PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک به یک تازه کار!!!!!

Nakh0d4
15-07-2007, 06:11
سلام:5:
اقایون من با ollydbgنرم افرازمو به زبان اسمبلی در میارم و می خوام کلمه عبورشو ار کار بندازم به طوری که با هر کامه ای کار کنه ولی مشکل اینجاست چون با این نرم افزار تازه اشنا شدم و همچنین از اسمبلی زیاد خوشم
نمیاد گیج شدم که باید کدوم قسمت کدها رو تغییر داد:41:
از یه طرف دنبالmassegeboxaمی گردم از یه طرف دنبال GetWindowText ار طرف دیگه دنبال کلمه trialو... می گردم ولی به نتیجه نمی رسم:41:
لطفا کمک کنید که اعصابم داره خورد میشه:2:
درضمن من از کتاب crack ناقوس دارم این چیزبرو می خونم و توش درباره این کار زیاد توضیح نداده:18:

hakhamanesh
15-07-2007, 18:30
شما كه همه چيز رو اشتباهي داري ميگردي
massegeboxa نه MessageboxA
GetWindowText هم نه GetWindowTextA يا GetWindowTextW
در ضمن بستگي هم به اينكه برنامه اي كه ميخواي كرك كني با چه زبوني نوشته شده داره مثلا اگر برنامه با وي بي نوشته شده باشه اينا ديگه كارايي نداره و دنبال اينا نبايد بگردي
بهت پيشنهاد ميكنم از پايه شروع كن آموزشهاي عليرضا شفايي رو از اول بخون آموزشهاي Netspc رو هم دان كن بخون منم 4-5 تا آموزش گذاشته بودم اونارم ميتوني بخوني.

Nakh0d4
15-07-2007, 19:20
:19: اقا من دارم ازت کمک می خوام تو داری ازم غلط املایی می گیری!!!!!!! بابا می دونم اونجوری مینوس حالا خوبه غلطامو می گیری خودت اشتباه می نویسی(MessageBoxA نه MessageboxA)
با اینحال ممنون از این که جوابمو دادی فقط اگه می شه اون اموزشای پایرو برام (از اول باشه) می ذاری تا دانلود کنم فقط تو این سایتای مزخرف نذار که 2 روز بعد بپره یا...:10:

hakhamanesh
15-07-2007, 19:57
از اينجا شروع كن
آموزش كرك0 عليرضا شفايي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك بقيه آموزش ها هم تو همون پست اول هست

Alireza_Shafaei_PCworld
17-07-2007, 02:50
سلام

اگر خیلی هم برات سخته میتونی برنامه را اینجا بزاری تا ترتیبش را بدیم

Nakh0d4
17-07-2007, 11:30
ممنون علیرضا جان
اون برنامرو از همین جا دانلود کردم!!!یه برنامه مبدل فرمت صوتی تصویریهXilisoft Video Converter
فقط تا اینجا فهمیدم که عبارت خطاش تو فایل dll.
فکر کنم کرکش باشه ولی من خودم می خواستم کرکش کنم که نتونستم

amirgooran
17-07-2007, 12:02
بهتره از یه برنامه ساده تر برای شروع استفاده کنی:مثلا سعی کن اینایی که من بهت می گم کرک کن:

PDF Foxit Editor
Moho
Documnets Rescue
Access Administrator Pro
AdultPDF PDF To HTML
PowerCHM

BioHazard
17-07-2007, 12:05
سلام
از این تاپیک شروع کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nakh0d4
18-07-2007, 17:01
اقا کمکم دارم عقده ای می شم!!!!!!! حالا نمی شه بگید من باید با این نرم افزار چی کارکنم؟؟؟؟؟
تو اموزشاتون گفتید باید دنبال خطایی که می ده تو برنامه بگردم ولی این خطا تو یه فایل Dll حالا چی کار کنم؟؟؟؟

Alireza_Shafaei_PCworld
18-07-2007, 17:26
دکمه های Ctrl+e را بزن و بورو توی Dll