ( چه می دونم!) که مرحله رو رد کنه!!!

elendil
15-08-2007, 21:12
واقعا گابستون مزخرفه من دوتا کلید موس رو با هم می گرفتم بعد پوس رو می بردم پایین بعد می بردم بالا
به هیچ وجه برنده شدن راحت نیست

mohsen.rajabi
16-08-2007, 00:34
ببخشید این وسایل لونا که برداشتن کجاست ؟
( یه راهنمایی کوچولو)

irhogwarts
16-08-2007, 01:32
توي جغد دوني جايي كه كالين وايساده 6 تا جعبه هست كه از ما ميخواد اونهارو بالا ببريم ولي من هر وردي روي اون جعبه ها امتحان كردم جواب نداد من چيكار بايد بكنم راهنمايي كنيد لطفاً

mohsen.rajabi
16-08-2007, 03:23
توي جغد دوني جايي كه كالين وايساده 6 تا جعبه هست كه از ما ميخواد اونهارو بالا ببريم ولي من هر وردي روي اون جعبه ها امتحان كردم جواب نداد من چيكار بايد بكنم راهنمايي كنيد لطفاً
نگاه کن باید از دیوار بری بالا و از پنجره وارد بشی و بعد کالین اونارو برات میفرسته تو و باید اونارو تو لونه جغدهایی که مشخص شده بزاری و در آخر باید از طبقه آخر دوباره از دیوار بیایی پایین
(هری تو خود کتابم از دیوار بالا نرفته بود:31: که ما اینقدر تو بازی از دیوار بالا می ریم)

elendil
16-08-2007, 10:24
خدایی مزخرف ترین قسمت بازی بعد از گابستون ها و چو چانگ تو جغد دونی این کالینه که برات بسته ها رو میفرسته

Alireza.M67
16-08-2007, 13:36
خدایی مزخرف ترین قسمت بازی بعد از گابستون ها و چو چانگ تو جغد دونی این کالینه که برات بسته ها رو میفرسته

خودتو ناراحت نکن
کلا بازی مزخرفیه .

elendil
16-08-2007, 16:34
منم بعد یه ماه و 2 هفته از کرفتن بازی و تموم کردنش نظرم به سمت مزخرف بودنش تغییر پیدا کرد
ولی به نسبت قسمت های قبلی پیشرفت چشم گیری تو گرافیک داشته

arash n
17-08-2007, 00:02
اون قسمتی که باید برای اذیت کردن آمبریج یه کارایی انجام بدین با تکه های اون ساعت باید چی کار کنی ؟؟؟؟ ببخشید خیلی سوال کردم

Alireza.M67
17-08-2007, 00:57
اون قسمتی که باید برای اذیت کردن آمبریج یه کارایی انجام بدین با تکه های اون ساعت باید چی کار کنی ؟؟؟؟ ببخشید خیلی سوال کردم

خب باید طوری سر جاشون بذاری که بر عکس بچرخه .
خیلی سادست , اگه همیجوری ببریشون بالا هر کدوم سر جای خودشون میرن .

irhogwarts
17-08-2007, 02:41
ممنونم از لطف دوستان خوبم اگه كسي كلبه هاگريد يا اون قسمت Stone Circle رو 100 كامل كرده اطلاع بده (تو كلبه هاگريد با اون آبپاش بايد چيكار كنم رد پاي تسترال كه بايد آزمايش كنم كجاست مال هيپوگريف كنار مترسك هست آيا اونجا وزغ هم وجود داره؟ تو Stone Circle اون سنگ بزرگ قابل حركت رو بايد كجا قرار بدم؟)

daren
17-08-2007, 10:51
باید همه جاها رو 100% بگیرم که بازی تموم شه؟ آخه کارهای لونا رو تا آخر انجام دادم ولی بازی تموم نشده.
اگه این جوریه میشه برای اینها یه راهنمای فارسی بذارید؟

irhogwarts
17-08-2007, 16:36
باید همه جاها رو 100% بگیرم که بازی تموم شه؟ آخه کارهای لونا رو تا آخر انجام دادم ولی بازی تموم نشده.

بازي تمومي نداره وقتي با ولدمورت ميجنگي و شكستش ميدي مثلا بازي اونجا تموم ميشه ولي الكترونيك آرتز لعنتي اين بازي رو نساخته كه ما با تموم كردنش به چيزاي جالب بربخوريم همين جور الكي يه بازي ساخته كه بايد بگم فيلم و شركت EA و WB رو داره تبليغ ميكنه و سناريوشو كاملا از فيلم گرفته هيچ كدوم از ابتكار عملهاي بازي قبلي توش نيست نه شكست ميخوري نه ميبازي همش الكي هست من سيو اواخر بازي رو آماده كردم تو وب سايت خودم آدرسش رو آواتارم هست كسي خواست ميتونه دانلودش كنه 90% كامل شده و فقط 4 جا هست كه 100 نشدن و 80 90 درصد هستن . كلا بگم بازي بيخودي هست. فكر ميكنم موقش رسيده كه شركت EA دست از سر هري پاتر برداره و اجازه بده 2 بازي آينده رو يه شركت ديگه بسازه واقعا اين آخري گند زده بود بدتر از همه گيم پد هم ساپورت نميكنه.

time prince
18-08-2007, 13:56
این وسایل لونا کجاست من 4 تاشو پیدا کردم یکیش مونده

time prince
18-08-2007, 14:00
ممنونم از لطف دوستان خوبم اگه كسي كلبه هاگريد يا اون قسمت Stone Circle رو 100 كامل كرده اطلاع بده (تو كلبه هاگريد با اون آبپاش بايد چيكار كنم رد پاي تسترال كه بايد آزمايش كنم كجاست مال هيپوگريف كنار مترسك هست آيا اونجا وزغ هم وجود داره؟ تو Stone Circle اون سنگ بزرگ قابل حركت رو بايد كجا قرار بدم؟)
آب پاشو ببر کنار کدو های پشت خونه هاگرید(دو تا کدو) تا آب بریزه روی زمین چهار تا گل در بیاد بعد یکی از کدو های جلوی خونه هاگرید(5 تا کدو) رو بلند کن بنداز روی دودکش خونه هاگرید تا یکی از بسته های فرد و جرج بیفته پایین

daren
18-08-2007, 15:27
این وسایل لونا کجاست من 4 تاشو پیدا کردم یکیش مونده

کلاه در کتابخانه،لباس در سالن غذا خوری،روزنامه در کنار قفسه بزرگ نزدیک دخمه اسنیپ،کیف در حیاط اصلی با جارو کردن برگها،در حیاطی که در آن چهار مجسمه بزرگه کنار حوض

time prince
18-08-2007, 18:03
بچه ها کسی هست که رمز تمام تابلو ها رو پیدا کرده باشه من رمز تابلویی که به boathouse و رمز تابلویی که به دخمه ها راه داره رو پیدا نکردم

elendil
18-08-2007, 18:05
برای رمز تابلو دخمه باید باشنلی که مخفی می کنه بری اونجا( پایینترین طبقه پلکان ها ) بعدش میری رز رو باز می کنی بعد بازی دمو می شه و رمز رو می فهمی
برای boathouse رو یادم نمی یاد خیلی طولانی بود

time prince
18-08-2007, 18:49
من فقط می دونم باید برم پیش basil fronsac تا رمز تابلو boathouse پیدا شه

irhogwarts
19-08-2007, 06:49
من شروع كردم تو وبلاگم كه آدرسش رو عكس آواتارم هست رمزها و ترفنداي بازي رو ميذارم الانم يكي هست سعي كنيد تو قرعه كشيشم شركت كنيد.

FerineFast
19-08-2007, 13:18
سلام من یه مشکل دارم
بازی را اجرا میکنم و به اولش که خورشید و تاب رو نشان میده ! صفحه سیاه میشه و نمیاد !

در ضمن بازی باید 5 گیگ باشه که وقتی روی درایو e میریزم 2 گیگ میشه !

