PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش، بحث، راهنمایی و تبادله نظر درباره تمامیه محصولات کمپانیه Swish

DaRiOuShJh
13-07-2007, 15:08
آموزش، بحث، راهنمایی و تبادله نظر درباره تمامیه محصولات کمپانیه Swish

با عرضه سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتیده عزیز

در راستایه زیاد مطرح شدنه سوالات در مورده swish و برنامه هایه دیگره این کمپانی تصمیم به زدنه این تاپیک گرفتم...

لطفا تمامیه سوالات، آموزشها و ... در این ضمینه را فقط در اینجا مطرح کنید تا هم زودتر پاسخ بگیرید و هم دوستانی که سوالاته مشابهی دارن پاسخشون رو بگیرن و دیگه نیازی به دوباره مطرح کردنه سوالشون نباشه

موضوعاته مورده بحث در این تاپیک:

Swish jukebox
Swish Video
SWiSH Pix
SwishMax

از دوستانه صاحب نظر در این ضمینه هم تقاضایه همکاری میشود و ان شالله در کناره هم تاپیکی جامع و کامل گردآوری کنید

دانلوده کرکه تمامیه محصولات این شرکت با لینکه مستقیم 38 کیلو بایت و با پسونده rar:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با آرزویه موفقیته تک تک شما عزیزان....
داریوش:11:

DaRiOuShJh
13-07-2007, 15:29
آَشناییه مقدماتی با swish max

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب در قدمه اول شما را با اولین و معروفترین محصوله این کمپانی یعنی swish max در حده یه چایی خوردنه سر پایی آشنا میکنم...

این محصول که ممکنه بیشتره شما حداقل یه بار باهاش سر و کار داشتید برایه ساختنه انیمیشن، بنر، intro، تبلیغات و ... کار برد داره
کار کردن با اون خیلی راحته و همراه با کلی افکت و اسکریپته

فقط شما یه عکس یا نوشته وارد کنید و بقیش رو دیگه بسپرید به برنامه و با چند تا کلیک افکت ها و تغییره حالاته زیادی بهش بدید

برایه اطلاعته بیشتر یه سر به اینجا بزنید:

DaRiOuShJh
13-07-2007, 15:40
آَشناییه مقدماتی با SWiSH Jukebox

بیشتره شما ها دوست دارید داخله وبلاگ یا وبسایتتون موزیکی پخش بشه و چه بهتر که بازدید کننده بتونه صدا رو یا ترک ها رو بالا پایین کنه و به موسیقیه دلخواهش گوش بده

برایه این کار روش هایه زیادی موجوده
از پخشه صدا در bachground گرفته تا قرار دادنه مدیا پلیر و یا real player در یه گوشه از صفحه

ولی بعضی از دوستان این طوری دوست ندارن و دنباله یه چیزه قشنگ، کارآمد، و یه چیزی که با رنگ و template سایتشون یا وبلاگشون جور باشه میگردن

جوابه این دسته از دوستان اینجا پیدا میشه

با این نرم افزار با کلی پلیر میتونید کلی آهنگ رو پخش کنید و همینطور کم حجم و به درده free Host ها میخوره که مثلا به فرمتهایه mp3 یا wma و یا ram اجازه آپلود نمیدن:21:

این نرم افزار فایل هایه صوتیه شما را به دو فرمته swf و flv تبدیل میکنه و با فایله xml اونارو به پلیر متصل میکنه

شما میتونید تویه همه قسمتها تغییر بدید

برایه اطلاعاته بیشتر یه سری به اینجا بزنید:

flashman
13-07-2007, 20:50
سلام دوسته من

ONLY FLASH MX [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
14-07-2007, 00:55
سلام دوسته من

ONLY FLASH MX [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون دوسته عزیز بابته یادآوری!:20:

بعدا! ببخشید بعدی!:19:

ماشالله همه دوستان گویا اساتید هستن که این همه بازدید داریم و یه سوال یا بحث را ه نیافتاده:18:

یه توضیحه کوتاه هم درباره دو مورده بعدی بدم...

Swish Video که همونطور هم که از اسمش معلومه برایه درست کردنه پلیر هایه فیلم و یا تبدیل فیلمهایه شما به فرمته flv استفاده میکنه

با این نرم افزار شما میتونید پلیرهایی شبیهه googe video و یا youtube برایه سایته خودتون درست کنید

SWiSH Pix هم نیاز به توضیحه زیادی نداره و برایه درست کردنه photo gallery هایه فلش با سلیقه شما کاربرد داره

موفق باشید:12:

nw_nk
14-07-2007, 01:05
من یکی از یوزرهای شدید SwishMAX از این کمپانی بودم. البته الان هم هستم ولی کار با Flash برام پیش نیومده. بیش از 4 ساله که ازش استفاده نکردم ولی اگر لازم بشه باز ازش استفاده می کنم.

