PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درايو هام باز نميشن

komail
13-07-2007, 13:01
وقتي رو درايو هام دابل کليک ميکنم اين ارور مي آد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™Enter_The_Love
13-07-2007, 13:05
خوب این نشون میده شما اجازه دسترسی به درایو رو ندارید احتمالا یا ویروس گرفتید یا شخص دیگه ای که با سیستم شما کار میکنه این کارو کرده

merlin001
13-07-2007, 13:10
دوست عزیز. اون درایوی که شما میخوایید وارد اون بشید. مطمئنا Ntfs هست. و یکی (شاید خودتون) اونو شخصی کردین که هیچ کی جز همون شخص نتونه وارد اون بشه. و یه راه حل بیشتر نداره. اونم اینه که با همون اکانتی که اونو شخصی کردین برین و از طریق اون اکانت اون درایو رو باز کنی. موفق باشی.

komail
13-07-2007, 13:39
نه هيشکي اونو شخصي نکرده
ديشب باز ميشد
الان اومدم پاش ديدم باز نميشه
کسي هم جز خودم با کامپيوتر کار نکرده

merlin001
13-07-2007, 13:52
کامپیوترت چند تا اکانت داره. با همه اش امتحان کن. مخصوصا با ادمین. اگه با اونا هم باز نکرد دیگه نمیدونم.
میتونی روش راست کلیک کنی و بری پروپرتیس. ببین اونجا اطلاعاتش درسته. مثلا ظرفیتش و اینا. اگه درست بود. برو به زبانه Quota و از اونجا Quota Entiries رو بزن. ببین کودوم اکانت ها رو اونجا میبینی. با اونا میتونی احتمالا وارد شوی.
ایشالله حل میشه.

komail
13-07-2007, 15:41
اين عکس از همون قسمتيه که گفتي برم
چيکار کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

komail
14-07-2007, 02:35
پس چي شـــــــــــــد؟

احمدزاده
14-07-2007, 11:09
یک کاری کن
با Windows Explorer ببین درایو رو میتونی بازی کنی؟؟
Start/All Programs/accessories/Windows Explorer
اگه باز شد اطلاعاتت رو جابه جا و بعد اون درایو رو فرمت کن

Aminzikzak
14-07-2007, 12:28
شما درایوهاتون رو با آنتی ویروس اسکن کردی؟
احتمال قویه که ویروس گرفته باشه.

komail
14-07-2007, 13:45
از طريق file/open مديا پلير ميتونم برم تو درايوهام
ولي از طريق my computer فقط درايو c و سي دي رام و رايتر باز ميشن
از طريق windows explorer همشون باز ميشن

فکر کنم هر چي هست زير سر موبايل داداشمه
دوشب پيش وصلش کردم به کامپوتر
روز بعد درايوها باز نشدن
zone alarm رو کامپيوترم نصبه(اون موقع نصب نبود)
ولي الان تا حالا چيزي نشون نداده

TEC
14-07-2007, 14:24
شاید با System Restore کارت راه بیافته

komail
14-07-2007, 14:56
آخه ويندوز رو عوض کردم
به اون روز که کامپيوتر درست بود بر نميگرده

Aminzikzak
14-07-2007, 21:20
خوب بایه لینوکس live بیا بالا ببین میشه تویه درایوها بری ... (نیاز به نصب نیست)
اگه اطلاعاتت سالم بود میشه اونا رو با لینوکس رایت کنی و بعد بری تو ویندوز درایوهاتو فرمت کنی...

komail
15-07-2007, 01:47
لينوکسم کجا بود؟
با مديا سنتر کار ميکنم من

Aminzikzak
15-07-2007, 02:27
لينوکسم کجا بود؟
با مديا سنتر کار ميکنم من

ای بابا لینوکس که دیگه رایگانه برو دانلود کن ...
یا برو از بازار بخر ...

این آخرین راهیه که داری...

komail
15-07-2007, 11:57
ممنون دوست عزيز ولي لينوکس بلد نيستم
من يه راه فوري ميخوام

1795
15-07-2007, 13:32
با سلام
من هم با چنين مشكلي مواجه شده ام . بعضي از پوشه هام باز نمي شه و همون پيغام access is denied رو ميده . از طريق هيچ برنامه و نرم افزاري هم باز نميشه و همواره همون پيغام رو مي ده . نمي دونم شايد ويروسي شده وليا آنتي ويروس ها هم اون پوشه ها رو به عنوان ويروس شناسايي نكردند . اون راهي كه دوستان در مورد بررسي يوزرهايي كه ممكنه اونا رو شخصي كرده باشند امتحان كردم اولا من تنها يوزرم بعد هم با تعويض ويندوز مشكل حل نشد permision اون رو ديدم اصلا نمي تونه خصوصيات رو تغيير بده. يك خصوصيت ديگه اي كه اين پوشه ها پيدا ميكنن اينه كه نه تغيير نام ميدن نه حذف ميشن . كلا هيچ تغيير نميشه روي اونها داد. جالب تر اينكه درايوي كه چنين پوشه هايي داره قابل فرمت كردن هم نيست .
اميدوارم كسي بتونه كمك كنه
با تشكر

komail
15-07-2007, 23:42
بچه ها
مشکل همگاني شد
يکي يه کاري بکنه
zone alarm رو هم آپديت کردم
چيزي نشناخت

ahsanx
16-07-2007, 05:52
دوست عزیز شاید با یه برنامه و یا هر علت دیگه این مشکل بوجود اومده در هر حال اگه با تعویض ویندوز مشکل حل نشد اطلاعات داخل درایو رو از از طريق file/open مديا پلير که گفتین به جای دیگه منتقل کنید و بعد از برنامه پارتیشن مجیک برای تبدیل و فرمت درایو استفاده کنید حتما مشکل حل میشه . موفق باشین

1795
16-07-2007, 09:04
دوست عزیز شاید با یه برنامه و یا هر علت دیگه این مشکل بوجود اومده در هر حال اگه با تعویض ویندوز مشکل حل نشد اطلاعات داخل درایو رو از از طريق file/open مديا پلير که گفتین به جای دیگه منتقل کنید و بعد از برنامه پارتیشن مجیک برای تبدیل و فرمت درایو استفاده کنید حتما مشکل حل میشه . موفق باشین

سلام
عزيز دلمي
گلم گفتم كه با هيچ برنامه اي پوشه ها باز نمي شن.حتي اون درايو رو فرمت هم نمي شه كرد .يكي به من مستحق ويروس زده كمك كنه