مشخصات سیستمم :

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)
Language: English (Regional Setting: Farsi)
System Manufacturer: NVIDIA
System Model: AWRDACPI
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: AMD Sempron(tm) Processor 3100+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz
Memory: 1024MB RAM
Page File: 485MB used, 1975MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode

گرافیک :
Card name: NVIDIA GeForce 6200 A-LE
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 6200 A-LE
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0222&SUBSYS_213B1682&REV_A1
Display Memory: 256.0 MB

از پیش از جواب هاتون ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

time prince
19-08-2007, 13:19
دوستان من 3تا مسابقه گابستون رو تموم کردم نمی دونم برای چهارمین مسابقه چکارکنم
یک راهنمایی هم برای تابلویی boathouse می خوام

time prince
19-08-2007, 13:24
سلام من یه مشکل دارم
بازی را اجرا میکنم و به اولش که خورشید و تاب رو نشان میده ! صفحه سیاه میشه و نمیاد !

در ضمن بازی باید 5 گیگ باشه که وقتی روی درایو e میریزم 2 گیگ میشه !

مشخصات سیستمم :

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)
Language: English (Regional Setting: Farsi)
System Manufacturer: NVIDIA
System Model: AWRDACPI
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: AMD Sempron(tm) Processor 3100+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz
Memory: 1024MB RAM
Page File: 485MB used, 1975MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode

گرافیک :
Card name: NVIDIA GeForce 6200 A-LE
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 6200 A-LE
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0222&SUBSYS_213B1682&REV_A1
Display Memory: 256.0 MB

از پیش از جواب هاتون ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما باید برید توی همون فایلی که می گید 2 گیگ هستشبعدش روی auto run کلیک کنید تا نصب اصلی بازی شروع بشه
اگه نشد از زیر شاخه کرک cd تمامی فایل ها رو در این فایل کپی کنید بعد عمل نصب رو انجام بدید
انشا ا... درست میشه
پس از نصب اصلی فایل 5 گیگی ایجاد میشه

بردیا
19-08-2007, 17:56
دوست عزیز اگر بتونی یه نگاه به صفحات قبلی تاپیک بندازی میبینی که تقریبا همه ی سوالا جواب داده شده.مطمئنا شما هم میتونی جوابتو توی سوالای قبلی پیدا کنی.پیدا نکردی بچه ها راهنماییت میکنن.

mazi_z_PSP
19-08-2007, 18:22
سلام. فقط ميخوام بگم که از طرفدارای پرو پا قرص هريم. مخوام بدونم بازيش ارزش خريدن رو داره يا مثل قبليش گند زده ؟

بردیا
19-08-2007, 18:57
والله نظرات متفاوته.یه عده میگن عالیه وخیلی پیشرفت کرده.یه عده میگن گند زده.درست مثل کتابش موافق و مخالفای زیادی داره.والله من هنوز Dvd-rom نخریدم وگرنه بازیشو میگرفتم.ولی به امتحانش میرزه.

time prince
19-08-2007, 19:29
دوست عزیز اگر بتونی یه نگاه به صفحات قبلی تاپیک بندازی میبینی که تقریبا همه ی سوالا جواب داده شده.مطمئنا شما هم میتونی جوابتو توی سوالای قبلی پیدا کنی.پیدا نکردی بچه ها راهنماییت میکنن.
من که چیزی پیدا نکردم بردیا جان

mohsen.rajabi
20-08-2007, 06:14
سلام. فقط ميخوام بگم که از طرفدارای پرو پا قرص هريم. مخوام بدونم بازيش ارزش خريدن رو داره يا مثل قبليش گند زده ؟

اگه از طرفدارای هری پاتری و کتابهاشو خوندی و فیلمهاشو دیدی تا بخش مبارزه با ولدمورتش خوبه اما بعد از اون تو هاگوارتز الافی و باید چیزهای مخفی هاگوارتز رو کشف کنی و درجه تو بالا ببری

B L A S T E R
20-08-2007, 12:28
کسی میتونه سیو مرحله ی بعد از جمع اوری اعضای ad و بزاره؟

S A M
20-08-2007, 17:23
من که کاملا عاشق هری پاتر هستم ولی بازیاش ...

بردیا
21-08-2007, 05:49
نه عزیز بازیاشم بد نبوده.اما خوب مسلمه که به پای دیگر بازیها نمیرسیده.ولی همیشه منو به عنوان یه طرفدار هری پاتر(از نظر تلویزیون شیطان پرست)راضی میکرده.البته هنوز این بازیشو نتونستم بخرم.

B L A S T E R
21-08-2007, 10:17
کسی میتونه سیو مرحله ی بعد از جمع اوری اعضای ad و بزاره؟

یکی نمیخواد به ما کمک کنه؟

Alireza.M67
21-08-2007, 12:23
من که کاملا عاشق هری پاتر هستم ولی بازیاش ...

اتفاقا بازیاش بدک نبودن ...
فقط این آخری گند زد .

یکی نمیخواد به ما کمک کنه؟

من سیو آخر یازی رو دارم
اگه حال میکنی بگو واست بذارم .

Spaniuly
21-08-2007, 13:54
كتابچه راهنماي بازي رو در وبسايتم منتشر كردم (جلد اول) اين كتابچه شامل راهنمايي هاي با ارزش بازي هست بزودي جلد دوم در سايت منتشر ميشه منتظر باشيد . جلد دوم شامل روشهاي كامل 100% كردن مكانهاي مختلف هاگوارتز مي‌باشد آدرس وبسايت روي عكس آواتارم موجود هست (كليه حقوق اين كتاب به اين وبسايت تعلق دارد)

irhogwarts
21-08-2007, 16:24
كتابچه راهنماي بازي رو در وبسايتم منتشر كردم (جلد اول) اين كتابچه شامل راهنمايي هاي با ارزش بازي هست بزودي جلد دوم در سايت منتشر ميشه منتظر باشيد . جلد دوم شامل روشهاي كامل 100% كردن مكانهاي مختلف هاگوارتز مي‌باشد آدرس وبسايت روي عكس آواتارم موجود هست (كليه حقوق اين كتاب به اين وبسايت تعلق دارد)

مطلب بالا رو من پست كردمKrauser يوزر نيم دادشمه چون آنلاين مونده بود اشتباهي با يوزر اون پست كردم كه معذرت مي‌خوام همونطور كه مطلع شديد. من كتابچه رو آماده كردم كه ميتونيد از وبلاگ من hp7.sub.ir دانلود كنيد:

« با سلام خدمت شما عزیزان. با افتخار تمام این وبلاگ برای اولین بار در ایران اقدام به انتشار یک کتاب آموزش و راهنمایی برای بازی هری پاتر و محفل ققنوس کرد. امروز جلد اول این کتابچه منتشر می شود. کلیه حقوق این کتابچه ارزشمند متعلق به این وبلاگ می باشد. در کمتر از ۲ روز دیگر جلد دوم این کتاب شامل ترفندهای کامل کردن بازی به ۱۰۰٪ منتشر و در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت. تمامی وبسایتها و وبلاگ های ایرانی می توانند با ذکر منبع لینک این کتابچه را در وبلاگ یا سایتشان قرار دهند. با تشکر فاروق عباسی. »

irhogwarts
21-08-2007, 22:10
سلام كسي هست كه تونسته باشه Stone Circle رو 100% كنه؟ آخه يه كار هست كه من نميتونم انجامش بدم يعني بايد ستون قابل حركت رو برداشته و روي ستون بزرگتر در سمت چپ قرار بديم بعد بريم و روش وايسيم اما كدوم ستون اگه منظور او سنگ بزرگ كه به شكل مكعب مسطتيل هست ، آخه سمت چپ اون ستون بزرگتري وجود ندارخ بخايم بذاربم روش اگه كسي ميتونه منو راهنمايي كنه اونايي كه هر سه قهرمان گابستون رو بردن بايد به Paved Courtyard برن و با دختري كه در گوشه پشت بازيكناي گابستون وايساده مسابقه كلي بدن.