واقعا استفاده از محصول فوق به همه کسانی که می خواهند فایل فلش درست کنند توصیه میشه.

با حجم کم و سهولت استفاده اش , کارایی خیلی بالایی داره. انواع افکتهای آماده و قابل تغییر + تولید انواع فرمتهای خروجی و حتی فیلم AVI (که حتی نرمافزارهای پیشرفته فلش تا مدتی پیش نداشتند) + ..........

تنها مورد اساسی که توی این نرمافزار یافت نمیشه Tween ها هستند که برای ساختن انیمیشنهای فلشی کاربرد بسیار دارن. ولی کمتر کسی سراغ ساختن انیمیشن میره, مگر برای تبلیغ قدرت کارش. مثل انیمیشهای لوییس کاستانون که واقعا عالی هستند (BrainWashStuidos).

من از ورژن جدید این نرمافزار استفاده نکردم و از امکانات جدیدش خبر ندارم.

ممنون

مربوط به پست بعد از این پست:

سلام داریوش جان, همونجوری که نوشتم 4 سالی میشه که ازش استفاده نکردم. منظورم از ورژن جدید هر ورژنی بالاتر از 4 سال پیش بود.

موفق باشی

DaRiOuShJh
14-07-2007, 01:21
من یکی از یوزرهای شدید SwishMAX از این کمپانی بودم. البته الان هم هستم ولی کار با Flash برام پیش نیومده. بیش از 4 ساله که ازش استفاده نکردم ولی اگر لازم بشه باز ازش استفاده می کنم.

واقعا استفاده از محصول فوق به همه کسانی که می خواهند فایل فلش درست کنند توصیه میشه.

با حجم کم و سهولت استفاده اش , کارایی خیلی بالایی داره. انواع افکتهای آماده و قابل تغییر + تولید انواع فرمتهای خروجی و حتی فیلم AVI (که حتی نرمافزارهای پیشرفته فلش تا مدتی پیش نداشتند) + ..........

تنها مورد اساسی که توی این نرمافزار یافت نمیشه Tween ها هستند که برای ساختن انیمیشنهای فلشی کاربرد بسیار دارن. ولی کمتر کسی سراغ ساختن انیمیشن میره, مگر برای تبلیغ قدرت کارش. مثل انیمیشهای لوییس کاستانون که واقعا عالی هستند (BrainWashStuidos).

من از ورژن جدید این نرمافزار استفاده نکردم و از امکانات جدیدش خبر ندارم.

ممنون

ممنون و خیلی خوش اومدی
میدونم این نرم افزار دوست دارهایه زیادی داره ولی نمیدونم هر چی یه تاپیکه خاص براش زده میشه دیگه چرا قحطیش میشه!:46:

در هر صورت منم خودم ورژنه 2006 رو دارم و ازش راضی هستم منظورتون رو از ورژنه جدیدش نفهمیدم
مگه خبریه ایشالله؟:10:

yshan
14-07-2007, 02:25
SwishMAX 2007

The Ultimate in Flash Authoring
With 230 new effects, a Javascript-like scripting language and support for dynamic content and input forms, SWiSH Max has everything you need to create fully interactive Flash animations. At only $99.95, SWiSH Max is outstanding value!
Bundled with over 230 built-in effects.

Effects make animations with text, images, graphics and sound simple and quick to produce.
The ability to author and distribute your own effects.
All effects can be added to multiple objects at once.
No coding required! All interactivity can be added through a simple menu interface.
Advanced scripting capabilities through SWiSHscript.
Script editor which allows advanced user to enter scripts directly.
Debugger that simplifies finding and fixing errors in your scripts.
Advanced set of drawing tools provided including: Line, Pencil, Bezier, Text, Ellipse/Circle, Rectangle/Square and AutoShapes.
Complex Shape editing options making it easy to modify your shapes.
AutoShapes that make adding and editing complex shapes like 3D cubes a breeze.
Guides, grids, and alignment tools

Shahin King
14-07-2007, 02:31
سلام

اگر تنها به مبحث آموزشهای مقدماتی در این تاپیک پرداخته بشه اشکالی نداره ولی برای طرح سئوال و آموزشهای پیشرفته و کاربردی حتما تاپیک مجزا ایجاد کنین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشین

قربان شما
شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yshan
14-07-2007, 02:37
سلام دوسته من

