PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط دو کامپیوتر به هم با خط تلفن بدون اینترنت

as13851365
17-07-2007, 08:12
از دوستانی که می دانند خواهش می کنم جواب بدن.

می خوام دو کامپیوتر را با استفاده از خط تلفن به همدیگر وصل کنم ( بدون استفاده از اینترنت ) طوری که وقتی من فایلی را به اشتراک می گذارم کامپیوتر دیگر بتونه این فایل را دریافت کنه

کسی در این باره چیزی می داند ؟

اگر چنین شد یعنی دو کامپیوتر با خط تلفن به هم وصل شدند سرعت ارسال و دریافت داده چقدر است ؟ آیا هزینه ی بیشتری را باید پرداخت کنیم ؟

Rezaee1989
17-07-2007, 22:59
سلام به تو اگه واقعا می خوای اینو بهم Pmبده تا توی چت باست بگم

این طوری حال نوشتن زیاد ندارم

as13851365
18-07-2007, 07:24
سلام به تو اگه واقعا می خوای اینو بهم Pmبده تا توی چت باست بگم

این طوری حال نوشتن زیاد ندارم

خوب دوست گرامی من واقعا که نه ! ولی اگر کسی این مطلب را بگه خیلی خوب می شه

در ضمن شما هم اگر فکر می کنید این سایت خسته کننده است می تونید دیگه نیایید اگر حوصله تایپ کردن ندارید فایل های صوتی که می تونید بسازید

در ضمن شما اگر می خواهید با آی دی خودتان به ما کمک کنید بهتر بود نام آی دی خودتان را هم می نوشتید با این که اکثر این آی دی ها بازار خوبی ندارن ولی اگر نام آی دی خود را می نوشتید من می تونستم با شما تماس بگیرم

اگر خواستید کمکم کنید لطفا نام آی دی را بگید ؟

jak_1300
18-07-2007, 08:01
خوب دوست گرامی من واقعا که نه ! ولی اگر کسی این مطلب را بگه خیلی خوب می شه

در ضمن شما هم اگر فکر می کنید این سایت خسته کننده است می تونید دیگه نیایید اگر حوصله تایپ کردن ندارید فایل های صوتی که می تونید بسازید

در ضمن شما اگر می خواهید با آی دی خودتان به ما کمک کنید بهتر بود نام آی دی خودتان را هم می نوشتید با این که اکثر این آی دی ها بازار خوبی ندارن ولی اگر نام آی دی خود را می نوشتید من می تونستم با شما تماس بگیرم

اگر خواستید کمکم کنید لطفا نام آی دی را بگید ؟

تاييد ميشود

ocz
18-07-2007, 10:28
از برنامه ي Hyper Terminal ويندوز استفاده كنيد.

Start>All Programs>Accessories>Communications>Hyper Terminal

هر چند بسيار بهتر است كه از آخرين نسخه ي اين برنامه ي خوب استفاده شود كه از لينك زير مي توانيد دانلود كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] terminal 6.1.rar

M_E_H_D_I
18-07-2007, 10:35
از برنامه ي Hyper Terminal ويندوز استفاده كنيد.

Start>All Programs>Accessories>Communications>Hyper Terminal

هر چند بسيار بهتر است كه از آخرين نسخه ي اين برنامه ي خوب استفاده شود كه از لينك زير مي توانيد دانلود كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] terminal 6.1.rar

تاييد ميشه .
كار با Hyper terminal راحته.
بايد يك كامپيوتر گزينه Wait for call را انتخاب كنه و كامپيوتر بعدي با تماس يه اون محل همانند تماس Dilaup به كامپيوتر ديگه وصل مي شه و ميتونيد حتي چت هم بكنيد.
در مورد سرعت هم فكر كنم به اندازه همون Dialup باشه.
موفق باشيد.

ali_11_19
19-07-2007, 02:41
hyper terminal
خیلی خوبه هم میتونی بچتی هم برنامه جابه جا کنی.