elendil
22-08-2007, 10:00
توی stone circle باید اون مکعب بزرگ رو بزاری کنار بغلیش (سمت راستیش) بعدش از این مکعب برو بالا بعدش هم از اون یکی برو بالا فقط یه خورده سخته

irhogwarts
22-08-2007, 10:38
آقا مرسي از لطفت حل شد ممنون حالا موند:
1- بردن قهرمان هاگوارتز در رشته گابستون كه در پاود كورت يارد هست
2 - گرفتن نمره O در درسهاي Owl
3- بدست آوردن پاسورد تابلويي كه روش تار عنكبوت بسته شده (خواهشاً يكي بگه جاي هر دوي اون تابلو رو كه از من ميخواد تابلوي ديگرشو پيدا كنم يكيش داخل محوطه هاگوارتز هست كه بايد بسوزونمش اون يكي كجاست كي جاي هر دوشو ميدونه بگه)

irhogwarts
22-08-2007, 15:32
يك مطلب مهم و بمب خبري توي وب سايتم قرار گرفت حتي اگه اخطار هم دريافت كنم مهم نيست چون اين مطلب بايد به دست همه برسه چه هري پاتري چه ضد هري پاتر امروز اين مقاله حقانيت هري پاتر رو ثابت مي‌كنه. و من اين كار رو با كمك دوستانم انجام ميدم دوستاني كه مثل كوه پشت هري پاتر وايسادن. لطفاً لينك مقاله اسرار اميز رو به تمامي كساني كه بهشون دست رسي داريد بفرستيد. هر كسي بايد اين مقاله رو بخونه
Hp7.sub.ir

B L A S T E R
22-08-2007, 19:38
من سیو آخر یازی رو دارم
اگه حال میکنی بگو واست بذارم .
نه داداش دوست دارم خودم تا اخرش برم.
دست درد نکنه.
کسی دیگه نداره؟

mohsen.rajabi
22-08-2007, 22:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سازندهEA GamesناشرEA Gamesسبک بازیFantasy Action Adventureتاریخ انتشارJun 25, 2007پلتفورمهمه سیستم هانویسندهAssassin's Creed

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6 متوسط
Gameplay[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 Graphics[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8 Sound[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 Value[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 Tilt[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سطح بازی: عادی درجه سنی: Everyone 10+ زمان یادگیری: حدود 1 ساعت

نقاط قوت : طراحی عالی هاگوارتز ، آزادی عمل ، نور پردازی خوب

نقاط ضعف : دوربین بد بازی ، کامل نبودن داستان بازی ، طراحی بد شخصیت ها

انقلاب در سری هری پاتر نه انقلاب در سری بازی های هری پاتر! :
بازم یک مقدمه دیگه باید آغاز کنیم! آه خب این بار دیگه زیاد حال و احوال پرسی نمیکنم بریم سر اصل مطلب ، آقا من نمیدونم تا چه زمانی این سازندگان فکر میکنند صنعت بازی به فیلم وابسته است نه صنعت فیلم به بازی ؟ اگر باورتون نمیشه که سازندگان همچین فکری میکنند بهتون پیشنهاد میکنم برید شرک 3 ، دزدان دریایی و به خصوص هری پاتر 5 بازی و فیلمش رو بگیرید تا متوجه بشید من چی میگم انگاری فروش بازی ها در سایه فیلم به سازندگان مزه کرده ، هر بازی که از روی فیلم ساخته میشه اصلا ارزش بازی کردن نداره شاید ما توقع مان بالا میره مثلا بازی شرک 3 قابل مقایسه با انیمیشن فوق برترش نیست یک بازی که فقط بخاطر در آوردن پول عرضه میشه ، برسیم به هری پاتر خب پنجمین قسمت از هری پاتر هم به صورت فیلم و بازی عرضه شد هرچند که خیلی از طرفدار های هری پاتر فیلم 5 را برترین بین هری پاتر ها میدانند اما بازی هرچند تغییرات بسیاری نسبت به 4 نسخه قبلی خود کرده و در نوع خود بسیار جالب است اما از بعضی لحاظ شکسته خورده است ، اگر علاقه مند آتیشه این هری پاتر هستید و شب ها هم خواب هری و دو دوست فداکارش را میبینید خواهشا وقتی از نقاط ضعف بازی میگم کله من نکنید.

داستان :
داستان این بازی تقریبا ترکیبی از فیلم و کتاب است البته چندین نکته که در کتاب دیده میشه در بازی نیست به طور خلاصه باید بگم که : سال پنجم حضور هری در هاگوارتز است ، حال اسمش نبر (لرد ولدمورت خودمون) به قدرت رسیده اما وزارت خانه نمیخواد این مسئله قبول کنه ، لرد ولدمورت متوجه میشه که ارتباطی بین او و هری وجود داره ، لرد از این ارتباط استفاده ابزاری میکنه در قسمت اول ارتباط نشون میده که آقای ویزلی زخمی شده البته ولدمورت این کار واقعا انجام میده اما در قسمت دوم او وارد مغز هری میشه و نشان میده که سیریوس در چنگالش داره اما این فقط یک خاطره ساختگی است ، دامبلدور چندین بار به هری اخطار میکنه که لرد ولدمورت میتونه تصاویر اشتباه به تو بده ولی او به این صحبت ها گوش نمیکنه ، البته در این میان یک مشکل نیز وجود داره بهتر بگم یک مشکل بزرگ چیزی یا شیئی به نام آمبریج او که از طرف وزارت خانه به عنوان معلم جادوی سیاه هاگوارتز انتخاب شده با هری بسیار بد است و شما باید در چندین مرحله حسابی عقده های دوران مدرسه تان بر سرش خالی کنید. که یکی از مهم ترین کار هاتون بوجود آوردن آرتش دامبلدور است که در میان بازی لو میره و آمبریج به عنوان رئیس مدرسه و... این تقریبا چکیده ای از داستان بازی که میشه گفت 678 صفحه کتاب و 150 دقیقه فیلم بود اگر خیلی خوب نشد بنویسم ببخشید.

گرافیک بازی :
گرافیک بازی در خیلی از جزئیات اصلا خوب نیست ، بعضی از سایه ها تیز و برنده هستند بعضی از آنان به شکل مستطیل یا مربع نمایش داده میشوند مثلا یک چراغ گرد را تصور کنید بعد در یک مکان سایه های این چراغ بجای این که گرد و خمیده باشه به شکل مستطیل است!! طراحی شخصیت ها اصلا خوب کار نشده مثلا صورت هرماینی انگار چشماش چپ شده و قسمتی از سرش مو نداره کاری به طراحی شخصیت آقای ویزلی و لوسیوس مالفوی نداریم که یک باگ بزرگ در دنیای چهره پردازی محسوب میشوند صورت دامبلدور هم خیلی تخیلی طراحی شده ، اما واقعا صورت لرد ولدمورت خیلی خوب طراحی شده البته صورت هری هم بد نیست و کمی تا قسمتی شبیه به دنیل رادکلیف شده است از صورت که بگذریم بقیه اعضای بدن قابل قبول طراحی شده اند از لباس ها گرفته تا شلوار و به خصوص دستان در بازی خوب طراحی شده اند ، نور پردازی نیز در بازی یکی از جلوه های لذت بخش به حساب می آید از حق نگذریم نور پردازی بازی و طراحی محیط هاگوارتز واقعا فوق تصور است. نورپردازی در بیرون هاگوارتز آنقدر زیباست که اگر ساعت ها بشینید و فقط نگاه کنید سیر نمی شوید نور به طوری روی محیط اطراف بیرون هاگوارتز اثر میزاره و باز تاب میشه که از حالت واقعی نیز زیبا تر کار شده واقعا باید گفت نور پردازی از برتری های بازی به حساب می آید ، محیط بازی هرچه بخوایم درباره وسعت محیط و طراحی عالی هاگوارتز بگوییم کم گفتیم طراحی هاگوارتز واقعا عالی است هرچه که فکر کنید خواهید دید ، اگر واقعا فکر میکنید این چنین نیست لطفا زحمت بکشید فیلم شماره 3 هری پاتر بزارید بعدش اونجا که لوپین و هری در حال صحبت روی پل هستند و بعد توی بازی برید به همون مکان حالت بازی رو به اول شخص تغییر بدید محیط نگاه کنید ببینید چه قدر زیبا طراحی شده یا وقتی که هرماینی ، ران و هری به طرف کلبه هاگرید میرند رو نگاه کنید و بعدش خودتون در بازی همین کاری بکنید ببینید چه قدر زیبا طراحی شده ، تمامی بخش های هاگوراتز دقیقا از روی صحبت های رولینگ و فیلم ها طراحی شده است از دارک آرت گرفته یا حتی دستشویی ها جالب بدونید بعضی از مکان ها و اشیائ که مربوط به نسخه 4 هم میشوند در بازی وجود دارد ، جلوه آب هم زیاد به نظرم عالی کار نشده یعنی اصلا خوب نیست هرچند وقتی چیزی به درون آب میوفته به خوبی عکس العمل آب را میتوان ملاحظه کرد ولی میشد بیشتر روی این بخش کار کرد در کل هاگوارتز به بهترین شکل ممکنه طراحی شده است و این طراحی با نور پردازی فوق العاده باعث خلق صحنه های زیبا و غیر تجسم شده است هرچند طراحی شخصیت ها اصلا خوب نیست.طراحی اتاق گریفندور و اتاق خواب پسر ها نیز خیلی خوب و عالی هستند.

