PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احتیاج به کمک دارم صدای کامپیوترم مشکل داره

rsh
15-07-2007, 19:59
سلام نیاز به راهنمایی سبزتان دارم
من یک مادربورد ایسوز p5ad2e دارم
الان چند روزیه هی صدای اسپیکر قطع میشه وقتی کابلی که به اسپیکر وصله به فیش مورد نظر مادربورد وصل میکنم بعد از مدت کوتاهی صدا قطع میشه و ناچارم فیشو یک بار در بیارم و دوباره وصل کنم تا صدا درست بشه اما باز بعد از چند دقیقه صدا قطع میشه
برای امتحان رفتم یک کابل دیگه خریدم اما درست نشد
نمیدونم مشکل از کجاست درایور کارت صدا را دوباره نصب کردم اما مشکل درست نشد
هی باید هر چند دقیقه یکبار برم پشت کیس و فیش رو دوباره در بیارم و وسپس دوباره وصل کنم تا صدا دربیاد
امیدوارم منظورمو تونسته باشم بیان کنم
کمکم کنید

TEC
15-07-2007, 23:41
شاید برد اسپیکرت احتیاج به لهیم سردی داشته باشه.
فکر میکنم این طور باشه!

ahsanx
16-07-2007, 05:42
دوست عزیز به احتمال زیاد همونطور که جناب Tec گفتن مشکل از اسپیکر شماست و لحیم مادگی فیش ورودی مشکل داره من تعمیرکار هستم و

حدث میزنم اسپیکر شما مشکلی داره به صورتی که در ورودی اسپیکر خازنی هست که سر راه فیش ورودی صدا قرار داره . این مادگی ورودی فیش

طوری هستن که وقتی شما فیش رو در میارین یا میزنین برای یک ثانیه به هم اتصال میشه و در نتیجه اون خازنی که گفتم تخلیه میشه و صدای شما

وصل میشه . ولی دوباره این مشکل پیش میاد . شما اسپیکر رو با یه سیستم دیگه چک کن و یا یه میکرفون به ورودی اسپیکر وصل کن و چک کن ببین

در این حالت صدا قطع میشه یا نه . اگه سئوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم . موفق باشی

rsh
16-07-2007, 10:43
ممنون دوستان گلم
ظاهرا اسپیکر مشکلی نداره
چون وقتی فیش پشت اسپیکر رو در میارو و دوباره نصب میکنم اتفاقی نمیفته
اما وقتی صدا قطع میشه و فیش پشت کیس(مادربورد) رو در میارم و نصب می کنم این اتفاق میفته
مادربورد من سه تا ورودی صدا داره و من هر سه ورودی رو امتحان کردم اما مشکل برای هر سه ورودی هست
ایا باید ویندوزم رو عوض کنم یا مادربورد مشکل داره
با تشکر

TEC
16-07-2007, 12:21
با اجازه از جناب ahsanx باید بگم ایشون چون کارشون با این چیزاست، فکر میکنم همون لحیم سردی میخواد، ایشون میتونه شما رو کامل راهنمائی کنه.

n_ravi
17-07-2007, 03:19
مشکل از جا فیشی مادربردته

Hadi King
17-07-2007, 13:01
كارت صدا رو درست نصبش كردي....مشكل از جا فيشي پشت اسپيكرت هم ميتونه باشه

ava-sh
17-07-2007, 13:20
bebakhshid kasi dar mored ashkal ram ddr2 va ddr3 chizimidone:41:

Hadi King
17-07-2007, 17:25
بگو شايد كسي بدونه....بي جواب نمي موني اي دوست