PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Reset و bad sector !!

ASUS POWER
15-07-2007, 09:27
سلام بر عزیزان عزیز .

چند وقت پیش یکی از دوستام hardش بد سکتوری شده بود . دلیلشو که پرسیدم گفت از بس reset کرده ( البته با اون دکمه ی روی کیس ) این جوری شده ! :41: آیا واقعا این طوریه ؟:13:

Lord_theOne
17-07-2007, 10:07
فكر نكنم اينجوري بد سكتور بگيره
فقط با تكان دادن بد سكتور مي گيره موقع روشن بودن يا خيلي بد جور تكونش بدي
ببين سيلندها با صفحه هارد برخود مي كنند بدسكتور بوجود مي آيد يا اگر گرد خاك روي صفحه هارد بشينه داخلش منظورمه كه بايد حتما باز كني كه گردو خاك روش بشينه يا حتي جاي دستت روش بمونه بد سكتور مي گيره هاردت صفحه خراب مي شود
با برنامه HD Tune مي توني بد سكتورشو بگيري توي گوگل سرچ كن

ASUS POWER
22-07-2007, 10:35
فكر نكنم اينجوري بد سكتور بگيره
فقط با تكان دادن بد سكتور مي گيره موقع روشن بودن يا خيلي بد جور تكونش بدي
ببين سيلندها با صفحه هارد برخود مي كنند بدسكتور بوجود مي آيد يا اگر گرد خاك روي صفحه هارد بشينه داخلش منظورمه كه بايد حتما باز كني كه گردو خاك روش بشينه يا حتي جاي دستت روش بمونه بد سكتور مي گيره هاردت صفحه خراب مي شود
با برنامه HD Tune مي توني بد سكتورشو بگيري توي گوگل سرچ كن

آقا دستت درست ولی یه سوال اگه می شه با این نرم افزار بد سکتور بگیری پس چرا این همه کلینیک هارد برای رفع بد سکتور تبلیغ می کنن ؟:43:

Lord_theOne
22-07-2007, 10:46
خوب ديگه اين برنامه فقط كارش درسته همه كس هم نمي دونه
خودم تستش كردم توي تب اخري SCAN بزني مشكلش را حل مي كند
بد سكتور را Block مي كند

javadshahvand
22-07-2007, 10:54
سلام بر عزیزان عزیز .

چند وقت پیش یکی از دوستام hardش بد سکتوری شده بود . دلیلشو که پرسیدم گفت از بس reset کرده ( البته با اون دکمه ی روی کیس ) این جوری شده ! :41: آیا واقعا این طوریه ؟:13:

بله ریست سرد بدسکتور درست میکنه اونم چه جورم تا اونجایی که من کار کردم با برنامه adm تونستم 5 تا 20 بدسکتور رو ریپیر کنم اما بیشتر از اونو باید بلوک کنی یا مخفی که سرعت هارد هم نیاد پایین

ASUS POWER
22-07-2007, 11:10
ممنون از همگی !