کنترل و روند بازی :
کنترل بازی در بعضی قسمت ها خوب است و در بعضی قسمت ها واقعا اعصاب خورد کن ، بزرگترین ضعف این بخش دوربین باید نامید ، یک دوربین مزخرف که هر جور که عشقش بکشه محیط بازی را به شما نمایش میده مثلا وقتی میخواید از برج ساعت به حیاط ساعت برید وقتی از پله ها پایین میرید دوربین بالا میمونه و وقتی شما پله تمام میکنید و میخواید از درب خارج بشید هیچ تصویری ندارید بهتر بگم باید با تخیلات خودتون از درب خارج بشید ، کل بازی به پنج تا ورد خطم میشه که عبارت اند از حرکت دادن ، خراب کردن ، درست کردن ، آتیش زدن ، پرتاب به جلو ، پرتاب به عقب یعنی کل بازی بر پایه همین پنج ورد است اوایل بازی این ورد ها خیلی جالب هستند اما بعدش دیگه خسته کننده میشوند جذاب ترین بخش بازی و مزخرف ترین بخش بازی هم دوئل است شما توانایی دوئل کردن با بچه های دیگر رو که از گروه گریفیندور نیستند رو دارید خب جذابیت خاصی هم داره اما مشکل اصلی اینجاست که موقع دوئل نه جانی در نظر گرفته شده است نه نشانگر چیزی که به شما بفهمونه کجا چه وردی رو بگید یعنی همین طور باید کلید هارو پشت سر هم بزنید تا خود به خود یک ورد درست حسابی از چوب دستی در بیاد تا بتونید حریف درب داغون کنید. خنده دار ترین بخش اجرای ورد ها است مثلا وقتی میخواید ورد حرکت اجرا کنید باید آنالوگ چپ یک بار به سمت راست و یک بار به سمت چپ تکان دهید من دقیقا یادم نمیاد توی دنیای جادویی اینجوری بوده که باید چوب تکان بدیم تا جادو ازش بیرون بیاد بل که باید وردی بخونه ولی متاسفانه در بازی انگار جادو ها برپایه چوب هستند یعنی هری در بازی وقتی میخواد یک جادو اجرا کنه چوب جادو به طرف خاصی میچرخونه و بعد کلمه رو میگه که بعضی وقت ها مایه دردسر میشه البته همین آزادی عمل و گشت گذار در هاگوارتز و اجرا 5 ورد جذابیت بالایی داره ، شما در بازی مثل قبل قادر نیستید در اول هر مرحله شخصیت مورد نظر خودتون انتخاب کنید بل که از اول تا آخر داستان باید با هری دست و پنجه نرم کنید البته سازندگان ادعا کرده بودن که میتونید با هر شخصیت که میخواید بازی کنید حتی لوپین ، سیریوس ، دامبلدور اما اصلا اینجور نیست فقط شما در مرحله پایانی بازی میتونید کنترل سیریوس در دست بگیرید که بعدش کشته میشه و در جنگ با لرد تاریکی میتونید لحظاتی کنترل دامبلدور به دست بگیرید ، البته کنترل فرد و جرج یادتون نره که فقط یک مرحله است که اونم مرحله فرار کردن آن هاست باید این دو ویزلی به درب ورودی هدایت کنید البته با جارو ، خبری از بازی کوئیدیچ نیست بخشی که در کتاب 5 حرف اول را میزد اما در اینجا هیچ خبری ازش نیست. هری علاوه بر راه رفتن در سطح هاگوارتز میتونه از ناودان ها بالا بره روی ستون های باریک با چسبیدن به دیوار حرکت کنه و از روی تخت سنگ ها بالا بره که در بعضی از مراحل باید این کار ها را انجام بدید در بازی هیچ منو یا چیزی وجود نداره که موقعیت شما نشان داده بشه یا این که مثلا مقدار سلامتی هری اما بجای آن چیزی به نام نقشه غارت گر در بازی گنجانده شده که در نوع خود جالب است ولی ، ولی با فیلم خیلی فرق میکنه یعنی در نقشه تنها اشخاصی که با هری سرکار دارن و به او نیاز دارند یا شما به آنان نیاز دارید نمایش داده میشه برای رفتن به هر منطقه میتونید منطقه مورد نظر انتخاب کنید و بعد از آن شروع به رفتن کنید بجای وجود فلش یا همچین چیزی در بازی یک رد پا روی زمین نمایش داده میشه که شما را به مقصد مورد نظر هدایت میکند ، در بازی شنل نامرئی هم گنجانده شده شما در بعضی از مواقع باید از این شنل استفاده کنید مثلا زمانی که باید شیئی از دفتر آمبریج برای جینی بدزدید. در کل گیم پلی بازی یک بخش جذاب به حساب می آید که متاسفانه بخاطر دوربین بازی از جذابیت آن کاسته شده. اگر یک دوربین سوم شخص آزاد بود و گیمر میتوانست آن را کنترل کنه به نظرم خیلی بهتر میشد از گیم پلی بازی لذت برد.نا گفته نماند مینی گیم های جالبی هم در بازی موجود است که لذت بخش ترینشون شترنج جادوگری بهتون پیشنهاد میکنم حتما تجربه اش کنید.

صداگذاری :
موسیقی های بازی که تماما همون موسیقی های فیلم پنج و کلا موسیقی های فیلم هستند و چیز جدید و خاصی درشان نیست هرچند که بسیاری زیبا است اما موسیقی اصلی بازی به حساب نمی آید ، درباره صداگذاری هم بعضی کارکتر ها توسط افراد دیگه گویندگی شده به عنوان مثال نقش هرماینی در فیلم های هری پاتر اما واتسون بازی میکنه اما در اینجا میبینیم که صدای فرد دیگری برای هرماینی گرنجر انتخاب شده البته این صدا کمی شباهات به صدای خانوم واتسون داره ، برای صحت این گفته میتونید در اتاق فیلم ها آخرین فیلم ملاحظه کنید که اسم گوینده هرماینی کسی دیگری نوشته شده است. صداهای دیگر بازی مثل شکستن اجسام و یا صدای چه چه پرندگان در بازی نیز خیلی خوب و عالی هستند.

سخن پایانی :
بازی هری پاتر 5 نمیتوان یک بازی منحصر به فرد دانست چرا که از خیلی لحاظ ها غیر حرفه ای طراحی شده است و مهمترین مشکل بازی هم دوربین آن به شمار می آید اما چیزی که مهم این است که بازی هری پاتر 5 یک انقلاب کوچک در سری های این بازی ایجاد کرد و باعث شد از روند یک نواختی خارج بشه مطمئنا نمیتوان هری پاتر 5 را یک بازی تاریخی دانست اما میتوان آن را یک بازی تاریخی در سری بازی های هری پاتر دانستند ، پیشنهاد من برای شما دوستان اگر واقعا علاقه مند به هری پاتر هستید و حوصله معماهای سخت دارید که در بعضی مواقع هیچ سرنخی به شما داده نمیشه بهتر بگم اگر جنون هری پاتری دارید برید سراغ این بازی وگرنه اگر یک گیمر هستید که عاشق بازی های بزرگ مثل گیرز آف وار یا گاست ریکان هستید و از بازی هایی که خون و خونریزی نداره خوشتان نمیاد بازم هری پاتر بازی کنید ، ولی کنترل دوربین بازی اونم با موس و کیبرد خیلی مشکل البته با دسته های 360 کمی کار راحت تر ، من که پیشنهاد میکنم حداقل یک بار هم که شده این بازی تجربه کنید عالی نیست ولی خوب است.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
23-08-2007, 00:09
کامل و عالی
دمت قیژ

keylogger
23-08-2007, 09:30
هر كي سيو اين بازي روو داره به من بگهخيلي لازم دارم! save 100%

mazi_z_PSP
23-08-2007, 13:36
سلام. خيلی گيج کنّدس. نميدونم دقيق بايد چيکار کنم برای هيچ ماموريتی توضيحی نداره؟
مثلا اون معلمه قد کوتوله اسمشو يادم رفته چيکار بايد براش بکنيم؟
این اول بازی بايد تمام اعضا محفل رو پيدا کنم ؟
راه ديگه ای برای رفت و آمد تو هاگوارتز نداره. دارم ديوونه ميشم اینقدر از اینور به اون ور رفتم.
اون درصد ها يعنی چی؟
موقعی که با يکی که مثلا شطرنج بازی ميکنه اشتباهی اینتر رو زدم که مجبور شدم شطرنج بازی کنم نميشه قبول نکنم؟

