PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاب برداشتن مادر بوردها

mahdi1535
15-07-2007, 18:49
اول یه سوال از دوستان داشتم آیا تاب برداشتن مادر بوردها تو کار کردن مادر بورد اثر میذاره ؟
من بیشتر این تاب برداشتن مادربوردها را تو محصولات گیگا دیدم . من تا حالا هر چی مادر بورد گیگا بستم وقتیکه Cpu را روی مادر بورد جا میزنم مادر بورد تاب بر میداره . یه عده میگند Cpu را باید موقعی که مادر بورد تو کیس کاملا بسته شد جا زد ولی من در هر دو حالت تست کردم ومادر بورد تاب بر میداره . خلاصه که من چه Cpu را موقعی که مادر بورد تو کیس بسته جا بزنم و چه بدون بسته شدن مادربورد . مادر بورد تاب بر میداره از نمایندگی هم که پرسیدم میگه از پایه های پلاستیکی بلند تر از سطح پیچ ها استفاده کردی . خلاصه اینکه من نمی دونم که باید چیکار کنم که این
مادر بورد تاب برنداره . فکر کنم مادر بوردهای گیگا حالتشون همینطوری هست . تو شرایط گارانتی آواژنگ هم اگر مادر بورد تاب برداره گارانتی باطله .

ocz
15-07-2007, 18:58
اگر در حد معمول باشد مشكلي پيش نمي آيد...
ملاحظه كنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadshahvand
15-07-2007, 19:53
مشکلی نیست موقعه که میخواهی فن رو جا بزنی بیرون از کیس زیر مادربرد او ن قسمتی که فن جا میخوره یه پایه یا ابر یا از پک خالی سی دی هم میتونی استفاده کنی که خارهای فن نشکنند استفاده کن

saviss
15-07-2007, 21:58
اول یه سوال از دوستان داشتم آیا تاب برداشتن مادر بوردها تو کار کردن مادر بورد اثر میذاره ؟
من بیشتر این تاب برداشتن مادربوردها را تو محصولات گیگا دیدم . من تا حالا هر چی مادر بورد گیگا بستم وقتیکه Cpu را روی مادر بورد جا میزنم مادر بورد تاب بر میداره . یه عده میگند Cpu را باید موقعی که مادر بورد تو کیس کاملا بسته شد جا زد ولی من در هر دو حالت تست کردم ومادر بورد تاب بر میداره . خلاصه که من چه Cpu را موقعی که مادر بورد تو کیس بسته جا بزنم و چه بدون بسته شدن مادربورد . مادر بورد تاب بر میداره از نمایندگی هم که پرسیدم میگه از پایه های پلاستیکی بلند تر از سطح پیچ ها استفاده کردی . خلاصه اینکه من نمی دونم که باید چیکار کنم که این
مادر بورد تاب برنداره . فکر کنم مادر بوردهای گیگا حالتشون همینطوری هست . تو شرایط گارانتی آواژنگ هم اگر مادر بورد تاب برداره گارانتی باطله .

اگر در حد معمول باشد مشكلي پيش نمي آيد...
ملاحظه كنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه این مشکل خمش درمورد مادربوردهای گیگاظاهرا عمومی هست...توی اون تاپیکOCZهم بهش اشاره کردن...
معلوم هم نیست که این توانائی خم شدن تا چه زاویه ای وچندبار میتونه پایداربمونه...خود نمایندگی که میگه اشکالی نداره ...اما چرا گارانتی رو دراینصورت باطل میدونه ؟؟؟معلوم نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بودم هربارمی بردم نمایندگی ومیگفتم :
بفرمائید...خودتون جابزنید!!!:whistle:

Lord_theOne
16-07-2007, 11:25
مشكلي ندارد
شما مي توانيد دو طرف مادربرد را بهم برسانيد اگر نرم اين كار را انجام بدهيد ولي شكسته نمي شود
ولي براي مادربرد خطرناك است
برد تا حدودي اشكال ندارد خم شود البته اگر كن باشد