کاری که با فلش نیم ساعت طول می کشه درست بشه با سویش با ده دقیقه درست می شود
ولی امکاناتش بسیار کمتر از فلش است به گفته خود سازندگان سویش یک هزارم فلش امکانات نداره
ولی برنامه کار راه اندازیه

flashman
14-07-2007, 10:21
سلام دوسته من

ولی امکاناتش بسیار کمتر از فلش است به گفته خود سازندگان سویش یک هزارم فلش امکانات نداره

همین سختیه فلش اونو جذاب تر کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
14-07-2007, 13:30
SwishMAX 2007

The Ultimate in Flash Authoring
With 230 new effects, a Javascript-like scripting language and support for dynamic content and input forms, SWiSH Max has everything you need to create fully interactive Flash animations. At only $99.95, SWiSH Max is outstanding value!
Bundled with over 230 built-in effects.

Effects make animations with text, images, graphics and sound simple and quick to produce.
The ability to author and distribute your own effects.
All effects can be added to multiple objects at once.
No coding required! All interactivity can be added through a simple menu interface.
Advanced scripting capabilities through SWiSHscript.
Script editor which allows advanced user to enter scripts directly.
Debugger that simplifies finding and fixing errors in your scripts.
Advanced set of drawing tools provided including: Line, Pencil, Bezier, Text, Ellipse/Circle, Rectangle/Square and AutoShapes.
Complex Shape editing options making it easy to modify your shapes.
AutoShapes that make adding and editing complex shapes like 3D cubes a breeze.
Guides, grids, and alignment tools

ممنون، دست به کار شیم و آستین ها رو بزنیم بالا برایه گرفتن!:10:

سلام

اگر تنها به مبحث آموزشهای مقدماتی در این تاپیک پرداخته بشه اشکالی نداره ولی برای طرح سئوال و آموزشهای پیشرفته و کاربردی حتما تاپیک مجزا ایجاد کنین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشین

قربان شما
شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون!:20: و حتما...
ولی آخه یه موضوعی که پیش میاد اینه که این نرم افزار ها همچین خیلی چیزایه خفن و خاصی ندارن همشون همینی هستن که هستن
مگر اسکریپت نویسی در swish:20: اونم بعضی هاش

ولیی در هر صورت به مسایله مقدماتی میپردازیم
ممنون:12:

سلام دوسته من

همین سختیه فلش اونو جذاب تر کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب هر کدوم از اینا یه کاربردی دارن دیگه
اگر برایه انیمیشن هایه معمولی که با چند تا افکت توشون کارمون راه بیافته دیگه چرا بریم سر وقته فلش
فلش بیشتر قابلیته طراحی داره که این اونو با سوییش متمایز میکنه:10:
ولی خوب میشه گفت به قولی فلش کله گندس در این ضمینه و سوییش نوچه!!! (چه تمثیلی!):46:

DaRiOuShJh
18-07-2007, 17:10
گویا بهتره در این تاپیک گل گرفته بشه!
این طور که معلومه هعر کدوم از دوستان میخوان مسایله خودشون رو در صفحه اصلی مطرح کنن
در هر صورت من میخواستم هی موضوعاته تکراری مطرح نشه ولی گویا...

my friend
06-08-2007, 15:27
دستت درد نکنه داریوش جون.

دارم یکیشون رو دانلود میکنم...

اینها کرکی سریالی چیزی نمیخوان؟

DaRiOuShJh
06-08-2007, 17:27
اینو دوستمون yshan معرفی کرده

کرکش هم توشه فقط جایی که install اش کردید replace کنید:12:

کرکه بقیه محصولات رو هم تویه پسته اول اضافه کردم...

TAHERFX
21-08-2007, 22:40
من وقتی با این سویش مکس فلش ساختم و سیو کردم همه متنها به هم ریخته و بر عکس نشون میده و عکسها سیاه سفید باید چیکار کنم در حالی که تو خود محیط نر م افزار درسته

DaRiOuShJh
21-08-2007, 23:05
من وقتی با این سویش مکس فلش ساختم و سیو کردم همه متنها به هم ریخته و بر عکس نشون میده و عکسها سیاه سفید باید چیکار کنم در حالی که تو خود محیط نر م افزار درسته

در مورده اول اگر فارسی مینویسید یا اینکه از فونته خاصی غیر از فونت هایه ویندوز استفاده میکنید معمولا اینطوری میشه

شما بعد از نوشتن رویه آبجکته text در منویه سمته چپ کلیک راست کنید و break in to shapes رو انتخاب کنید
دیگه فک نکنم مشکلی پیش بیاد
:46:

در مورده دوم هم معمولا این موضوع به کرکه برنامه مربوط میشه
فایله کرکی که در پسته اول گزاشتم رو دانلود کنید ببینید درست میشه یا نه؟!:20:

یکی از دوستان هم آخرین ورژن رو به همراهه کرک گزاشته بود تو همین تاپیک
اگه تونستید اونم بگیرید فک نکنم دیگه مشکلی داشته باشه:10:

موفق باشی:12:

TAHERFX
21-08-2007, 23:34
:10::11::46::20: داریوش جون مخلصیم و ممنون مشکل از کرک بود مثل اینکه کرک من خراب بود بسیار بسیار لطف کردین

DaRiOuShJh
22-08-2007, 13:02
:10::11::46::20: داریوش جون مخلصیم و ممنون مشکل از کرک بود مثل اینکه کرک من خراب بود بسیار بسیار لطف کردین

خواهش میکنم:10:

بعد من به دوستان میگم معمولا این مشکل از کرکه میگن نه!:27:

اگر بازم مشکلی داشتی در هر ضمینه ای حتما بگو:12:

mehr film
23-08-2007, 13:17
سلام به همه ي دوستان ميخواستم بدونم توي سوييش چه توري ميشه يه عكس رو شيشه اش كرد
اصلا ميشه همچين چيزي . مثلا تو بعضي كليپ ها عكسه يه جورايي شيشه اي هستش و هي اندازش تغير ميكنه و از اطراف بزرگ و كوچيك ميشه ؟
ميخواستم به دوستاني كه با اسكريپت آشنا هستن اگه ممكن باشه واسه ي سوييش يه تاپيك مخصوص كد هاي سوييش بزنن!
ي هسوال ديگه هم داشتم كه ميشه فايل هاي avi,mpeg و از اين جور فايل هارو وارد سوييش كرد؟؟

DaRiOuShJh
23-08-2007, 14:00
سلام به همه ي دوستان ميخواستم بدونم توي سوييش چه توري ميشه يه عكس رو شيشه اش كرد
اصلا ميشه همچين چيزي . مثلا تو بعضي كليپ ها عكسه يه جورايي شيشه اي هستش و هي اندازش تغير ميكنه و از اطراف بزرگ و كوچيك ميشه ؟
ميخواستم به دوستاني كه با اسكريپت آشنا هستن اگه ممكن باشه واسه ي سوييش يه تاپيك مخصوص كد هاي سوييش بزنن!
ي هسوال ديگه هم داشتم كه ميشه فايل هاي avi,mpeg و از اين جور فايل هارو وارد سوييش كرد؟؟

والا دوسته عزیز باید نمونه رو بدید میشه عکس رو مثله شیشه خورد کرد و ... ولی شیشه ای رو منظورتون رو نفهمیدم

به اکشن اسکریپت هم فک نکنم تو این مورد زیاد احتیاجی باشه میشه با خوده افکت ها و اسپیریت ها سر هم کردش

در مورده سواله دوم هم باید از Swish Video استفاده کنید که لینکش همراه با توضیحاته مختصر رو گزاشتم:10:

mehr film
23-08-2007, 14:18
والا دوسته عزیز باید نمونه رو بدید میشه عکس رو مثله شیشه خورد کرد و ... ولی شیشه ای رو منظورتون رو نفهمیدم

به اکشن اسکریپت هم فک نکنم تو این مورد زیاد احتیاجی باشه میشه با خوده افکت ها و اسپیریت ها سر هم کردش

در مورده سواله دوم هم باید از Swish Video استفاده کنید که لینکش همراه با توضیحاته مختصر رو گزاشتم:10:
ممنون كه جواب دادي دوست عزيز

DaRiOuShJh
08-09-2007, 20:46
mehr film جان حالا کارتون راه افتاد یا نه؟
اگه design کردید لینکشم بدید خودم هم میخوام ببینم چه طوریه
ممنون:12:

iran-flash-coo-ir
08-09-2007, 21:57
اینجا 3 تا آموزش جدید و خوب از سوئیش

و اینجا هم می تونید محصولات سوئیش و دریافت کنید ( یکم بگردید ) بزودی هم چندتا محصول جدید و می زارم لینک اخرین نسخه رو هم که گذاشتم

DaRiOuShJh
08-09-2007, 22:14
ممنون دوسته عزیز
کاش یه مقدار مطلب هم درباره یه آموزش ها میزاشتید
در هر صورت ممنون

iran-flash-coo-ir
09-09-2007, 10:24
پکیج کامل سوئیش واسه دانلود