B L A S T E R
24-08-2007, 11:25
کسی سیو بعد از جمع اوری اعضای Ad رو نداره؟

time prince
24-08-2007, 13:34
آقا مرسي از لطفت حل شد ممنون حالا موند:
1- بردن قهرمان هاگوارتز در رشته گابستون كه در پاود كورت يارد هست
2 - گرفتن نمره O در درسهاي Owl
3- بدست آوردن پاسورد تابلويي كه روش تار عنكبوت بسته شده (خواهشاً يكي بگه جاي هر دوي اون تابلو رو كه از من ميخواد تابلوي ديگرشو پيدا كنم يكيش داخل محوطه هاگوارتز هست كه بايد بسوزونمش اون يكي كجاست كي جاي هر دوشو ميدونه بگه)
3-باید بری طبقه هفتم راهرو مقابل اتاق نیازمندی ها رو بروید بعد با تابلو آخر سالن حرف بزنید بعد برید پایین و تار عنکوت تابلو رو بسوزونید تا رمزو بهتون بگه

time prince
24-08-2007, 13:36
دوستان من 3تا مسابقه گابستون رو تموم کردم نمی دونم برای چهارمین مسابقه چکارکنم
یک راهنمایی هم برای تابلویی boathouse می خوام
یکی بیاد راهنمایی کنه

mazi_z_PSP
24-08-2007, 21:01
يك مطلب مهم و بمب خبري توي وب سايتم قرار گرفت حتي اگه اخطار هم دريافت كنم مهم نيست چون اين مطلب بايد به دست همه برسه چه هري پاتري چه ضد هري پاتر امروز اين مقاله حقانيت هري پاتر رو ثابت مي‌كنه. و من اين كار رو با كمك دوستانم انجام ميدم دوستاني كه مثل كوه پشت هري پاتر وايسادن. لطفاً لينك مقاله اسرار اميز رو به تمامي كساني كه بهشون دست رسي داريد بفرستيد. هر كسي بايد اين مقاله رو بخونه
Hp7.sub.ir
این مقاله رو حتما بگيرين بخونين. يک فاجعس .من نديده بودمش تو تليويزيون

B L A S T E R
24-08-2007, 21:28
کسی سیو بعد از جمع اوری اعضای Ad رو نداره؟

التماس میکنیم!:42:

mohsen.rajabi
25-08-2007, 11:03
این مقاله رو حتما بگيرين بخونين. يک فاجعس .من نديده بودمش تو تليويزيون
واقعا فاجعه بود یه چیزهای مزخرفی گفته بودند ندیدی بهتر

irhogwarts
25-08-2007, 16:22
سلام من سيو آخر بازي رو دارم ولي فقط مونده تابلوي در نقاشي كه تار عنكبوت دار و دومي بردن قهرمان گابستون بقيه جاها تكميله البته من توي وبلاگم 2 تا كتابچه راهنماي بازي رو تهيه كردم كامل و تميز دانلودش كنيد ديگه همه ابهامات بازي از بين ميره من بازي رو تو آان تموم كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اينم لينك وبلاگمه هركي خواست دانلود كنه اين 2 جلد كتاب رو

irhogwarts
25-08-2007, 18:34
سلام من تمام قسمتهارو 100 كردم ولي 94% كمپلت شده و 100 تا امتياز نياز دارم كه ميدونم بايد از كجا بدست بياروم اون 100 امتياز رو و بازي 100% كامل بشه چون الان فقط مونده بازي با قهرمان گابستون هاگوارتز كه در پاود كورتيارد هست ولي به هيچ عنوان بازي رو نميبازه كافيه بدونم قاعده ضربه زدن چيه اگه كسي ميتونه راحت بازي گابستون رو ببره به من اطلاع بده اگه كسي هست كه تونسته تمتام بازيهاي گابستون رو ببره اطلاع بده چون من تا اينجاشم كه بردم شانسي بردم البته سخت ترين گابستون همونه كه اون 13 تا سنگ وسطي رو به بيرون پرتاب كني يعني همون كه هافلپافيه بازي ميكنه من واقعا اون سه باري هم كه هافلپاف رو بردم پدرم دراومد واقعا نميتونم اون بازي رو انجام بدم كاش يكي بتونه دقيقا بهم نحوه بازي (كنترل شدت ضربه) رو ياد بده تنها مشكلم اينه كه من سر در نميارم شدت ضربه به چي بستگي داره چه كاري باعث ميشه ضربه محكم و با سرعت باشه و چي باعث ميشه كه آروم باشه واقعا به اين نتيجه رسيدم كه شدت ضربه از قاعده خاصي پيروي نميكنه و كاملا راندوم هست (يعني اتفاقي) يه گابستون باز حرفه اي با من تماس بگيره آيدي من : Spaniuly راستي من تو وبلاگم 2 تا جلد راهنماي رمزگشايي هاگوارتز و تعدادي ترفند بازي گذاشتم كه ميتونن دانلودش كنيد سيو آخر بازي 94 % كامل شده رو هم اگه كسي ميخواد به آيديم پي ام بده آدرس وبلاگ من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست در خدمت دوستاي فوروم هست. قربان شما باي

time prince
25-08-2007, 19:43
من که فک کنم بدونم وقتی می خوای توپو بزنی باید موس رو بکشی عقب و با سرعتی می خوای توپ حرکت کنه موسو بدی جلو

time prince
25-08-2007, 19:45
حالا جناب irhagwartz عزیز میشه به من بگید گریفورد آبوت کجاست دقیقا و اینکه grand staircase (نشانی های نزدیک ترین محل به اونجا رو بگید)

time prince
25-08-2007, 20:42
دوستان من 99% بازی رو تموم کردم و فقط یک چیزی توی طبقه دوم(94%) مونده که پیداش نمی کنم و رمز تابلویی که به boathouse راه پیدا می کنه لطفا کمک کنید تا زودتر تمومش کنم
پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر می کنم

irhogwarts
25-08-2007, 23:41
دوستان عزيز من يه راهنماي كامل از بازي نوشتم كه به همه سوالات شما در مورد چگونگي پيدا كردن تابلوها و رمزگشايي هاگوارتز جواب ميده من اونو تو وبلاگم قرار دادم تا دانلودش كنيد. ولي ظاهرا بعضيا حوصله ندارند. بنابراين به 2 دوست خوبم از اينجا جواب سؤالاشونو ميدم :

ميانبر براي رسيدن به قايق خانه :

در پله هاي متحرك جايي كه به راهرو طبقه چهارم مي‌رود تابلوي نقاشي يك شاعر قرار دارد با او حرف بزنيد. او از شما مي خواهد سه چهره را پيدا كنيد. به طبقه هفتم برويد و با تابلوي نقاشي كه در آنجاست حرف بزنيد. او به شما مي‌گويد با پروفسور باسيل فرانساك صحبت كنيد. به طبقه سوم برويد و در مسير پله‌هاي مارپيچي كه به كلاس دفاع در برابر جادوي سياه ختم مي‌شود با گارگويل صحبت كنيد. سپس به طرف تابلويي كه نرسيده به كلاس وردهاي جادويي (Charms) قرار دارد ، برويد. با پيرمرد كم مو صحبت كنيد. او به شما مي‌گويد تابلوي روي ديوار را كه عكس يك
بانوي چوپان است ، در پا گرد پله هاي طبقه دوم پيدا كنيد. به همان جا برويد تا بانوي چوپان صورتي پوش روي ديوار را بيابيد. با او حرف بزنيد. او به شما مي‌گويد كه ريشه گوگل را در ورودي پل روي دره (Viaduct Entrance) ببينيد. به آنجا برويد و با تابلو نقاشي كه در كنار قفسه كتاب واقع هست حرف بزنيد. او به شما مي‌گويد از گيفورد آبوت بپرسيد. به پلكان باشكوه (Grand Staircase) برويد و با تابلوي نقاشي كه در آنجاست حرف بزنيد. او به شما كلمه عبور را ميگويد : « اين كلمه عبور ناپسند است ». اكنون شما كلمه عبور را مي‌دانيد كافيست به همان تابلو نقاشي مرد شاعر كه در راه پله هاي متحرك و در ابتداي راهرو طبقه چهارم است برگرديد و رمز را به او بگوييد.

براي رسيدن به گيفورد آبوت به گراند استيركيس بريد اما از كجا؟ برام جالبه كه شما چرا از جاي پاي راهنماي نقشه غارتگر استفاده نميكنيد كافيه كليد تب رو بزنيد و Grand Staircas رو پيدا كنيد و روش اينتر بزنيد شما به اونجا راهنمايي ميشيد. توسط جاي پايي كه رو زمين جلوي پاتون هست.

time prince
26-08-2007, 09:51
دوست عزیز من دوتا کتابتون رو دانلود کردم و بازی گابسون آخری رو از روی همون انجام دادم و از جای پاه هم استفاده می کنم اونا درست میرن به سرسرا ورودی وبعد از پله ها بالا میروند و تموم می شوند من مشکلم اینکه جای گریفورد آبوت رو دقیقا نمیدونم کجاست اگه بگی ازت ممنون می شم

shakerifar
26-08-2007, 11:48
هنوز شما درگیر این بازی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل داشتید بگید تا سریع تمومش کنید

irhogwarts
26-08-2007, 14:13
سلام به آيدي من پي ام بده زود Spaniuly تايم پرينس منتظرم زود كار مهمي دارم

irhogwarts
26-08-2007, 14:17
من سيو تورو ميخوام اگه پي ام بدي راحتتر ميتونم راهنمايي كنم اينجوري هي رفرش كردن سخته

irhogwarts
26-08-2007, 14:18
ببين گيفورد آبوت همون جايي هست كه از پله هاي متحرك ميري پايين ميخواي بري به ساه چال هموني كه به خاطر كار هانا آبوت ميري باهاش صحبت ميكني همونوراست ديگه اون تابلو

irhogwarts
26-08-2007, 14:21
من سيوتو ميخوام پرينس تايم

irhogwarts
26-08-2007, 14:26
ببين تو قرار نيست با در صحب كني با يكي از تابلوهاي نقاشي بايد صحبت كني كه بالاي سياهچال

time prince
26-08-2007, 15:11
خیلی کم حوصله ای عزیز من زود تر گریفورد آبوت رو پیدا کردم
الان فقط 94% از طبقه دوم مونده

time prince
26-08-2007, 15:13
تازه سیو بازی اصلا کجا هست تا من پیداش کنم و بهت بدم

c0rd3r
26-08-2007, 18:48
سلام .

دوستان دو تا سوال :

1 - اون جایی که اسپاروات یه چیزی میگه بعد باید بری دنبال نویل نویل کجاس ؟؟؟؟

2 - اون بلند گوهایی که پتیلا میگن باید خراب کنی کجان ؟؟؟

ممنون .

بای .

bersam
26-08-2007, 19:22
1- باید اول بری از نویل اجازه بگیری بعد بری تو اتاق خواب پسر ها بعد بری یه کتاب رو تاقچه هست برش داری

c0rd3r
26-08-2007, 19:39
1- باید اول بری از نویل اجازه بگیری بعد بری تو اتاق خواب پسر ها بعد بری یه کتاب رو تاقچه هست برش داری

خوب نویل کجاست ؟ من اینو نمیدونم رفیق :46:

time prince
26-08-2007, 21:08
نویل توی اتاق ضروریات در طبقه هفتم هستش

برای پیدا کردن بلند گو ها باید دنبال پتیل ها بری خودشون بهت نشون می دن

mohsen.rajabi
27-08-2007, 11:52
ببخشید این تابلو صورتی رو چه جوری باز کنم؟

elendil
27-08-2007, 12:00
کدوم تابلو رو میگی محسن جون ؟

ashjaee
27-08-2007, 16:35
جلد اول کتابچه راهنمای بازی هری پاتر و محفل ققنوس:

پرشین گیگ
ژئو سیتیز

جلد دوم کتابچه راهنما بازی هری پاتر و محفل ققنوس

پرشین گیگ
ژئوسیتیز

منبع:

ashjaee
27-08-2007, 16:51
این هم نقد بازی هری پاتر و محفل ققنوس:

منبع:

من نمیدونم تا چه زمانی این سازندگان فکر میکنند صنعت بازی به فیلم وابسته است نه صنعت فیلم به بازی ؟ اگر باورتون نمیشه که سازندگان همچین فکری میکنند بهتون پیشنهاد میکنم برید شرک 3 ، دزدان دریایی و به خصوص هری پاتر 5 بازی و فیلمش رو بگیرید تا متوجه بشید من چی میگم انگاری فروش بازی ها در سایه فیلم به سازندگان مزه کرده ، هر بازی که از روی فیلم ساخته میشه اصلا ارزش بازی کردن نداره شاید ما توقع مان بالا میره مثلا بازی شرک 3 قابل مقایسه با انیمیشن فوق برترش نیست یک بازی که فقط بخاطر در آوردن پول عرضه میشه ، برسیم به هری پاتر خب پنجمین قسمت از هری پاتر هم به صورت فیلم و بازی عرضه شد هرچند که خیلی از طرفدار های هری پاتر فیلم 5 را برترین بین هری پاتر ها میدانند اما بازی هرچند تغییرات بسیاری نسبت به 4 نسخه قبلی خود کرده و در نوع خود بسیار جالب است اما از بعضی لحاظ شکسته خورده است ، اگر علاقه مند آتیشه این هری پاتر هستید و شب ها هم خواب هری و دو دوست فداکارش را میبینید خواهشا وقتی از نقاط ضعف بازی میگم کله من نکنید.

داستان :
داستان این بازی تقریبا ترکیبی از فیلم و کتاب است البته چندین نکته که در کتاب دیده میشه در بازی نیست به طور خلاصه باید بگم که : سال پنجم حضور هری در هاگوارتز است ، حال اسمش نبر (لرد ولدمورت خودمون) به قدرت رسیده اما وزارت خانه نمیخواد این مسئله قبول کنه ، لرد ولدمورت متوجه میشه که ارتباطی بین او و هری وجود داره ، لرد از این ارتباط استفاده ابزاری میکنه در قسمت اول ارتباط نشون میده که آقای ویزلی زخمی شده البته ولدمورت این کار واقعا انجام میده اما در قسمت دوم او وارد مغز هری میشه و نشان میده که سیریوس در چنگالش داره اما این فقط یک خاطره ساختگی است ، دامبلدور چندین بار به هری اخطار میکنه که لرد ولدمورت میتونه تصاویر اشتباه به تو بده ولی او به این صحبت ها گوش نمیکنه ، البته در این میان یک مشکل نیز وجود داره بهتر بگم یک مشکل بزرگ چیزی یا شیئی به نام آمبریج او که از طرف وزارت خانه به عنوان معلم جادوی سیاه هاگوارتز انتخاب شده با هری بسیار بد است و شما باید در چندین مرحله حسابی عقده های دوران مدرسه تان بر سرش خالی کنید. که یکی از مهم ترین کار هاتون بوجود آوردن آرتش دامبلدور است که در میان بازی لو میره و آمبریج به عنوان رئیس مدرسه و... این تقریبا چکیده ای از داستان بازی که میشه گفت 678 صفحه کتاب و 150 دقیقه فیلم بود اگر خیلی خوب نشد بنویسم ببخشید.

گرافیک بازی :
گرافیک بازی در خیلی از جزئیات اصلا خوب نیست ، بعضی از سایه ها تیز و برنده هستند بعضی از آنان به شکل مستطیل یا مربع نمایش داده میشوند مثلا یک چراغ گرد را تصور کنید بعد در یک مکان سایه های این چراغ بجای این که گرد و خمیده باشه به شکل مستطیل است!! طراحی شخصیت ها اصلا خوب کار نشده مثلا صورت هرماینی انگار چشماش چپ شده و قسمتی از سرش مو نداره کاری به طراحی شخصیت آقای ویزلی و لوسیوس مالفوی نداریم که یک باگ بزرگ در دنیای چهره پردازی محسوب میشوند صورت دامبلدور هم خیلی تخیلی طراحی شده ، اما واقعا صورت لرد ولدمورت خیلی خوب طراحی شده البته صورت هری هم بد نیست و کمی تا قسمتی شبیه به دنیل رادکلیف شده است از صورت که بگذریم بقیه اعضای بدن قابل قبول طراحی شده اند از لباس ها گرفته تا شلوار و به خصوص دستان در بازی خوب طراحی شده اند ، نور پردازی نیز در بازی یکی از جلوه های لذت بخش به حساب می آید از حق نگذریم نور پردازی بازی و طراحی محیط هاگوارتز واقعا فوق تصور است. نورپردازی در بیرون هاگوارتز آنقدر زیباست که اگر ساعت ها بشینید و فقط نگاه کنید سیر نمی شوید نور به طوری روی محیط اطراف بیرون هاگوارتز اثر میزاره و باز تاب میشه که از حالت واقعی نیز زیبا تر کار شده واقعا باید گفت نور پردازی از برتری های بازی به حساب می آید ، محیط بازی هرچه بخوایم درباره وسعت محیط و طراحی عالی هاگوارتز بگوییم کم گفتیم طراحی هاگوارتز واقعا عالی است هرچه که فکر کنید خواهید دید ، اگر واقعا فکر میکنید این چنین نیست لطفا زحمت بکشید فیلم شماره 3 هری پاتر بزارید بعدش اونجا که لوپین و هری در حال صحبت روی پل هستند و بعد توی بازی برید به همون مکان حالت بازی رو به اول شخص تغییر بدید محیط نگاه کنید ببینید چه قدر زیبا طراحی شده یا وقتی که هرماینی ، ران و هری به طرف کلبه هاگرید میرند رو نگاه کنید و بعدش خودتون در بازی همین کاری بکنید ببینید چه قدر زیبا طراحی شده ، تمامی بخش های هاگوراتز دقیقا از روی صحبت های رولینگ و فیلم ها طراحی شده است از دارک آرت گرفته یا حتی دستشویی ها جالب بدونید بعضی از مکان ها و اشیائ که مربوط به نسخه 4 هم میشوند در بازی وجود دارد ، جلوه آب هم زیاد به نظرم عالی کار نشده یعنی اصلا خوب نیست هرچند وقتی چیزی به درون آب میوفته به خوبی عکس العمل آب را میتوان ملاحظه کرد ولی میشد بیشتر روی این بخش کار کرد در کل هاگوارتز به بهترین شکل ممکنه طراحی شده است و این طراحی با نور پردازی فوق العاده باعث خلق صحنه های زیبا و غیر تجسم شده است هرچند طراحی شخصیت ها اصلا خوب نیست.طراحی اتاق گریفندور و اتاق خواب پسر ها نیز خیلی خوب و عالی هستند.

کنترل و روند بازی :
کنترل بازی در بعضی قسمت ها خوب است و در بعضی قسمت ها واقعا اعصاب خورد کن ، بزرگترین ضعف این بخش دوربین باید نامید ، یک دوربین مزخرف که هر جور که عشقش بکشه محیط بازی را به شما نمایش میده مثلا وقتی میخواید از برج ساعت به حیاط ساعت برید وقتی از پله ها پایین میرید دوربین بالا میمونه و وقتی شما پله تمام میکنید و میخواید از درب خارج بشید هیچ تصویری ندارید بهتر بگم باید با تخیلات خودتون از درب خارج بشید ، کل بازی به پنج تا ورد خطم میشه که عبارت اند از حرکت دادن ، خراب کردن ، درست کردن ، آتیش زدن ، پرتاب به جلو ، پرتاب به عقب یعنی کل بازی بر پایه همین پنج ورد است اوایل بازی این ورد ها خیلی جالب هستند اما بعدش دیگه خسته کننده میشوند جذاب ترین بخش بازی و مزخرف ترین بخش بازی هم دوئل است شما توانایی دوئل کردن با بچه های دیگر رو که از گروه گریفیندور نیستند رو دارید خب جذابیت خاصی هم داره اما مشکل اصلی اینجاست که موقع دوئل نه جانی در نظر گرفته شده است نه نشانگر چیزی که به شما بفهمونه کجا چه وردی رو بگید یعنی همین طور باید کلید هارو پشت سر هم بزنید تا خود به خود یک ورد درست حسابی از چوب دستی در بیاد تا بتونید حریف درب داغون کنید. خنده دار ترین بخش اجرای ورد ها است مثلا وقتی میخواید ورد حرکت اجرا کنید باید آنالوگ چپ یک بار به سمت راست و یک بار به سمت چپ تکان دهید من دقیقا یادم نمیاد توی دنیای جادویی اینجوری بوده که باید چوب تکان بدیم تا جادو ازش بیرون بیاد بل که باید وردی بخونه ولی متاسفانه در بازی انگار جادو ها برپایه چوب هستند یعنی هری در بازی وقتی میخواد یک جادو اجرا کنه چوب جادو به طرف خاصی میچرخونه و بعد کلمه رو میگه که بعضی وقت ها مایه دردسر میشه البته همین آزادی عمل و گشت گذار در هاگوارتز و اجرا 5 ورد جذابیت بالایی داره ، شما در بازی مثل قبل قادر نیستید در اول هر مرحله شخصیت مورد نظر خودتون انتخاب کنید بل که از اول تا آخر داستان باید با هری دست و پنجه نرم کنید البته سازندگان ادعا کرده بودن که میتونید با هر شخصیت که میخواید بازی کنید حتی لوپین ، سیریوس ، دامبلدور اما اصلا اینجور نیست فقط شما در مرحله پایانی بازی میتونید کنترل سیریوس در دست بگیرید که بعدش کشته میشه و در جنگ با لرد تاریکی میتونید لحظاتی کنترل دامبلدور به دست بگیرید ، البته کنترل فرد و جرج یادتون نره که فقط یک مرحله است که اونم مرحله فرار کردن آن هاست باید این دو ویزلی به درب ورودی هدایت کنید البته با جارو ، خبری از بازی کوئیدیچ نیست بخشی که در کتاب 5 حرف اول را میزد اما در اینجا هیچ خبری ازش نیست. هری علاوه بر راه رفتن در سطح هاگوارتز میتونه از ناودان ها بالا بره روی ستون های باریک با چسبیدن به دیوار حرکت کنه و از روی تخت سنگ ها بالا بره که در بعضی از مراحل باید این کار ها را انجام بدید در بازی هیچ منو یا چیزی وجود نداره که موقعیت شما نشان داده بشه یا این که مثلا مقدار سلامتی هری اما بجای آن چیزی به نام نقشه غارت گر در بازی گنجانده شده که در نوع خود جالب است ولی ، ولی با فیلم خیلی فرق میکنه یعنی در نقشه تنها اشخاصی که با هری سرکار دارن و به او نیاز دارند یا شما به آنان نیاز دارید نمایش داده میشه برای رفتن به هر منطقه میتونید منطقه مورد نظر انتخاب کنید و بعد از آن شروع به رفتن کنید بجای وجود فلش یا همچین چیزی در بازی یک رد پا روی زمین نمایش داده میشه که شما را به مقصد مورد نظر هدایت میکند ، در بازی شنل نامرئی هم گنجانده شده شما در بعضی از مواقع باید از این شنل استفاده کنید مثلا زمانی که باید شیئی از دفتر آمبریج برای جینی بدزدید. در کل گیم پلی بازی یک بخش جذاب به حساب می آید که متاسفانه بخاطر دوربین بازی از جذابیت آن کاسته شده. اگر یک دوربین سوم شخص آزاد بود و گیمر میتوانست آن را کنترل کنه به نظرم خیلی بهتر میشد از گیم پلی بازی لذت برد.نا گفته نماند مینی گیم های جالبی هم در بازی موجود است که لذت بخش ترینشون شترنج جادوگری بهتون پیشنهاد میکنم حتما تجربه اش کنید.

صداگذاری :
موسیقی های بازی که تماما همون موسیقی های فیلم پنج و کلا موسیقی های فیلم هستند و چیز جدید و خاصی درشان نیست هرچند که بسیاری زیبا است اما موسیقی اصلی بازی به حساب نمی آید ، درباره صداگذاری هم بعضی کارکتر ها توسط افراد دیگه گویندگی شده به عنوان مثال نقش هرماینی در فیلم های هری پاتر اما واتسون بازی میکنه اما در اینجا میبینیم که صدای فرد دیگری برای هرماینی گرنجر انتخاب شده البته این صدا کمی شباهات به صدای خانوم واتسون داره ، برای صحت این گفته میتونید در اتاق فیلم ها آخرین فیلم ملاحظه کنید که اسم گوینده هرماینی کسی دیگری نوشته شده است. صداهای دیگر بازی مثل شکستن اجسام و یا صدای چه چه پرندگان در بازی نیز خیلی خوب و عالی هستند.

سخن پایانی :
بازی هری پاتر 5 نمیتوان یک بازی منحصر به فرد دانست چرا که از خیلی لحاظ ها غیر حرفه ای طراحی شده است و مهمترین مشکل بازی هم دوربین آن به شمار می آید اما چیزی که مهم این است که بازی هری پاتر 5 یک انقلاب کوچک در سری های این بازی ایجاد کرد و باعث شد از روند یک نواختی خارج بشه مطمئنا نمیتوان هری پاتر 5 را یک بازی تاریخی دانست اما میتوان آن را یک بازی تاریخی در سری بازی های هری پاتر دانستند ، پیشنهاد من برای شما دوستان اگر واقعا علاقه مند به هری پاتر هستید و حوصله معماهای سخت دارید که در بعضی مواقع هیچ سرنخی به شما داده نمیشه بهتر بگم اگر جنون هری پاتری دارید برید سراغ این بازی وگرنه اگر یک گیمر هستید که عاشق بازی های بزرگ مثل گیرز آف وار یا گاست ریکان هستید و از بازی هایی که خون و خونریزی نداره خوشتان نمیاد بازم هری پاتر بازی کنید ، ولی کنترل دوربین بازی اونم با موس و کیبرد خیلی مشکل البته با دسته های 360 کمی کار راحت تر ، من که پیشنهاد میکنم حداقل یک بار هم که شده این بازی تجربه کنید عالی نیست ولی خوب است.

136885
06-09-2007, 13:12
من دربدر دنبال سیو 55% بازی هستم اما پیدا نمیکنم
آخه بعد از این که امبریج ,هری را میگیره دمو نشوون میده
بعدش هم دیگه صفحه سیاه میشه .
تو را خدا اگه کسی میتونه کمک کنم آخه خسته شدم.
دم همتون گرم

rsh
06-09-2007, 17:19
خوش به حالتون من dvd این بازی که متعلق به شرکت کبیر سافت بود گرفتم اما dvd خراب بود
چون وقتی رفتم عوضش کنم فروشنده گفت تمام dvd ها خرابه میتونم بپرسم بازی شما متعلق به کدوم شرکت توزیع کننده هست

ashjaee
09-09-2007, 08:06
بنده DVD این بازی را از شرکت soroosh soft خریداری کردم که به خوبی کار می کند.

popor_jok
09-09-2007, 19:48
سلام بچه ها خسته نباشید یک سوال کسی لینک دانلود مستقیم این بازی رو داره به من بده

ashjaee
12-10-2007, 09:26
سلام بچه ها خسته نباشید یک سوال کسی لینک دانلود مستقیم این بازی رو داره به من بده

این هم لینک دانلود غیر مستقیم:

جعبه کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Password
جعبه کد:

mazi_z_PSP
12-10-2007, 11:21
من تمام کردم يا نکردم؟
رسيدم به جايی که با دامبلدور عزيزتر از جونم بايد با ولدمورت عزيز بجنگم اما باختم. و بعد دوباره برگشتم به محيط قلعه که ليست اعضای محفل هم دوباره آمده بود. اما کاری نيست که بکنم. تکليفم چيه؟
راستی امضات منو کشته : آخرين دشمنی که بايد نابود شود مرگ است!

Alireza.M67
12-10-2007, 23:58
من تمام کردم يا نکردم؟
رسيدم به جايی که با دامبلدور عزيزتر از جونم بايد با ولدمورت عزيز بجنگم اما باختم. و بعد دوباره برگشتم به محيط قلعه که ليست اعضای محفل هم دوباره آمده بود. اما کاری نيست که بکنم. تکليفم چيه؟
راستی امضات منو کشته : آخرين دشمنی که بايد نابود شود مرگ است!

نه یکم دیگه مونده .
وسایل لونا رو پیدا کردی ؟

mazi_z_PSP
13-10-2007, 11:41
نه یکم دیگه مونده .
وسایل لونا رو پیدا کردی ؟
نه يکيشو پيدا کردم. چيکار کنم؟

atiye
13-10-2007, 18:21
در هفت هشت صفحه اول این تاپیک نوشته شده که وسایل لونا کجان و باید بگردی و اونها رو پیدا کنی.

بعدم اگه بیکار بودی بری بازی رو صددرصد کنی.

mazi_z_PSP
13-10-2007, 19:17
خيلی خيلی خيلی مسخره تمام ميشه پس .
آخه من چيکار کنم از دست این EA
الهی بميرن با این هری پاتر ساختنشون

ashjaee
19-10-2007, 12:15
ویرایش شد . . . .

irhogwarts
21-10-2007, 13:36
من سيو 100% تموم شده بازي رو دارو كي ميخواد؟

atiye
25-10-2007, 17:26
ممنون میشم اگه برای من بفرستید چون دوست دارم فیلم ها و درهایی رو که باز نمیشه ببینم... فقط اگه حجمش بیش تر از پنج مگ میشه نمیتونم دریافتش کنم

آی دی من:
atiye_picture@yahoo.com
ممنون

ashjaee
26-10-2007, 07:51
ممنون میشم اگه برای من بفرستید چون دوست دارم فیلم ها و درهایی رو که باز نمیشه ببینم... فقط اگه حجمش بیش تر از پنج مگ میشه نمیتونم دریافتش کنم

آی دی من:
atiye_picture@yahoo.com
ممنون

شما می توانید سیو گیم 100% بازی را با حجم 288 کیلوبایت از لینک زیر دانلود کنید.

mahyarSAMSUNG
27-10-2007, 01:58
همه این بازی رو خریدن و به ما هم گفتن که بدرد نمیخوره نخر . میگم این بازی رو گرفیک 128 مگ آنبرد میاد . البته از این خفن هاست گرافیکم . فلایت ایکس رو اجرا کردم روش

ashjaee
27-10-2007, 06:14
همه این بازی رو خریدن و به ما هم گفتن که بدرد نمیخوره نخر . میگم این بازی رو گرفیک 128 مگ آنبرد میاد . البته از این خفن هاست گرافیکم . فلایت ایکس رو اجرا کردم روش

اتفاقا این بازی هری پاتر از تمام آنها بهتر و جالب تر است.
در ضمن با حداقل سیستم کار میکند یعنی گرافیک 64 مگا بایت و رم 256 ولی بهتر است رم 512 باشد.

dark fear
31-10-2007, 13:59
سلام دوستان من به یه مشکلی بر خوردم
اعضای کلاس رو تکمیل کردم بعد اتاق نیازمندیها خراب شد بعد هرمیانی گفت باید از سلامتی
اعضا مطمئن شیم منم با کمک نقشه همه کارا رو کردم ولی هیچ چی نشد یعنی الان صفحه ی
وظایف من خالیه ولی هنوز هرماینی میگه باید از سلامتی اعضا مطمئن شی
چیکار کنم ؟

ashjaee
31-10-2007, 14:49
باید به همان قسمتی بری که به کالین (پسری که دوربینش را براش پایین آوردی) کمک کردی.
فکر کنم اسمش paved فلان بود.

sltavakoli
31-10-2007, 16:10
سلام علیکم دوستان

اگه سوالم تکراری یا توی پست های قبلی بوده شرمنده.سوالم اینه که:

سیوهای بازی هری پاتر 5 کجا ذخیره میشن؟اگه ادرس محل ذخیره شدن رو به من بدید ممنونتون میشم.

بای

S0R3N4
22-11-2007, 18:03
سلام دوستان
در نقشه تمامی دوستان قرمز شدن ولی دیگه نمیدونم چه کار کنم!!
میشه راهنمایی کنید؟

ashjaee
22-11-2007, 19:42
آنها ماموریتی به شما می دهند.
باید ماموریت آنها را انجام دهید تا از نقشه حذف شوند.